forum.gif
Kā fotografētu Dievs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kā fotografētu Dievs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.06.11 13:57
 citēt
Nejauši noklausīta saruna ar vienu fotogrāfu (vinja bildes te: www.photodom.com... ):

"Es kategoriski neatdzīstu impulsu gaismas. Fotografēju tikai pastāvīgajām gaismām. Ja Dievs fotografētu ar impulsa gaismām, tad viņš to varētu darīt tikai negaisa laikā, zibens gaismā. Ne par velti Dievs ir radījis sauli..."

Tā ļūk... starp citu - te viens no mīļākajiem un laikam slavenākajiem pastāvīgo gaismu paraugiem www.studio-harcourt.eu...
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:00
 citēt
Zibenim baigāko WB korekciju vajadzētu. Bet Dievs diez vai varētu radīt gaismu, kurai pats nespētu radīt attiecīgu WB korekciju.
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:12
 citēt
Pofig, kā bildētu Dievs, bet kur viņš savas bildes izstādītu? :D
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:13
 citēt
Bzh:Pofig, kā bildētu Dievs, bet kur viņš savas bildes izstādītu? :D
viņš tās izstāda nepārtraukti visapkārt, tikai vairums nespēj tās saredzēt :D
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:15
 citēt
Ko šodien pīpējam?
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:15
 citēt
no augšas :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:17
 citēt
ar ko jams bildee ar canonu vai njikonu ?
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:19
 citēt
didams:ar ko jams bildee ar canonu vai njikonu ?


Ar acīm
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:22
 citēt
Eliza_Lace:
Bzh:Pofig, kā bildētu Dievs, bet kur viņš savas bildes izstādītu? :D
viņš tās izstāda nepārtraukti visapkārt, tikai vairums nespēj tās saredzēt :D


Es ar neredzu. Vari, lūdzu, padalīties, kur ir kāda no šīm Dieva bildēm izstādīta un kur ir šajā bildē redzamais oriģināls redzams :D
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:28
 citēt
Bzh:
Eliza_Lace:iņš tās izstāda nepārtraukti visapkārt, tikai vairums nespēj tās saredzēt :D


Es ar neredzu. Vari, lūdzu, padalīties, kur ir kāda no šīm Dieva bildēm izstādīta un kur ir šajā bildē redzamais oriģināls redzams :D
ir lietas, ar kurām nevajag publiksi lepoties.
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:30 labots
 citēt
Eliza_Lace:

Tā ļūk... starp citu - te viens no mīļākajiem un laikam slavenākajiem pastāvīgo gaismu paraugiem www.studio-harcourt.eu...


Esmu pie vinjeim kursos gajis , vieni no dargakajiem kadus esmu apmeklejis tai gala ~2000 Eur pa 2 dienam liekas bija :) Bet jaa vispar Francija cilveku bildetaji blices reti lieto vienam Harcourt ka stila etelonss NACIONALAIS un tapec pie viniem pamacities ari MAKSA :):) Isteniba tas dargak neka ar blicem , tur katrai bildei ir vismaz 10 lecu hologenkas tadas mezinjas + apstrade lot nopietna. Principa Frencju aktiereim muzikjiem un vispar VIPiem skaitas ja tev nav BILDES no harcourt tad tev vispar nav NOPIETNU prezentacijas bilzju :face-wink::face-grin: Ja pie reizes tas nav AUTORS tas ir artelja stilss , fotografu tur ir ~7-8 visi viena stila strada zem kantora markas :) Tur nemaz ta no ielas neienaksi kaut kantoriss ir atverts taa bri uz pasakumu ieprieksj japierakjstas un izejot no TAVA statsusa un maksata cipara tevi ari bilde attiecigi "Kautkas nezinams" vai pienemesim kads no ipasniekiem , liekas 3 ipasnieki vinji tur bija :)
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:35 labots
 citēt
Dievs ne dievs, bet katrai bildei ko jataisa ir savs piegājiens, impulsa gaisma piefixē konkreti momentu, pastāvīgā ir maigāka bet vajadzīga garāka expozīcija lai to visu izdabūtu tā kā vajag. Bet ne viena ne otrā gadijumā bez pēcapstrādes nevar iztikt. lai dabūtu realistisku skatu, vai ari nerealistisku, nepietiek tikai ar vienu expozīciju, apstrādei vajag likt trīs, un reizēm vairāk pa slāņiem, starp citu [url=www.studio-harcourt.eu...]www.studio-harcourt.eu...[/url] ir konkreti shopotas bildes, kuras sākotnēji ir izskatijušās pavisam citādāk.
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:41
 citēt
chukmasoff: [url=www.studio-harcourt.eu...]www.studio-harcourt.eu...[/url] ir konkreti shopotas bildes, kuras sākotnēji ir izskatijušās pavisam citādāk .


