forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 42
  5. 43
  6. 44
  7. 45
  8. 46
  9. 47
  10. 48
  11. 49
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.07.11 16:47
 citēt
Par sabtransu runājot....

Pēdējo reizi sab. transportu iekš LV - eļektričku mēģināju lietot pāris gadus atpakaļ, atsaucoties uz kaut kādu tur akciju - kakciju, valdības tirliņu draudzīgo aicinājumu: "Ņefig sēdēt korķos vienam pašam iekš personālā kāra, bet labāk ir braukt draudzīgi bariņā iekš sabtransa." Domāts darīts. Tā kā nākamajā dienā bija man paredzēta strādāšana 5min. gājiena attālumā no Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas, tad padomāju -kāpēc gan nē un nolēmu braukt ar elektrisko vilcienu. Tik tiešām, kāpēc celties pusstundu agrāk un svilināt benžu korķī, maxāt par pārkingu, ja var ar sabiedrisko ātrāk un ērtāk. Tā nu es no rīta pirms plkst. astoņiem priecīgs, ka domāju zaļi, kātoju tos nieka 500m uz staciju ar prieku izbaudīdams svaigo - 15 grādu vēso ziemas gaisu. Nopirku biļetīti, izgāju uz perona, cilvēku bariņš uz perona jau tā nekas - kā rokkoncertā pie skatuves 15 min. pirms sākuma. Atmetu šubas, ir tak rīts, visi dodas uz darbu, LDZ nestrādā muļķi, zina, ka garais sastāvs vaidzīgs. Lūk arī taurēdams nāk mans vilciens sniega vērpetēs ietinies kā Santaklausa kamanas. Un tad... saņēmu 1. triecienu - vilciena sastāvā ir tikai 4 vagoni!!!! Ir 8.00 no rīta un vilcieni kurēe tik reizi puss stundā, bet tiem ir viss Jelgavas proletariāts jāaizved uz galvaspilsētu, līdz ar to iebraucot manā stacijā vagoni jau ir pārpildīti. Vilciens apstājas, uz perona sanākušie kā matroži 1917. dadā metās uzbrukumā. Uzbrukuma vilnis ienes mani vagonā. Nopriecājos, ka soma ar portatīvo un papīreim joprojām ir pie manis un nav dezintegrējusies. Vagonā karstums vājprātīgs, sviedri sāk tecēt kā pirtī, bet saspiestība tāda, ka nevar ne roku pakustināt nemaz nerunājot par kādas mēteļa pogas atpogāšanu. Apkārtstāvošo un cieši klāt piespiedušos pasažieru izelpā jūtams viss aromātu diapazons no sīpolu un ķiploku līdz lētu papirosu un alkohola peregara dvingai. Tā nu cenšoties neelpot, vai vismaz to nedarīt caur degunu uzsāku šo Golgātas ceļu mierinot sevi ar domu, ka Viņš ir cietis daudz vairāk. Pēkšņi dažus metru no manis kāds bāls jaunēklis saļimst zaudējis samaņu. Sākas rosība. Tuvākstāvošie viņu tur un lūdz kādam iedot sēdvietu. Sēdošie savukārt tēlo, ka ir ļoti iegrimuši kosmiska mēroga problēmu risināšanā un savās domās atrodas kaut kur ne uz šīs planētas. Beidzot pēc maķ -peremaķ vārdu apmaiņas sēdvieta ir atrasta, jaunēkli nosēdina. Kāds mēģina atvērt logu. No vagona otra gala atskan padzīvojušas kundzes rēciens "ņeotkrivajķe akno, u meņa uši baoļnije." Sākas bļaustīšanās satrp studenta reanimācijas un ziloniski taurējošās tantes ausu aizstāvjiem. Reanimācijas atbalstītāji uzvar, logs tiek atvērts, vagonā ieplūst skābeklis un students sāk atgūties. Es arī cenšos saelpoties atlikušajam ceļam, jo logs tiek atkal vērts ciet. Labi, ka jau drīz ir dzirdama Daugavas tilta dunoņa, solot man, ka galamērķis ir tuvu un es nokļūšu brīvībā. Kopš tā brauciena vēlme brīvprātīgi izmantot sabiedrisko transportu LV man ir zudusi neatgriezeniski. Labāk stundu klausos Zanes Penezes blondo čivināšanu radio 101 ēterā sēžot korķī, nekā 25 minūtes pavadu domās dungojot "Uz Sibīrij' man jāaizbrauc..."
avatar
Publicēts: 14.07.11 16:55
 citēt
un tagad šo palagu īsumā
avatar
Publicēts: 14.07.11 17:10
 citēt
Oliss:un tagad šo palagu īsumā


