forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 66
  5. 67
  6. 68
  7. 69
  8. 70
  9. 71
  10. 72
  11. 73
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.08.11 18:38
 citēt
meduslacis, da nee - shitasi bija "naduas" darbs;-)))) Bet tik un taa parsteigta par kvantumu - 3.5 st kopumaa .....
avatar
Publicēts: 06.08.11 18:41
 citēt
dansiga:meduslacis, da nee - shitasi bija "naduas" darbs;-)))) Bet tik un taa parsteigta par kvantumu - 3.5 st kopumaa .....



Da kāda strpība,naudas vai izklaides..ka tik kamera ķepā..:face-wink:

Nu dajoš..3,5 stundy laikā piebliezt 8mg..:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 18:44
 citēt
meduslacis, a ja o chom!??!?! pati shokaa un bail kjerties klaat un to visu izchekot .. .:-) da labi - otra karte pusee tik - bet tik un taaa - pashai liels briinums ;_) Bet nu lab - laadeeju kompii iekshaa;-)
avatar
Publicēts: 06.08.11 18:50
 citēt
dansiga:meduslacis, a ja o chom!??!?! pati shokaa un bail kjerties klaat un to visu izchekot .. .:-) da labi - otra karte pusee tik - bet tik un taaa - pashai liels briinums ;_) Bet nu lab - laadeeju kompii iekshaa;-)




Jūtu līdzi..sabliezt jau tas foršākais,a pēc tam nīkulīgā tupēšana pie kompja..:face-wink:


Man ar bail ķerties pie Vācijas koncerta bildēm..Dienu nobumbulēju,i nekādi nevaru sevi piespiest kaut ko vispār sākt darīt..Kaimiņi jau man pat astiepa no veikala RED BULL iepakojumu-i tas nepalīdz..:face-crying:
avatar
Publicēts: 06.08.11 18:55
 citēt
dansiga:es shon azh 2as 4gb kartes piekjeeziiju ... o jeeee .... pati parsteigta;-)

un visas pilnas ar MPSiem.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 18:56
 citēt
meduslacis, nu ja tas ir izklaides pasaakums - tad jau varii sevi nemociit un dariit to, kad ir iedvesma;-))

Oliss, otstanj polosatij!
avatar
Publicēts: 06.08.11 18:59
 citēt
dansiga:meduslacis, nu ja tas ir izklaides pasaakums - tad jau varii sevi nemociit un dariit to, kad ir iedvesma;-))

Oliss, otstanj polosatij!



Dans,problēma jau ir tā,ka ir ļooti briesmīgi te tā tupēt garlaicībā un reizē ar neko nedarīt..Lācis ir iesprūdis kaut kur starp galaktikām..:face-wink:

šonakt sapnī redzēju,kā lidoju uz Ameriku:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 19:04
 citēt
vo vellos - tad jau toch buus jaalido arii man ;-)))))
avatar
Publicēts: 06.08.11 19:05
 citēt
dansiga:vo vellos - tad jau toch buus jaalido arii man ;-)))))




Haaa--a tagad Tu vēl pasaki,ka netaisījies lidot!!!!!!!????:bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 19:40
 citēt
nu es veel shaubiijos ;-))))) P.S> ufff - izgjau bildeem cauri - sasniegums ;-)))) ij pat saaku apstraadaat :-)))
avatar
Publicēts: 06.08.11 19:46
 citēt
dansiga:nu es veel shaubiijos ;-))))) P.S> ufff - izgjau bildeem cauri - sasniegums ;-)))) ij pat saaku apstraadaat :-)))



Pag,,ta Tu esi braucēja vai vēl šaubies..a?:big_smile:

A ko sabildēji,ka tāds prieks..?:face-wink:
avatar
Publicēts: 06.08.11 19:55
 citēt
meudslacis, nu tak jasaak chekot biljdets;-)))

Da vienu pasaakumu bildeeju ... bet pireks par sevi, ka piekjeeros pie bildeem - netaliekot uz riitdienu ;_)))
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:01
 citēt
meduslaci, ko labu esi nolēmis darī iekš usas?? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:01
 citēt
dansiga:meudslacis, nu tak jasaak chekot biljdets;-)))

