forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 10
  5. 11
  6. 12
  7. 13
  8. 14
  9. 15
  10. 16
  11. 17
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.09.11 23:42
 citēt
Bzh:Jā, bet interesanti... :)
Ir zināmas problēmas, kāpēc Latvijas ceļi brūk kopā, bet neviens no satiksmes ministriem nav skaidri un gaiši pateicis - sāksim kapitāli atjaunot ceļus un pēc 20 gadiem Latvijā bedres vairs nebūs problēma.
Kāpēc? :)

tāpēc ka tādiem darbiem nav naudas un nauda nebūs, ja valstī nesāksie ražošana :grimace:
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:44
 citēt
Sapper:
dansiga:Vaards. vo vo - redz tikai svietsmaizes augshdalju, bet verdikts neapgaazhams ir visiem ;-))))


pag, a ja nezina, kas ir apakšā, vairbūst vispirms var izpildīt kaut kādus kontroles urbumus mērijumus..... nevis noraut vcisu segumu 5km posmā???? ķirurgii tak ar negriež vairs bez sonogrāfijas vai endoskopa...... :D


Joprojām apgalvoju, ka tas, ka lauž jaunu asfaltu, lai ieliktu trubas ir nolaidības sekas, nevis mana problēma, jo es nekā nesaprotu no tā ko redzu. Tas nav bardaks, tā ir konkrētu cilvēku bezatbildība.


Ehh...
Iešu gulēt.
Ar labu nakti!
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:46 labots
 citēt
Vaards:
Sapper:

pag, a ja nezina, kas ir apakšā, vairbūst vispirms var izpildīt kaut kādus kontroles urbumus mērijumus..... nevis noraut vcisu segumu 5km posmā???? ķirurgii tak ar negriež vairs bez sonogrāfijas vai endoskopa...... :D


Joprojām apgalvoju, ka tas, ka lauž jaunu asfaltu, lai ieliktu trubas ir nolaidības sekas, nevis mana problēma, jo es nekā nesaprotu no tā ko redzu. Tas nav bardaks, tā ir konkrētu cilvēku bezatbildība.


Ehh...
Iešu gulēt.
Ar labu nakti!


Nu labi, izdomāju atbildi!
Jaunu asfaltu tak gandrīz nekad nelauž, jo ir visādi noteikumi, kas to aizliedz darīt. Attiecīgi tas investors, kas grib būvēt šeit rūpnīcu, brauc to būvēt Igaunijā, lai nav jālauž asfalts (nerentabli). Attiecīgi viņš nesamaksā nodokļus, attiecīgi tā ir atbilde BZH - naudiņš naf. Ar labu nakti.
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:51
 citēt
Oliss:
Bzh:Jā, bet interesanti... :)
Ir zināmas problēmas, kāpēc Latvijas ceļi brūk kopā, bet neviens no satiksmes ministriem nav skaidri un gaiši pateicis - sāksim kapitāli atjaunot ceļus un pēc 20 gadiem Latvijā bedres vairs nebūs problēma.
Kāpēc? :)

tāpēc ka tādiem darbiem nav naudas un nauda nebūs, ja valstī nesāksie ražošana :grimace:



daļēja taisnība Tev, ja ražošanas vietā teiktiu pozitīva eksporta bilance.

ja parēķinātu ilgtermiņā, tad kapitāla būvniecība būs lētāka kā regulāra bedrīšu lāpīšana. Tas ir tāpat kā paņemt normālu mobilo pieslēgumu ir izdevīgāk kā pirkt regulāri zelta zivtiņas.. Pastāvīgajam pieslēgumam sarunas minūte būs lētālka. Vienreiz ieguldīt viemēr sanāk lētāk, nekā maksā pa daām regulāri... Tā ir aksioma. :)
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:54
 citēt
Vaards:
Vaards: Ar labu nakti!

Jaunu asfaltu tak gandrīz nekad nelauž, jo ir visādi noteikumi, kas to aizliedz darīt. Ar labu nakti.

