forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. 13
  9. 14
  10. 15
  11. 16
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.09.11 22:19
 citēt
dokumentaacija bija .... tikai paarmainju laikos taa nav attieciigi arhiveeta un taapeec tagad tik daudz nezinaamo ......
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:19
 citēt
Vaards:
Sapper:


pag, a tās trubas un kabeļus kad bez dokumentācijas zemē sabāza kad, Ulmaņa laikā??? Vai pēc 91. gada???
Pēc 41.gada



tātad, kad bardaks sāka parādities? :face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:20
 citēt
Sapper:
Vaards:Pēc 41.gada



tātad, kad bardaks sāka parādities? :face-grin::face-wink:

Skaties Dansigas komentāru :D
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:22
 citēt
Vaards - nu tu novāvuļoji par tantiņām, gotiņām upētēm.... :D :D :D
Tas viss attiecās uz idejas autoru vai pasūtītāju nevis uz celtniekiem, darba darītājiem. Viņiem iedod kaudzi ar papīriem un lai rukā
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:24
 citēt
Šim vakaram pietiks, tamdēļ rezumējums:

Attīstītās valstis ir atīstītas nevis tamdēļ, ka nezog, vai ka paši iedživotāji ir kārtīgi un netaisa bardaku, tās ir attīstītas viena vienkārša iemesla pēc - pie viņām nemainš valsts iekārta. PAt karu rezultātā tā nemainās. Visa tā māklsa slēpjas pakāpeniskā transfomācijā. LIelākā komunistiskā nelaime ir tāda, ka esam iemācījušies revolūcijas pieeju. Šī pieeja nedarbojas. Zatlers ir pimpis (bez burtu aizvietošanas).
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:27
 citēt
Sapper:
Vaards:Pēc 41.gada



tātad, kad bardaks sāka parādities? :face-grin::face-wink:


Bardaks parādījās kopā ar prihvatizāciju :D
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:28
 citēt
Vaards - tikai viens jautājums, kas tu esi pēc profesijas?:amazing:
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:29
 citēt
Oliss, davai njenado par tiem "darba dariitaajiem".... ir redzeeti taadi celtnieki, kas pat raseejumu nemaak lasiit!!!! Toties shobriid vienas ieilas autoruzraudziiba Liepaajaa ir bauda - celtnieks ir gudrs un neapsaukaa projekteetaaju par muljkji .... sazvanamies , izrunaajamies un vienojamies un nav jaskrien par katru siikumu uz Liepaaju un jaapieraada, ka tas ko celtnieks ir izdomaajis - pasuutiitaajam lieki izdevumi ;-)))
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:34
 citēt
Haiduks:
Sapper: Lūk kas. Vienkārši bija nepieciešams, lai nomainās 2 paaudzes un izmainās tautas domāšana, tiek aizmirst verdziskā pagātne


šito laps, bet pie noteikuma, ja nenotiek ar šīm divām paaudzēm, ka aiziet līdzi vadātājam, nevis vadonim :)



Jāiet ir uz mērķi, akla sekošana ne vadonim, ne vadātājam pie laba gala nenovedīs. Nav vēsturē tāda piemēra....
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:37
 citēt
Oliss:Vaards - tikai viens jautājums, kas tu esi pēc profesijas?:amazing:


Pēc izglītības esmu kvalitātes vadītājs mašīnbūves ražošanas virzienā. Tas ir, sistēmu veidotājs un sakārtotājs. Pēdējos gandrīz 10 gadus ar šiem pašiem jaut'jaumiem darobjos ceļu būvē, pēdējos trīs gadus vadu struktūru, kas testē materiālus un šādus tādus padarītos darbus. Ieskaitot augšminētajām liepājas ielām, dienvidtiltiem un tā tālāk.
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:45
 citēt
dansiga:Oliss, davai njenado par tiem "darba dariitaajiem".... ir redzeeti taadi celtnieki, kas pat raseejumu nemaak lasiit!!!! Toties shobriid vienas ieilas autoruzraudziiba Liepaajaa ir bauda - celtnieks ir gudrs un neapsaukaa projekteetaaju par muljkji .... sazvanamies , izrunaajamies un vienojamies un nav jaskrien par katru siikumu uz Liepaaju un jaapieraada, ka tas ko celtnieks ir izdomaajis - pasuutiitaajam lieki izdevumi ;-)))