Da vienu pasaakumu bildeeju ... bet pireks par sevi, ka piekjeeros pie bildeem - netaliekot uz riitdienu ;_)))



pieķerties vēl nenozīmē pabeigt..:face-grin:..JOKS- malacis..:big_smile:

Nē,bet Tu nopietni vai āksties par lidošanu?:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:02
 citēt
tusne:meduslaci, ko labu esi nolēmis darī iekš usas?? :bad_smile:


Dansigas dzimeni svinēt..:face-wink: ta ir ka nečato ji ar mums vakar-nekā nezini..:grimace:
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:05
 citēt
lacis, da nopietni domaaju!!!!!
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:08
 citēt
dansiga:lacis, da nopietni domaaju!!!!!


Labi,tad nopietni ar iečeko cik konkrēti vajg visam transportam piķīti ..Satracināji mani vakar,tagad nāksies braukt..:grimace: Vispār toč baigi gribās..ja vien beigu summā nesanāk visas 2 štukas..:face-crying:
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:28
 citēt
kam vajag, ķēzīšanai, kodak krāssainās negatīvu filmas - pj800 ektapress, un goldII 1600 ektapress, pa piecām no katras. derīguma termiņš beidzies 1999 gadā. process C-41 .....
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:30
 citēt
negatIvs:kam vajag, ķēzīšanai, kodak krāssainās negatīvu filmas - pj800 ektapress, un goldII 1600 ektapress, pa piecām no katras. derīguma termiņš beidzies 1999 gadā. process C-41 .....


ui,man vēl kaut kur mētājas filminieks-PENTAX * IST...:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:36
 citēt
negatIvs:kam vajag, ķēzīšanai, kodak krāssainās negatīvu filmas - pj800 ektapress, un goldII 1600 ektapress, pa piecām no katras. derīguma termiņš beidzies 1999 gadā. process C-41 .....
oo, ja es varētu tās savā zenītā iedabūt varētu paspēlēties! :D
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:43
 citēt
tusne:
negatIvs:kam vajag, ķēzīšanai, kodak krāssainās negatīvu filmas - pj800 ektapress, un goldII 1600 ektapress, pa piecām no katras. derīguma termiņš beidzies 1999 gadā. process C-41 .....
oo, ja es varētu tās savā zenītā iedabūt varētu paspēlēties! :D


protams,ka vari iedabūt..tik tālākais proces gana padārgs ..:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:47
 citēt
laci, uuja uuja - nu tuukstii gan buutu jaaieliekaas!!!!!
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:48
 citēt
dansiga:laci, uuja uuja - nu tuukstii gan buutu jaaieliekaas!!!!!


Iet runa pat latiem vai :big_smile:dolāriem?
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:48
 citēt
man ar filmenieki mētājās, bet 35mm nav vairs ne intereses, ne laika, ja vēl kaut ko uz filmas ķēzīšu, tad 6x6, krievu haselis, darba kārtībā tā vien gaida ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:49
 citēt
negatIvs:man ar filmenieki mētājās, bet 35mm nav vairs ne intereses, ne laika, ja vēl kaut ko uz filmas ķēzīšu, tad 6x6, krievu haselis, darba kārtībā tā vien gaida ..... :bad_smile:


ja kādam ir interese,tad filmenieku labprāt pārdotu ar TAMRON 28-200....:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 20:57
 citēt
lacis, dabiski ka par latiem ;-))))

ar visu laiku briest Moskva 4 ( 6x9 vai 6x6) ieproveet - nee, pareizaak sakot - atcereties jauniibu :-))) .... diviem jau ir aizdevusi, bet pati nevar piekejrties klaat ;-)))
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:01
 citēt
dansiga:lacis, dabiski ka par latiem ;-))))

ar visu laiku briest Moskva 4 ( 6x9 vai 6x6) ieproveet - nee, pareizaak sakot - atcereties jauniibu :-))) .... diviem jau ir aizdevusi, bet pati nevar piekejrties klaat ;-)))