Jā šops tur ir ~50% parejie 50% ir jau bilde , šopa vinji dara to ko kadreiz retusetajs , nem nost kontrastus bet ari "Balina" baltas vietas. Butiba nekas nav mainijies kops ~1935 gada kad vinji saka tik Rokas retusjas vieta musdienas TO PASJU 1:1 dara ar kompi , bilde vinji ari pamata ar Ds MARK II ne uz filmam :):)
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:41
 citēt
dieva nav, ir tikai nikon :haha:
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:44
 citēt
nezinu kaa tur ir ar shopeeshanu, shitais viirs fotografee ar shitaadu aparaatu un visi efekti esot bez apstraades. www.photodom.com...
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:45
 citēt
Lunis:
chukmasoff: [url=www.studio-harcourt.eu...]www.studio-harcourt.eu...[/url] ir konkreti shopotas bildes, kuras sākotnēji ir izskatijušās pavisam citādāk .


Jā šops tur ir ~50% parejie 50% ir jau bilde , šopa vinji dara to ko kadreiz retusetajs , nem nost kontrastus bet ari "Balina" baltas vietas. Butiba nekas nav mainijies kops ~1935 gada kad vinji saka tik Rokas retusjas vieta musdienas TO PASJU 1:1 dara ar kompi , bilde vinji ari pamata ar Ds MARK II ne uz filmam :):)


Dīvaini ka uz digas bildē, nu retuša tur ir šausmīga ja 50% ir shopēts. Vispār tādas studijas blietē uz platēm ja ko pa nopietno vajag dabūt ārā Ds MarkII vai III 1 vai 5 sērijas ptriekš nopietnas mākslas nevisai der, vis maz 6x6 vajag, bet tomēr uz plati tad jav ja pa nopietno.
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:45
 citēt
Eliza_Lace:
Bzh:
Es ar neredzu. Vari, lūdzu, padalīties, kur ir kāda no šīm Dieva bildēm izstādīta un kur ir šajā bildē redzamais oriģināls redzams :D
ir lietas, ar kurām nevajag publiksi lepoties.


Es tak nelepojos. Es cenšos mācīties ieraudzīt :D
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:48
 citēt
chukmasoff:
Lunis:
Jā šops tur ir ~50% parejie 50% ir jau bilde , šopa vinji dara to ko kadreiz retusetajs , nem nost kontrastus bet ari "Balina" baltas vietas. Butiba nekas nav mainijies kops ~1935 gada kad vinji saka tik Rokas retusjas vieta musdienas TO PASJU 1:1 dara ar kompi , bilde vinji ari pamata ar Ds MARK II ne uz filmam :):)