ne Tev vienai veicas. Man arī reizēm trāpās klients, kurš zina, kas ir raideris un tehniskais scenārijs. :D
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:47
 citēt
Sapper:
dansiga:Oliss, davai njenado par tiem "darba dariitaajiem".... ir redzeeti taadi celtnieki, kas pat raseejumu nemaak lasiit!!!! Toties shobriid vienas ieilas autoruzraudziiba Liepaajaa ir bauda - celtnieks ir gudrs un neapsaukaa projekteetaaju par muljkji .... sazvanamies , izrunaajamies un vienojamies un nav jaskrien par katru siikumu uz Liepaaju un jaapieraada, ka tas ko celtnieks ir izdomaajis - pasuutiitaajam lieki izdevumi ;-)))


ne Tev vienai veicas. Man arī reizēm trāpās klients, kurš zina, kas ir raideris un tehniskais scenārijs. :D

un kas ir raideris?
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:51
 citēt
Vaards:
Oliss:Vaards - tikai viens jautājums, kas tu esi pēc profesijas?:amazing:


Pēc izglītības esmu kvalitātes vadītājs mašīnbūves ražošanas virzienā. Tas ir, sistēmu veidotājs un sakārtotājs. Pēdējos gandrīz 10 gadus ar šiem pašiem jaut'jaumiem darobjos ceļu būvē, pēdējos trīs gadus vadu struktūru, kas testē materiālus un šādus tādus padarītos darbus. Ieskaitot augšminētajām liepājas ielām, dienvidtiltiem un tā tālāk.



Viens jautājums. 2002 vai 2003 uz Rīgas hesa aizsprosta šosejas, no Doles salas līdz Daugmales - Ķekavas aplim, žgli, žigli nofrēzēja virskārtu, kurā bija kārtīgas kartupeļu vagas iebrauktas un uzlēja virsū jaunu asfaltu. Pēc viena mēneša uz ceļa atkal bija vismaz 10cm rises.. Toreiz kādu izdrāza?
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:52
 citēt
Oliss:
Sapper:
ne Tev vienai veicas. Man arī reizēm trāpās klients, kurš zina, kas ir raideris un tehniskais scenārijs. :D

un kas ir raideris?



en.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:53
 citēt
Oliss:
Sapper:
ne Tev vienai veicas. Man arī reizēm trāpās klients, kurš zina, kas ir raideris un tehniskais scenārijs. :D

un kas ir raideris?

Viens jauns vāŗds latviešu valodā, radies nedaudz pēc datortermina starpene :D
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:56
 citēt
Sapper:
Oliss: un kas ir raideris?



http://en.wikipedia.org/wiki/Rider_(theater)#Technical_Rider


Ja rādi šo norādi, tad esi tik laipns un iztulko latviski- skalu angļi sliktāki par Zatleru ir un būs!
avatar
Publicēts: 19.09.11 22:59
 citēt
Sapper:
Oliss: un kas ir raideris?



http://en.wikipedia.org/wiki/Rider_(theater)#Technical_Rider

tas pierāda tavu neizglītotību.... pateikt pāris vārdos nevari......
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:04
 citēt
Oliss:
Sapper:

http://en.wikipedia.org/wiki/Rider_(theater)#Technical_Rider

tas pierāda tavu neizglītotību.... pateikt pāris vārdos nevari......



varu, bet negribās, vienkārši negribās :):face-smile:
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:05
 citēt
Sapper:
Oliss: tas pierāda tavu neizglītotību.... pateikt pāris vārdos nevari......



varu, bet negribās, vienkārši negribās :):face-smile:

tad tā arī vajaga pateikt....negribu vai nezinu vai slinkums rakstīt vai.......
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:12
 citēt
Sapper:


Un tos, kas nejēdz saskaņot asfaltēšanu ar trubu likšanu, lai vispirms būtu trubas un pēc tam iasfalts, es domāju, ka spētu šaut bez īpašiem sirdsapziņas pārmetumiem. Vainīgs bardaks????? Skuju, vainīgi ir atbildīgie par trubu likšanu un asfalta klāšanu, jo vinu pienākums ir saskaņot savus darbus, jo piķojam par to visi mēs. A ja ir tik lepni un kruti, ka neies jau pēc otra pieskaņoties, tad lai iet %#^#&$#!!!!!


