forum.gif
garlaicība
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / garlaicība
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.07.11 19:07
 citēt
NilsS:
viecha:Principā tas pats kas ar Latvijas valsti.Visi kunkst,ka nolaists,izzagts,izpārdots,bet negrib atzīt,ka paši vien tie esam-es un tu,nevis kaut kādi mistiski ļaundari -oligarhi un kas tur vēl ne!face-sad:


es valstij neesmu nozadzis ne sūda. Palūgšu to iegaumēt un izteikties tikai par sevi

Labi.Tad tu esi labais,bet es sliktais!:face-grin:
avatar
Publicēts: 12.07.11 22:03
 citēt
viecha:
NilsS:
es valstij neesmu nozadzis ne sūda. Palūgšu to iegaumēt un izteikties tikai par sevi

Labi.Tad tu esi labais,bet es sliktais!:face-grin:


ne velna, es lohus prastensis, kā vairākums to, kuri piedalījās lohatronā ar sertifikātiem.
avatar
Publicēts: 12.07.11 22:35
 citēt
A kāpēc lohotronā?Es savējos kā arī muteres un fātera sertifikātus izlietoju po naznačeņiju-prihvatizēju savu darba vietu.Un pat vēl drusku klāt bija jāpiepērk,Un tīrai naudai ņēmu kredītu par 16%!Tā kā nekāda sviestmaize tā nebij vis.Visa tā vinne tikai tagad redzama,jo mūsdienās summas grozās tādas,ka pat tuvumā nerādies.Toreiz bija tikai risks,ka sarkanie vēl nāks atpakaļ un visu atņems.Tāpēc arī ārzemju tautieši,kapitālismā gudri būdami,neriskēja lai gan viņiem piedāvāja.A mums,tatāriem ko zaudēt?:face-wink:Nekā nelikumīga un nekādas valsts izzagšanas .Visiem bija iespēja!
avatar
Publicēts: 12.07.11 22:42
 citēt
viecha:A kāpēc lohotronā?Es savējos kā arī muteres un fātera sertifikātus izlietoju po naznačeņiju-prihvatizēju savu darba vietu.Un pat vēl drusku klāt bija jāpiepērk,Un tīrai naudai ņēmu kredītu par 16%!Tā kā nekāda sviestmaize tā nebij vis.Visa tā vinne tikai tagad redzama,jo mūsdienās summas grozās tādas,ka pat tuvumā nerādies.Toreiz bija tikai risks,ka sarkanie vēl nāks atpakaļ un visu atņems.Tāpēc arī ārzemju tautieši,kapitālismā gudri būdami,neriskēja lai gan viņiem piedāvāja.A mums,tatāriem ko zaudēt?:face-wink:Nekā nelikumīga un nekādas valsts izzagšanas .Visiem bija iespēja!


vainīgs vai jūties, ka taisnojies.
Man po, ja godīgi
avatar
Publicēts: 12.07.11 22:55
 citēt
Nē,man žēl ka tu gudrs puika un normāls bildētājs,sevi par lohu sauc!:face-grin:
avatar
Publicēts: 12.07.11 23:09
 citēt
viecha:Nē,man žēl ka tu gudrs puika un normāls bildētājs,sevi par lohu sauc!:face-grin:


nevajag sevi uztvert pārāk nopietni, manuprāt:face-smile:
avatar
Publicēts: 28.11.19 16:23
 citēt
dansiga:zo, man peec Aljeksikova kursiem pat savas bildes vairs neliekas tik krutas - kur nu par pareejam runaat ;-))))


Bildei nav obligāti jābūt krutai,manuprāt. Pietiek ar labu. Cilvēkiem ir iestājies pārsātinājums, daudzi ir iemācījušies iebliezt pa acīm ar krāsām, bokē vai citiem knifiem, par ko tiem skatītāju ģevku un čāčiņu pūlis ieliek pieci un iet meklēt tādu pašu tālāk. Instagram to labi redz - nekādas diskusijas, nekad, tikai sirdīgi laiki.
avatar
Publicēts: 01.12.19 14:53
 citēt
Man liekas, ka labu bilžu te pēdējā laikā paliek vairāk :big_smile:
avatar
Publicēts: 01.12.19 17:25
 citēt
eleonora:Man liekas, ka labu bilžu te pēdējā laikā paliek vairāk :big_smile:

Pēdējā laikā te ir TIKAI labas un iscilas bildes!
avatar
Publicēts: 01.12.19 19:41
 citēt
Ja ja natürlich! Dažu labu ģēniusu kā Muzikantu burtiski plēš pušu bilduku spiediens, tāpēc spiests tos krāmēt no vairākiem profiliem un pašapmierināties zem tiem, jā viena klauna cirks atkal spēļē uz pilnu klapi:
www.fotoblog.ninja...
www.fotoblog.ninja...
www.fotoblog.ninja...
www.fotoblog.ninja...
www.fotoblog.ninja...
www.fotoblog.ninja...
avatar
Publicēts: 01.12.19 22:47
 citēt
Karlis_K:... jā viena klauna cirks atkal spēļē uz pilnu klapi...


Karlim arī spiediens sakāpis un KLONU mānija uzbrukusi :D
Būtu te labāk pats bildes iepostējis un padiskutējis
avatar
Publicēts: 02.12.19 01:02 labots
 citēt
Man prieks par Klons_K vērību un analītisko pieeju. Būtu jauki sarīkot visu šo klonu ballīti kopā ar Kārli Vērīgo. man gan liekas, ka Klons_K postus vada vienkārša skaudība, ka viņš pats nav spējīgs izspiest ko vairāk par salkanu kalendāra bildīti, turklāt, ieguldot pasākumā milzu darbu. Un te- viens bariņš ar atšķirīgiem stiliem, pieeju, bildes polemiskas. Nu, nav taču ciešams!
avatar
Publicēts: 10.12.19 13:09
 citēt
Karlis_K:...viena klauna cirks atkal spēļē uz pilnu klapi...


avatar
Publicēts: 10.12.19 13:15
 citēt
Schneider:
eleonora:Man liekas, ka labu bilžu te pēdējā laikā paliek vairāk :big_smile:

Pēdējā laikā te ir TIKAI labas un iscilas bildes!


Ja Tavā profilā jauna bilde parādītos reizi gadā, pilnīgi noteikti te būtu tikai labas bildes. Visas izcilās būtu Tavas.
avatar
Publicēts: 10.12.19 17:21 labots
 citēt
Schneider:
Karlis_K:...viena klauna cirks atkal spēļē uz pilnu klapi...



Schneideram arī metilspirta un odekalona kokteilis iedarbojies un prātiņš atmiekšķējies... KLONI arī šim nabadziņām uzbrukuši :D
Kļūdies Schneider > Blogfotokopis un Publius < ir divi dažādi pasažieri.
!
avatar
Publicēts: 10.12.19 17:47 labots
 citēt
Pasažieris esi Tu, es esmu vadītājs. :face-kiss: Turklāt Tev jebkurā mirklī var paprasīt biļeti.

Prāts varbūt arī nav atmiekšķējies, pilnīgas auzas ilgākā laikā gan izšķīstot līdz klīsterim, bet fakts ir tāds, ka mēs (izņemot mani) te esam aicināti likt bildītes, nevis izvest Balkānu kūtsmēslus vai pieprasīt tiesības vienīgiem komentēt forumā (lai gan Schneider ar savu ierakstu masu to visnotaļ labi pieprot). Zapadlas gan nevajag taisīt, tad bez kašķa neiztikt. Kam to vajag?

Spēcinies! www.youtube.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):