forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 61
  5. 62
  6. 63
  7. 64
  8. 65
  9. 66
  10. 67
  11. 68
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.08.11 13:36
 citēt
sarīko plenēru, neatkausies ........ :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:37
 citēt
negatIvs:sarīko plenēru, neatkausies ........ :bad_smile:


kas ir pleners?
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:43
 citēt
visparastākais tusiņš, vēlams, tjipa, tematiskais..... , der pirts tēma, brīvā dabā, vasarnīcā utt :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:44
 citēt
negatIvs:visparastākais tusiņš, vēlams, tjipa, tematiskais..... , der pirts tēma, brīvā dabā, vasarnīcā utt :bad_smile:


a ko tik dumjs nosaukums - pleners? kurs ta tusinu nevar uzrikot, elementari!
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:45
 citēt
un galvanais lai ir zemenes:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:46
 citēt
bet labak tepat majas, nav ko laiku teret, braukt uz kaut kadam vasarnicam vai pirtim :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:47
 citēt
cuba666:bet labak tepat majas, nav ko laiku teret, braukt uz kaut kadam vasarnicam vai pirtim :bad_smile:

nu tad mājās jāuztaisa pirts...
avatar
Publicēts: 04.08.11 13:52
 citēt
mājas plenēram, nevajadzētu būt ne vainas, varētu celt gaismā, piemirsto dzīvokļa jautājuma tēmu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:20 labots
 citēt
cuba666:vai te var ari kadu randinu sarunat? :face-glasses:
oj, kas te beidzot ir uzradies! :bad_smile:

negatIvs:mājas plenēram, nevajadzētu būt ne vainas, varētu celt gaismā, piemirsto dzīvokļa jautājuma tēmu :bad_smile:
tai tēmai jau divi gadi, šķiet ir... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:24
 citēt
tēma nedaudz atlikta, bet ne aizmirsta .... varētu pie Dansigas dzīvoklī, uz mistiskajām nodarbībām pieteikties, varbūt viņa pieņem pat nelielas grupas, pie reizes pie dzīvokļa pieķertos
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:27
 citēt
negatIvs:tēma nedaudz atlikta, bet ne aizmirsta .... varētu pie Dansigas dzīvoklī, uz mistiskajām nodarbībām pieteikties, varbūt viņa pieņem pat nelielas grupas, pie reizes pie dzīvokļa pieķertos
pieņem, pieņem nelielas grupas :D tik ar vīnu un sieru jāierodas! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:29
 citēt
susurs:
meduslacis:Dansiga..Gribu Tava ezera ūdeni..Pilnīgi nopietni. Nekādus matu šampūnus pēc viņa nevajag!!! T


Jo izkrīt mati? :bad_smile:


Nēēē,izskatās daudz foršaki neka ar šampūniem mazgāti..! Pilnīgi nopietni..:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:30
 citēt
tjipa, groziņplenērs ...., tad jau mācībtelpai jāflīzē sienas, un grīda, jāierīko ūdens noplūde, lai var ar ūdens strūklu uzkopt
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:32
 citēt
meduslacis:Dansiga..Gribu Tava ezera ūdeni..Pilnīgi nopietni. Nekādus matu šampūnus pēc viņa nevajag!!! Tu taču varētu exportēt man uz UK..?:big_smile:


Saki , ka jātaisa bizness?;-))))
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:33
 citēt
meduslacis:
susurs:
Jo izkrīt mati? :bad_smile:


Nēēē,izskatās daudz foršaki neka ar šampūniem mazgāti..! Pilnīgi nopietni..:big_smile:
pamēģini Anglijā lietus ūdeni savākt, matu skalošanai, tur vajadzētu būt ar visiem pareizajiem piemaisījumiem .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:33
 citēt
Oliss:
negatIvs:jā, pēdējais laiks slēpošanas invertāru pārskatīt, ziemas riepas jāsagatavo, pa rokai

Par riepām man nav ko uztraukties, es visu gadu ar ziemenēm braucu, labāk uz gruntenes turās, nekā vasarenes:)