Dīvaini ka uz digas bildē, nu retuša tur ir šausmīga ja 50% ir shopēts. Vispār tādas studijas blietē uz platēm ja ko pa nopietno vajag dabūt ārā Ds MarkII vai III 1 vai 5 sērijas ptriekš nopietnas mākslas nevisai der, vis maz 6x6 vajag, bet tomēr uz plati tad jav ja pa nopietno.
sliecos piekrist... sajūta ka Lunis blefo... domaaju ka midfilma vai pat plates...
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:48
 citēt
Eliza_Lace:nezinu kaa tur ir ar shopeeshanu, shitais viirs fotografee ar shitaadu aparaatu un visi efekti esot bez apstraades. [url=http://www.photodom.com/photo/1976238


a]http://www.photodom.com/photo/1976238

a[/url] es par ko , plate vai lielā plēve, bet shopēšana tur ir vēl trakāka ne kā ar kompi, esmu savā laikā ar zīmuli plates retušējis, to darija visos salonos kādreiz, tas nav pabaxtīties shopēn ar filtriem, portreta retuša ar zīmuli uz plates aizņem aptuveni 2-3 stundas kā minimums, un portrets bildēts nopietnā studijā ar nopietnām gaismām.
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:50
 citēt
Eliza_Lace:
chukmasoff:
Dīvaini ka uz digas bildē, nu retuša tur ir šausmīga ja 50% ir shopēts. Vispār tādas studijas blietē uz platēm ja ko pa nopietno vajag dabūt ārā Ds MarkII vai III 1 vai 5 sērijas ptriekš nopietnas mākslas nevisai der, vis maz 6x6 vajag, bet tomēr uz plati tad jav ja pa nopietno.
sliecos piekrist... sajūta ka Lunis blefo... domaaju ka midfilma vai pat plates...


Var jav būt ka bliete ari uz FF matricēm, dabūt ārā jav var to pašu bet tad tiešām ir 50% shopa.Tikai man domāt ka tāda sevi cienoša studija diez vai aizrausies ar digitālo širpotrebu, ka ne kā prestiža lieta tomēr, un tas ar kvalitāti maz ir saistīts.
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:52
 citēt
www.photosight.ru...

ka piemērs, var protams ambrotīpu imitet shopā bet var taisīt ari pēc vecajām metodēm, un neteikšu ka shopā var uztaisīt sūdīgāk, bet tomēr ambrotīps uz stikla ir uz stikla...
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:53 labots
 citēt
tas fotograafs, starp citu, plivinaaja shito bilzhu plates, deva skatities - ka tas tieshaam ir tas, ko redz bildee. cik nu garaamejot najaushi var paguut ieraudziit :D
avatar
Publicēts: 29.06.11 14:58 labots
 citēt
Eliza_Lace:sliecos piekrist... sajūta ka Lunis blefo... domaaju ka midfilma vai pat plates...


Nav nav , filmu vinji neizmanto jau sen , iespejams ka VIP publikai izvelk kadu digitalu modformatu , viniem turpat uz vietas ir kartiga apstrades telpa ar kadiem 3-4 lielajiem Mac monitoriem pie sienas sejzj retusetajs kurs "Daved bildes" , kurss kareiz bija divdaljigs 1 dienu bildejam otra diena apstradaja bildes radija ko kur un ka nem nost :) KLAT neko nezime principa "Softe @ Balina" no pati bilde ir visai musdieniga "Bez flarem" to sjie visu "Uzsofte" pec tam :):) Man protams nenaca ne prata teret 2000Eur tapat tapec ieprieksj kartigi pavacu par sjiem infas zin ka "Nacionalais brends" ka neka , viniem visai stingra ta biznesa politika un ipasji "Reklamet" ka ko un kapoec vinji nemil , bet es saku man noveicas REIZEM vinji riko kursus BET NEREGULARI un vienigi franciski protams tad nu ka saka ja LOTI GRIBAS tad var , man kareiz paveicas vienreiz pa 3 gadiem uzkeru kad sjiem atkal kurss un tiku pietam kopa ar feisu kurs to ko es nasapratu man patulkoja :):)
avatar
Publicēts: 29.06.11 15:13
 citēt
Lunis:
Eliza_Lace:sliecos piekrist... sajūta ka Lunis blefo... domaaju ka midfilma vai pat plates...


