forum.gif
Pentax K100D 18-55 Kit - 369Ls
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pentax K100D 18-55 Kit - 369Ls
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 12.04.07 22:33
 citēt
Prasījāt K100D, dabuju jums K100D :)
Viss vēljoprojām spēkā - (atrodiet citur lētāk, sarunāsiet ar mani vēl lētāk...)
Pentax K100D 18-55 Kit - 369Ls
avatar
Publicēts: 12.04.07 22:38
 citēt
400D bodī arī piegādā? :)
avatar
Publicēts: 12.04.07 22:41
 citēt
400D bodī arī piegādā? :)

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 13.04.07 10:38
 citēt
Prasījāt K100D, dabuju jums K100D :)
Viss vēljoprojām spēkā - (atrodiet citur lētāk, sarunāsiet ar mani vēl lētāk...)
Pentax K100D 18-55 Kit - 369Ls


kā man patīk šī Latvijas pieeja, nevis uzlikt uzcenojumu kurš ir adekvāts ieguldītajam darbam, bet uzmet summu kuru tad koriģē atbilstoši esošajam tirgum lai tik maximāli iedzīvotos uz citu rēķina. :evil: Bet nu tā jau ir kopējā Latvijas problēma :wink:
avatar
Publicēts: 13.04.07 11:38
 citēt
kā man patīk šī Latvijas pieeja, nevis uzlikt uzcenojumu kurš ir adekvāts ieguldītajam darbam, bet uzmet summu kuru tad koriģē atbilstoši esošajam tirgum lai tik maximāli iedzīvotos uz citu rēķina. :evil: Bet nu tā jau ir kopējā Latvijas problēma :wink:


Muahahaaa.... laaabs - riktiigi noreecos, par shitaadu "tirgziniibu eksperta" cieniigu viedokli :D

Mozh veel atnemsim naudu bagaatajiem un atdosim nabagajiem? :D

p.s. ArchAngel vareetu vispaar beidzot ieviest kaartiibu LV tirguu, a to zb, ka uzcenojums ir vienkarsi pscec! ASV cenas ir kudish patiikamaakas. Japelna uz apjomu un efektiivu servisu, nevis to, ka uzmet no gaisa parautas "izmaksas"... besii laukaa torgashi, kas iedomaajas, ka ir baigi krutie :evil:
avatar
Publicēts: 13.04.07 12:24
 citēt
Kobis, mans ieguldīts darbs ir braukšana pakaļ tavam fotoaparātam, stāvēšana sastrēgumos + degviela, plus braukšana pie tevis uz mājām. Tas aptuveni aizņem 2 stundas, divas stundas darba maksā aptuveni 5Ls pēc zemas likmes, plus degvielas izmaksas, plus automašīnas izmaksas + firmā eguldīto līdzekļu atpelnīšanas izmaksas, tici man ja mana cenu stratēģija būtu pēc tava norādītā principa tad vīš būtu par latiem 20 dārgāks... :) Kobis, kad man būs tik daudz pasūtījumu vienlaikus ka es vienu braucienu piemēram varētu dalīt uz kādiem 20 - 30 pasūtījumiem, tad būtu vēl lētāk, bet pacik man ir jātaisa viens reiss pakaļ vienam darījumam, tad labāk priecāties ka es piedāvāju lētāk nekā citur... :), Kobis pēc taviem vārdiem man vairāk liekās ka bezkaunīgie pircēji grib atņemt pēdējo naudu un izspiezt pēdējās asinis no pakalpojuma sniedzējiem...
avatar
Publicēts: 13.04.07 12:33
 citēt
Canon EOS 400D ir tikai Kit variantā
CANON EOS 400D/18-55 Black - 508Ls
Body jau ir visi izpirkti, pasūtīju vēl, jāgaida...

P.S. uz maniem vecajiem linkiem labāk neskataties, labāk pārjautājiet, jo situācija tirgū cenu ziņā mainās, + noliktava ar nav bezgalīgs produktu daudzums... :)
avatar
Publicēts: 13.04.07 12:37
 citēt
Labi sorry laikam nevietā iepostēju savu sāpi, jo pēdējā laikā esmu saskāries ar cilvēkiem, kas mani uzskata par aitu un grib neadekvāti apcirpt mani, lai arī it kā tāds nejūtos un tirgum puslīdz sekoju līdzi :)

Tā kā izlasīju iekavās tekstu, ka varu arī lētāk atdot (ja redzēji labāku cenu), ko iztulkoju, ka mana peļņa ir pietiekoša lai varētu nomest vēl kādu latiņu, bet nu PEACE :wink:
avatar
Publicēts: 13.04.07 12:49
 citēt
Saproti Kobis, mana peļņa nav pietiekoši laba lai varētu nomest, bet ja es nekonkurēšu ar citiem un nenometīšu tad klients pirks tur kur ir lētāk, un tad es zaudēšu, jo labāk nopelnīt vismaz 5 latus nekā neko... ceru ka saprati mani... neviens tevi apcirpt negrib, tici man, ja es varētu to atļauties es nomestu daudz vairāk, tā lai radikāli izkonkurētu citus... bet pacik tehnikas tirgus ir piebāzts kā sabiedriskais transports sastregumstundā, un konkurence ir ļoti liela, tad iedomājies pats cik niecīgs ir tas uzcenojums :cry:
avatar
Publicēts: 13.04.07 13:05
 citēt
apcirpšana bija domāta citās jomās, tāpēc PEACE ;)
avatar
Publicēts: 16.04.07 15:17
 citēt
Nu, kur paliek K100D gribētāji??
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):