forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 52
  5. 53
  6. 54
  7. 55
  8. 56
  9. 57
  10. 58
  11. 59
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.07.11 01:06
 citēt
ziemā varētu būt mierīgāk ......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 01:10
 citēt
dansiga:meduslacis, a kasssss? kas tev nepatika!??!?!;-p;-)


A..? kur,kas nepatika..? ..ko?
avatar
Publicēts: 27.07.11 01:22
 citēt
nez kur meitenes pazudušas? Daiga kurortā, tur viss skaidrs, bet pārējās...... , laikam Jauno vilni vēro pa tv, Stings iepējams pat klātienē ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 01:32
 citēt
garlaicīgi, ja, bez meitenem?;-ppp
avatar
Publicēts: 27.07.11 05:41 labots
 citēt
negatIvs: ... meitenes ... laikam Jauno vilni vēro pa tv, Stings iepējams pat klātienē ..... :bad_smile:
nemaitā manus priekštatus! :face-sad:
avatar
Publicēts: 27.07.11 09:29
 citēt
negatIvs:nez kur meitenes pazudušas? Daiga kurortā, tur viss skaidrs, bet pārējās...... , laikam Jauno vilni vēro pa tv, Stings iepējams pat klātienē ..... :bad_smile:


Hehhh,,pa televizoru ir labāk vērot..biju klātienē...:face-sad: Lunis man teica,ka te nav Eiropa,bet
sito teikumu tik sapratu uz vietas esot..kad zvaigžņu parāde cilpoja 3 reizes no viena gala līdz otram!!!! Tad ar iedomājies cik šamie bij apmierināti..:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.07.11 09:57
 citēt
negatIvs:nez kur meitenes pazudušas? Daiga kurortā, tur viss skaidrs, bet pārējās...... , laikam Jauno vilni vēro pa tv, Stings iepējams pat klātienē ..... :bad_smile:


Par Jauno vilni vispār aizmirsu... Palasīju grāmatu un datoru ap 1iem izslēdzu :grimace:
avatar
Publicēts: 27.07.11 10:37
 citēt
runājot par Jauno vilni, un ar to saistītiem pasākumiem, prātā nāk kāds izdasrīgs Norvēģu puisis ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 10:38
 citēt
haralds:
negatIvs: ... meitenes ... laikam Jauno vilni vēro pa tv, Stings iepējams pat klātienē ..... :bad_smile:
nemaitā manus priekštatus! :face-sad:

.......................... :haha: , tas tā, intrigai bija
avatar
Publicēts: 27.07.11 11:03
 citēt
negatIvs:runājot par Jauno vilni, un ar to saistītiem pasākumiem, prātā nāk kāds izdasrīgs Norvēģu puisis ...... :bad_smile:


Tu ko? Galiigi aptracis? Un veel par ko? Labais koncis bija, vairaakas dziesmas tadas, ka token aiz aizkustinaajuma kada asarinja nobira.... :) Un nekas, ka dziesma krieviski vai angliski... Man tas pasaaciens aptiik...
avatar
Publicēts: 27.07.11 11:31
 citēt
on my way to twitter.com... :) who else?
avatar
Publicēts: 27.07.11 15:40
 citēt
meduslacis:
dansiga:meduslacis, a kasssss? kas tev nepatika!??!?!;-p;-)


A..? kur,kas nepatika..? ..ko?


Kur pazudi..? Ta tagad fiksi stāsti,kas man varēja nepatikt..? Gribu atkārtojumu..:}}}:face-smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 16:10
 citēt
meduslacis:
dansiga:a es neesmu organizatore ;ppp .... es pateereetaaja un aiz rokas raujamaa ;_)))


Ilgi domāju .lai šito uzrakstītu..?:face-grin:

Tas bija par šito ;_)
avatar
Publicēts: 27.07.11 17:27
 citēt
dansiga:
meduslacis:
Ilgi domāju .lai šito uzrakstītu..?:face-grin:

Tas bija par šito ;_)


;sitas man ļoti PATĪK...:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.07.11 17:50
 citēt
negatIvs:nez kur meitenes pazudušas? Daiga kurortā, tur viss skaidrs, bet pārējās...... , laikam Jauno vilni vēro pa tv, Stings iepējams pat klātienē ..... :bad_smile:
par viļņiem neko nezinu.. bet man beidzot ir viena atvaļinājuma diena, tad nu to arī nepavadu pie datoriņa! :D
avatar
Publicēts: 27.07.11 19:53
 citēt
nez Aizkraukles meduslācī bulkas ar taisa?

www.spisaniebulka.com...
avatar
Publicēts: 27.07.11 20:11
 citēt
Maris:nez Aizkraukles meduslācī bulkas ar taisa?