LV sabt. tr. sucks :anger:
avatar
Publicēts: 14.07.11 17:23
 citēt
Sapper:
Oliss:un tagad šo palagu īsumā


LV sabt. tr. sucks :anger:

tu vienkārši nemāki uzvesties sabiedriskā transportā :D
avatar
Publicēts: 14.07.11 17:30 labots
 citēt
Oliss:
Sapper:

LV sabt. tr. sucks :anger:

tu vienkārši nemāki uzvesties sabiedriskā transportā :D


Visu jau nevar mācēt un nez vai arī to vaiga... Vai Tu esi apguvis cietuma kameras uzvedības kodeksu? :D
avatar
Publicēts: 14.07.11 17:50
 citēt
Sapper:
Oliss: tu vienkārši nemāki uzvesties sabiedriskā transportā :D


Visu jau nevar mācēt un nez vai arī to vaiga... Vai Tu esi apguvis cietuma kameras uzvedības kodeksu? :D

nevajaga krist galējībās. bet ar sabiedrisko transportu tev vajadzētu gan braukt lai neradītu satrēgumus Rīgā un man nevajadzētu stāvēt korķos...:grimace:
avatar
Publicēts: 14.07.11 17:58
 citēt
biju pāsteigta, cik sab tr bija tukšs!!!! 16 - 17tos ta vakarāa!!! Ij braucu no Dzirciema ielas līdz Biķernieku ielai - ppus Rīgai cauri! Mani tik samānīja, ka e-talonus varot nopirkt arī statoilos - a vot i ņifiga!!!!

negativs, ar mazdu viss ok - atdevu tik meistaram uz profilaktisko apskati, sakarā ar nākamnedēļas pārbraucieniem dažādiem ;-) un solīja atdot tikai rītvakar ...
avatar
Publicēts: 14.07.11 18:01
 citēt
tagad ir atvaļinājumu laiks un arī mašīnas ir krietni vien mazāk kā tas ir parastajos laikos
avatar
Publicēts: 14.07.11 18:05
 citēt
tad jau Oliss nemaz tik ļauns nav ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.07.11 18:08
 citēt
Sapper:
Oliss: tu vienkārši nemāki uzvesties sabiedriskā transportā :D


Visu jau nevar mācēt un nez vai arī to vaiga... Vai Tu esi apguvis cietuma kameras uzvedības kodeksu? :D
'
biežāk braukājot, pie tā sabiedriskā transporta īpatnībām pierod, bet reizēm neērtības sagādā, visādi saraksti, atiešanas grafiki, darba laiki .....
avatar
Publicēts: 14.07.11 18:22
 citēt
negatIvs:
Sapper:
Visu jau nevar mācēt un nez vai arī to vaiga... Vai Tu esi apguvis cietuma kameras uzvedības kodeksu? :D
'
biežāk braukājot, pie tā sabiedriskā transporta īpatnībām pierod, bet reizēm neērtības sagādā, visādi saraksti, atiešanas grafiki, darba laiki .....


....ievēro arī simpātiskākās spaidu biedrenes un ne tikai.........
avatar
Publicēts: 14.07.11 18:40
 citēt
tā ir sab. transporta pozitīvā iezīme ....., ar sievu arī iepazinos autobusā ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.07.11 18:49
 citēt
taisījos jau pārorientēties uz sab.tr .... bet pārdomāju .... un kam mav viiriec, kurš pārvietojas ar sab tr? Liks man arī ar to pārvietoties ;-ppppp
avatar
Publicēts: 14.07.11 18:55 labots
 citēt
Man arī pirms dažiem gadiem bija uznākusi luste paprovēt sabiedrisko transportu.
It kā jau nebija slikti - 15 min pastaigas vaigā gaisā līdz stacijai, 50 min var kaut ko palasīt, tad ieiet Narvesenā, paņemt lielo Cafe Latte, iziet stacijas laukumā, iekāpt kantora mikriņā un ļauties, lai šoferis ved tālāk, kur nu kuro reizi.

