forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.09.11 22:39
 citēt
Sapper:
dansiga:
sorry - nepamaniiju ... to projekteeja Celju projekts ... man tur ar savu projektu vienaa vietaa bija jaapiesleedzaas un biju diezgan parsteigta par jamo risinaajumiem ..... liidz tam uzskatiju ka Celju projekts ir zoliida iestaade, bet ... BET ... taa kaa jamie konkursus vinee ar baigaam dempinga cenaam .... labaakie ir aizgajaushi un paliushi tikai studenti ;_(((



A ko man darīt, ja stāvu krustā pie sarkanā braucot ārā no Olaines, a fūres, kas no Rīgas griež iekšā uz milimetriem garām pabrauc????


šitā bija kādreiz ļoti labi. ( Pa labi augšā uz Rīgu, uz leju Jelgava, pa kreisi uz Olaini.)



a tagad ir šitā. Starp citu labi var redzēt pēc līnijām, kā fūre sairstajā par atpakaļejošu uztaisītajā labajā līkumā iebrauc pretējā joslā.



Tam ģēnijam, kas šito izdomāja, gribētu acīs paskatīties....



par laimi avārijas tur gadās, bet ne pārāk bieži.
avatar
Publicēts: 18.09.11 22:39
 citēt
Es labprāt atbalstītu savus vecākus(to jau daru),jebkuru pensionāru,ja man nebūtu tas milzīgais nodokļu slogs,vai to grūti saprast?Es runāju,ka pārvaldes aparāts ir par lar lielu un neefektīvu šai valstij.
Mēs smejamies,ka Vācijai mežos var redzēt 10km cauri,bet nepaies 3 gadi,mums būs tas pats,pat vēl trakāk(nedod divs āda vētra uznāks)
avatar
Publicēts: 18.09.11 22:41
 citēt
GunitaB:
Vaards:
Droši vien šie laida pasaulē tevi ar tādu domu, ka vecumdienās šos uzturēsi ;-)


man ir paveicies...senči paši tiek galā ar sevi un arī uzskata, ka nav jābūt bērnu slogam, bet pašam ir jāsakrāj, lai būtu no kā dzīvot.


amneejies arii .... es vieniigaa meita, kas "majta" brauc pie vinjiem 3x gadaa .... bet kaiminju berni (arii no Rigas) ... brauc katru nedeeljas nogali ....... tas ir vienigasi vinju parmetums ... bet nekad par naudu ..... viueniigais ko jutu - pagaajshagad, kad teevs suudzeejaas, ka majai jumts nu nekads ... un ka jaamaina, bet naudas tik daudz nav .... noreagjeeju .... no rigas nomenedzheeju ij meistaru ij materiaalus .... ij samaksaaju caur internetbaku ij beigaas mani veciishi seedeeja pie zulikta jumta spetmebra beigas daarzaa un teicas ka gulet neieshot jo jaapbriino jumts ;-))))
avatar
Publicēts: 18.09.11 22:43
 citēt
To Olaines krustu vispār vajaga slēgt un lai tie olainieši pa veco šoseju brauc......
avatar
Publicēts: 18.09.11 22:45
 citēt
Haiduks:
Vaards:
Nemuldi!
Tante teica, ka vecie cilvēki dzīvo jaunajiem uz kakla, nevis otrādi! :anger:


Par to, ka tevi uztaisīja, tev jāmaksā!!! Nekas netiek taisīts par velti, un cik tevī iebēra? Padomā, pirms raksti :D


Manī ir iebērts makten daudz. Tadejādi ar pilnu apziņu teikšu, nemāki lasīt tēlainus apcerējumus. Celtniekiem piedodami! :haha:
avatar
Publicēts: 18.09.11 22:47 labots
 citēt
Sapper, aga ... sapratu probleemu .... LVC prasiiba un LVS prasiiba .... jaapiesleedzas 90 graados ..... mhm mhm mhm - cik nesmu striideejusies ar LVC, ka tas ne vienmer ir iespeejams, BET .. ir projekteetaaji, kas klsueejot izpilda LVC un LVS prasiibas .... un sheit - laikam jau lielaaku R nevareeja ielikt, lai neieliistu privaataja ateritorijaa ....... es tad bljautu LVC spaulcee - da man pofig 90 gradi .... izbraukt ta vajag!!! ... bet tadu bljaaveeju projkeetaju ir maz .. ne velti mani lVC iereednji iraugot, plati smaida ;_)))) JO ... arii vinjiem kaa ierdenjiem daud kas nav skaidrs (un vinji to nenoliedz) ... diemzheel projekteetaaju viduu ir maz tadu bljaaveeju kaa es, kuri palidzetu mainiit LVS un visu parejo skaartot ....
avatar
Publicēts: 18.09.11 22:49
 citēt
Haiduks:

Par to, ka tevi uztaisīja, tev jāmaksā!!!


