forum.gif
Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Pļenera SPAMUČKA + 318+338+326
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 73
  5. 74
  6. 75
  7. 76
  8. 77
  9. 78
  10. 79
  11. 80
  12. ...
  13. 241
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.08.11 22:48
 citēt
dansiga:pietiek ar iedomaam ;-ppp;-))))

lacis, a tu kaapeec? kas vainas komentaaram!?!?!



Dans,tāpēc ka līdz brīdim ,kamēr neizlasīju Tavu komentu ,kaut kā neiedomājos tādu skatu..I tad ,kad peileca,ta kaimiņi pat nāca lūkoties,vai viss ok...:big_smile:
avatar
Publicēts: 10.08.11 22:50
 citēt
meduslacis ;-))))))
avatar
Publicēts: 10.08.11 22:52
 citēt
dansiga:meduslacis ;-))))))



Ko gribēji pateikt ar vienu vienīgu vārdu..a..?:amazing:
avatar
Publicēts: 10.08.11 22:53
 citēt
es tachu nerunaaju - es tikai smeju iedomaajoties kaa kaiminji naaca tevi glaabt;-ppppp
avatar
Publicēts: 10.08.11 23:00
 citēt
avatar
Publicēts: 11.08.11 13:23
 citēt
avatar
Publicēts: 11.08.11 13:26
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.08.11 13:29
 citēt
meduslacis:
dansiga:meduslacis ;-))))))



Ko gribēji pateikt ar vienu vienīgu vārdu..a..?:amazing:

viņa trennējās, lai tu atkal nekļūtu par meduslavi :face-grin::grimace:
avatar
Publicēts: 11.08.11 13:51
 citēt
kas ir meduslāva? ....:what:
avatar
Publicēts: 11.08.11 14:08
 citēt
varbūt, uz meduslāvas masāžu taisa


Dziednieciska masāža, organisma tonusa paaugstināšanai un veselības stiprināšanai. Medus, organismam pievadot bioloģiski aktīvās vielas, absorbē toksīnus un veicina to ātrāku izvadīšanu no organisma, uzlabojot organisma stāvokli kopumā. Masāžas laikā iekšējie orgāni un audi tiek apgādāti ar barības vielām, uzlabojoties asinsritei dziļākos ādas slāņos. Tā kalpos arī kā kā atjaunojoša procedūru, kas sniegs artavu ādai- attīrīs to, vērsīs zīdainu un izlīdzinās zemādas sabiezējumus.
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.08.11 14:49
 citēt
negatIvs: Medus, organismam pievadot bioloģiski aktīvās vielas, absorbē toksīnus un veicina to ātrāku izvadīšanu no organisma,


Formulu studijā :)
avatar
Publicēts: 11.08.11 15:04
 citēt
masāžas aprakstu iekopēju, komplektā ar bildi ....... es, ja lieta nonāk, lidz masāžai līdzīgām darbībām, formulās neiedziļinos ....... amatieris ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.08.11 15:52
 citēt
negatIvs:masāžas aprakstu iekopēju, komplektā ar bildi ....... es, ja lieta nonāk, lidz masāžai līdzīgām darbībām, formulās neiedziļinos ....... amatieris ..... :bad_smile:
es jau neko, masāža ir laba lieta un medus arī man garšo. :) tur nekādas formulas nav vajadzīgas, bet kad sākās teikas par toksīnu izvadīšanām, man rodas naivi jautājumi :D
avatar
Publicēts: 11.08.11 17:11
 citēt
Sapper:Formulu studijā :)

tā Tev vairs nav 7. klases neorgasmātiskā ķīmija! :grimace:
avatar
Publicēts: 11.08.11 17:12
 citēt
avatar
Publicēts: 11.08.11 18:36
 citēt
Sapper:
negatIvs:masāžas aprakstu iekopēju, komplektā ar bildi ....... es, ja lieta nonāk, lidz masāžai līdzīgām darbībām, formulās neiedziļinos ....... amatieris ..... :bad_smile:
es jau neko, masāža ir laba lieta un medus arī man garšo. :) tur nekādas formulas nav vajadzīgas, bet kad sākās teikas par toksīnu izvadīšanām, man rodas naivi jautājumi :D

tiem masāžistiem, un ne tikai, jau kaut kā ir jādzīvo, klientus vajag, tad nu raksta visādus pekstiņus ......., atceramies, kaut vai inteliģentās molekulas, no veļas pulveru reklāmām......, kādi % jau uzraujās ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.08.11 18:37
 citēt
Lunis:

tas no tavas pēdējās ūdeņu sesijas? ...... :what:
avatar
Publicēts: 11.08.11 20:58
 citēt
negatIvs:
Lunis:

tas no tavas pēdējās ūdeņu sesijas? ...... :what:



Negatīvs ..šito vajg caur puķēm skatīt..:grimace:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:15
 citēt
puķes, ne vienmēr palīdz .....
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:16
 citēt
negatIvs:puķes, ne vienmēr palīdz .....


Tas ir Tavs Negatīvais viedoklis..Palīdz ne puķes,bet caur puķēm..:grimace:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:19
 citēt
tas nav negatīvais, bet reālais viedoklis ...... tā viņš ir
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:21
 citēt
nez, braukt rītnakt caur Birzgali, vai nē .... tusne ezerā ūdeni uzsildīs, vai kā ? ..... :what:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:23
 citēt
negatIvs:tas nav negatīvais, bet reālais viedoklis ...... tā viņš ir



Aizej labāk miglu pie upītes palūri,mosh noskaņokums uzlabosies..:grimace:..Koku nebij tai mirklī..Sory..:big_smile:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:29
 citēt
noskaņojums normāls ..... vai tad Tev vienmēr visu var aizmālēt ar, un caur puķēm? ....
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:33
 citēt
negatIvs:noskaņojums normāls ..... vai tad Tev vienmēr visu var aizmālēt ar, un caur puķēm? ....