tiku pietam kopa ar feisu kurs to ko es nasapratu man patulkoja :):)


kā viņš zināja ka Tu kaut ko nesaproti? Pēc sejas izteiksmes?
avatar
Publicēts: 29.06.11 15:16 labots
 citēt
Starp citu tur bija vien intresants moments , mes bijam vienigie tadi ~40 , parejie 5-6 feisi bija JAUNIESJI , tadi studenti no makslas skolam. Uz mani ta aizdomigi skatijas veselas divas reizes parprasija vai es gadijuma neesmu profesionals fotografs NE NE esmu redaktors :face-wink::face-grin: Bet nu vispar diezgan aizdomigi tadi bija , bet radija visai smalki kas kapec kadus lukturus ko izgaismo kapec tur "Romantika" , "Vareniba" , "Respektabilitate" un tada gara ko katrs gaismas zimejums uzsver :):) Koroče komercuha augstā līmenī tur lidz sikakajam niansem.
avatar
Publicēts: 29.06.11 15:18 labots
 citēt
Eliza_Lace:

kā viņš zināja ka Tu kaut ko nesaproti? Pēc sejas izteiksmes?


Ne es tak uzparasiju ja kautkas man nebij skaidrs , tapec jau vinju lidz panemu :face-wink::face-grin: Es saku es ~3 gadus petiju un gaidiju kad vares pie sjiem tur tikt klat :face-wink::face-grin: Vis tas kantoris pats par sevi iekartojums stilss un manieres DVESJ ka buss "Loti dargi un superkruta" , vis stada puskresla ar sakranam samta draperijam lielas "Fragmentari" izgaismotas bildes pie sienam , principa visas telpas ir "Tumsjas" ar tadu "Kreslainuma" atmosferu nu protams parunu telpas ar klinetiem ar dargam mebelem cigariem un dzerieniem , talak tur ir tada ka "Parunu" telpa , butiba , pec izmera tas viss ir tipisks burzuju "Dzivoklis" kur viena istaba "Bilde" viena tuse publika cita apstrade , man uzreiz radas iespeids ka es butu nonacis "Veca advokata biroja" , studija pati ir ISTABA ka normala paliela dzivokļa kautkur Elizabetes iela "Beletaža" ienac no ielas "Uzkap beletaža" trepju gala fragmentari izgaismota bilde ar aktualu KIONOZVAIGZNI :):) Isteniba pec tam parekinaju aprikojumu kas viniem tur stav man sanaca ~20-30 t Eur gaismas un visados stativos turetajos kronsteinos:):) Sjie izmanto tadus "Prožēktoriņu ķekarus" uz viena staica , tur sarubi kadus 3-4 un katru ar lecu uzgriza uz "Vajadzigo punktu" tad vel saucamo "Taureni" atstarotaju vedekli priekja modelim" kura ar palaizj cjupu ar maziem prozektorinjiem un ta vispakart" kaper sakrauj to ko velas :):)
avatar
Publicēts: 29.06.11 15:31 labots
 citēt
Eliza_Lace:
chukmasoff:

Dīvaini ka uz digas bildē, nu retuša tur ir šausmīga ja 50% ir shopēts. Vispār tādas studijas blietē uz platēm ja ko pa nopietno vajag dabūt ārā Ds MarkII vai III 1 vai 5 sērijas ptriekš nopietnas mākslas nevisai der, vis maz 6x6 vajag, bet tomēr uz plati tad jav ja pa nopietno.
sliecos piekrist... sajūta ka Lunis blefo... domaaju ka midfilma vai pat plates...


Neko neblefo, kursos protams neesmu tur bijis, bet netā ir video, kā to dara harcour ...nošopots ir gana un jā bildē ar redovoj kanonu:D (vieo paradās bilde no aparāta un pēc tam gala produkts...:D )
Par to otro bildi, kur nav nekādas apstrādes - pamācīzi, elīza, kā var dabūt dažādu asumu(krelles/seja), ja tās atrodas vienādā attālumā no objektīva, bez apstrādes? Liela tante, bet pasakām tic...:)

p.s.
Statīvs gan viņiem bija labs(stabils) ne manfroto par sotaku...:)
avatar
Publicēts: 29.06.11 15:43 labots
 citēt
par kuru bildi Tu runaa?