Savējiem to tā tiešā tekstā arī paziņoji? :D
avatar
Publicēts: 18.09.11 22:53
 citēt
ekoists:Es labprāt atbalstītu savus vecākus(to jau daru),jebkuru pensionāru,ja man nebūtu tas milzīgais nodokļu slogs,vai to grūti saprast?Es runāju,ka pārvaldes aparāts ir par lar lielu un neefektīvu šai valstij.
Mēs smejamies,ka Vācijai mežos var redzēt 10km cauri,bet nepaies 3 gadi,mums būs tas pats,pat vēl trakāk(nedod divs āda vētra uznāks)


nu tu tā kā pats runāji, ka gribētu nodokļu atvieglojumus par to, ka atbalsti pensionāru. A es par to, ka no pensionāru atbalstīšanas jāorientējas uz ģimeņu atbalstīšanu un demogrāfijas problēmu.
Un cita lieta ir stāsts par valsts aparāta lielumu :)
avatar
Publicēts: 18.09.11 22:59
 citēt
dansiga:Sapper, aga ... sapratu probleemu .... LVC prasiiba un LVS prasiiba .... jaapiesleedzas 90 graados ..... mhm mhm mhm - cik nesmu striideejusies ar LVC, ka tas ne vienmer ir iespeejams, BET .. ir projekteetaaji, kas klsueejot izpilda LVC un LVS prasiibas .... un sheit - laikam jau lielaaku R nevareeja ielikt, lai neieliistu privaataja ateritorijaa ....... es tad bljautu LVC spaulcee - da man pofig 90 gradi .... izbraukt ta vajag!!! ... bet tadu bljaaveeju projkeetaju ir maz .. ne velti mani lVC iereednji iraugot, plati smaida ;_)))) JO ... arii vinjiem kaa ierdenjiem daud kas nav skaidrs (un vinji to nenoliedz) ... diemzheel projekteetaaju viduu ir maz tadu bljaaveeju kaa es, kuri palidzetu mainiit LVS un visu parejo skaartot ....


Agrāk tajā līkumā nekad neviens, kas no Rīgas griežas uz Oliani, neskrēja virsū tam, kas stāvēja pie krusta, tagad ziemā tur mēdz būt avārijas. Tagad tas līkums ir atpakaļejošs, tauta uz labām riepām taupa, ar roku taisnošanu arī neaizraujas, ceļu ar vēl sačakarēja, a ko vēl avārijai vaiga????
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:01
 citēt
GunitaB:
ekoists:


A es par to, ka jāorientējas uz ģimeņu atbalstīšanu un demogrāfijas problēmu.

TAs viss ir labi, bet tas nevar būt primārs, kamēr netiek domāts par naudas pelnīšanu, tātad primāram jābūt ir ražošanas atbalstam, nodokļu samazināšana vai nodokļu atlikšana uz laiku un nodokļu palielināšana plāno galdiņu urbējiem
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:02
 citēt
Sapper:
dansiga:Sapper, aga ... sapratu probleemu .... LVC prasiiba un LVS prasiiba .... jaapiesleedzas 90 graados ..... mhm mhm mhm - cik nesmu striideejusies ar LVC, ka tas ne vienmer ir iespeejams, BET .. ir projekteetaaji, kas klsueejot izpilda LVC un LVS prasiibas .... un sheit - laikam jau lielaaku R nevareeja ielikt, lai neieliistu privaataja ateritorijaa ....... es tad bljautu LVC spaulcee - da man pofig 90 gradi .... izbraukt ta vajag!!! ... bet tadu bljaaveeju projkeetaju ir maz .. ne velti mani lVC iereednji iraugot, plati smaida ;_)))) JO ... arii vinjiem kaa ierdenjiem daud kas nav skaidrs (un vinji to nenoliedz) ... diemzheel projekteetaaju viduu ir maz tadu bljaaveeju kaa es, kuri palidzetu mainiit LVS un visu parejo skaartot ....


Agrāk tajā līkumā nekad neviens, kas no Rīgas griežas uz Oliani, neskrēja virsū tam, kas stāvēja pie krusta, tagad ziemā tur mēdz būt avārijas. Tagad tas līkums ir atpakaļejošs, tauta uz labām riepām taupa, ar roku taisnošanu arī neaizraujas, ceļu ar vēl sačakarēja, a ko vēl avārijai vaiga????


