forum.gif
Kopigas izstades un konkursi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kopigas izstades un konkursi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.05.11 10:22 labots
 citēt
Tā kā esmu šeit jauniņā un visu vēl neesmu izpētījusi, jautāšu taisnā tekstā, vai esiet rīkojuši šī foruma kopīgas izstādes vai foto konkursus?
avatar
Publicēts: 29.05.11 10:47
 citēt
Te ir forums?
avatar
Publicēts: 29.05.11 10:54
 citēt
To, ka te ir forums, tas ir skaidrs, bet tas taču netraucē izrādīt plašākai sabiedrībai savus labākos darbus... :face-smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 11:02
 citēt
ir rīkotas un joprojām rīko, bet ne visa fotobloga - bet pa bariņiem ;-)
avatar
Publicēts: 29.05.11 11:03
 citēt
Šo to jau rīko
fotodraugi.lv...
avatar
Publicēts: 29.05.11 11:27
 citēt
Paldies par informāciju :face-smile: Man vienkārši radās ideja....
avatar
Publicēts: 29.05.11 11:27
 citēt
adnilla:Paldies par informāciju :face-smile: Man vienkārši radās ideja....


PM?
avatar
Publicēts: 29.05.11 11:36
 citēt
Sarīkot Rīgā nelielu izstādīti... par kādu noteiktu tēmu, esmu cilvēciņš kuram patīk veidot un organizēt visadas tādas lietiņas un pasākumus....:face-smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 12:04
 citēt
Un par to nopelnīt lielo naudu?:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.05.11 14:15
 citēt
Kļūdies, vienkārši tāpat... savam un citu priekam:face-smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 14:21
 citēt
Esmu priecīgs satikt vēl kādu nesavtīgu cilvēku tirgus ekonomika laikā
avatar
Publicēts: 29.05.11 14:24
 citēt
blaac:Esmu priecīgs satikt vēl kādu nesavtīgu cilvēku tirgus ekonomika laikā


:face-smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 14:42
 citēt
laba ideja...:big_smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 16:00
 citēt
Vai kādam ir idejas vai ieteikumi?
avatar
Publicēts: 29.05.11 16:09
 citēt
adnilla:Vai kādam ir idejas vai ieteikumi?


iesaku sarīkot suņu un kaķu fotoizstādi kopā ar pašu suņu un kaķu izstādi - pie sienām foto a zāles centrā būri ar pašiem 4kājaiņiem

protams vajag piesaistīt arī suņu un kaķu barības tirgoņus ar saviem stendiem, jūrascūku un šinšillu da sesku būrus un loģiski arī dzintara suvenīrus... + matrjoškas

suņu un kaķu bildes fotoblogā ir visiecienītākās un tās patīk vislielākajai sabiedrības daļai - dod daudz prieka

ja vēl varētu no Eltona tos superfontus plakātiem izprasīt, tad vispār...
avatar
Publicēts: 29.05.11 16:11
 citēt
aizmirsu apdrukātos frotē pludmales dvieļus un krūzes - šīs lietas palīdzēs noorganizēt *lietotājs Ojārs*
avatar
Publicēts: 29.05.11 16:17
 citēt
Nu ļoti nesmuki no Tavas puses, Māri. Te cilvēciņš ar tīru sirdi, kuram patīk taisīt izstādītes, lietiņas un vietiņas, tamborētas sedziņas...
avatar
Publicēts: 29.05.11 16:24
 citēt
kas kaķu bildēs nesmuks?

nu piedod, ka aizmirsu sedziņas - man vnk likās, ka ar sedziņām var sanākt pa raibu... :/
avatar
Publicēts: 29.05.11 16:27
 citēt
Maris:
nu piedod, ka aizmirsu sedziņas - man vnk likās, ka ar sedziņām var sanākt pa raibu... :/


:DDDD

tajau tas tāds kā gadatirgus beigu beigās būs ne izstāde
avatar
Publicēts: 29.05.11 16:29
 citēt
pareiz, pareiz es a domāju, ka ar sedziņām jāpiebremzē - varbūt nākamreiz
avatar
Publicēts: 29.05.11 16:43
 citēt
avotins:Nu ļoti nesmuki no Tavas puses, Māri. Te cilvēciņš ar tīru sirdi, kuram patīk taisīt izstādītes, lietiņas un vietiņas, tamborētas sedziņas...

Maris kā parasti ar āmaru pa pieri, bet īstajā vietā. :face-grin: Man arī patīk daudz ko darīt un kādreiz arī izdarīt, metiet tik idejas, sponsorus, dvieļus, spilvenus, palagos paši tinaties. Gribat izstādi Kuldīgā?! Noorganizēšu, atsūtiet tik savas izdrukātās ierāmētās bildes, pārējo sarunāšu. Man pat ir nosaukums "Laumonis un pārējie...viņa skolnieki..." :big_smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 16:51
 citēt
Laumonis: Gribat izstādi Kuldīgā?! Noorganizēšu, atsūtiet tik savas izdrukātās ierāmētās bildes, pārējo sarunāšu. Man pat ir nosaukums "Laumonis un pārējie...viņa skolnieki..."