Tā nav....reāls piemērs kādus gadus 4 atpakaļ Rīgā mainīja asfaltu Buļļu ielā :) visu tur kruta sataisija, vāciņus apmainija, apmales salika un uzlēja foršu asfaltu :) Bet pēc nedēļas pideri Rīgas ūdens atbrauca uzgrauza asfaltu lai nomainītu ventiļus :anger: un vēl pasaki ka viņus nevajaga sist :beaten: un tur nebija trubas plīsums
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:56
 citēt
Vaards:
Jaunu asfaltu tak gandrīz nekad nelauž, jo ir visādi noteikumi, kas to aizliedz darīt.


Vienības Gatve posms no trolejbusa galapunkta līdz Graudu ielai. Dažus gadus atpakaļ smuki noasfaltēja, pēc 3 dienām sāka rakt. Un tā joprojām ar regularitāti reizi vismaz pus gadā tur kaut ko rok! Es vienkārši pa to ceļu braucu katru dienu. Un Tu domā, ka tad, kad kārtēji reizi aizber, asfaltu uzklāj kvalitatīvi? Skuju!!! Kāpēc Austrijā bedres uz ceļa tiek aiztaisītas ar dentista precizitāti.... redzēt ielāpu var, bet sajust nē???? Vainīgs bardaks, Nē, Tie pimpji, kas pēc rakšanas asfaltēja!
avatar
Publicēts: 19.09.11 23:57
 citēt
LMT pastāvīgais pieslēgums gan nav izdevīgāks par OK karti!

Būtībā jau nemaz nevajadzētu trakot ar to eksportu, ja mēs lielu daudzumu naudas nenoēstu Ķīnas ķiplokos, Dansukker, Holandes, Vācijas sieros, Poļu kartupeļos, Leišu tomātos utttttt un un un
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:03
 citēt
Kungi! Mans iepriekš rakstītais tekstiņš bija par konkrētu Rīgas - D.pils šosejas konkrētu posmu: no Doles hesa uz / nobrauktuves tilta līdz pilsētas, vārdā Salaspils robežai. Tika izrakts "padziļinājums" , ekskavatora kabīnes jumts bija vienā līmenī ar ceļu. Tad to visu piegāza ar šķembu. Šķita - tas uz vairākām paaudzēm. Nekā nebija.
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:04
 citēt
talavietis:Būtībā jau nemaz nevajadzētu trakot ar to eksportu, ja mēs lielu daudzumu naudas nenoēstu Ķīnas ķiplokos, Dansukker, Holandes, Vācijas sieros, Poļu kartupeļos, Leišu tomātos utttttt un un un

Zin kāpēc tas tā notiek????? tādēļ ka pašmāju audzētam vai ražotajam ir neadekvēti augsta cena :grimace:
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:05
 citēt
Sapper:
Vaards:
Jaunu asfaltu tak gandrīz nekad nelauž, jo ir visādi noteikumi, kas to aizliedz darīt.


Vienības Gatve posms no trolejbusa galapunkta līdz Graudu ielai. Dažus gadus atpakaļ smuki noasfaltēja, pēc 3 dienām sāka rakt. Un tā joprojām ar regularitāti reizi vismaz pus gadā tur kaut ko rok! Es vienkārši pa to ceļu braucu katru dienu. Un Tu domā, ka tad, kad kārtēji reizi aizber, asfaltu uzklāj kvalitatīvi? Skuju!!! Kāpēc Austrijā bedres uz ceļa tiek aiztaisītas ar dentista precizitāti.... redzēt ielāpu var, bet sajust nē???? Vainīgs bardaks, Nē, Tie pimpji, kas pēc rakšanas asfaltēja!


Āāā, tur jau vēl pinpji iesaistīti, kas paņem lētāko kaktu kantorīti. Bet, jā piekrītu, latvijā nemāk smuki rakumus aizbērt un noasfaltēt. Bet zini kas ir vissmieklīgākais - trubu racējiem un licējiem vispār nav nekādas aptuvenas nojausmas (!) par ceļu pamata prasībām. Viņiem ir tikai sapratne par savām trubām. Bedri viņi aizber tāpat. Attiecīgi tajās vietās uzksati, ka ceļa pamata nav. Ko mēs arī lieliski redzam. ;-)
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:06
 citēt
Vienu nesaprotu - pa kuru laiku Dansiga, kā specs ceļu projektēšanā, paspēja vēl pastrādāt pasu daļā un pačakarēt cilvēkus, kas ar "ne tādām" fotogrāfijām nāk pases mainīt?
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:08
 citēt
Voldemorts:Kungi! Mans iepriekš rakstītais tekstiņš bija par konkrētu Rīgas - D.pils šosejas konkrētu posmu: no Doles hesa uz / nobrauktuves tilta līdz pilsētas, vārdā Salaspils robežai. Tika izrakts "padziļinājums" , ekskavatora kabīnes jumts bija vienā līmenī ar ceļu. Tad to visu piegāza ar šķembu. Šķita - tas uz vairākām paaudzēm. Nekā nebija.