Oliss ,a man ir ekonomiska autiņa uzturēšana..:grimace: ziemas riepas kā tadas naf vajadzīgas un naf jāmaina..:grimace:..Nav ziemas -nav riepu..:grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:34
 citēt
negtivs, JĀĀĀA!!!............ dzīvoklis sen jau gaida prasmīgas rokas;-))))
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:34
 citēt
negatIvs:
meduslacis:
Nēēē,izskatās daudz foršaki neka ar šampūniem mazgāti..! Pilnīgi nopietni..:big_smile:
pamēģini Anglijā lietus ūdeni savākt, matu skalošanai, tur vajadzētu būt ar visiem pareizajiem piemaisījumiem .... :bad_smile:


Vo vellos tūliņ skrienu katliņu izlikt laukā..lietus joprojām gāž..:grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:35
 citēt
tusne:
cuba666:vai te var ari kadu randinu sarunat? :face-glasses:
oj, kas te beidzot ir uzradies! :bad_smile:


velies randinu?
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:37
 citēt
negatIvs:tēma nedaudz atlikta, bet ne aizmirsta .... varētu pie Dansigas dzīvoklī, uz mistiskajām nodarbībām pieteikties, varbūt viņa pieņem pat nelielas grupas, pie reizes pie dzīvokļa pieķertos


ja ir smukas meitenes, tad labak mana dzivokli!
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:37
 citēt
meduslacis:
negatIvs:pamēģini Anglijā lietus ūdeni savākt, matu skalošanai, tur vajadzētu būt ar visiem pareizajiem piemaisījumiem .... :bad_smile:


Vo vellos tūliņ skrienu katliņu izlikt laukā..lietus joprojām gāž..:grimace:
tā tak sentēvu/senmāšu 'metode, ziemā sniegu kausēja
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:39
 citēt
cuba666:
negatIvs:tēma nedaudz atlikta, bet ne aizmirsta .... varētu pie Dansigas dzīvoklī, uz mistiskajām nodarbībām pieteikties, varbūt viņa pieņem pat nelielas grupas, pie reizes pie dzīvokļa pieķertos


ja ir smukas meitenes, tad labak mana dzivokli!

nuja, apejot visas tās neciešamas aplidošanas procedūras, teātri, restorāni utt :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:41
 citēt
negatIvs:
meduslacis:
Vo vellos tūliņ skrienu katliņu izlikt laukā..lietus joprojām gāž..:grimace:
tā tak sentēvu/senmāšu 'metode, ziemā sniegu kausēja


Tā,viss notiekās,,tek..A man mati paliks pēc tā lietošanas..? Ka ir ar Salas ūdeņiem?:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:42
 citēt
pats varu teatri nospelet un vakarinas pagatavot :big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:43
 citēt
dansiga:negtivs, JĀĀĀA!!!............ dzīvoklis sen jau gaida prasmīgas rokas;-))))


Pazuda Negatīvs..izliekas par beigtu..Negatīv,ku-kū..ta ko, dzirdēju Tu piedavā dzīvokļa remonta plenēru Dansigai. A kad plāno?:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:45
 citēt
meduslacis:
negatIvs:tā tak sentēvu/senmāšu 'metode, ziemā sniegu kausēja


Tā,viss notiekās,,tek..A man mati paliks pēc tā lietošanas..? Ka ir ar Salas ūdeņiem?:big_smile:

lietus ūdenī vajadzētu būt pilnam Mendeļejeva elementu tabulas satāvam, neviens matu kopšanas līdzeklis blakus nestāv ....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:45
 citēt
dansiga:
meduslacis:Dansiga..Gribu Tava ezera ūdeni..Pilnīgi nopietni. Nekādus matu šampūnus pēc viņa nevajag!!! Tu taču varētu exportēt man uz UK..?:big_smile:


Saki , ka jātaisa bizness?;-))))


Saprotama lieta,a kāpēc ne?:grimace:...