nē noiets etaps - man jau Kuldīgā bija - Metropolē :D bet es biju viltīgāks - tikai skolnieku darbi bij :big_smile:

tad nu taga tik ar adnillu ko fīrēšu
avatar
Publicēts: 29.05.11 17:15
 citēt
Nu lasu un brīnos, cik kreatīvi un izdomas pilni cilvēki te savākušies :face-smile: Suņu un kaķu fotogrāfiju izstāde..... hmmmm, nav peļama doma, sen neko tādu neesmu redzējusi.Ierasties ar pašiem modeļiem (suņiem, kaķiem) arī nav slikta ideja, tikai nelielas problēmas varētu rasties ar piemērotas vietas atrašanu:face-sad:
avatar
Publicēts: 29.05.11 17:19 labots
 citēt
izstādes nosaukums- "Katram kāds suns ir aprakts" :D
avatar
Publicēts: 29.05.11 17:19
 citēt
:face-smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 19:39
 citēt
ek suņi ...... vai skauģi? katram darbam ir skatītājs (arī nepretendējot uz augsto māxlu) .... ij kāpēc gan suņu/kaķu bildes nevarētu izstādīt? Tauta ui kā paviltos!!!! ..... A te - galvenais noriet un parādīt ka visi ir krutie džeki, kas tik zemu nenolaižās ..... es gan taisu izstādes un arī tagad ir manu darbu izstāde .. ij nekaunos no tā!
avatar
Publicēts: 29.05.11 19:43
 citēt
:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.05.11 19:46
 citēt
adnilla:Sarīkot Rīgā nelielu izstādīti... par kādu noteiktu tēmu, esmu cilvēciņš kuram patīk veidot un organizēt visadas tādas lietiņas un pasākumus....:face-smile:

Nesen lasīju, ka cilvēkiem, kuri lieto pamazināmo formu, ir nosliece uz sadismu:face-wink:
avatar
Publicēts: 29.05.11 19:52
 citēt
eltoro:
adnilla:Sarīkot Rīgā nelielu izstādīti... par kādu noteiktu tēmu, esmu cilvēciņš kuram patīk veidot un organizēt visadas tādas lietiņas un pasākumus....:face-smile:

Nesen lasīju, ka cilvēkiem, kuri lieto pamazināmo formu, ir nosliece uz sadismu:face-wink:


a kur Tu ņēmi tādu grāmatiņu?.... m? :face-wink:
avatar
Publicēts: 29.05.11 19:57
 citēt
dansiga:ek suņi ...... vai skauģi? katram darbam ir skatītājs (arī nepretendējot uz augsto māxlu) .... ij kāpēc gan suņu/kaķu bildes nevarētu izstādīt? Tauta ui kā paviltos!!!! ..... A te - galvenais noriet un parādīt ka visi ir krutie džeki, kas tik zemu nenolaižās ..... es gan taisu izstādes un arī tagad ir manu darbu izstāde .. ij nekaunos no tā!


...parasti ja saka A,tad saka arī B.Kur ir tā izstāde???
avatar
Publicēts: 29.05.11 20:00
 citēt
Maris:
eltoro: Nesen lasīju, ka cilvēkiem, kuri lieto pamazināmo formu, ir nosliece uz sadismu:face-wink:


a kur Tu ņēmi tādu grāmatiņu?.... m? :face-wink:

www.un.lv...
avatar
Publicēts: 29.05.11 20:13
 citēt
Mūsu laikos saorganizēt izstādīti var praktiski jebkurš. Būtu tik vēlēšanās.
Bet lai izstāde nebūtu savārstījums no kaķīšiem, sunīšiem un sedziņām, ir nepieciešams kurators, kurš izdomās izstādes koncepciju un atlasīs bildes, atbilstošas koncepcijai.

Bilžu atlase ir viens no grūtākajiem fotogrāfa uzdevumiem. Un daudzi netiek ar šo darbiņu galā. Kaut vai šeit pat FotoBlogā - optimāls bilžu skaits normāli (izstādē vai internetā) ir 20..30. Ja bilžu ir vairāk par 50, tad tās neviens neskatās. Bilžu skaits, ja reiz vinš ir izlēmis izstādīties, ir fotogrāfa meistarības indikators.
avatar
Publicēts: 29.05.11 20:23
 citēt
Varētu saulrietu-saullēktu bilžu izstādi :big_smile:

Turpinot Mari varētu pliknības izstādi pie katras pliknes blakus stāv arī fotogrāfijā redzamā plikne :big_smile: un apmeklētājus garantēju čupām un arī piķis griezīsies :D :D :D
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:02
 citēt
Ja arī sanāks saorganizēt kādu interesantu izstādi, piedalīties jau nav spiesta lieta, ja vēlas un ir ko rādīt.... lūdzu.Nekad nebūs tā ka visiem patiks un visi būs apmierināti, nesmuki izrunāties, nopelt citus un kritizēt ir stipri vien vieglāk, nekā izdomāt, aktīvi piedalīties un dalīties pozitīvās emocijās.Vai tiešām nevar priecāties par vienkāršām un skaistām lietām???
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:07
 citēt
adnilla:Ja arī sanāks saorganizēt kādu interesantu izstādi...


Labi, vēlreiz un ar lieelākiem burtiem :-)
Vai tev izstādes kurators ir???
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:09
 citēt
Pagaidām nav nekā, ir tikai ideja....
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:10
 citēt
Maris:suņu un kaķu bildes fotoblogā ir visiecienītākās un tās patīk vislielākajai sabiedrības daļai - dod daudz prieka...
saulrieti un plikbeibes ir krietni populārākas! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:13
 citēt
adnilla:Pagaidām nav nekā, ir tikai ideja....

Ar ideju vien ir krietni par maz mūsdienās.....
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:15
 citēt
dansiga:... es gan taisu izstādes un arī tagad ir manu darbu izstāde .. ij nekaunos no tā!
nu bet protams, jo tajā ir arī kaķu bilde izstādīta! :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:19
 citēt
Vēl man radās ideja par kāzu bildēm, tām atbilstošā vietā varētu būt liela piekrišana
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):