forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.09.11 16:04
 citēt
Ienāca prātā doma, padebatēt (bet pieklājīgi) par ko balsot.
Domas, bet manas :) :
1. Saeimu esam atlaiduši un morāli nenopietni būtu balsot par tiem, kuri bija pie varas un atlaisti...
2. paliek "krievi" un Zatlers, bet Zatlers pieļāva, ka tas viss notiek, kas notika...
3. Paliek "krievi", bet lai cik sarkans esmu- neceļas roka....
4. paliek 0-le
Es neesmu izlēmis, un tāpēc laikam spēlēšu ruleti, izsviedīšu visus, kuri ir bijuši, un no tiem, kuri naf bijuši izvilkšu neskatoties (lai naf sevi jālamā :D )
Kā domājat jūs balsot, un varbūt (brinumi arī notiek) blogs vienojās par vienu noteiktu spēku :)
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:10
 citēt
Es par 13. sarakstu, viņi man apsolīja mūža nodrošinājumu ar malku sķūnītī :)
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:16
 citēt
Nav jau teikts, ka tie, kas bija pie varas arī tādi paši ir palikuši. Un, ka visi, kas bija pie varas ir vainīgi pie atlaišanas.
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:16
 citēt
Es šim vēlēšanu cirkam jau gatavoju savu ilustratīvo attieksmi.
4 sižeti jau pusgatavi, pārējiem bīdu idejas saskaņā ar esošajiem izejmateriāliem...
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:22
 citēt
Eltons:Es šim vēlēšanu cirkam ...


+++
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:24
 citēt
Klau- vai šeit ir kāds, kurš uzskata, ka pietiekami daudz nepārzina politoloģiju un ne īpaši labi orientējas LV politikā, ka uzskata sevi par balsotnespējīgu? Man sakarā ar savu pašreizējo atrašanās vietu ir liegta iespēja izteikt savu balsi (arī pa pastu), tāpēc es piedāvāju šādam nebalsotājam nobalsot manā vietā. Kā arī es apsolos nebalsot viņa vietā.

Man tas nozīmētu politiskās gribas izteikšanu, bet cilvēkam Latvijā tas nozīmētu piedalīšanos politiskajā procesā neriskējot ar politisko atbildību nemākulīga balsojuma gadījumā. Papildus tā arī ir izbēgšana no globāla sociālā nosodījuma, kas skar ikkatru nebalsotāju.

Ja šeit ir kāds, kas ir ar mieru šādam piedāvājumam, tad dodiet ziņu!
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:26
 citēt
RudeWolf:Klau- vai šeit ir kāds, kurš uzskata, ka pietiekami daudz nepārzina politoloģiju un ne īpaši labi orientējas LV politikā, ka uzskata sevi par balsotnespējīgu? Man sakarā ar savu pašreizējo atrašanās vietu ir liegta iespēja izteikt savu balsi (arī pa pastu), tāpēc es piedāvāju šādam nebalsotājam nobalsot manā vietā. Kā arī es apsolos nebalsot viņa vietā.

Man tas nozīmētu politiskās gribas izteikšanu, bet cilvēkam Latvijā tas nozīmētu piedalīšanos politiskajā procesā neriskējot ar politisko atbildību nemākulīga balsojuma gadījumā. Papildus tā arī ir izbēgšana no globāla sociālā nosodījuma, kas skar ikkatru nebalsotāju.

Ja šeit ir kāds, kas ir ar mieru šādam piedāvājumam, tad dodiet ziņu!

Tu atrodies kosmosa kuģī, kurš lido uz marsu??? :amazing: Pat cietumā var balsot :grimace:
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:30
 citēt
Tante:Es par 13. sarakstu, viņi man apsolīja mūža nodrošinājumu ar malku sķūnītī :)



Ohhhooo,Tev vecumdienas pārtikušas..:amazing:
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:30
 citēt
Oliss:
RudeWolf:Klau- vai šeit ir kāds, kurš uzskata, ka pietiekami daudz nepārzina politoloģiju un ne īpaši labi orientējas LV politikā, ka uzskata sevi par balsotnespējīgu? Man sakarā ar savu pašreizējo atrašanās vietu ir liegta iespēja izteikt savu balsi (arī pa pastu), tāpēc es piedāvāju šādam nebalsotājam nobalsot manā vietā. Kā arī es apsolos nebalsot viņa vietā.

Man tas nozīmētu politiskās gribas izteikšanu, bet cilvēkam Latvijā tas nozīmētu piedalīšanos politiskajā procesā neriskējot ar politisko atbildību nemākulīga balsojuma gadījumā. Papildus tā arī ir izbēgšana no globāla sociālā nosodījuma, kas skar ikkatru nebalsotāju.

Ja šeit ir kāds, kas ir ar mieru šādam piedāvājumam, tad dodiet ziņu!