Tiešām?
Neiru braucis, redzēju, ka rok, bet kā tur beidzies pasākums, tiešām nezinu atbildes. Pie iespējas izbraukšu caur turieni, izņkāŗes pēc arī paskatīšos.
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:11
 citēt
Oliss:
talavietis:Būtībā jau nemaz nevajadzētu trakot ar to eksportu, ja mēs lielu daudzumu naudas nenoēstu Ķīnas ķiplokos, Dansukker, Holandes, Vācijas sieros, Poļu kartupeļos, Leišu tomātos utttttt un un un

Zin kāpēc tas tā notiek????? tādēļ ka pašmāju audzētam vai ražotajam ir neadekvēti augsta cena :grimace:


----------
To dāņu cukurfabriku esmu no iekšpuses redzējis. Ne reizi vien pērkot ikdienas pārtiku dažādās valstīs, pa retam izlasu, ko man sadrukājuši uz kases čeka, bet tur lasāms pvn katrā valstī. Un otra lieta ir dotācijas, kuras vecajām rietumvalstīm ir lielākas, salīdzinot ar Latviju. Nu re, te arī iemesls pie mums neaudzēt un visiem visu vest iekšā...
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:18
 citēt
talavietis:
Oliss: Zin kāpēc tas tā notiek????? tādēļ ka pašmāju audzētam vai ražotajam ir neadekvēti augsta cena :grimace:


----------
To dāņu cukurfabriku esmu no iekšpuses redzējis. Ne reizi vien pērkot ikdienas pārtiku dažādās valstīs, pa retam izlasu, ko man sadrukājuši uz kases čeka, bet tur lasāms pvn katrā valstī. Un otra lieta ir dotācijas, kuras vecajām rietumvalstīm ir lielākas, salīdzinot ar Latviju. Nu re, te arī iemesls pie mums neaudzēt un visiem visu vest iekšā...


Gadījums iz dzīve...
2 gadus atpakaļ biju Vācijā un vienā veikalā nopirku smalcinātāju par 80 eur, atbraucu mājās sāku lasīt instrukciju....... a tur Made in Latvia :) prieks un skrobe, ražotājs "XXXXX" atradu netā telefonu zvanu, cikt tāda manta maksā? jā ir var nopirkt 100Ls + PVN :exciting:
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:21
 citēt
talavietis:
Oliss: Zin kāpēc tas tā notiek????? tādēļ ka pašmāju audzētam vai ražotajam ir neadekvēti augsta cena :grimace:


----------
To dāņu cukurfabriku esmu no iekšpuses redzējis. Ne reizi vien pērkot ikdienas pārtiku dažādās valstīs, pa retam izlasu, ko man sadrukājuši uz kases čeka, bet tur lasāms pvn katrā valstī. Un otra lieta ir dotācijas, kuras vecajām rietumvalstīm ir lielākas, salīdzinot ar Latviju. Nu re, te arī iemesls pie mums neaudzēt un visiem visu vest iekšā...


Bardaks: www.kasjauns.lv...

Paldies, ka novrizīji tēmu. Es jau saguru. :D
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:23
 citēt
talavietis:LMT pastāvīgais pieslēgums gan nav izdevīgāks par OK karti!




viss, mainu savu LMT 7 līmeni pret o karti... ai nē..... internets mēnesī būs 7.50 esošo 5.00 vietā. Auč,ar kolēģiem nevarēšu stundu uz drāts sēdēt na haļavu, ja problēma kāda jārisina..... Zvani tīklā - 4 saņi par minūti... ak jā omūsējais ir par 1s lētāks..... svaienojums ar citiem tīkliem ar LMT ir bik dārgāks. Bet cik tad es ar tiem teļeim un bitēm runāju..... nea, nemainīšu...... :D
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:37
 citēt
Sapper:
talavietis:LMT pastāvīgais pieslēgums gan nav izdevīgāks par OK karti!




