forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 69
  5. 70
  6. 71
  7. 72
  8. 73
  9. 74
  10. 75
  11. 76
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.08.11 11:47
 citēt
negatIvs:tad jau viss vēl priekšā .... :bad_smile:



Nazinu,nazinu,nez vai cilvēkus manā vecumā vairs var pārtaisīt..:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 12:12
 citēt
meduslacis:
negatIvs:tad jau viss vēl priekšā .... :bad_smile:



Nazinu,nazinu,nez vai cilvēkus manā vecumā vairs var pārtaisīt..:grimace:

var un pat vajaga :grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 12:16
 citēt
Oliss:
meduslacis:

Nazinu,nazinu,nez vai cilvēkus manā vecumā vairs var pārtaisīt..:grimace:

var un pat vajaga :grimace:



Esmu neticīgais Toms..:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 15:47
 citēt
dansiga:lacis, neesmu peetiijusi - kas tagad e nergjetiski uzdarbojas, BET .... daudz cilveeki mirst ... daudzi aardaas uttt ......



Londonas ielu grautiņš ar šitajā Tavā energjētiskajā ietekmē..?:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 21:43
 citēt
dansiga:meduslacis, nu ja tas ir izklaides pasaakums - tad jau varii sevi nemociit un dariit to, kad ir iedvesma;-))

Oliss, otstanj polosatij!



Kur visi nolīduši svētdienas vakarā..? rīt ko ,nav darba diena..?:big_smile:

Dans,beidzot beidzu slinkot un pieķēros pie konča bildēm..:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 21:45
 citēt
lacis, nu skaisti ;-)))) a es biju bishk pafotografeet;-)
avatar
Publicēts: 07.08.11 21:46
 citēt
dansiga:lacis, nu skaisti ;-)))) a es biju bishk pafotografeet;-)



Dans,pelni,pelni naudiņu..Amerikā noderēs..:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:04
 citēt
Amerikā nauda jāpelna, nevis jātērē ...... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:06
 citēt
negatIvs:Amerikā nauda jāpelna, nevis jātērē ...... :face-glasses:




Kā kuram Negatīvs,kā kuram.Kur ir teikts ,ka nevar atpūsties ..?:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:14
 citēt
teikts nav nekur, BET[ kā teica Godmanis ] nauda ir jāpelna tur, kur par darbu normāli samaksā
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:18
 citēt
meduslacis:
negatIvs:tad jau viss vēl priekšā .... :bad_smile:



Nazinu,nazinu,nez vai cilvēkus manā vecumā vairs var pārtaisīt..:grimace:

mierīgi var ...... vismaz par kodēju var uztaisīt īsā laikā ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:21
 citēt
negatIvs:
meduslacis:

Nazinu,nazinu,nez vai cilvēkus manā vecumā vairs var pārtaisīt..:grimace:

mierīgi var ...... vismaz par kodēju var uztaisīt īsā laikā ....... :bad_smile:




Tiešāāāmmm??? Un kādā veidā tas ir iespējams..???:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:23
 citēt
negatIvs:teikts nav nekur, BET[ kā teica Godmanis ] nauda ir jāpelna tur, kur par darbu normāli samaksā


Ok.Tu ,Negatīv brauc strādāt,a mēs Tevi pieskatīsim,lai tiešām rukātu melnās miesās..:grimace: ko ,ar mieru-brauksi?:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:30
 citēt
meduslacis, neee - shodien bildeeju bez maksas - vecas draudziibas vaardaa;-)
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:33
 citēt
dansiga:meduslacis, neee - shodien bildeeju bez maksas - vecas draudziibas vaardaa;-)



Es visu laiku bez maksas bildēju..:grimace::face-wink:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:36 labots
 citēt
meduslacis:
negatIvs:teikts nav nekur, BET[ kā teica Godmanis ] nauda ir jāpelna tur, kur par darbu normāli samaksā