Pilnīgi neko....:face-grin::grimace:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:39
 citēt
negatIvs:nez, braukt rītnakt caur Birzgali, vai nē .... tusne ezerā ūdeni uzsildīs, vai kā ? ..... :what:
:bad_smile:tiko sēdēju un štukoju, vai mani kāds vedīs uz birzgalijas plašumiem vai nē.. bet šoferis vēl nav mājās :what:
Bet nu ezers nav ar vārītu ūdeni.. kādu nu daba devusi, tāds ezerā ieliets! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:41
 citēt
tusne:
negatIvs:nez, braukt rītnakt caur Birzgali, vai nē .... tusne ezerā ūdeni uzsildīs, vai kā ? ..... :what:
:bad_smile:tiko sēdēju un štukoju, vai mani kāds vedīs uz birzgalijas plašumiem vai nē.. bet šoferis vēl nav mājās :what:
Bet nu ezers nav ar vārītu ūdeni.. kādu nu daba devusi, tāds ezerā ieliets! :bad_smile:


Negatīvs caur puķēm runā..:grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:45
 citēt
meduslacis: Negatīvs caur puķēm runā..:grimace::grimace::grimace:
es ļoti labi sapratu! :face-wink:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:45
 citēt
tusne:
negatIvs:nez, braukt rītnakt caur Birzgali, vai nē .... tusne ezerā ūdeni uzsildīs, vai kā ? ..... :what:
:bad_smile:tiko sēdēju un štukoju, vai mani kāds vedīs uz birzgalijas plašumiem vai nē.. bet šoferis vēl nav mājās :what:
Bet nu ezers nav ar vārītu ūdeni.. kādu nu daba devusi, tāds ezerā ieliets! :bad_smile:

varēji jau kastrolīšos uzsildīt ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:46
 citēt
meduslacis:
negatIvs:noskaņojums normāls ..... vai tad Tev vienmēr visu var aizmālēt ar, un caur puķēm? ....



Pilnīgi neko....:face-grin::grimace:

:bad_smile: , tā jau domāju .....
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:49
 citēt
negatIvs:
meduslacis:

Pilnīgi neko....:face-grin::grimace:

:bad_smile: , tā jau domāju .....



:face-grin:..Laikam tomēr būs jāvelk laukā čekas maisi..ZVANS DRAUGAM..Nu nevar būt ,ka Tevi nezinu..No veciem laikiem...Ja Tu zini Abožinu,tad man Tevi ir jāzin..:bad_smile::grimace:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:50
 citēt
var jau ezerā spirāli ielikt lai sildās ūdentiņš...........:bad_smile: vai arī karstas ogles iebērt :face-grin:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:51
 citēt
Oliss:var jau ezerā spirāli ielikt lai sildās ūdentiņš...........:bad_smile: vai arī karstas ogles iebērt :face-grin:


ielikt spirāli un iestumt Negatīvu peldēties..:amazing:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:55
 citēt
meduslacis:
negatIvs:
:bad_smile: , tā jau domāju .....



:face-grin:..Laikam tomēr būs jāvelk laukā čekas maisi..ZVANS DRAUGAM..Nu nevar būt ,ka Tevi nezinu..No veciem laikiem...Ja Tu zini Abožinu,tad man Tevi ir jāzin..:bad_smile::grimace:

ar Abožinu kopā ir izlakti n-tie litri ...... :bad_smile: Biti arī zinu, tas vēl skraida visapkārt ar fotoaparātu .....
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:56
 citēt
meduslacis:
Oliss:var jau ezerā spirāli ielikt lai sildās ūdentiņš...........:bad_smile: vai arī karstas ogles iebērt :face-grin:


ielikt spirāli un iestumt Negatīvu peldēties..:amazing:

tas nav ļaunākais, trakāk būtu, ja tusne ieslēgtu fēnu tur iemestu .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.08.11 21:56
 citēt
negatIvs:
meduslacis:

:face-grin:..Laikam tomēr būs jāvelk laukā čekas maisi..ZVANS DRAUGAM..Nu nevar būt ,ka Tevi nezinu..No veciem laikiem...Ja Tu zini Abožinu,tad man Tevi ir jāzin..:bad_smile::grimace:

ar Abožinu kopā ir izlakti n-tie litri ...... :bad_smile: Biti arī zinu, tas vēl skraida visapkārt ar fotoaparātu .....



Vārdus studijā,ko vēl zini..?:amazing:
avatar
Publicēts: 11.08.11 22:00
 citēt
vot neteikšu
avatar
Publicēts: 11.08.11 22:03
 citēt
Nu taaa .... ij kas mums te notiek, ta gadinj?!?!?!?!koa?!!?!?
avatar
Publicēts: 11.08.11 22:04
 citēt
negatIvs:vot neteikšu


KO..KāPēC..NETEIKSI..?:amazing:
avatar
Publicēts: 11.08.11 22:07
 citēt
meduslacis:
negatIvs:vot neteikšu


KO..KāPēC..NETEIKSI..?:amazing:
'lai viss paliek plīvurā, miglas ....:bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 73
  5. 74
  6. 75
  7. 76
  8. 77
  9. 78
  10. 79
  11. 80
  12. ...
  13. 241
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):