forum.gif
IR!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / IR!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 12.04.07 23:06
 citēt
man panesās ideja kad blogā arī vajag tā lai kļūtu par lietotāju tev ir vajadzīgs ielūgums no kāda cita blogera...tā mazināseis sawljes14 :D
un būs mazāk bu4 bu4 bi4 bildes
avatar
Publicēts: 12.04.07 23:11
 citēt
a ko iesakt ar jau esosajiem?
avatar
Publicēts: 12.04.07 23:19
 citēt
nu tas uz admiem guļas...vai viņi tā atļautos viņus izdzēst...un piem ielūgumu var izsūtīt ar noteiktu autora vai fotogrāfa reitingu...logā jau esam diezgan daudz...un ja kāds gribēs tikt tad gan aju zinās kā tikt...
avatar
Publicēts: 12.04.07 23:34
 citēt
Laikam esi pārliecināts, ka Tavu bilžu kvalitāte ir pietiekama, lai Tevi atplestām rokām uzņemtu slēgtā fotogrāfu kopienā?

man panesās ideja kad blogā arī vajag tā lai kļūtu par lietotāju tev ir vajadzīgs ielūgums no kāda cita blogera...tā mazināseis sawljes14 :D
un būs mazāk bu4 bu4 bi4 bildes
avatar
Publicēts: 12.04.07 23:40
 citēt
Nu nez nez. Ja nu kāds ārpusfoto pasaules cilvēks pēkšņi grib ielikt kādu bildi šeit (teiksim labu), bet nezin nevienu kurš šeit būtu reģistrējies? Tad nekā. Tas varētu atsijāt arī labu publiku, jo ne visiem ir pacietība rakstīties citos forumos ar prasību pēc ielūguma...
avatar
Publicēts: 12.04.07 23:41
 citēt
Laikam esi pārliecināts, ka Tavu bilžu kvalitāte ir pietiekama, lai Tevi atplestām rokām uzņemtu slēgtā fotogrāfu kopienā?

man panesās ideja kad blogā arī vajag tā lai kļūtu par lietotāju tev ir vajadzīgs ielūgums no kāda cita blogera...tā mazināseis sawljes14 :D
un būs mazāk bu4 bu4 bi4 bildes

neesmu gan
es tikai ierosināju kā varētu atbrīvoties no pokemoniem...
avatar
Publicēts: 13.04.07 00:15
 citēt
dazhi pokemoni neslikti fochee, un tadam tik iedod tiesibas uzaicinat draugu slegtaa kopienaa (c sandijs) ... saspruks vel vairak!


bet domu kaut kaa var meginat attistit ...
avatar
Publicēts: 13.04.07 08:24
 citēt
Vienā labā foto portālā ārpus LV robežām ir labs risinājums, kad mēģini piereģistrēties, pievieno 3 bildes, ja vismaz 10 lietotāji atdzīst par labu esam, tad tiek nosūtīts apstiprinājums!
avatar
Publicēts: 13.04.07 08:42
 citēt
Par idejas vērtību nezinu, bet to, ka tad no manis ne smakas nebūtu, zinu. Ja es tāds vienīgais, nav liela bēda, be ja nu tā nav?
avatar
Publicēts: 13.04.07 19:54
 citēt
Vienā labā foto portālā ārpus LV robežām ir labs risinājums, kad mēģini piereģistrēties, pievieno 3 bildes, ja vismaz 10 lietotāji atdzīst par labu esam, tad tiek nosūtīts apstiprinājums!


Man jau liekās ka ritīgi laba ideja :roll:

jā daudz labāka par manie ielūgumiem :D
avatar
Publicēts: 13.07.07 17:49
 citēt
..Nepiekrītu šim ieteikumam :oops:
Ja piemēram tas "POKEMONS" vēlas sākt fotogrāfēt un vēlas apskatīties citu pieredzējušo fotogrāfu bildes, lai iedvesmotos, viņš to nevarētu izdarīt tad, kad reģistrācija būs tikai ar ielūgumiem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):