Eksperimentu pārtraucu pēc trešā brauciena, galvenā problēma - gaisa trūkums. Pēdējā pile bija ļoti sasvīdis un ilgi nemazgājies jaunēklis ap 160 kg dzīvsvarā, kas aizrautīgi notiesāja manā tuvumā 4 hamburgerus, šļakstīdamies ar majonēzi, salātiņiem, siekalām un sviedriem. Kas par smaku!
avatar
Publicēts: 14.07.11 19:07
 citēt
Droperidol, nu tas gan jau ka tads viens negadiijums ;-)
avatar
Publicēts: 14.07.11 19:07
 citēt
dansiga:taisījos jau pārorientēties uz sab.tr .... bet pārdomāju .... un kam mav viiriec, kurš pārvietojas ar sab tr? Liks man arī ar to pārvietoties ;-ppppp
bet veci noķert sab. transportā, varētu būt stipri lētāk, kā iet pie Meijera, traukties pa tusoniem :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.07.11 19:08
 citēt
negativs, uz Meijeru neeju jau sen un arii tad, kad gaaju - ne jau nevis kjer tur gaaaju ;-pppp Tusoni? Kaadi tusoni!?!?!??!
avatar
Publicēts: 14.07.11 19:21
 citēt
es jau vispārīgi, Tevi pieķeru klāt tā stipri virspusēji .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.07.11 19:31
 citēt
nu bet kurš tad vel nesās uz Meijeru un kaut kādiem tusoniem!??!! nav ko runāt vispārīgi .... visu pasuali nesalāpīsi ;-pppp ..... (trulā demagoģija ... rrrrrrrrrrrrrrrr)
avatar
Publicēts: 14.07.11 19:33 labots
 citēt
šitie labi busi

pa gabalu var redzēt, ir vērts iekšā kāpt, vai nav ....
avatar
Publicēts: 14.07.11 20:00
 citēt
negatIvs:tā ir sab. transporta pozitīvā iezīme ....., ar sievu arī iepazinos autobusā ..... :bad_smile:



ruuuuuuuuuuuuuuuuuugts :face-smile:
avatar
Publicēts: 14.07.11 20:01
 citēt
dansiga:taisījos jau pārorientēties uz sab.tr .... bet pārdomāju .... un kam mav viiriec, kurš pārvietojas ar sab tr? Liks man arī ar to pārvietoties ;-ppppp


trakāk, ja brauc ar ričuku, un otrai pusei ar liek to pašu.
po izbrauciens pa pilsētu, vai kruīzs uz 75 km :)
es tādu vīru zinu
avatar
Publicēts: 14.07.11 20:30
 citēt
NilsS:
dansiga:taisījos jau pārorientēties uz sab.tr .... bet pārdomāju .... un kam mav viiriec, kurš pārvietojas ar sab tr? Liks man arī ar to pārvietoties ;-ppppp


trakāk, ja brauc ar ričuku, un otrai pusei ar liek to pašu.
po izbrauciens pa pilsētu, vai kruīzs uz 75 km :)
es tādu vīru zinu


es arī tādu zinu un zinu, kā tas ir :D
avatar
Publicēts: 14.07.11 20:48
 citēt
75 km ar ričuku ikdiena ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.07.11 20:50
 citēt
negatIvs:75 km ar ričuku ikdiena ..... :bad_smile:


nu ja Rīgā dzīvo ikdienā, tad tos 75 km ir jāpadomā, kā nobraukāt :D
avatar
Publicēts: 14.07.11 20:56
 citēt
uz darbu, ar līkumu, atpakaļ ar līkumu .....
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:20
 citēt
Sapper:Par sabtransu runājot....

