forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 60
  5. 61
  6. 62
  7. 63
  8. 64
  9. 65
  10. 66
  11. 67
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.08.11 03:31
 citēt
negativs, njaaaa ;....... tu maaki izveeleeties "pareizos" objektus ;-))))
avatar
Publicēts: 04.08.11 06:58
 citēt
negatIvs:http://virtuve.calis.lv/receptes/foto-receptes/saldie-edieni/rauga-mikla/


Kārumnieks..naktī bij aizklapēts Meduslacis ne,saldumus nedabūji..:grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 09:34
 citēt
negatIvs::bad_smile: ... ... gan lūpu uzmet .....
kurš tad te lūpu uz Tevi uzmet? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 09:47
 citēt
par ko tad man vajadzētu pārdomāt???:amazing:

droši vien par dzīvi un mākslu un par šķietamās eksistences šķietamo bezjēdzību. :grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:14
 citēt
bļin, es tā aprautos, ja galu galā izrādītos, ka tā iedomātā bezjēdzība nemaz neeksistē un īstenībā visam tomēr ir jēga... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:15
 citēt
tusne:
negatIvs::bad_smile: ... ... gan lūpu uzmet .....
kurš tad te lūpu uz Tevi uzmet? :bad_smile:

tas vāvulis bija vispārīgs, bet daža laba lūpu uzmetusi, un ne tikai uz mani vien ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:19
 citēt
..Negatīv..vot sēžu te pie kompja un sthukoju,ka derēja izvilkties laukā Negatīvam kādu koku uzbildēt..jau kā 5.stundu..:big_smile:..a skatos,skatos ..a negribās-lietus gāž kā no spaiņa..:grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:30
 citēt
meduslacis:lietus gāž kā no spaiņa..:grimace:


kur ellē ta tu mitinies? rīgā spīd saule.
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:32
 citēt
meduslacis:..Negatīv..vot sēžu te pie kompja un sthukoju,ka derēja izvilkties laukā Negatīvam kādu koku uzbildēt..jau kā 5.stundu..:big_smile:..a skatos,skatos ..a negribās-lietus gāž kā no spaiņa..:grimace:

drīz jau sniedziņš, ziema būs, ko tad darīsi ..... , vabūt Tev kāds akmens tuvumā, arī derēs .... :bad_smile:

:bad_smile: .....
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:47
 citēt
susurs:
meduslacis:lietus gāž kā no spaiņa..:grimace:


kur ellē ta tu mitinies? rīgā spīd saule.


2 200 km no Rīgas..Uz salas - karaļvalstī..:big_smile: ..UK..:grimace: gāž..un baloži aiz loga dūdo..:grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:49
 citēt
negatIvs:
meduslacis:..Negatīv..vot sēžu te pie kompja un sthukoju,ka derēja izvilkties laukā Negatīvam kādu koku uzbildēt..jau kā 5.stundu..:big_smile:..a skatos,skatos ..a negribās-lietus gāž kā no spaiņa..:grimace:

drīz jau sniedziņš, ziema būs, ko tad darīsi ..... , vabūt Tev kāds akmens tuvumā, arī derēs .... :bad_smile:

:bad_smile: .....


Tikai viena nelaime - TE MAN SNIEGA NAFF..:grimace:

Vot šito akmeni gan nezināju pie Kokneses pilsdrupām esam..:shame:
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:53
 citēt
tas uzņemts no otra Pērses krasta, tur spec piebrauciens jātaisa, netālu < Vino Rossa > :grimace: ....
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:54
 citēt
- Tikai viena nelaime - TE MAN SNIEGA NAFF.. (c) meduslācis ...... , drīz būs .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:55
 citēt
negatIvs:tas uzņemts no otra Pērses krasta, tur spec piebrauciens jātaisa, netālu < Vino Rossa > :grimace: ....


Tik sen nav būts taj pusē..tik garām braucot..Kas ir Vino Rossa un kas īpašnieks?:big_smile:

Koku naf..a puķītes derēs koku aizvietotāju statusā?:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:56
 citēt
negatIvs:- Tikai viena nelaime - TE MAN SNIEGA NAFF.. (c) meduslācis ...... , drīz būs .... :bad_smile:




NABūS-MAN TE ZIEMAS NAFF!!! ziemas laikā ir tikai rudens!:grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 11:58
 citēt
ūdens, arī nav slikti, sevišķi, ja bieži no debesīm gāžās ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:05
 citēt
Dansiga..Gribu Tava ezera ūdeni..Pilnīgi nopietni. Nekādus matu šampūnus pēc viņa nevajag!!! Tu taču varētu exportēt man uz UK..?:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:06
 citēt
Tik sen nav būts taj pusē..tik garām braucot..Kas ir Vino Rossa un kas īpašnieks? - (c) meduslācis
īpašnieku nezinu, bet iestādījums patīkams www.celotajs.lv... , www.travelnews.lv... .... :grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:15
 citēt
negatIvs:Tik sen nav būts taj pusē..tik garām braucot..Kas ir Vino Rossa un kas īpašnieks? - (c) meduslācis
īpašnieku nezinu, bet iestādījums patīkams www.celotajs.lv... , www.travelnews.lv... .... :grimace:


