forum.gif
audi100cd vs 580ex
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / audi100cd vs 580ex
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 12.04.07 20:52 labots
 citēt
Gadsimta diils, apnika ka mašīna visu laiku pagalmaaa staav ar izietu TA un pat veel 2.5men apdrošināšanu, pilnigi jaunu akumulatoru, 2.2motors, priekshpiedziņa, riepas labā stāvoklī, divām durvīm ručkas kautā debīli strādā un elektriskie logi straadaa šoferim un aizmugurē sedošajam, 1985gada, ritošā ideālā stāvoklī, nomainīts degvielas filtrs un liidzi dodu pilniigi jaunas priekšējās fāras visos iepakojumos!

rekur bildes:foto.inbox.lv...

mainu pret 580ex
ja ir interese tad raksti šeit vai uz mail
avatar
Publicēts: 12.04.07 21:22
 citēt
Šito es saprotu! Gadsimta dīls! Žēl, ka man nav pelmeņu...
avatar
Publicēts: 12.04.07 21:47
 citēt
Ja maina moš ir jēga, bet var jau mēģināt pārdot, un nopirkt jaunu 430EX, kas arī ir baigi ok un naudiņa vēl būs piem mazajam stiklam 50mm fiksim, varbūt vēl k-kam... :)
avatar
Publicēts: 12.04.07 21:56
 citēt
Par 430 man pazinja teica taa, ka vinjsh nav taads profesionaalis, lai lietotu 430 un dabuutu tikpat kvalitatiivas bildes, kaa liidziigaa situaacijaa ar 580. Ka 580aa labaak apreekjina parametrus un taa... :)

Nez, nez 430 ir ļoti ok priekš tās cenas, nav jēga manuprāt maksāt 120Ls vai ciik tagad ir starpiba starp šīm divām zipenēm, tur jau gandrīz velviena 430 sanāk... Zibenis labs, mans uzskats ja nefočē presei (labai nevis toletespapīram) vai tev nav kaudze naudas kuru nav kur likt tad 580 nav vajadzīgs...
avatar
Publicēts: 12.04.07 22:42
 citēt
Par 430 man pazinja teica taa, ka vinjsh nav taads profesionaalis, lai lietotu 430 un dabuutu tikpat kvalitatiivas bildes, kaa liidziigaa situaacijaa ar 580. Ka 580aa labaak apreekjina parametrus un taa... :)

Nez, nez 430 ir ļoti ok priekš tās cenas, nav jēga manuprāt maksāt 120Ls vai ciik tagad ir starpiba starp šīm divām zipenēm, tur jau gandrīz velviena 430 sanāk... Zibenis labs, mans uzskats ja nefočē presei (labai nevis toletespapīram) vai tev nav kaudze naudas kuru nav kur likt tad 580 nav vajadzīgs...


Es nesaku, ka slikts prieks cenas! Apgalvojums bija par to, ka 580 auto reziimaa labaak nostraadaa nekaa 430. Un nav runa par jeegu un 120 latiem, bet principiaals saliidzinaajums. Ja skaties peec cenas, tad varbuut arii speedlite ex 220 ir veelvairaak ok, padomaa par to! :))
Neiet runa par to vai ir jeega piemaxaat 120 Ls vai nav, bet par atskjiriibaam, kuras ir noveerotas.
Taapat arii Tu-ja apgalvo, ka 430 ir ok, taatad esi abas testeejis? :))

Esmu lietojis un pirms izdarīju izvēli par labu uz 430 daudz arī lasīju par to - google un parejie resursi... Es nerunāju par 220... K-kad vēl nesen lasīju vienu krievu žurnālu par foto utt. Kurā bija paskats par zipenēm 430EX bija novērtēta uz 5 zvaigznēm un 580 uz 4.5... ar ideju, ka 430 ir ļoti atbilstoša cenai, kas nav ar 580...

Pēc cenas, bet ne tikai - kāda jēga ir maksāt par to, ko nevajag, ja var nopirkt lētāk un savam līmenim piemērotāu, tas ir kā nopirkt bumeru, visu naudu iztērēt benzīnā, un ēst bomžu zupiņas, bet tomēr ir BUMERS...
avatar
Publicēts: 12.04.07 23:24
 citēt
Izskatās pēc no pirksta izzīsta apgalvojuma.

Par 430 man pazinja teica taa, ka vinjsh nav taads profesionaalis, lai lietotu 430 un dabuutu tikpat kvalitatiivas bildes, kaa liidziigaa situaacijaa ar 580. Ka 580aa labaak apreekjina parametrus un taa... :)
avatar
Publicēts: 12.04.07 23:32
 citēt
Kā man patīk IEPRIEKŠĒJĀ TEKSTA CITĒŠANA, zašebisj ... :D :D :D
avatar
Publicēts: 13.04.07 02:18
 citēt
Dlja osobo prodvinutih povtorjaju-atmetot nost cenu un saliidzinot...
crazy... :lol:


Ja k-ko salīdzina, tad salīdzina pēc visiem parametriem arī pēc atbilstības cenai... Tas ir pilnīgi nejedzīgi neņemt vērā faktoru, kas saistās ar cenu! Tas ir tikai un vienīgi loģiski...
avatar
Publicēts: 13.04.07 05:54
 citēt
Reņģei vienmēr būs lielāka uzturvērtība salīdzinot ar lasi, ja rēķina uz vienu izdoto latu. Vai tādēļ būsim reņģēdāju tauta mūžīgi mūžos? :o
avatar
Publicēts: 13.04.07 08:52
 citēt
Tas ir interesanti, jo priekš citiem, kas lieto 580EX kā vienīgo zibspuldzi, tā ir tikai nedaudz jaudīgāka par 430EX un tai ir izvelkams reflektors, kāds nav 430EX. Neticu, ka pie vienādas lietošanas un vienādām kamerām rezultāts atšķirtos. Tur tieši ir jābūt profesionālim, lai varētu izmantot tās priekšrocības, ko sniedz tieši 580EX.