Sapper, nu ko es tev varu teikt ..... tur bija 2 duraki .. ne - 3 ....1. projekteetaajs, kursh nepastaaveeja uz savu viedokli apejot LVS, 2. LVC, kurus projekteetaajs neparleicinaaja, jo shamie vadas pec LVS; 3. nepilniigs LVS .....
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:04
 citēt
gunitaB,ne jau atvieglojumus man vajag,bet mazākus nodokļus uzņēmējdarbībai....
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:06 labots
 citēt
Oliss:
GunitaB:

A es par to, ka jāorientējas uz ģimeņu atbalstīšanu un demogrāfijas problēmu.

TAs viss ir labi, bet tas nevar būt primārs, kamēr netiek domāts par naudas pelnīšanu, tātad primāram jābūt ir ražošanas atbalstam, nodokļu samazināšana vai nodokļu atlikšana uz laiku un nodokļu palielināšana plāno galdiņu urbējiem


Tas arī nevar būt primārs, jo ražošana ir peļņu nesoša reģionos, kur ir augsti attīstīta infrastruktūra, pieejami lieli un lēti cilvēkresursu apjomi, pieejamas lētas izejvielas, pieejami lēti energoresursi. Mums viss tas nav pieejams.

A ko darīt?

A neko. :amazing:

Labi, protams vienmēr pastāv iespēja būt nedaudz lētākiem džekiem par Skandināviem un piedāvāt viņiem darīt to, ko varam attiecīgi lētāk izdarīt, bet ko nevar tā īsti no Ķīnas atvest.
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:07
 citēt
Oliss:
GunitaB:
A es par to, ka jāorientējas uz ģimeņu atbalstīšanu un demogrāfijas problēmu.

TAs viss ir labi, bet tas nevar būt primārs, kamēr netiek domāts par naudas pelnīšanu, tātad primāram jābūt ir ražošanas atbalstam, nodokļu samazināšana vai nodokļu atlikšana uz laiku un nodokļu palielināšana plāno galdiņu urbējiem


koks ar diviem galiem...ja pēc 10 gadiem vairs nebūs, kas maksā nodokļus un b/d , skolas būs tukšas, tad būs pilnīgi piekāst, cik daudz mums ir attīstīta ražošana vai cik ļoti daudz mums makā ir nauda. Abas problēmas ir sāpīgas un neviena nav atstājama novārtā, manuprāt. Un ir ļoti pozitīvi, ka kāds beidzot par šo problēmu ne tikai runā, bet arī sāk kaut ko darīt lietas labā.
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:09
 citēt
dansiga:
Sapper:
Agrāk tajā līkumā nekad neviens, kas no Rīgas griežas uz Oliani, neskrēja virsū tam, kas stāvēja pie krusta, tagad ziemā tur mēdz būt avārijas. Tagad tas līkums ir atpakaļejošs, tauta uz labām riepām taupa, ar roku taisnošanu arī neaizraujas, ceļu ar vēl sačakarēja, a ko vēl avārijai vaiga????


Sapper, nu ko es tev varu teikt ..... tur bija 2 duraki .. ne - 3 ....1. projekteetaajs, kursh nepastaaveeja uz savu viedokli apejot LVS, 2. LVC, kurus projekteetaajs neparleicinaaja, jo shamie vadas pec LVS; 3. nepilniigs LVS .....


A vot es, nabags, uzreiz iedomājos... Un cik daudzi Sapperi, cik daudzos delfos ir paspējuši savu neviltoto naidu izgāzt ceļu būvētāju virzienā. :D
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:12
 citēt
GunitaB:
ekoists:Es labprāt atbalstītu savus vecākus(to jau daru),jebkuru pensionāru,ja man nebūtu tas milzīgais nodokļu slogs,vai to grūti saprast?Es runāju,ka pārvaldes aparāts ir par lar lielu un neefektīvu šai valstij.
Mēs smejamies,ka Vācijai mežos var redzēt 10km cauri,bet nepaies 3 gadi,mums būs tas pats,pat vēl trakāk(nedod divs āda vētra uznāks)


nu tu tā kā pats runāji, ka gribētu nodokļu atvieglojumus par to, ka atbalsti pensionāru. A es par to, ka no pensionāru atbalstīšanas jāorientējas uz ģimeņu atbalstīšanu un demogrāfijas problēmu.
Un cita lieta ir stāsts par valsts aparāta lielumu :)



Piekrītu, varbūt skan nežēlīgi, bet es arī uzskatu, ka to naudu ko valsts iegrūž dzīvi jau nodzīvojušu cilvēku vājpārātīgi dārgām invazīvās kardioloģijas procedūrām, vajadzētu novirzīt ģimenēm ar neauglības problēmām. Jāatbalsta ir nākotne. Pensionāram bija visa dzīve, lai krātu sev vecumdienām. Tas, ka veseli un darbaspējīgi cilvēki neveido uzkrājumus vecumdienām ir pašu problēma. Es nerunāju par invalīdiem.