Ok.Tu ,Negatīv brauc strādāt,a mēs Tevi pieskatīsim,lai tiešām rukātu melnās miesās..:grimace: ko ,ar mieru-brauksi?:grimace:

mani būtne nelaiž ......... viens darba kolēģis aizbrauca, pirms gadiem 5, šancē vēl aizvien, bet palikt tur uz dzīvošanu - kategoriski negrib.pašancēs, kamēr Latvijā situācija uzlabosies. viņš gan aizbrauca ar būtni numur 2 ...... :grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:38
 citēt
negatIvs:
meduslacis:
Ok.Tu ,Negatīv brauc strādāt,a mēs Tevi pieskatīsim,lai tiešām rukātu melnās miesās..:grimace: ko ,ar mieru-brauksi?:grimace:

mani būtne nelaiž ......... viens darba kolēģis aizbrauca, pirms gadiem 5, šancē vēl aizvien, bet palikt tur uz dzīvošanu - kategoriski negrib.pašancēs, kamēr Latvijā situācija uzlabosies. viņš gan aizbrauca ar būtni numur 2 ...... :grimace:



I kas Tev naļauj būtni līdzi ņemt? Pašancēsi nelegāli-zināsi cik salda tāda garoziņa..:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:47
 citēt
būtne tas pa jokam .... ir daži enkuri, kuri pietur pie LV...... , šance tur būtu pilnīgi legāla ....., un labi pazīstama. pie tā paziņas aizbrauca cits paziņa, pēc ~ trīs mēnešiem atmuka atpakaļ, tjipa nevar tik ilgi prom no mājām ...., man gan tas būtu pofig, klaiņoju kopš ~ 1991 gada, mājās iegriežoties dažas reizes mēnesī ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.11 22:55
 citēt
negatIvs:būtne tas pa jokam .... ir daži enkuri, kuri pietur pie LV...... , šance tur būtu pilnīgi legāla ....., un labi pazīstama. pie tā paziņas aizbrauca cits paziņa, pēc ~ trīs mēnešiem atmuka atpakaļ, tjipa nevar tik ilgi prom no mājām ...., man gan tas būtu pofig, klaiņoju kopš ~ 1991 gada, mājās iegriežoties dažas reizes mēnesī ...... :bad_smile:



Legāla šance..??? Tu saki!? ..negribi no manīm nopirkt darba atļauju..???:face-grin::grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:00
 citēt
šito foto1.inbox.lv... , mēs ar to čomu uztaisījām divatā, tas par laivu. viņš aizbrauca, ne uz dullo, bet pēc sarakstes ar vienu firmu, kura atsūtīja izsaukumu. tur var iekārtoties vēl kāds, pēc viņa rekomendācijām šefam......., bet kurš katrs nederēs, jo darbs stipri specifisks :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:06
 citēt
negatIvs:šito foto1.inbox.lv... , mēs ar to čomu uztaisījām divatā, tas par laivu. viņš aizbrauca, ne uz dullo, bet pēc sarakstes ar vienu firmu, kura atsūtīja izsaukumu. tur var iekārtoties vēl kāds, pēc viņa rekomendācijām šefam......., bet kurš katrs nederēs, jo darbs stipri specifisks :big_smile:




Tavs čoms ar to laivu aizbrauca uz Ameriku..? ..... I ko gaidi..aizbrauc,paskatīsies kas un kā..ko zaudēsi..- nu to pašu neko..:big_smile:
Man ar šitāda laiva patīk-uztaisīsi?:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:11
 citēt
piķi galdā, laiva būs.... 1:1, bet ne manis taisītā :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:16
 citēt
negatIvs:piķi galdā, laiva būs.... 1:1, bet ne manis taisītā :bad_smile:




āā..ta vēl ar jāmaksā par šamējo..? a ko ta lielies-mēs ar draugu..uztaisījām..:grimace::grimace::grimace:
< Lācis piebeidz asortu kastīti jautrodamies>:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:16
 citēt
lacis, nu man jau naudinja aaamerikai jaapeln;-ppppp
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:19
 citēt
dansiga:lacis, nu man jau naudinja aaamerikai jaapeln;-ppppp



Dans,da man jau ar:grimace:...re,ka Negatīvs mūs grib uz Ameriku gūstā vergot aizsūtīt..:grimace:
Nē,nu es pa nopietno,rīt atceļu augusta apstiprinātās atvaļinājuma dienas,lai paliek uz februāri..:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:20
 citēt
meduslacis:
negatIvs:piķi galdā, laiva būs.... 1:1, bet ne manis taisītā :bad_smile:




āā..ta vēl ar jāmaksā par šamējo..? a ko ta lielies-mēs ar draugu..uztaisījām..:grimace::grimace::grimace:
< Lācis piebeidz asortu kastīti jautrodamies>:grimace:

mēs no rasējuma stadijas uztaisījām līdz formai[ matricai ] , vienas firmas vajadzībām, tagad viņi tajās formās štancē, kā keksus .....
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:23
 citēt
negatIvs:
meduslacis:


āā..ta vēl ar jāmaksā par šamējo..? a ko ta lielies-mēs ar draugu..uztaisījām..:grimace::grimace::grimace:
< Lācis piebeidz asortu kastīti jautrodamies>:grimace:

mēs no rasējuma stadijas uztaisījām līdz formai[ matricai ] , vienas firmas vajadzībām, tagad viņi tajās formās štancē, kā keksus .....


Drīkstu Tev kautrīgi uzdot vienu jautājumu?......Kāda kaķa pēc Tu grib piepelnīties par santehniķi..?:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:31
 citēt
es gribu iekārtoties par santehniķi iestādē, kurā sieviešu ir nospiedošais vairākums ...... vai tad Tu nevienu filmu par santehniķu, un baseinu tīrītāju pielietojumu neesi redzējusi? .....
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:33
 citēt
negatIvs:es gribu iekārtoties par santehniķi iestādē, kurā sieviešu ir nospiedošais vairākums ...... vai tad Tu nevienu filmu par santehniķu, un baseinu tīrītāju pielietojumu neesi redzējusi? .....



:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:

Negatīvs,Negatīvs..a ko tad Tava būtne par to teiks..? Gan jau esat kopā kādu filmu noskatījušies..:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:34
 citēt
negatIvs:es gribu iekārtoties par santehniķi iestādē, kurā sieviešu ir nospiedošais vairākums ...... vai tad Tu nevienu filmu par santehniķu, un baseinu tīrītāju pielietojumu neesi redzējusi? .....


sieviešu cietums labi derētu šim mērkim :D
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:36
 citēt
stings:
negatIvs:es gribu iekārtoties par santehniķi iestādē, kurā sieviešu ir nospiedošais vairākums ...... vai tad Tu nevienu filmu par santehniķu, un baseinu tīrītāju pielietojumu neesi redzējusi? .....


sieviešu cietums labi derētu šim mērkim :D



:face-grin::face-grin::face-grin:..Bet šamais jau uz Tavu banku tēmē..:grimace:
Negatīvs..izgāzies kā veca sēta..:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:37
 citēt
:cry:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:38
 citēt
cietums, darbu apvienošanas kārtībā derētu, bet ne uz pilnu slodzi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:39
 citēt
meduslacis:
stings:
sieviešu cietums labi derētu šim mērkim :D



:face-grin::face-grin::face-grin:..Bet šamais jau uz Tavu banku tēmē..:grimace:
Negatīvs..izgāzies kā veca sēta..:grimace:


tā ir ka uz visu banku tēmē , nevis uz mani :haha:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:39
 citēt
negatIvs::cry:



Asaras izvada negatīvo energjiju...neraudi-kļūsi vēl par Pozitīvu..:face-grin:..ko tad ar Tevi iesāksim..:grimace:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:40
 citēt
negatIvs:cietums, darbu apvienošanas kārtībā derētu, bet ne uz pilnu slodzi :bad_smile:


Netiksi galā..?:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:41
 citēt
meduslacis:
negatIvs:cietums, darbu apvienošanas kārtībā derētu, bet ne uz pilnu slodzi :bad_smile:


Netiksi galā..?:big_smile:

tekstā bija, ne uz pilnu slodzi ............ :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.11 23:42
 citēt
negatIvs:
meduslacis:
Netiksi galā..?:big_smile:

tekstā bija, ne uz pilnu slodzi ............ :big_smile:


nuu-ko --netiksi galā uz pinu slodzi..?:big_smile:
avatar
Publicēts: 08.08.11 00:16
 citēt
pļāpu bars! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.08.11 01:16
 citēt
negatIvs:kā var šampis negaršot ............, es savā laikā, uz pohām ņēmu pa kastei [12 pud.] :grimace:
to es a nesaprotu - ar Amsterdamas draugiem reiz RĪGĀ izdzērām visu, kas ledusskapī un pēc tam visu, kas ārpus ledusskapja!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 69
  5. 70
  6. 71
  7. 72
  8. 73
  9. 74
  10. 75
  11. 76
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):