Redzot, kā notiek darbi Ogrē, kur visu gribēja saskaņot, lai tikai 1x raktu asfaltu augšā un visas trubas uzreiz saliktu, šobrīd liekas, ka asfalta regulāra uzlaušana būtu labāks risinājums... Un vainīgs bardaks, jo nauda uzņēmumiem ir tik, cik tā ir un tad, kad tā ir vienam, nav otram un otrādi. Tad, kad otrs ir beidzot sagrabinājis trubu likšanai, pirmais jau ir iztērējis citur..
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:13
 citēt
Sapper:
Oliss: tas pierāda tavu neizglītotību.... pateikt pāris vārdos nevari......



varu, bet negribās, vienkārši negribās :):face-smile:


tamdēļ jau valstī ir bardaks. Jo mēs tā arī neuzzinājām, kas ir raideris.
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:16
 citēt
Oliss:
Sapper:

varu, bet negribās, vienkārši negribās :):face-smile:

tad tā arī vajaga pateikt....negribu vai nezinu vai slinkums rakstīt vai.......


nu jau pateicu.... Starp citu, AV jomā ar latviešu terminoloģiju ir ļoti bēdīgi. :(
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:18
 citēt
Sapper:
Oliss: tad tā arī vajaga pateikt....negribu vai nezinu vai slinkums rakstīt vai.......


nu jau pateicu.... Starp citu, AV jomā ar latviešu terminoloģiju ir ļoti bēdīgi. :(


Nu re, ne tikai projektētāji taisa ziepes, valodnieki naf labāki ... un lai te kāds ierunājās, ka mums draud rusifikācija... sava stulbumā latvieši paši iznīcinās valodu
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:20
 citēt
Vaards:
Sapper:

varu, bet negribās, vienkārši negribās :):face-smile:


tamdēļ jau valstī ir bardaks. Jo mēs tā arī neuzzinājām, kas ir raideris.



bardaks ir tāpēc, ka valodas nemācijies. Ja Tu aizbrauksi uz svešu zemi, tad Tavuprāt tur ir viens vienīgs bardaks? Es ar savas jomas profesionāļiem sapratīšos jebkur pasaulē un tā būs kārtība nevis bardaks.... Tāpat aparatūras statnes aizmugure Tev var izskatīties pēc bardaka, bet tas ir tikai tāpēc, ka Tu tajā vadu mudžeklī nespēj saskatīt sistēmu.

Sāc sakārtot pats sevi un bardaks lēnām apkārt pazudīs :)
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:22
 citēt
Haiduks:
Sapper:
nu jau pateicu.... Starp citu, AV jomā ar latviešu terminoloģiju ir ļoti bēdīgi. :(


Nu re, ne tikai projektētāji taisa ziepes, valodnieki naf labāki ... un lai te kāds ierunājās, ka mums draud rusifikācija... sava stulbumā latvieši paši iznīcinās valodu

te ir arī cita problēma, cilvēki bieži nespēj saviem vārdiem izskaidrot un tādēļ iedod kādu linku vai grāmatu....lasi ja gribi zināt.......
Un tā ir neizglītotība nevis valodnieku vaina
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:23
 citēt
Haiduks:
Sapper:
nu jau pateicu.... Starp citu, AV jomā ar latviešu terminoloģiju ir ļoti bēdīgi. :(


Nu re, ne tikai projektētāji taisa ziepes, valodnieki naf labāki ... un lai te kāds ierunājās, ka mums draud rusifikācija... sava stulbumā latvieši paši iznīcinās valodu