Tāpat kā pašu problēma ir parūpēties par sevi un nevis novelt savu lažu uz valsti, ja, piemēram, braucienam uz Alpiem naudiņa sanāca, bet nelaimes gadījumu polisei, kas maksā dienā tikpat cik 1 alus kauss, naudiņas žēl palika. Tad kad notiek nelaimes gadījums, tā vietā lai parādītu polisi un aizmirstu par visiem krenķiem, sākas brēkšana pa pasauli, ka nav kas ārstēšanu un nogādāšanu mājās apmaksā. Un vainīga pie visa protams ir valsts, ne jau paša stulbums un nevēlēšanās par sevi padomāt.....
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:13
 citēt
GunitaB:
Oliss: TAs viss ir labi, bet tas nevar būt primārs, kamēr netiek domāts par naudas pelnīšanu, tātad primāram jābūt ir ražošanas atbalstam, nodokļu samazināšana vai nodokļu atlikšana uz laiku un nodokļu palielināšana plāno galdiņu urbējiem


koks ar diviem galiem...ja pēc 10 gadiem vairs nebūs, kas maksā nodokļus un b/d , skolas būs tukšas, tad būs pilnīgi piekāst, cik daudz mums ir attīstīta ražošana vai cik ļoti daudz mums makā ir nauda. Abas problēmas ir sāpīgas un neviena nav atstājama novārtā, manuprāt. Un ir ļoti pozitīvi, ka kāds beidzot par šo problēmu ne tikai runā, bet arī sāk kaut ko darīt lietas labā.


Pilnīgi nav taisnības tev.
Es, protams, saprotu, ka no tīri merkantīlām interesēm tu runā, bet nu tas nekas. Šeit drīkst arī esošās, topošās un teorētiskās māmiņas sist!

1. Cilvēkus var ievest no baltkrievijas cik tik lien!
2. Lieki cilvēki lieki tērē HES saražoto elektroenerģiju, pretendē uz Latvijas valsts mežu naudas notrrallināšanu, pretendē uz tranzīta naudas notrallināšanu. Dažas šīs nozares uzturēt nav nepieciešamas ahūnās izmaksas medicīnas iestādēm, ahūno kaudzi ar skolotājiem, ahūno kaudzi ar policisitem. Nomērdēt!

Nav cilvēku, nav problēmu.
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:14
 citēt
Vaards - ražošanas ir dažādas mazas vidējas un lielas, lielas ražotnes pie mums nebūs, bet vidējās un mazās vajaga pabalstīt un tādas ražotnes Latvijai ienes naudu, kuru mums ātrāk vai vēlāk būs jāatdod aizdevējiem. Tagad valstī ir tūkstošiem firmu kas nodarbojās ar mākoņu stumšanu.....juristu biroji, visādi IT speciāistu kantori, tirgotāji utt. tie neienes naudu, tie tikai tērē un uz doto momentu virtuālu naudu.

GunitaB - ja cilvēkiem nav naudas, viņi primāri domā par izdzīvošanu nevis par dzimtas turpināšanu, palielinoties labklājībai uzlabojās demogrāfija tā ir bijis ir un būs.
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:16
 citēt
Vaards;-)))) .. ne velti es jau sen sabiedribaa nesaku ar ko nodarbojos ;_))))) JO visi ir gudri visaas jomaas;-))))) pat sheit - fotobloga vienreiz ieliku kaut kadu topiku nesiastitu ar foto, bet kuraa jutos speeciga, bet bija vajadziiga paliidziba ... o jjjeeeee - kad palasiiju komentaarus ..... pilnigi neproofesionaalus - tb galvenais parunat ar parlieciibu ...... tad arii sapratu, ka par foto lietaam vnji taapat muld ;_))) .... un SHO paalreicibu man shobriid dod veel ALjeksikova kkursi ..... tagad nebriinos ka peec vinja kursiem cilveki no internetvides pazuud ....... bet es pagaidama juutos pietiekami speciga, lai tomer te paliktos ;_)
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:18
 citēt
Oliss:

GunitaB - ja cilvēkiem nav naudas, viņi primāri domā par izdzīvošanu nevis par dzimtas turpināšanu, palielinoties labklājībai uzlabojās demogrāfija tā ir bijis ir un būs.


vecīt...kara laikā bērni dzima daudz vairāk nekā šodien LV!!!
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:19
 citēt
Sapper:
Haiduks:

Par to, ka tevi uztaisīja, tev jāmaksā!!!