un kur es saku ka nav apstraades?

un vispaabaa ne par to staasts...
avatar
Publicēts: 29.06.11 16:00
 citēt
Tu kaut kādu ieliki ar no fotodoma, ar tanti/krellēm un fotokameru...:) " nezinu kaa tur ir ar shopeeshanu, shitais viirs fotografee ar shitaadu aparaatu un visi efekti esot bez apstraades. [url=www.photodom.com..."]www.photodom.com..."[/url]

Nē nu skaidrs, ka stāsts ne par to...

Lunis tiešām šoreiz patiesības pērles kaisa...bet viņi te apšauba...:)
avatar
Publicēts: 29.06.11 16:09
 citēt
Eliza_Lace:"Ja Dievs fotografētu ar impulsa gaismām, tad viņš to varētu darīt tikai negaisa laikā, zibens gaismā. Ne par velti Dievs ir radījis sauli..."

kādas glupības - blices arī Dieva radītas, gan ar cilvēku rokām. :big_smile:
avatar
Publicēts: 29.06.11 16:17
 citēt
haralds:
Eliza_Lace:"Ja Dievs fotografētu ar impulsa gaismām, tad viņš to varētu darīt tikai negaisa laikā, zibens gaismā. Ne par velti Dievs ir radījis sauli..."

kādas glupības - blices arī Dieva radītas, gan ar cilvēku rokām. :big_smile:
pēc šīs loģikas sanāk ari ka noziedzība, narkomānija, pedofīlija ir Dieva radīta...
avatar
Publicēts: 29.06.11 16:20
 citēt
Eliza_Lace:
haralds: kādas glupības - blices arī Dieva radītas, gan ar cilvēku rokām. :big_smile:
pēc šīs loģikas sanāk ari ka noziedzība, narkomānija, pedofīlija ir Dieva radīta...


Pastarpināti, protams, jā...
Ja tu atstāsi automašīnu kalna galā nepievelkot rokas bremzi un tā ripojot sabrauks kaimiņa suni. Neviens tak nespārdīs auto, bet gan šoferi, ko?
avatar
Publicēts: 29.06.11 16:35
 citēt
Tikai atšķirībā no mašīnas, cilvēkam ir dota brīva griba rīkoties kā pašam ienāk prātā...
avatar
Publicēts: 29.06.11 16:37
 citēt
Eliza_Lace:pēc šīs loģikas sanāk ari ka noziedzība, narkomānija, pedofīlija ir Dieva radīta...
tas Mepizdōpeļa darbs. a ko Radītājs pieļāva, reiz omnipotents, neiebraucu. :grimace:
avatar
Publicēts: 29.06.11 16:52
 citēt
Lunis reiz jau bija šo franču kantori pieminējis, un arī links uz šiem Luņa dots, lūk -

videos.tf1.fr...
avatar
Publicēts: 29.06.11 16:58
 citēt
vecs šnabis lietots
avatar
Publicēts: 29.06.11 17:12
 citēt
Naivs jautājums, a nafig Dievam fotografēt??? Darīt cita nav ko???:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.06.11 17:13 labots
 citēt
blaac:vecs šnabis lietots

Tu atkārtojies. Kliedziens pēc uzmanības?
avatar
Publicēts: 29.06.11 17:27
 citēt
a kolaidara, ja Radītājs nav visu pasauli tā nogaismojis, kā Maskavas olimpiādē, ka liec fragmu 5,6 pie ISO 100 un filmē un būs! un arī ne filmas, ne matricas ar tādu dinamisko diapozonu pagaidām nav tādas radījis, kuras kaut attāli varētu ar aci sacensties! :grimace:
avatar
Publicēts: 29.06.11 17:39
 citēt
Elmarss:Naivs jautājums, a nafig Dievam fotografēt??? Darīt cita nav ko???:face-grin:


sadists. uzjrazjoja pasauli nu jaunu hobiju atrada
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):