Tu domā, ka mans pienākums būtu gudrot, ka pareizi latviski nosaukt "serial digital interface", ja ir bars ar valodniekiem, kas sēž uz nodokļu maksātāju kakla un domā kā kādu izdrāzt par nepareizu izkārtni???
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:25
 citēt
Oliss:
Haiduks:
Nu re, ne tikai projektētāji taisa ziepes, valodnieki naf labāki ... un lai te kāds ierunājās, ka mums draud rusifikācija... sava stulbumā latvieši paši iznīcinās valodu

te ir arī cita problēma, cilvēki bieži nespēj saviem vārdiem izskaidrot un tādēļ iedod kādu linku vai grāmatu....lasi ja gribi zināt.......
Un tā ir neizglītotība nevis valodnieku vaina


Olis, nesaspringsti, skola maksā naudu. Neizglītotība ir nepateicība par ineformācijas avota parādīšanu, tā vietā paģērot vēl sagrmot un mutē iebāzt!!! :D Fui, ceru, ka arī šeit tu vienkārši pieduries.... :)
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:27
 citēt
Sapper:
Vaards:
Pēc izglītības esmu kvalitātes vadītājs mašīnbūves ražošanas virzienā. Tas ir, sistēmu veidotājs un sakārtotājs. Pēdējos gandrīz 10 gadus ar šiem pašiem jaut'jaumiem darobjos ceļu būvē, pēdējos trīs gadus vadu struktūru, kas testē materiālus un šādus tādus padarītos darbus. Ieskaitot augšminētajām liepājas ielām, dienvidtiltiem un tā tālāk.



Viens jautājums. 2002 vai 2003 uz Rīgas hesa aizsprosta šosejas, no Doles salas līdz Daugmales - Ķekavas aplim, žgli, žigli nofrēzēja virskārtu, kurā bija kārtīgas kartupeļu vagas iebrauktas un uzlēja virsū jaunu asfaltu. Pēc viena mēneša uz ceļa atkal bija vismaz 10cm rises.. Toreiz kādu izdrāza?


Izlasot šādu komentāru Delfos, parasti pārņem neviltota vēlme komentāra autoru sist pret asfaltu, piecelt un sist vēlreiz. Un vēliez.

Paskaidrošu mierīgāk.

Uz HESa uzbēruma esošais pamats ir reāls piemērs neatbilstošam pamatam un sekām, ko tas rada. Attiecīgi LVC tur nekādi nevarēja saņemties (pieņemu, LVC viedokli nezinu, tur nestrādāju) to pasākumu rekonstruēt. 2002 gadu neatminos, bet kaut kad ap 2006 vai pat bišķi vēlāk bija tā: Viens būvnieks bja tur nofrēzējis, konstatējis, ka vajadzētu pamatu pastiprināt, skaņoja ar LVC, papildus naudu tur neviens nedeva, prasības kaut kādas ahūnās būvniekam izvirzīja.lauza līgumu. LVC izsludina jaunu konkursu, gribētāju nav. LVC vadība lūdzās lielāko būvfirmu vadītājiem, lai tikai dieva dēļ neatstāj dambi uz lietiem, atkušņiem bez asfalta. Turklāt to ceļu nevar aizslēgt ciet. Laiks pagājis, iestājies ir oktobra beigas - temperatūra ikurāt tāda, kas AIZLIEDZ asfaltēt. Ja iestājas mīnusi, vispār nav iespējams ieklājēju piedarbināt (udens sasalst). LVC būvniiekiem apsolīja nepiestādīt soda sankcijas, tādejādi to posmu noasfaltēja, lai ziemā tur neiestājās vakars uz ezera. A ko redz Daugmalietis-Vulgaris? Atkal būvnieki visu nozaguši, brāķi sataisījuši.
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:27
 citēt
Haiduks:
Sapper:

http://en.wikipedia.org/wiki/Rider_(theater)#Technical_Rider


Ja rādi šo norādi, tad esi tik laipns un iztulko latviski- skalu angļi sliktāki par Zatleru ir un būs!