Savējiem to tā tiešā tekstā arī paziņoji? :D


Bet loģiski!!! Vai savādāk varētu mierīgi tusēt, un ar tevi debatēt... ja paļautos uz valsti un dievu- pie urnām (musoru) vieta sen būtu jāieņem. Ekoists ir gudrs vecis un pareizi saka- parūpēties vajag par sevi laicīgi un nolikt :D! ... un arī valsti apbižot nevajag :D ...
Tikai savu teikto lasi plašāk- savējie- bērni un savējie- valsts, kurā dzīvo :D...
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:20
 citēt
Oliss:Vaards - ražošanas ir dažādas mazas vidējas un lielas, lielas ražotnes pie mums nebūs, bet vidējās un mazās vajaga pabalstīt un tādas ražotnes Latvijai ienes naudu, kuru mums ātrāk vai vēlāk būs jāatdod aizdevējiem. Tagad valstī ir tūkstošiem firmu kas nodarbojās ar mākoņu stumšanu.....juristu biroji, visādi IT speciāistu kantori, tirgotāji utt. tie neienes naudu, tie tikai tērē un uz doto momentu virtuālu naudu.

GunitaB - ja cilvēkiem nav naudas, viņi primāri domā par izdzīvošanu nevis par dzimtas turpināšanu, palielinoties labklājībai uzlabojās demogrāfija tā ir bijis ir un būs.


Olisss .... juristiem neviens neiadzod naudu .... IT arii pelna pashi .... ok - tirgotaaji tur kaut ko izspeizh .... ad nje tuda klonish!!!!
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:22
 citēt
Vaards:

A vot es, nabags, uzreiz iedomājos... Un cik daudzi Sapperi, cik daudzos delfos ir paspējuši savu neviltoto naidu izgāzt ceļu būvētāju virzienā. :D


Nu ko lai saka... Pāris dienu atpakaļ kā reiz man piedāvāja nostrādāt pa prasto, jo klientam neesot piķis tehniskajiem resursiem, lai to izdarītu labi. Man atbilde bija, ka vai nu es to daru tā kā es uzskatu par nepieciešamu, vai arī to dara kāds cits.. Finālā darīju es un "pa s muko" :)

Nav man naida uz mīkstiem būvniekiem, kas gatavi galviņu padevīgi noliekt un apzināti sūdus taisīt, ja projektā kāds idiots ko ne tā uzzīmējis... padomju vergu dvēselītes... trīcēšana un drebēšana par savu silto vietiņu tik aktuāla, ka tās vārdā var arī sirdsapziņu pārdot.... vienkārši nožēlojami... :face-crying:
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:23
 citēt
dansiga:
Oliss:Vaards - ražošanas ir dažādas mazas vidējas un lielas, lielas ražotnes pie mums nebūs, bet vidējās un mazās vajaga pabalstīt un tādas ražotnes Latvijai ienes naudu, kuru mums ātrāk vai vēlāk būs jāatdod aizdevējiem. Tagad valstī ir tūkstošiem firmu kas nodarbojās ar mākoņu stumšanu.....juristu biroji, visādi IT speciāistu kantori, tirgotāji utt. tie neienes naudu, tie tikai tērē un uz doto momentu virtuālu naudu.

GunitaB - ja cilvēkiem nav naudas, viņi primāri domā par izdzīvošanu nevis par dzimtas turpināšanu, palielinoties labklājībai uzlabojās demogrāfija tā ir bijis ir un būs.


Olisss .... juristiem neviens neiadzod naudu .... IT arii pelna pashi .... ok - tirgotaaji tur kaut ko izspeizh .... ad nje tuda klonish!!!!