Lāčam mute palika vaļā,kad ceņiku ieraudzīja..:money: Tiešām KOKNESEE ir tāds pieprasījums..!?:money:
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:31
 citēt
negatIvs, re kur www.fotoblog.lv..., speciāli Tev reportāža par vauvām! :D
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:41
 citēt
meduslacis:
negatIvs:Tik sen nav būts taj pusē..tik garām braucot..Kas ir Vino Rossa un kas īpašnieks? - (c) meduslācis
īpašnieku nezinu, bet iestādījums patīkams www.celotajs.lv... , www.travelnews.lv... .... :grimace:


Lāčam mute palika vaļā,kad ceņiku ieraudzīja..:money: Tiešām KOKNESEE ir tāds pieprasījums..!?:money:

nav runa par Koknesiešu pieprasījumu, tur tusē kāzinieki, iestāda likteņdārzā koku, paslaistās pa pilsdrupām, jeb pasūta viduslaiku """" šovu """ , visādi citi banketi, un saieti .......
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:43
 citēt
tusne:negatIvs, re kur www.fotoblog.lv..., speciāli Tev reportāža par vauvām! :D

man sirdij tuvas, tikai vienas mākslinieces bildētie vauvas .........
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:46
 citēt
negatIvs: man sirdij tuvas, tikai vienas mākslinieces bildētie vauvas .........
nu tas kamēr viņa ir nu jau kādu laiku pazaudējusies un klimst apkārt pa pasauli! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:53
 citēt
meduslacis:
negatIvs:- Tikai viena nelaime - TE MAN SNIEGA NAFF.. (c) meduslācis ...... , drīz būs .... :bad_smile:




NABūS-MAN TE ZIEMAS NAFF!!! ziemas laikā ir tikai rudens!:grimace:

Drīz būs jo golfa straume attālinās no eiropas un tuvinās grenlandei, līdz ar to klimats eiropā paliks bargāks :grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:54
 citēt
nuja, nākamnedēļ jau sola pirmo sniegu
avatar
Publicēts: 04.08.11 12:56
 citēt
negatIvs:nuja, nākamnedēļ jau sola pirmo sniegu

Tas priecē :big_smile: jānes slēpēm kantes asināt :big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:00
 citēt
jā, pēdējais laiks slēpošanas invertāru pārskatīt, ziemas riepas jāsagatavo, pa rokai
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:00
 citēt
tusne:
negatIvs: man sirdij tuvas, tikai vienas mākslinieces bildētie vauvas .........
nu tas kamēr viņa ir nu jau kādu laiku pazaudējusies un klimst apkārt pa pasauli! :bad_smile:

:cry: .....
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:01
 citēt
negatIvs:jā, pēdējais laiks slēpošanas invertāru pārskatīt, ziemas riepas jāsagatavo, pa rokai

Par riepām man nav ko uztraukties, es visu gadu ar ziemenēm braucu, labāk uz gruntenes turās, nekā vasarenes:)
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:03 labots
 citēt
negatIvs: :cry: .....
nelej tik gaužas asaras.... gan jau kādā būtne Tevi samīļos... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:06
 citēt
tusne:
negatIvs: :cry: .....
nelej tik gaužas asaras.... gan jau kādā būtne Tevi samīļos... :bad_smile:

varbūt, ja gadīsies Birzgalē būt ......
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:07
 citēt
negatIvs: varbūt, ja gadīsies Birzgalē būt ......
kas zin, kas zin... :face-kiss:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:10
 citēt
Oliss:
negatIvs:jā, pēdējais laiks slēpošanas invertāru pārskatīt, ziemas riepas jāsagatavo, pa rokai

Par riepām man nav ko uztraukties, es visu gadu ar ziemenēm braucu, labāk uz gruntenes turās, nekā vasarenes:)

es jau arī ar M+S vālēju, bet viens mīnuss - paskaļas ......., bet tam ir zāles ...., bagažniekā. šoziemai sagādāju jaunas ziemenes, atveda no Somijas, ir kanāls.... vienu ziemu brauktas 30Ls par komplektu ..... :grimace: :grimace: :grimace: tīrākā haļava
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:11
 citēt
tusne:
negatIvs: varbūt, ja gadīsies Birzgalē būt ......
kas zin, kas zin... :face-kiss:

:grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:25
 citēt
vai te var ari kadu randinu sarunat? :face-glasses:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:26
 citēt
iespējams ......
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:28
 citēt
negatIvs:iespējams ......


vai bez stereo-aparaturas auto ir kada ceriba? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:29
 citēt
meduslacis:Dansiga..Gribu Tava ezera ūdeni..Pilnīgi nopietni. Nekādus matu šampūnus pēc viņa nevajag!!! T


Jo izkrīt mati? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:31
 citēt
cuba666:
negatIvs:iespējams ......


vai bez stereo-aparaturas auto ir kada ceriba? :bad_smile:
gan jau ir, tās sistēmas, te kādu maz interesē ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:32
 citēt
un kas interese?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 60
  5. 61
  6. 62
  7. 63
  8. 64
  9. 65
  10. 66
  11. 67
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):