viss, mainu savu LMT 7 līmeni pret o karti... ai nē..... internets mēnesī būs 7.50 esošo 5.00 vietā. Auč,ar kolēģiem nevarēšu stundu uz drāts sēdēt na haļavu, ja problēma kāda jārisina..... Zvani tīklā - 4 saņi par minūti... ak jā omūsējais ir par 1s lētāks..... svaienojums ar citiem tīkliem ar LMT ir bik dārgāks. Bet cik tad es ar tiem teļeim un bitēm runāju..... nea, nemainīšu...... :D


-----------
nezinu, man arī ir 7 līmenis. Numura notecējs pa maksu, īsziņām nekādu atlaižu, nemaz nerunājot par bezmaksas. tās kaut kad uz lieliem svētkiem apmaiņā par cik tur santīmiem varēja pasūtīt un finālā neatpelnās... Koroče, pastāvīgais salīdzinot ar sīko ok karti man nezidevīgāks, bet nu neesmu es nabags, lai lēkātu kapeiku dēļ..
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:40
 citēt
Vaards:

Bardaks: www.kasjauns.lv...

Paldies, ka novrizīji tēmu. Es jau saguru. :D


It nemaz nav bardaks, mērļktiecīga pašu bāliņu tieksme pēc fiksā piķa, kā arī valstsvīru bālā nevarība un organizatorisdkais bezspēks..... kā reizi tajos gados, kad rulleja Tavi elki... :D
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:40
 citēt
Vaards:
talavietis:
----------
To dāņu cukurfabriku esmu no iekšpuses redzējis. Ne reizi vien pērkot ikdienas pārtiku dažādās valstīs, pa retam izlasu, ko man sadrukājuši uz kases čeka, bet tur lasāms pvn katrā valstī. Un otra lieta ir dotācijas, kuras vecajām rietumvalstīm ir lielākas, salīdzinot ar Latviju. Nu re, te arī iemesls pie mums neaudzēt un visiem visu vest iekšā...


Bardaks: www.kasjauns.lv...

Paldies, ka novrizīji tēmu. Es jau saguru. :D

--------------

kad stājāmies ES, es saviem čomiem skaidroju, ka pēc iestāšanās sadalīs, ko katrs ražos "kopgaldam" un kā pa jokam piemērus nosaucu- nu Latvijai iedos banānus un kafiju... ak, neaug jums? Nekas, mēs tad atvedīsim! :D
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:42
 citēt
talavietis:
Sapper:

viss, mainu savu LMT 7 līmeni pret o karti... ai nē..... internets mēnesī būs 7.50 esošo 5.00 vietā. Auč,ar kolēģiem nevarēšu stundu uz drāts sēdēt na haļavu, ja problēma kāda jārisina..... Zvani tīklā - 4 saņi par minūti... ak jā omūsējais ir par 1s lētāks..... svaienojums ar citiem tīkliem ar LMT ir bik dārgāks. Bet cik tad es ar tiem teļeim un bitēm runāju..... nea, nemainīšu...... :D


-----------
nezinu, man arī ir 7 līmenis. Numura notecējs pa maksu, īsziņām nekādu atlaižu, nemaz nerunājot par bezmaksas. tās kaut kad uz lieliem svētkiem apmaiņā par cik tur santīmiem varēja pasūtīt un finālā neatpelnās... Koroče, pastāvīgais salīdzinot ar sīko ok karti man nezidevīgāks, bet nu neesmu es nabags, lai lēkātu kapeiku dēļ..


Nebūsi izpētījis pasākumu, tev šo jāapskata:
www.lmt.lv...

LMT, kā jau normāli, zolīdi un cienījami krāpnieki, vecos biznesa uzņēmējus uzmet (tos, kas daudz runā, bet kas arī LMT lapā nemeklē variantus). Tos kas sāk salīdzināt, tos aiz astītes tur ciet, piedāvājot visādus variantus.
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:43
 citēt
Sapper:
Vaards:

Bardaks: www.kasjauns.lv...