Juristu biroji ir vajadzīgi, jo mūsu tieslietu sistēma lietu velk gadiem, un juristi pa to laiku nomirst, vajag jaunu... kur ņemsi, ja bebūs n-to biroju :), neviens j-birojs, kurš nepelna, nepastāv!!!
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:27
 citēt
dansiga:Vaards;-)))) .. ne velti es jau sen sabiedribaa nesaku ar ko nodarbojos ;_)))))


Dansiga, EPIC FAIL!!!!! Ir jātsakās no iesaistīšanās apšaubāmos projektos, lai varētu lepoties ar to, ko tu dari. :) Bet nu mums ir padomju cilvēku apgriztā morāle :D
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:27
 citēt
Sapper:
Vaards:

A vot es, nabags, uzreiz iedomājos... Un cik daudzi Sapperi, cik daudzos delfos ir paspējuši savu neviltoto naidu izgāzt ceļu būvētāju virzienā. :D


Nu ko lai saka... Pāris dienu atpakaļ kā reiz man piedāvāja nostrādāt pa prasto, jo klientam neesot piķis tehniskajiem resursiem, lai to izdarītu labi. Man atbilde bija, ka vai nu es to daru tā kā es uzskatu par nepieciešamu, vai arī to dara kāds cits.. Finālā darīju es un "pa s muko" :)

Nav man naida uz mīkstiem būvniekiem, kas gatavi galviņu padevīgi noliekt un apzināti sūdus taisīt, ja projektā kāds idiots ko ne tā uzzīmējis... padomju vergu dvēselītes... trīcēšana un drebēšana par savu silto vietiņu tik aktuāla, ka tās vārdā var arī sirdsapziņu pārdot.... vienkārši nožēlojami... :face-crying:


Puisīt, tu likumdošanu zini??? Ja zini- nemuldi!!!, ja nezini, paskaidrošu... atkāpšanās no projekta man var maksāt sertifikātu un veselu baru citu sūdu. Ja projektu ir apstiprinājusi projekt-firma firma, ekspertīze, tendera komisija, tad ... nu labi- pamuldi tu, palasīsim :D
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:30
 citēt
Oliss:palielinoties labklājībai uzlabojās demogrāfija tā ir bijis ir un būs.



Olis, kur Tu zāli pērc??? Visstraujāk noveco pārtikusī vakareiropa un visstraujāk vairojas cilvēki tajās valstīs, kur puse tautas kartona kastēs dzīvo :D
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:30
 citēt
dansiga:
Oliss:


Olisss .... juristiem neviens neiadzod naudu .... IT arii pelna pashi .... ok - tirgotaaji tur kaut ko izspeizh .... ad nje tuda klonish!!!!

viņi neražo naudu, viņi tērē....viņi NAV ražotāji, tas ka viņiem ir naudas vienības tas skaidrs.
Latvijā ir 7% kas pelna priekš valsts naudu un pārējie tērē, kā viņi var uzturēt valsti????????????? KĀ? tādēļ apritē figurē virtuālā nauda cik ilgi???? nezinu...... kā mēs kaut ko atdosim ja mums nekā NAV. KĀ? paskaidro
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:30
 citēt
Sapper., tavaa konkreetajaa gadiijumaa nebija "kas gatavi galviņu padevīgi noliekt un apzināti sūdus taisīt,".... LABi zinu sho probleemu .... un ka ajau teicu - es to risinu strikti ... BET ...... celju projekteshanaa shobriid paarsvaraa ir tikai jaunie gurkji ... taadi kaa es, kas bija speejiigii atgriezties peec CCCP sagrauhanas/celju projketeehsnai naudas nogriesheas/ projeketeetaajuaiazieshanas citaas struktuuraas .... ir LJOTI MAZ .. da veel speejiig apguut AUtoCAD , da veel to baigi smago civil 3D ... Un tie jaunie nemaak pastaaveet uz savu pareizo projekteetaaju viedokli , jo vinjiem ir pateikts - LVC un LVS ir tabu ..... a es savejiem darbiniekiem stastu - figu ... MEE Svinjiem pieeraadisim , ka projketeesim savaadaak ....
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:32
 citēt
Sapper:
Vaards:

A vot es, nabags, uzreiz iedomājos... Un cik daudzi Sapperi, cik daudzos delfos ir paspējuši savu neviltoto naidu izgāzt ceļu būvētāju virzienā. :D


Nu ko lai saka... Pāris dienu atpakaļ kā reiz man piedāvāja nostrādāt pa prasto, jo klientam neesot piķis tehniskajiem resursiem, lai to izdarītu labi. Man atbilde bija, ka vai nu es to daru tā kā es uzskatu par nepieciešamu, vai arī to dara kāds cits.. Finālā darīju es un "pa s muko" :)