6x9 , bet klāt varbūt neķeries, tas aparāts mūsdienās derīgs, varbūt kādos īpašos gadījumos...., vispār MPS automāts
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:02
 citēt
dansiga:lacis, dabiski ka par latiem ;-))))

ar visu laiku briest Moskva 4 ( 6x9 vai 6x6) ieproveet - nee, pareizaak sakot - atcereties jauniibu :-))) .... diviem jau ir aizdevusi, bet pati nevar piekejrties klaat ;-)))



Oki,līdz tam laikam sakasīšu..Bet tad ar to ar varu rēķināties un plānot..?:big_smile:


Nav gadījies pat redzēt Moskva -4...:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:10
 citēt

panic.berkeley.edu...
man ir vecāka versija, Moskva 1
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:12
 citēt
meduslacis, es arii ar to reekjinos ;_)))) nu jaaizshauj beidzot pie jamaas;-)))

a to verkji, kad eedaam piiraadzinjus - vareeji ari apchamdiit, ja mes par foto un aparatiem buutu runaajushas;_))))

negativs, nu gribu pameegjinaat un atcereeties jauniibu :-)))) savaa laikaa nesliktas bidles sanaaca;-)
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:12
 citēt
maneejais NAV tik nobruzhaats ;_)))
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:19
 citēt
negatIvs:man ar filmenieki mētājās, bet 35mm nav vairs ne intereses, ne laika, ja vēl kaut ko uz filmas ķēzīšu, tad 6x6, krievu haselis, darba kārtībā tā vien gaida ..... :bad_smile:
nu tad jau Tu man vari iedāvāt tās filmiņas! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:19
 citēt
viens no maniem pirmajiem aparātiem

skolas laikā, tā prikolam, ar viņu pabildēju .....
te camerapedia.wikia.com... , pilns to kameru attīstības cikls ....
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:20
 citēt
dansiga:meduslacis, es arii ar to reekjinos ;_)))) nu jaaizshauj beidzot pie jamaas;-)))

a to verkji, kad eedaam piiraadzinjus - vareeji ari apchamdiit, ja mes par foto un aparatiem buutu runaajushas;_))))

negativs, nu gribu pameegjinaat un atcereeties jauniibu :-)))) savaa laikaa nesliktas bidles sanaaca;-)



Oki,gaidu tuvākas zinjas..:face-smile:

Da vai tad par tādām nopietnām lietām bij jādomā..tad taču pīīīrradziņņii bij galvenais..:face-grin:
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:20
 citēt
tusne:
negatIvs:man ar filmenieki mētājās, bet 35mm nav vairs ne intereses, ne laika, ja vēl kaut ko uz filmas ķēzīšu, tad 6x6, krievu haselis, darba kārtībā tā vien gaida ..... :bad_smile:
nu tad jau Tu man vari iedāvāt tās filmiņas! :bad_smile:


Tūliņ Negatīvs nosvīdīs..:face-grin::grimace:
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:21
 citēt
lacis, nu ja - jaataisa naakamais - nopietnais vakarssss;-))))
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:21
 citēt
tusne:
negatIvs:man ar filmenieki mētājās, bet 35mm nav vairs ne intereses, ne laika, ja vēl kaut ko uz filmas ķēzīšu, tad 6x6, krievu haselis, darba kārtībā tā vien gaida ..... :bad_smile:
nu tad jau Tu man vari iedāvāt tās filmiņas! :bad_smile:

varu, ārā negribās mest, šodien vienā dzīļā plauktā atradu ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:21
 citēt
meduslacis:
tusne:u tad jau Tu man vari iedāvāt tās filmiņas! :bad_smile:


Tūliņ Negatīvs nosvīdīs..:face-grin::grimace:

nosvīst varu tikai uz Birzgali .....
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:22
 citēt
tusne, da tu aplauziisies ... ildeejot ar filmaam, kuraam terminjs 1999tajaa beidzies un domaasi ka tev liikas rocinjas;-))))
avatar
Publicēts: 06.08.11 21:27
 citēt
dansiga:tusne, da tu aplauziisies ... ildeejot ar filmaam, kuraam terminjs 1999tajaa beidzies un domaasi ka tev liikas rocinjas;-))))



:face-grin::face-grin::face-grin:..perfekti!!!!:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 66
  5. 67
  6. 68
  7. 69
  8. 70
  9. 71
  10. 72
  11. 73
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):