Tu atrodies kosmosa kuģī, kurš lido uz marsu??? :amazing: Pat cietumā var balsot :grimace:

Pēc likuma Tvaika iela nevarot balsos :(
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:33
 citēt
1. Negribu pasaules labāko pilsētas mēru, kura nopelni, izskatās, ir pat Ventspils uzcelšana pie jūras un visu dzelzceļu un trubu pašrocīga pievilkšana ostai, bet pēc tam - visa tā iereģistrēšana ofšoros.
2. Negribu premjeru, kuram izglītība ir palīgskola neklātienē, bet gudrība nāk no iekšām.
3. Negribu, dzīvi kolhozā un situāciju, kad man veikalā pārmet runāšanu "sobačij jazikā".
4. Par klaunu partijām, kurās pusotra biedra, nerunāsim.

Izvēlēšos no tiem, kuri paliek ārpus šī saraksta.
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:36
 citēt
Īslande, Reikjavīka. CVK man laipni paskaidroja, ka šo elles nostūri neapkalpo.
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:38
 citēt
Tante:Es par 13. sarakstu, viņi man apsolīja mūža nodrošinājumu ar malku sķūnītī :)


Vai tikai Jozepu Kārlis nebija šajā sarakstā, ko nejauši pašķirstot ievēroju?
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:40
 citēt
RudeWolf:Īslande, Reikjavīka. CVK man laipni paskaidroja, ka šo elles nostūri neapkalpo.

Varbūt pat pareizi vien ir ... aizlaidies, mūs pameti :( :D, naf ko maisīties svešas valsts lietās :D
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:43
 citēt
RudeWolf:Īslande, Reikjavīka. CVK man laipni paskaidroja, ka šo elles nostūri neapkalpo.

Un tu esi arestēts un tevi neizlaiž no valsts........:face-crying:
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:44
 citēt
Haiduks:
RudeWolf:Īslande, Reikjavīka. CVK man laipni paskaidroja, ka šo elles nostūri neapkalpo.

Varbūt pat pareizi vien ir ... aizlaidies, mūs pameti :( :D, naf ko maisīties svešas valsts lietās :D


Neesmu es jūs, nabadziņus pametis uz ilgu laiku. Ja labi uzvedīsieties, tad Ziem'svētkos būšu atpakaļ. Ne vieglas peļņas, bet zinību dēļ es svešotnē metos.
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:45
 citēt
Neesi tur pajautājis, ko paši islandieši saka, kad uzzina, ka viņu valsts nosaukums latviski ir Shortland vai Kurzland?
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:46
 citēt
Oliss:
RudeWolf:Īslande, Reikjavīka. CVK man laipni paskaidroja, ka šo elles nostūri neapkalpo.

Un tu esi arestēts un tevi neizlaiž no valsts........:face-crying:


Nē, izlaiž gan. Bet kāpēc tērēties aviobiļetei un kavēt vērtīgas lekcijas, ja vienkāršāk ir palūgt kādu nebalsotāju nobalsot manā vietā. Latvijā tak vēl ir kāds, kurš nebalso, ne?
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:48
 citēt
pilnigi neinteresē ko vēlāt un par ko vēlēt, jo pārmaiņas nebūs.
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:49
 citēt
Schneider:Neesi tur pajautājis, ko paši islandieši saka, kad uzzina, ka viņu valsts nosaukums latviski ir Shortland vai Kurzland?


Tici man, Īslandē nevienam pārāk intensīvi nekrata, kā viņu valsts nosaukums skan kādā senā indoeiropiešu valodā. Viņiem nav problēmu paņirgt par sevi.
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:49
 citēt
RudeWolf:
Haiduks: Varbūt pat pareizi vien ir ... aizlaidies, mūs pameti :( :D, naf ko maisīties svešas valsts lietās :D


Neesmu es jūs, nabadziņus pametis uz ilgu laiku. Ja labi uzvedīsieties, tad Ziem'svētkos būšu atpakaļ. Ne vieglas peļņas, bet zinību dēļ es svešotnē metos.

Ja atgriezīsies atpakaļ un sāksi laimi būvēt manā lõtgaļītē , atbalstu , mācies , dēls , mācies , pat lielais, trakais Vovka to atbalstīja :)
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:50
 citēt
chukmasoff:pilnigi neinteresē ko vēlāt un par ko vēlēt, jo pārmaiņas nebūs.


Beidzot, kāds, kurš man ir vajadzīgs! Vienīgais, ka man ir aizdoma, ka chukmasoff iekruķīs baigo ceņņiku...
avatar
Publicēts: 07.09.11 16:59
 citēt
Atdošu balsi par Vienotību vai Zatlera Reformu Partiju.
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:00
 citēt
RudeWolf:
chukmasoff:pilnigi neinteresē ko vēlāt un par ko vēlēt, jo pārmaiņas nebūs.