Nav man naida uz mīkstiem būvniekiem, kas gatavi galviņu padevīgi noliekt un apzināti sūdus taisīt, ja projektā kāds idiots ko ne tā uzzīmējis... padomju vergu dvēselītes... trīcēšana un drebēšana par savu silto vietiņu tik aktuāla, ka tās vārdā var arī sirdsapziņu pārdot.... vienkārši nožēlojami... :face-crying:


Nezinu ko tu dzīvē dari, bet ir tā, ka pārējām nozarēm ļoti grūti (neiespējami) saprast kā tā ceļubūve darbojas. Jo viņi secina pēc savas kaut kādas vienkāršotās pasaulītes uztveres. Ceļu būve - tas ir viens vienīgs ahūns pī$ģec [извиняюсь перед дамами] no darba darīšanas moku viedokļa.
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:33
 citēt
Haiduks:

Puisīt, tu likumdošanu zini??? Ja zini- nemuldi!!!, ja nezini, paskaidrošu... atkāpšanās no projekta man var maksāt sertifikātu un veselu baru citu sūdu. Ja projektu ir apstiprinājusi projekt-firma firma, ekspertīze, tendera komisija, tad ... nu labi- pamuldi tu, palasīsim :D



vēlreiz un pavisam lēnām: n e i e s a i s t ī š a n ā s, nevis a t k ā p š a n ā s. Atšķirību saproti? Es apšaubāmos projektos, kas varētu mest ēnu uz manu profesionalitāti, neiesaistos. Kas liek iesaistīties tur Tev???
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:35
 citēt
dansiga:Sapper., tavaa konkreetajaa gadiijumaa nebija "kas gatavi galviņu padevīgi noliekt un apzināti sūdus taisīt,".... LABi zinu sho probleemu .... un ka ajau teicu - es to risinu strikti ... BET ...... celju projekteshanaa shobriid paarsvaraa ir tikai jaunie gurkji ... taadi kaa es, kas bija speejiigii atgriezties peec CCCP sagrauhanas/celju projketeehsnai naudas nogriesheas/ projeketeetaajuaiazieshanas citaas struktuuraas .... ir LJOTI MAZ .. da veel speejiig apguut AUtoCAD , da veel to baigi smago civil 3D ... Un tie jaunie nemaak pastaaveet uz savu pareizo projekteetaaju viedokli , jo vinjiem ir pateikts - LVC un LVS ir tabu ..... a es savejiem darbiniekiem stastu - figu ... MEE Svinjiem pieeraadisim , ka projketeesim savaadaak ....


Pag, pag, pārdesmit lapas atpakaļ tu teicies, ka viss ir čikiniekā, tik tie būvētāji nemāk uzbūvēt pēc projekta :D :D :D
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:35
 citēt
Oliss, piedod - bet tavu tekstu pavisrhsi parlasiju un kartejo reizi uztveeru paac vecaa standrata - "Oliss mrunaa nepatiesiibu";-))))

Vaards, es gan zinu to uztveri ...... un besos no taa, ka tur kaa autoruzraugs esmu bezspeeciiga ;-(((
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:36
 citēt
Vaards:
dansiga:Sapper., tavaa konkreetajaa gadiijumaa nebija "kas gatavi galviņu padevīgi noliekt un apzināti sūdus taisīt,".... LABi zinu sho probleemu .... un ka ajau teicu - es to risinu strikti ... BET ...... celju projekteshanaa shobriid paarsvaraa ir tikai jaunie gurkji ... taadi kaa es, kas bija speejiigii atgriezties peec CCCP sagrauhanas/celju projketeehsnai naudas nogriesheas/ projeketeetaajuaiazieshanas citaas struktuuraas .... ir LJOTI MAZ .. da veel speejiig apguut AUtoCAD , da veel to baigi smago civil 3D ... Un tie jaunie nemaak pastaaveet uz savu pareizo projekteetaaju viedokli , jo vinjiem ir pateikts - LVC un LVS ir tabu ..... a es savejiem darbiniekiem stastu - figu ... MEE Svinjiem pieeraadisim , ka projketeesim savaadaak ....