Nevis no pirksta ziista apgalvojums, bet noveerojumi, secinaajumi. Ja kas, tad uz tiem blogs vispaar pastaav, vai arii tas buutu no pirksta ziists apgalvojums? :lol:
avatar
Publicēts: 13.04.07 10:48
 citēt
Andre, ko Tu domaa ar pagarinaatu vai vismaz nedaudz pastaipiitu? :)

es teiktu, ka viņš domā, ko līdzīgu šim...

Priekš tiem, kas nav tik attapīgi...
img.photobucket.com...
avatar
Publicēts: 13.04.07 11:06
 citēt
Andreas, nevajag ieciklēties tikai uz savu problēmu. Citi fototehniku pērk arī fotogrfēšanai.
avatar
Publicēts: 13.04.07 11:27
 citēt
votb***, shito es saprotu!!!! auto pret zibspuldzi!!! ists fotografs maati pret markIII body samainiitu!!!

:)))))))))))))
avatar
Publicēts: 13.04.07 16:38
 citēt
Ozols, nebuusim vis! ;) Naakamnedeelj eju iegaadaat 580ex. :)


un mainīt pret audi ? :)
avatar
Publicēts: 13.04.07 16:47
 citēt
A ka tam audi ir ar kuzovu? saki ka no 1985gada? tur taču nekas nav pāri palicis, to mašīnu ar domkratu vispār var pacelt? mums bija NISSAN SUNNY 91 gada, (arii ar TA) un tur domkrats ceelaas bet mashiina nee... beigaas paardevaam par 250Ls, (kakraz zibenes cena) jaaskataas ka braucot neizkriit ar seedekljiem uz celja...principaa diils iespeejams ir arii labs... Bet tikpat labi var buut ka pasham slinkums uz auto kapseetu aiztransporteet....
avatar
Publicēts: 13.04.07 17:10
 citēt
uz kuzavas no virspuses vispaar laikam nav ruusa, mazliet ruusa ir apmeram tajaa vietaa kur akumulators staav (ap to rajonu), jo vinjam ir sapliisis tas plastmass kas naak stap stiklu un kapotu, tipa tas plastmas kas aiztur ūdeni kad tas no stikla tek zemee un lai uudens neteceetu zem kapota.
avatar
Publicēts: 13.04.07 18:45
 citēt


Es nesaku, ka slikts prieks cenas! Apgalvojums bija par to, ka 580 auto reziimaa labaak nostraadaa nekaa 430. Un nav runa par jeegu un 120 latiem, bet principiaals saliidzinaajums. Ja skaties peec cenas, tad varbuut arii speedlite ex 220 ir veelvairaak ok, padomaa par to! :))
Neiet runa par to vai ir jeega piemaxaat 120 Ls vai nav, bet par atskjiriibaam, kuras ir noveerotas.
Taapat arii Tu-ja apgalvo, ka 430 ir ok, taatad esi abas testeejis? :))

Ne jau blice ir tā kas rēķina ,aļļo, aparāts rēķina, un ja nemāk sarēķināt tad ne vienai ne otrai.
PS.Ļoti normāala blice`,ar 350 ļotio forši piegaismo.Ir ar tendenci labāk max neizgaismot nekā kādu vietu pārgaismot un RAW bildējot tas ir neslikti, lai gan priekš tā jau arī ir kompensācijas iespēja.. Ja neuznāk marazmātiska doma pr 2 blicēm ar IR, nu neredzu baigo jēgu dubultā maksāt.
avatar
Publicēts: 15.04.07 21:53
 citēt
Laikam man neviens pret 580ex nemainiis (man ar būtu žēl šķirties no 580ex ;) ), tad tā padomāju un izdomāju ka man no algas sanāks 580ex, tad nu mainu auto pret fototehniku, rakstiet piedāvājumus!
avatar
Publicēts: 16.04.07 20:46
 citēt
diils noticis, topiku var sleegt
avatar
Publicēts: 16.04.07 21:26
 citēt
pret ko ta samainiji?
avatar
Publicēts: 16.04.07 21:34
 citēt
Jaa, taa ir. Tev taisniiba! :)
Speedlite 430ex ir labaaka par speedlite580ex.
Peace
Ta pieņemts otrajā lasījumā?
avatar
Publicēts: 16.04.07 21:57
 citēt
samainiiju pret 580ex
avatar
Publicēts: 16.04.07 22:49
 citēt
samainiiju pret 580ex


avatar
Publicēts: 16.04.07 23:26
 citēt


deal of the month
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):