Paldies, ka novrizīji tēmu. Es jau saguru. :D


It nemaz nav bardaks, mērļktiecīga pašu bāliņu tieksme pēc fiksā piķa, kā arī valstsvīru bālā nevarība un organizatorisdkais bezspēks..... kā reizi tajos gados, kad rulleja Tavi elki... :D


Dansigas Elks, man šams nekāds elks nav. Pat ja viņu eiropā aptina ap pirkstu. ;)
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:46
 citēt
Sapper:
Vaards:

Bardaks: www.kasjauns.lv...

Paldies, ka novrizīji tēmu. Es jau saguru. :D


It nemaz nav bardaks, mērļktiecīga pašu bāliņu tieksme pēc fiksā piķa, kā arī valstsvīru bālā nevarība un organizatorisdkais bezspēks..... kā reizi tajos gados, kad rulleja Tavi elki... :D


----------------

Sapper, Tu tā kā gudrs cilvēks, bet Tev nešķiet, ka mēs ES neesam vajadzīgi kā ražotāji, bet gan kā patērētāji vairāk? Jā, protams, ja būtu kā poļi, kuri aizliks ceļu ciet un nekustēs, kamēr savu panāks, tad tāda situācija nebūtu. Tikai visi, kuri saņem Briseles tugrikus, ir gatavi tik eleganti locīties, ka nospļauties par latviešu zemnieku un viņa produkciju. Ja Vācijā lielā daļa ir pret Turcijas uzņemšanu, tad Pabriks tik kvēli iestājās par, ka jādomā, vai tik nav turks/
Gan jau kaut kādu labumu saņemsim, apmaiņā pret meļļu izmitināšanu un būs labi...
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:48 labots
 citēt
Vaards, toč nezināju, paldies! Tik man vēl nespīd. LMT pieslēgums ir tikai 14 gadus. tātad 6 līmenis :( a es sapriecājos, ka man šoruden pāriet 7 tā...
avatar
Publicēts: 20.09.11 00:55 labots
 citēt
A man likās, ka vēlēšanas jau cauri... bet te viss notiek un notiek... :)

un kas ir raideris?

a raideris ir "tehniskā specifikācija" pa latviski pēc būtības - vai Tev vaidzes` mikrofon` un kād` mikrofon` Teu vaidzes`, tāpat, vai ciet` vai mīkst` krēsl pie mikrofon` uz skatuv` a ja Tu uzzīmes` kur tam krēslam uz skatuv` jāir` - tas jau būs arīdzan "stage mapping" - skatuves plāns - par ko Teff uz vietu atbildīgie par šīm lietām rociņas bučos ij Tevi lielu teiks, ka skaidrība no Tevis nāk, ne tik ambīcijas un nenoštimmētas ģitāras skaņas vie`...

:)
avatar
Publicēts: 20.09.11 01:28
 citēt
talavietis:Vaards, toč nezināju, paldies! Tik man vēl nespīd. LMT pieslēgums ir tikai 14 gadus. tātad 6 līmenis :( a es sapriecājos, ka man šoruden pāriet 7 tā...


Nesapratu tavu domu gaitu.
Četrītis mēnesī un par visu citu aizmirsti. Nav svasŗigi kāds tur līmenis, visdrīzāk, ka uz citiem tīkliem nozvani kādu latu (man tā sanāk), tad no tā lata būs skidons 25 vai 30 saņķiki, atkarībā no līmeņa krutuma. A bet īsziņas tu mēnesī 1000 neaizsūtīsi. Un minūtes arī 1000 nenorunāsi.
avatar
Publicēts: 20.09.11 04:36
 citēt
кстати, вы были в бардаке'с? там приличный'с порядок'с! :big_smile:
avatar
Publicēts: 20.09.11 08:23
 citēt
Vaards: Bardaks: www.kasjauns.lv...

Многа букаф. Ниасилил...:face-sad:
avatar
Publicēts: 20.09.11 08:55
 citēt
Haiduks:
Sapper:

http://en.wikipedia.org/wiki/Rider_(theater)#Technical_Rider


Ja rādi šo norādi, tad esi tik laipns un iztulko latviski- skalu angļi sliktāki par Zatleru ir un būs!