Beidzot, kāds, kurš man ir vajadzīgs! Vienīgais, ka man ir aizdoma, ka chukmasoff iekruķīs baigo ceņņiku...


nu redz ar ceņiku neies cauri, esmu pilnīgi apolitisks, un anarhistiski domājoš, līdz ar to nevaru atdzīt par labu esam jab kādu piedalīšanos politiskajos procesos, un bvai ir jega , tērēt savu laiku un visu pārejo, uz procesiem kurus tā pat nevar ietekmēt, galvenais lai tie neietekmē mani pašu.
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:01 labots
 citēt
Haiduks:Ienāca prātā doma, padebatēt (bet pieklājīgi) par ko balsot.
Domas, bet manas :) :
1. Saeimu esam atlaiduši un morāli nenopietni būtu balsot par tiem, kuri bija pie varas un atlaisti...
2. paliek "krievi" un Zatlers, bet Zatlers pieļāva, ka tas viss notiek, kas notika...
3. Paliek "krievi", bet lai cik sarkans esmu- neceļas roka....
4. paliek 0-le
Es neesmu izlēmis, un tāpēc laikam spēlēšu ruleti, izsviedīšu visus, kuri ir bijuši, un no tiem, kuri naf bijuši izvilkšu neskatoties (lai naf sevi jālamā :D )
Kā domājat jūs balsot, un varbūt (brinumi arī notiek) blogs vienojās par vienu noteiktu spēku :)
Neēdušās utis ir ļoti rijīgas sākumā. Domāju, ka Šlesers ir pelnījis būt par premjerministru.
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:01
 citēt
Balsosšu par ZRP :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:06
 citēt
a kaads Dievam tic?;-pp;-)
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:07
 citēt
Oliss:Balsosšu par ZRP :big_smile:

Un ko viņi Tev solīja?
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:08
 citēt
dolldia:
Oliss:Balsosšu par ZRP :big_smile:

Un ko viņi Tev solīja?

ne tikai solija bet arī būs :big_smile: :grimace:
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:09
 citēt
dansiga:a kaads Dievam tic?;-pp;-)


Diemžēl
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:09
 citēt
blaac: Neēdušās utis ir ļoti rijīgas sākumā.

Tu domā, ka tevis minētā ute vispār kādreiz sajutīsies paēdusi?
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:12
 citēt
doldia, kaapec - diemzheel?
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:15
 citēt
dansiga:doldia, kaapec - diemzheel?

Tāpēc, ka viņš nevienam naf palīdzējis!!!
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:19
 citēt
es to jautaajumu uzdevu taapec, KA ... ir bezjeedziigi striideeties par politiku un ticiibu ;-)
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:21
 citēt
Haiduks:
dansiga:doldia, kaapec - diemzheel?

Tāpēc, ka viņš nevienam naf palīdzējis!!!


Nebļauj tik skaļi mežā..:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:24
 citēt
Šīs būs pirmās Saeimas vēlēšanas,kurās nepiedalīšos!Tas ir muļķīgs balagāns absolūti bez nopietna iemesla un neko manā dzīvē neuzlabos.:face-sad:
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:29
 citēt
blaac:
Haiduks:Ienāca prātā doma, padebatēt (bet pieklājīgi) par ko balsot.
Domas, bet manas :) :
1. Saeimu esam atlaiduši un morāli nenopietni būtu balsot par tiem, kuri bija pie varas un atlaisti...
2. paliek "krievi" un Zatlers, bet Zatlers pieļāva, ka tas viss notiek, kas notika...
3. Paliek "krievi", bet lai cik sarkans esmu- neceļas roka....
4. paliek 0-le
Es neesmu izlēmis, un tāpēc laikam spēlēšu ruleti, izsviedīšu visus, kuri ir bijuši, un no tiem, kuri naf bijuši izvilkšu neskatoties (lai naf sevi jālamā :D )
Kā domājat jūs balsot, un varbūt (brinumi arī notiek) blogs vienojās par vienu noteiktu spēku :)
Neēdušās utis ir ļoti rijīgas sākumā. Domāju, ka Šlesers ir pelnījis būt par premjerministru.

Vispār vērtiga doma, par to esmu daudz domājis, bet viņa partijai naf lemts pārvarēt 5%
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:31
 citēt
viecha,Tu esi kļuvis apzinīgs.kaut vairāk tādu būtu.
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:50
 citēt
chukmasoff:pilnigi neinteresē ko vēlāt un par ko vēlēt, jo pārmaiņas nebūs.



Tas ir pilsoņa pienākums.Jābalso...
avatar
Publicēts: 07.09.11 17:54
 citēt
viecha:Šīs būs pirmās Saeimas vēlēšanas,kurās nepiedalīšos!Tas ir muļķīgs balagāns absolūti bez nopietna iemesla un neko manā dzīvē neuzlabos.:face-sad:

tas nozīmē ka esi par ždanokiešiem un pret latvisku Latviju........
avatar
Publicēts: 07.09.11 18:15
 citēt
Reizēm paklausos priekšvēlēšanu solījumus un runas.Vai tiešām tauta ir tik tālu degradējusies,ka ļauj sevi muļķot vairākkārtīgi?Visi sola darbu,garantijas,pensijas,bet kādēļ viņi neiet un netaisa plaukstošus,eksportspējīgus uzņēmumus?Es zinu,tādēļ,ka muļķus ķert ir vieglāk.
Un,ja mani kāds uzskata par idiotu,tad lai sagaida tādu pašu attieksmi no manis.Man ir vienalga,vai tas ir pilsoņa pienākums,vai kaut kas cits,bet man sirds neļauj atbalstīt šo komēdiju.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):