Pēdējo reizi sab. transportu iekš LV - eļektričku mēģināju lietot pāris gadus atpakaļ, atsaucoties uz kaut kādu tur akciju - kakciju, valdības tirliņu draudzīgo aicinājumu: "Ņefig sēdēt korķos vienam pašam iekš personālā kāra, bet labāk ir braukt draudzīgi bariņā iekš sabtransa." Domāts darīts. Tā kā nākamajā dienā bija man paredzēta strādāšana 5min. gājiena attālumā no Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas, tad padomāju -kāpēc gan nē un nolēmu braukt ar elektrisko vilcienu. Tik tiešām, kāpēc celties pusstundu agrāk un svilināt benžu korķī, maxāt par pārkingu, ja var ar sabiedrisko ātrāk un ērtāk. Tā nu es no rīta pirms plkst. astoņiem priecīgs, ka domāju zaļi, kātoju tos nieka 500m uz staciju ar prieku izbaudīdams svaigo - 15 grādu vēso ziemas gaisu. Nopirku biļetīti, izgāju uz perona, cilvēku bariņš uz perona jau tā nekas - kā rokkoncertā pie skatuves 15 min. pirms sākuma. Atmetu šubas, ir tak rīts, visi dodas uz darbu, LDZ nestrādā muļķi, zina, ka garais sastāvs vaidzīgs. Lūk arī taurēdams nāk mans vilciens sniega vērpetēs ietinies kā Santaklausa kamanas. Un tad... saņēmu 1. triecienu - vilciena sastāvā ir tikai 4 vagoni!!!! Ir 8.00 no rīta un vilcieni kurēe tik reizi puss stundā, bet tiem ir viss Jelgavas proletariāts jāaizved uz galvaspilsētu, līdz ar to iebraucot manā stacijā vagoni jau ir pārpildīti. Vilciens apstājas, uz perona sanākušie kā matroži 1917. dadā metās uzbrukumā. Uzbrukuma vilnis ienes mani vagonā. Nopriecājos, ka soma ar portatīvo un papīreim joprojām ir pie manis un nav dezintegrējusies. Vagonā karstums vājprātīgs, sviedri sāk tecēt kā pirtī, bet saspiestība tāda, ka nevar ne roku pakustināt nemaz nerunājot par kādas mēteļa pogas atpogāšanu. Apkārtstāvošo un cieši klāt piespiedušos pasažieru izelpā jūtams viss aromātu diapazons no sīpolu un ķiploku līdz lētu papirosu un alkohola peregara dvingai. Tā nu cenšoties neelpot, vai vismaz to nedarīt caur degunu uzsāku šo Golgātas ceļu mierinot sevi ar domu, ka Viņš ir cietis daudz vairāk. Pēkšņi dažus metru no manis kāds bāls jaunēklis saļimst zaudējis samaņu. Sākas rosība. Tuvākstāvošie viņu tur un lūdz kādam iedot sēdvietu. Sēdošie savukārt tēlo, ka ir ļoti iegrimuši kosmiska mēroga problēmu risināšanā un savās domās atrodas kaut kur ne uz šīs planētas. Beidzot pēc maķ -peremaķ vārdu apmaiņas sēdvieta ir atrasta, jaunēkli nosēdina. Kāds mēģina atvērt logu. No vagona otra gala atskan padzīvojušas kundzes rēciens "ņeotkrivajķe akno, u meņa uši baoļnije." Sākas bļaustīšanās satrp studenta reanimācijas un ziloniski taurējošās tantes ausu aizstāvjiem. Reanimācijas atbalstītāji uzvar, logs tiek atvērts, vagonā ieplūst skābeklis un students sāk atgūties. Es arī cenšos saelpoties atlikušajam ceļam, jo logs tiek atkal vērts ciet. Labi, ka jau drīz ir dzirdama Daugavas tilta dunoņa, solot man, ka galamērķis ir tuvu un es nokļūšu brīvībā. Kopš tā brauciena vēlme brīvprātīgi izmantot sabiedrisko transportu LV man ir zudusi neatgriezeniski. Labāk stundu klausos Zanes Penezes blondo čivināšanu radio 101 ēterā sēžot korķī, nekā 25 minūtes pavadu domās dungojot "Uz Sibīrij' man jāaizbrauc..."
es domāju, ka tikai Lunis ir spējīgs šādus palagus te pierakstī! :D
bet kopumā, nedaudz pārspīlēti šķiet... kaut gan, var jau bū... es ar ļoti reti izmantoju sab.trans., jo iespēju robežās staigāju kājām! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:21
 citēt
staigājot kājām, arī var uzrauties uz nepatikšanām .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:23
 citēt
negatIvs:staigājot kājām, arī var uzrauties uz nepatikšanām .... :bad_smile:

staigājot ir lielas iespējas sāņceļos iestaigāt :D
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:29
 citēt
pa galvu arī var dabūt
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:37
 citēt
negatIvs:uz darbu, ar līkumu, atpakaļ ar līkumu .....


liels līkums sanāktu :D
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:38
 citēt
negatIvs:pa galvu arī var dabūt


princi var satikt :haha:
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:49
 citēt
Wiskas var gadīties
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:52
 citēt
stings:
negatIvs:uz darbu, ar līkumu, atpakaļ ar līkumu .....


liels līkums sanāktu :D

lielā līkumā, lielas iespējas ....
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:54
 citēt
bet var arī kaut kam labam ailīkumot garām
avatar
Publicēts: 14.07.11 21:55
 citēt
labajam līkajam? ....
avatar
Publicēts: 14.07.11 22:46
 citēt
negatIvs:labajam līkajam? ....

ne nu gluži....bet meitenes var ailīkumot garām princim uz baltā zirga :D
avatar
Publicēts: 15.07.11 10:40
 citēt
jo garāks ceļš, jo lielākas iespējas sastapt vēlamo ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.07.11 10:50
 citēt
negatIvs:jo garāks ceļš, jo lielākas iespējas sastapt vēlamo ...... :bad_smile:


Nez, nez, pirms 2 gadiem, dodoties uz kādu ezeru Latgales pusē, iemēģināju garāko dzelzceļa maršrutu LV teritorijā - Rīga-Zilupe... Nepilnas 5h vilcienā un nekā īpaši interesanta :face-sad:

Vienīgais bija dīvaini pēdējās pāris stacijas braukt vagonā vienai pašai, lielākā daļa Ludzā izkāpa... :)
avatar
Publicēts: 15.07.11 10:51
 citēt
nū ..... , Dansigas ezers īpaši apmeklēts nav
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 42
  5. 43
  6. 44
  7. 45
  8. 46
  9. 47
  10. 48
  11. 49
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):