Quidquid latine dictum sit, altum sonatur :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 20.09.11 09:01
 citēt
haralds:кстати, вы были в бардаке'с? там приличный'с порядок'с! :big_smile:



O, izrādās, ka te ir kāds, kas zina vārda "bardaks" patieso nozīmi :D
avatar
Publicēts: 20.09.11 09:23
 citēt
Sapper:
haralds:кстати, вы были в бардаке'с? там приличный'с порядок'с! :big_smile:



O, izrādās, ka te ir kāds, kas zina vārda "bardaks" patieso nozīmi :D


to jau tikai Godmanis, premjers būdams, nezināja :D
avatar
Publicēts: 20.09.11 09:25 labots
 citēt
Zina un pat vairāk. Mans klasesbiedrs stāstija par gadījumu ar viņa vectēvu. Tas noticies neatkarīgās Latvijas pirmajās dienās, kad šurp vēl, pēc cariskās Krievijas paradumiem, brīvi braukuši arbūzu tirgotāji no Kaukāza, bet uzraksti uz visām iestādēm jau bijuši latviski. Daugavpili bijusi meitumāja, tad nu viens gruzīns pēc veiksmīgas arbūzu andeles puikām uzprasījis, kur te var atrast bardaku. Šie, sadisti tādi, parāda uz policijas iecirkni un aiz stūra skatās, kas notiek pēc tā, kad gruzīns speras iekšā, jau no sliekšņa priecīgi bļaudams par "завэдушший бардака и лучшие дэвачки".
avatar
Publicēts: 20.09.11 10:41 labots
 citēt
Bardaks izcelsme ir no turku- glāze (ūdens glāze)

Turku reliģija nepieļauj dzeršanu un gan jau, ka turki ienākot jebkurā krieva būdā, pirmais ko redzēja, tā bija graņonka ar samogonu un tāpēc skaļi iesaucās- glāze(s)!!! Protams, kur dzeršana, tur nekārtība... glāžu sišana pret sienu, pret grīdu... Krieviem diezgan grūti ar valodām, tāpēc saprata pa savam, kā vārdu maucība, nekārtība...:D
avatar
Publicēts: 20.09.11 12:19
 citēt
Sapper:
haralds:кстати, вы были в бардаке'с? там приличный'с порядок'с! :big_smile:



O, izrādās, ka te ir kāds, kas zina vārda "bardaks" patieso nozīmi :D


Bardaks bija iestāde!!!
Aņuks- sociālismā pie iestādes ierēdņa stāv liela rinda, grūstās... viens neiztur un izbļauj- Nu i bardak!. Pienāk žīdiņš un saka - Jaunais cilvēk, agrāk man bija bardaks, bet tā bija iestāde!!!, tagad it kā iestādē esam, bet ir bardaks :D
avatar
Publicēts: 21.09.11 09:56
 citēt
f-foto:Piecas lapas pierakstītas par ceļiem, Jēzus. Ar muti Fotoblogā, ar ceļiem pat ne Urugvajā. Tipiski.

Starp citu, šodien TVNet ir ziņa par sabiedrības kriminalizēšanos, par ko jau brīdināja un par ko stāstīju Agrim. Augustā vien notikušas 35+ slepkavības.

:D :D :D uz ceļiem?
avatar
Publicēts: 21.09.11 12:04
 citēt
www.apollo.lv...
:D atver vārtus, precinieki brauc :D
avatar
Publicēts: 21.09.11 12:11
 citēt
Haiduks:www.apollo.lv...
:D atver vārtus, precinieki brauc :D


Nav te liela jēga tagad pievērst uzmanību katras dienas ziņām, visādi viedokļi un jocīgas rīcības no gandrīz visiem te nākas ārā tagad katru dienu, ja ne pat vairākas reizes dienā. Jāpagaida, kamēr Bērziņš no ASV vizītes atgriezīsies septembra beigās un tad vēl pēc dažām dienām redzēs. Tādēļ jau šajā pašā topikā pēcvēlēšanu dienā, kad par koalīciju variantiem rakstīju, teicu, ka jāpagaida pāris nedēļas :)
avatar
Publicēts: 21.09.11 12:33
 citēt
RobertsJ:
Haiduks:www.apollo.lv...
:D atver vārtus, precinieki brauc :D