[url=http://www.spisaniebulka.com/arhiv/spr09/index.php


]http://www.spisaniebulka.com/arhiv/spr09/index.php

[/url] Viss atkarīgs no tā,kādas ta Tu gribi..:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.07.11 20:14 labots
 citēt
labas... A klases :big_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 20:19
 citēt
Maris:labas... A klases :big_smile:


Japp! Sortiments augstākajā līmenī..Ir arī Rīgā firmas veikals,bet ar mazāku izvēli..Var pasūtīt pa telefonu Aizkrauklē un ņammāt Rīgā:face-smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 21:14
 citēt
pasūtīt? tas kā par naudu? nē tik ļauni ar mani vēl nav

protams zinu, ka par naudu ir lētāk kā *tāpat*, bet pašcieņa ar kkā jānotur :big_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 21:24 labots
 citēt
:haha: ............. :bad_smile:
A klases bulkas cep Jelgavas studijā .......
avatar
Publicēts: 27.07.11 21:38
 citēt
Riebiga:
negatIvs:runājot par Jauno vilni, un ar to saistītiem pasākumiem, prātā nāk kāds izdasrīgs Norvēģu puisis ...... :bad_smile:


Tu ko? Galiigi aptracis? Un veel par ko? Labais koncis bija, vairaakas dziesmas tadas, ka token aiz aizkustinaajuma kada asarinja nobira.... :) Un nekas, ka dziesma krieviski vai angliski... Man tas pasaaciens aptiik...

pretīgs pasāciens [subjekt.] to ka dzīvoju ar fāzu nobīdi apzinos, jēgas no tā kas ir skaists, nav nekādas :bad_smile:
www.youtube.com... ( atk,) laba relaksācija, braucot mašīnā, Hertz sistēma tuvu max decibeliem ..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 21:56
 citēt
Maris:pasūtīt? tas kā par naudu? nē tik ļauni ar mani vēl nav

protams zinu, ka par naudu ir lētāk kā *tāpat*, bet pašcieņa ar kkā jānotur :big_smile:



Tu nu gan esi ,,samaitāts,, subjekts..ne..?:big_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 21:57
 citēt
negatIvs::haha: ............. :bad_smile:
A klases bulkas cep Jelgavas studijā .......


A Ty te ko murkšķi..a...? Tikpat samaitāts kā Maris..?:big_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 22:02
 citēt
var manīt, ka kursu par A klasi, meduslācis nav izgājis, arī Māra ielikto linku pavirši pavērojis
avatar
Publicēts: 27.07.11 22:09
 citēt
negatIvs:var manīt, ka kursu par A klasi, meduslācis nav izgājis, arī Māra ielikto linku pavirši pavērojis


nea..linku apskatīju gan-neizraisīja interesi ..un attiecīga priekšroka tomēr tortēm...A klases temats Meduslāci maz interesē..:big_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 22:51
 citēt
ar priekšroku tortēm nevar pārķert, drīz var sākt velties kā bumba ....... man gan tas nedraud, neiet labumā, ēd cik gribi, no mūmijas statusa, kā netiek, tā netiek vaļā ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 23:21
 citēt
meduslacis, a piiraadzinji!?!??!?!?! otrajaa vietaa paliek!?!??!?!;-)))))
avatar
Publicēts: 27.07.11 23:38
 citēt
dansiga:meduslacis, a piiraadzinji!?!??!?!?! otrajaa vietaa paliek!?!??!?!;-)))))

tur par pīrādziņiem runas nebija..... tortes, vai A klase, tāds ir jautājums ...... :grimace:
avatar
Publicēts: 27.07.11 23:40
 citēt
negativs, nu paris dienas apakaljam meduslaacis TAAA iideeja par piiraadzinjiem, ka acis spraaga no pieres laukaa ;-pp;-)
avatar
Publicēts: 27.07.11 23:41
 citēt
dansiga:negativs, nu paris dienas apakaljam meduslaacis TAAA iideeja par piiraadzinjiem, ka acis spraaga no pieres laukaa ;-pp;-)


"Gribu pīrādziņus......" :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.07.11 23:42
 citēt
ERA, a tonis kaadsssssss ;-))))))
avatar
Publicēts: 27.07.11 23:45
 citēt
ceptuvē "Meduslācis " ir tĀAAaaaaadi pīrādziņi .......:grimace:
avatar
Publicēts: 27.07.11 23:49
 citēt
dansiga:ERA, a tonis kaadsssssss ;-))))))


Toni jau te nevar parādīt :D
avatar
Publicēts: 27.07.11 23:50
 citēt
ERA:
dansiga:ERA, a tonis kaadsssssss ;-))))))


Toni jau te nevar parādīt :D

iemet klipiņu youtube ...... paklausīsimies .....
avatar
Publicēts: 27.07.11 23:55
 citēt
varu atkārtoti pakārdināt img.fotoblog.lv... , tā ar svecītēm, ir meduslāča torte :grimace:
avatar
Publicēts: 28.07.11 00:02
 citēt
negatIvs:varu atkārtoti pakārdināt img.fotoblog.lv... , tā ar svecītēm, ir meduslāča torte :grimace:
man vairāk tā tuvākā ar zemenēm simpatizē! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.07.11 00:06
 citēt
tur jau tā biespienmaize, un pīrādziņi arī no meduslāča, bet to zemeņkūku, viena būtne izcepa
avatar
Publicēts: 28.07.11 00:07
 citēt
pasmeejaam, ka buutu labs ieraksts telefona zvanam, bet taa arii neviens neierakstiija ;-(
avatar
Publicēts: 28.07.11 00:08
 citēt
tusne:
negatIvs:varu atkārtoti pakārdināt img.fotoblog.lv... , tā ar svecītēm, ir meduslāča torte :grimace:
man vairāk tā tuvākā ar zemenēm simpatizē! :bad_smile:

man vairāk simpatizē, pa kreisi esošā, kadrā neietvertā zemeņu dobe .... :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 52
  5. 53
  6. 54
  7. 55
  8. 56
  9. 57
  10. 58
  11. 59
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):