Nu tūliņ satecināsu te to lietus ūdeni,ta salīdzināšu,kurš rulle,kurš ne..:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:46
 citēt
negatIvs:
meduslacis:
Tā,viss notiekās,,tek..A man mati paliks pēc tā lietošanas..? Ka ir ar Salas ūdeņiem?:big_smile:

lietus ūdenī vajadzētu būt pilnam Mendeļejeva elementu tabulas satāvam, neviens matu kopšanas līdzeklis blakus nestāv ....:bad_smile:



TEK,TEK,labi tek..tiklīdz katliņš būs pilns ,tā nomēgjināšu..:grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:47
 citēt
meduslacis:
dansiga:negtivs, JĀĀĀA!!!............ dzīvoklis sen jau gaida prasmīgas rokas;-))))


Pazuda Negatīvs..izliekas par beigtu..Negatīv,ku-kū..ta ko, dzirdēju Tu piedavā dzīvokļa remonta plenēru Dansigai. A kad plāno?:big_smile:

jāsaskaņo ar Dansigu grafiki , vislabāk to rīkot Dansigas prombūtnē, lai finālā pārsteigums
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:47
 citēt
Kas ir cuba666? :what:
avatar
Publicēts: 04.08.11 14:50
 citēt
ERA:Kas ir cuba666? :what:


velies randinu?
avatar
Publicēts: 04.08.11 15:02
 citēt
ERA:Kas ir cuba666? :what:


Aizej uz randiņu-uzzināsi..:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 15:03
 citēt
negatIvs:
meduslacis:
Pazuda Negatīvs..izliekas par beigtu..Negatīv,ku-kū..ta ko, dzirdēju Tu piedavā dzīvokļa remonta plenēru Dansigai. A kad plāno?:big_smile:

jāsaskaņo ar Dansigu grafiki , vislabāk to rīkot Dansigas prombūtnē, lai finālā pārsteigums



Kad saskaņosi ,neaizmirsti paziņot ,lai varu piepalidzēt paturēt beņķi piemēram,kad Tu sienas krāsosi..:grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 15:07
 citēt
negatIvs:
meduslacis:
Pazuda Negatīvs..izliekas par beigtu..Negatīv,ku-kū..ta ko, dzirdēju Tu piedavā dzīvokļa remonta plenēru Dansigai. A kad plāno?:big_smile:

jāsaskaņo ar Dansigu grafiki , vislabāk to rīkot Dansigas prombūtnē, lai finālā pārsteigums


Dansiga,redzi.Negatīvs ir nobriedis uz rīkot Tava dzīvokļa remonta pleneru..+ iecerējis pārsteiguma remontu - tas nozīmē,ka apmaksā plenēristi..:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.08.11 15:07
 citēt
tā jau man laiks krāsot kaut ko ....., es tā vairāk neklātienē, kādu ieteikumu varu dot
avatar
Publicēts: 04.08.11 15:08
 citēt
tev randini ari neklatiene?
avatar
Publicēts: 04.08.11 15:10
 citēt
negatIvs:tā jau man laiks krāsot kaut ko ....., es tā vairāk neklātienē, kādu ieteikumu varu dot


Ha-ha -ha...Runatājs lielais..:face-grin:...Mute liela ,a astīte iežmiegta..?:grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 04.08.11 15:10
 citēt
cuba666:tev randini ari neklatiene?



:face-grin: .bet stāsta ,ka ne vienatnē žmiedz iekša Meduslača tortes fazendā..:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.08.11 15:11
 citēt
meduslacis:
negatIvs:
jāsaskaņo ar Dansigu grafiki , vislabāk to rīkot Dansigas prombūtnē, lai finālā pārsteigums


Dansiga,redzi.Negatīvs ir nobriedis uz rīkot Tava dzīvokļa remonta pleneru..+ iecerējis pārsteiguma remontu - tas nozīmē,ka apmaksā plenēristi..:big_smile:


Re - striķīti paraustīja tik un atkal beigās atteikums ;_((( ekk - KĀ man neiet;-(((
avatar
Publicēts: 04.08.11 15:14
 citēt
dansiga:
meduslacis:
Dansiga,redzi.Negatīvs ir nobriedis uz rīkot Tava dzīvokļa remonta pleneru..+ iecerējis pārsteiguma remontu - tas nozīmē,ka apmaksā plenēristi..:big_smile:


Re - striķīti paraustīja tik un atkal beigās atteikums ;_((( ekk - KĀ man neiet;-(((



A es ta par ko..!!!! Ak ,Latvijas vīrieši..:grimace:..Nu eļementarno ,Vatson..ja izmeti ideju,tad realizē..kādasproblēmas..ai.ai.ai:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 61
  5. 62
  6. 63
  7. 64
  8. 65
  9. 66
  10. 67
  11. 68
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):