Nav te liela jēga tagad pievērst uzmanību katras dienas ziņām, visādi viedokļi un jocīgas rīcības no gandrīz visiem te nākas ārā tagad katru dienu, ja ne pat vairākas reizes dienā. Jāpagaida, kamēr Bērziņš no ASV vizītes atgriezīsies septembra beigās un tad vēl pēc dažām dienām redzēs. Tādēļ jau šajā pašā topikā pēcvēlēšanu dienā, kad par koalīciju variantiem rakstīju, teicu, ka jāpagaida pāris nedēļas :)


Kad pusis mīl, tad vienkārši sev partneri izvēlēties, kad krēslus mīl, tad jādarās visādi :D... prezidentam arī ir dotas 3 iespējas, tāpēc izvēle nebūs ņemta no gaisa, bet no koalīciju vienošanās...
avatar
Publicēts: 21.09.11 12:39 labots
 citēt
Haiduks:
prezidentam arī ir dotas 3 iespējas, tāpēc izvēle nebūs ņemta no gaisa, bet no koalīciju vienošanās...


Nu bet Bērziņš nu jau vairākkārt ir atkārtojis vairākus uzstādījumus - ekonomiskās politikas turpināšana, sakarīgs premjers u.t.t. Un tajos neiekļaujas ne Sprūdžs kā premjers, ne SC ekonomiskā programma. Kaut gan nu jau SC groza savu nostāju - nu eiro jau var ieviest, pensiju indeksāciju var atlikt, ka tomēr budžets ir jāsamazina un parādi jāatdod. Bet tad, ja SC ieies koalīcijā un visam šitam piekritīs, tad es skaļi ņirgšu par SC vēlētājiem, kuri savēlēja "soglasosus" (tā SC sauc krievu forumos atsevišķi personāži, laikam zapčelisti, un man tas vārds iepatikās) par solījumiem indeksēt pensijas, nesamazināt izdevumus budžetā, neieviest eiro, atlikt parādu atmaksu u.tml.
Un ņirgšu arī par Zatlera vēlētājiem, jo arī tur lielākā daļa tomēr vēlēja ne jau par sadarbību ar SC. Un ja vēl zatlerieši piekritīs kādai daļai no SC ekonomikas uzstādījumiem, tad ņirgšu par tiem ZRP vēlētājiem vēl vairāk.

Un ZRP+SC koalīcija nebūs arī tādēļ, ka Bērziņš neuzticēs valdību veidot fruktiem, kuri nekad neviens nav bijuši valdībā un ir pilnībā bez izpildvaras pieredzes. Neticu, ka Bērziņš tādu risku uzņemsies.
avatar
Publicēts: 21.09.11 12:57
 citēt
Krēsli diktē, ko darīt??? Ne jaf Latvijas nākotne :). Ja ZRP būtu savādāki, tad uzreiz neskrietu pie atlaistajiem :D, bet sāktu sarunas pieklājīgi ieņemto balsu secībā. Otrais raunds, tas jaf sadarbības secībā :).
avatar
Publicēts: 21.09.11 13:04 labots
 citēt
Haiduks:Krēsli diktē, ko darīt??? Ne jaf Latvijas nākotne :).


Nav tik vienkārši. Diktē gan krēsli, bet diktē arī, ja ne Latvijas nākotne, tad nākamā gada Rīgas pašvaldības vēlēšanas gan - tobiš, sava tuvākā nākotne. Un vienalga kādus lēmumus pieņems, ekonomika diži milzīgi labākā stāvoklī nākamgad nebūs. Un tad, ja SC un ZRP ejot koalīcijā, būs naturāli mainījuši viedokli salīdzinot ar priekšvēlēšanu solījumiem (ne tikai daļēji, ko var aizbildināties ar nepieciešamajiem kompromisiem), tad SC var pazaudēt nākamgad Rīgu, bet ZRP pat Rīgai nepietuvoties un būt kā partija, kas bijusi tikai 11. Saeimā, jo tai tad nespīd arī nākamā Saeima.
Pie tam koalīcijā SC + ZRP, Zatlers spēlē otro stabuli, kas viņam galīgi, domāju, nav pa prātam.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 10
  5. 11
  6. 12
  7. 13
  8. 14
  9. 15
  10. 16
  11. 17
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):