varbūt Tev vēl atslēgas iedot, no dzīvokļa, kur nauda stāv.... :D lasi, ko Olisam teicu.
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:29
 citēt
Vaards:
Sapper:

Viens jautājums. 2002 vai 2003 uz Rīgas hesa aizsprosta šosejas, no Doles salas līdz Daugmales - Ķekavas aplim, žgli, žigli nofrēzēja virskārtu, kurā bija kārtīgas kartupeļu vagas iebrauktas un uzlēja virsū jaunu asfaltu. Pēc viena mēneša uz ceļa atkal bija vismaz 10cm rises.. Toreiz kādu izdrāza?


Izlasot šādu komentāru Delfos, parasti pārņem neviltota vēlme komentāra autoru sist pret asfaltu, piecelt un sist vēlreiz. Un vēliez.

Paskaidrošu mierīgāk.

Uz HESa uzbēruma esošais pamats ir reāls piemērs neatbilstošam pamatam un sekām, ko tas rada. Attiecīgi LVC tur nekādi nevarēja saņemties (pieņemu, LVC viedokli nezinu, tur nestrādāju) to pasākumu rekonstruēt. 2002 gadu neatminos, bet kaut kad ap 2006 vai pat bišķi vēlāk bija tā: Viens būvnieks bja tur nofrēzējis, konstatējis, ka vajadzētu pamatu pastiprināt, skaņoja ar LVC, papildus naudu tur neviens nedeva, prasības kaut kādas ahūnās būvniekam izvirzīja.lauza līgumu. LVC izsludina jaunu konkursu, gribētāju nav. LVC vadība lūdzās lielāko būvfirmu vadītājiem, lai tikai dieva dēļ neatstāj dambi uz lietiem, atkušņiem bez asfalta. Turklāt to ceļu nevar aizslēgt ciet. Laiks pagājis, iestājies ir oktobra beigas - temperatūra ikurāt tāda, kas AIZLIEDZ asfaltēt. Ja iestājas mīnusi, vispār nav iespējams ieklājēju piedarbināt (udens sasalst). LVC būvniiekiem apsolīja nepiestādīt soda sankcijas, tādejādi to posmu noasfaltēja, lai ziemā tur neiestājās vakars uz ezera. A ko redz Daugmalietis-Vulgaris? Atkal būvnieki visu nozaguši, brāķi sataisījuši.


a vot tagad toč gribās mietu ņent rokās! Ja neparādīsi, kur es saku, ka vainīgs ir būvnieks, tad marš uz zemes un 10 reizes piepumpēties!!!!!!
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:31
 citēt
Sapper:
Haiduks:
Nu re, ne tikai projektētāji taisa ziepes, valodnieki naf labāki ... un lai te kāds ierunājās, ka mums draud rusifikācija... sava stulbumā latvieši paši iznīcinās valodu



Tu domā, ka mans pienākums būtu gudrot, ka pareizi latviski nosaukt "serial digital interface", ja ir bars ar valodniekiem, kas sēž uz nodokļu maksātāju kakla un domā kā kādu izdrāzt par nepareizu izkārtni???


Tieši tā, tev ir jāskaidro ar vienkāršiem vārdiem, bez terminiem. Es ksaidroju par cēlu būvi (tiesa, agresīvi un uzbraucoši), bet arī klausītājs ir bezgalīgi vienāds. Visos forumos un visur.

Davai pastāsti - ko tā huiņa dara? Safuričī kopā vēl divas huiņas, tad trešā huiņa dara to un to, un viss pateicoties tam, ka piektā un sestā huiņa analizē signālu.
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:31
 citēt
Un tas gadījums, ko Tu stāsti, nav tas pats, ko es minēju.. Tas kā reizi bija 2003 vai 3, kad augustā - septembrī to visu paveica...
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:31
 citēt
Vaards. vo vo - redz tikai svietsmaizes augshdalju, bet verdikts neapgaazhams ir visiem ;-))))
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:33
 citēt
Sapper:
Oliss:

Olis, nesaspringsti, skola maksā naudu. Neizglītotība ir nepateicība par ineformācijas avota parādīšanu, tā vietā paģērot vēl sagrmot un mutē iebāzt!!! :D Fui, ceru, ka arī šeit tu vienkārši pieduries.... :)

Mani nevisai interesē viss sīkās detaļās kā arī principi. Bet ja man kāds uzprasīs kādu vārdu no man zināmās sfēras, es tā vārda vai darbības būtību ar saviem vārdiem paskaidrošu.
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:34
 citēt
Nē atpumpēties negribu. No sšitēmas viedokļa visnepareizākais secinājums ir šis:

[h1] > Toreiz kādu izdrāza? [/h1]

Atbildu. Nē, padomju laiku būvētājus neviens kapos neraka ārā un ar nekrofīliju nenodarbojās. Tur nav ko izdrāzt, padomā un sapratīsi.
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:35
 citēt
Vaards:
Sapper:

Tu domā, ka mans pienākums būtu gudrot, ka pareizi latviski nosaukt "serial digital interface", ja ir bars ar valodniekiem, kas sēž uz nodokļu maksātāju kakla un domā kā kādu izdrāzt par nepareizu izkārtni???


Tieši tā, tev ir jāskaidro ar vienkāršiem vārdiem, bez terminiem. Es ksaidroju par cēlu būvi (tiesa, agresīvi un uzbraucoši), bet arī klausītājs ir bezgalīgi vienāds. Visos forumos un visur.

Davai pastāsti - ko tā huiņa dara? Safuričī kopā vēl divas huiņas, tad trešā huiņa dara to un to, un viss pateicoties tam, ka piektā un sestā huiņa analizē signālu.



Vienkārši sakot, tas ir standarts nekompresēta ciparu videosignāla pārraidei pa vienu koaksiālo kabeli. Nez, palika skaidrāk? :)
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:36 labots
 citēt
"bardak" Deutsch Übersetzung

bardak {Subst.}Trinkglas {n}

bardak {Subst.} (auch: kâse, fincan, kupa)Außenring {m}

bardak {Subst.} (auch: cam)Glas {n}bir bardak suein Glas Wasser

šis ir turkisch vārds :D
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:37
 citēt
Oliss:
Sapper: Olis, nesaspringsti, skola maksā naudu. Neizglītotība ir nepateicība par ineformācijas avota parādīšanu, tā vietā paģērot vēl sagrmot un mutē iebāzt!!! :D Fui, ceru, ka arī šeit tu vienkārši pieduries.... :)

Mani nevisai interesē viss sīkās detaļās kā arī principi. Bet ja man kāds uzprasīs kādu vārdu no man zināmās sfēras, es tā vārda vai darbības būtību ar saviem vārdiem paskaidrošu.


Ok, varētu pat piekrist... nākošreiz noteikti pats tev izskaidrošu. :)
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:37
 citēt
Jā, bet interesanti... :)
Ir zināmas problēmas, kāpēc Latvijas ceļi brūk kopā, bet neviens no satiksmes ministriem nav skaidri un gaiši pateicis - sāksim kapitāli atjaunot ceļus un pēc 20 gadiem Latvijā bedres vairs nebūs problēma.
Kāpēc? :)
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:41
 citēt
dansiga:Vaards. vo vo - redz tikai svietsmaizes augshdalju, bet verdikts neapgaazhams ir visiem ;-))))


pag, a ja nezina, kas ir apakšā, vairbūst vispirms var izpildīt kaut kādus kontroles urbumus mērijumus..... nevis noraut vcisu segumu 5km posmā???? ķirurgii tak ar negriež vairs bez sonogrāfijas vai endoskopa...... :D


Joprojām apgalvoju, ka tas, ka lauž jaunu asfaltu, lai ieliktu trubas ir nolaidības sekas, nevis mana problēma, jo es nekā nesaprotu no tā ko redzu. Tas nav bardaks, tā ir konkrētu cilvēku bezatbildība.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. 13
  9. 14
  10. 15
  11. 16
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):