Pag, pag, pārdesmit lapas atpakaļ tu teicies, ka viss ir čikiniekā, tik tie būvētāji nemāk uzbūvēt pēc projekta :D :D :D


nee - tik strikti es netaicu - vai nu nestrikti uzrakstiju vai nu nepareizi zilasiiji ;_))))
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:40
 citēt
Sapper:
Haiduks:

Puisīt, tu likumdošanu zini??? Ja zini- nemuldi!!!, ja nezini, paskaidrošu... atkāpšanās no projekta man var maksāt sertifikātu un veselu baru citu sūdu. Ja projektu ir apstiprinājusi projekt-firma firma, ekspertīze, tendera komisija, tad ... nu labi- pamuldi tu, palasīsim :D



vēlreiz un pavisam lēnām: n e i e s a i s t ī š a n ā s, nevis a t k ā p š a n ā s. Atšķirību saproti? Es apšaubāmos projektos, kas varētu mest ēnu uz manu profesionalitāti, neiesaistos. Kas liek iesaistīties tur Tev???




Projektē študents par lētāko cenu. Un viņam poh.
Izpēte veikta nekāda (jo lētākā cena).
Paredzētiem materiāliem īpašības tādas un tādas (students paredz ar 2x rezervi, lai viņu nesit pēc tam) - dabā tajā 100km rādiusā tādi nav izrokami, pareizini pēc tam cenu ar 3.
Zemes īpašumu jautājumi nav atrisināti, bet konkurs jau noticies.
Un tā katrā objekta sapulcē no rīta līdz vakaram. No rīta līdz vakaram.

A bet lētāko cenu neazimirsti!

NAV tādu neapšaubāmu projektu vispār.
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:41
 citēt
Sapper:
Oliss:palielinoties labklājībai uzlabojās demogrāfija tā ir bijis ir un būs.



Olis, kur Tu zāli pērc??? Visstraujāk noveco pārtikusī vakareiropa un visstraujāk vairojas cilvēki tajās valstīs, kur puse tautas kartona kastēs dzīvo :D

"Pārtikusī" vakareiropai ir smaga finansu krīze, ķīnā ir kapitālisma un komunisma krustojums, tur pēdējo 100 gadu laikā nav bijis bads, pēdējo 10 gadu laikā tur algas ir desmitkāršojušās, tā nav labklājība?????? Viņi nav tik materiālistiski domājoši kā mēs, pie mums katram vajaga privātmāju, mašīnu vai divas......nafig viņiem ir cita filozofiskā pasaules uztvere.
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:41
 citēt
Vaards, ok ... parlasiju sevis rakstiito un tavu parmetumu ..... arii projhketeetaaji ..... nu tak projketee paec taam normaam .... un vinjiem teoretiski to nevar parmest !!!! tas ka es saveejiem s tastu, ka jastriidaas gan ar LVC gan japieraada LVS nepareizibu .... taa ir cita lieta .....
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:45
 citēt
Vaards, pag pagf .... a ko te jauc iekshaa zemez iipashumu jautajumus? nu NEEEE .. ja tie nav atrisinaati - tad visi akmenji veljami uz pasuutiitajau!!!!! nedod dievs, ja projhekteetaajs PU doto uzdevumu nebuus izpildiijis !!!! 2. pqr kadie mmateriaaliem runaa 100 km radiusaa? 3. jaaa - projketu vadiitaajam muzhdien jabut sapules, BET - jaamaak atshuut klientu lai neatrauj nio darba projekteetaajus ....
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:46
 citēt
dansiga:Oliss, piedod - bet tavu tekstu pavisrhsi parlasiju un kartejo reizi uztveeru paac vecaa standrata - "Oliss mrunaa nepatiesiibu";-))))

Man ir pilnīgi vienalga vai tu un pārējie saprot to ko uzrakstiju, jo nesaprotat tos kas ražo kaut kādas meteriālās vērtības.........
juridisku firmu var uztaisīt šodien un pēc mēneša viņa nesis peļnu, bet neviens ražošanas uzņēmums pat pēc gada nenesīs peļņu. jūti atšķīrību???
avatar
Publicēts: 18.09.11 23:49 labots
 citēt
Oliss:
dansiga:Oliss, piedod - bet tavu tekstu pavisrhsi parlasiju un kartejo reizi uztveeru paac vecaa standrata - "Oliss mrunaa nepatiesiibu";-))))

Man ir pilnīgi vienalga vai tu un pārējie saprot to ko uzrakstiju, jo nesaprotat tos kas ražo kaut kādas meteriālās vērtības.........
juridisku firmu var uztaisīt šodien un pēc mēneša viņa nesis peļnu, bet neviens ražošanas uzņēmums pat pēc gada nenesīs peļņu. jūti atšķīrību???


Ir IT firmas, kuras pārdod pakalpojumus un produktus ārpus LV. Vai tās arī likvidēsim, jo tak neko neražo... :D
Tāpat arī visādus gidus nafig Latvijai vajag. Neko neražo, tik čīkst, ka algas par zemu :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):