forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 16
  9. 17
  10. 18
  11. 19
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.10.11 16:34
 citēt



Pasties 8 lapas atpakaļ, neko jaunu nepateici :D


Publicēts: 17.09.11 22:18

Sapper:

Izskatās, ka kremļa Urbja-Išakova tandēmam kā parasti Pirra uzvara, Vienotībai, ZRP un VL/TBLNNK sanāk ap 58, Puzes Minhauzens ar Saldus kompartijas sekretāru turēs arbūzu. Par šādu galarezultātu esmu gatavs uz pudeli alus saderēt


es šodien dzeršu alu :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.10.11 16:35
 citēt
Vēl jau nekas nenotiek... Tad jau redzēs ko tie Zatlera zaldātiņi un viņa saskanieši labu sadarīs. :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.10.11 16:39 labots
 citēt
Vēl jau nekas nenotiek! :) Pagaidām tikai SC šķeļas. Ar interesi lasu krievu delfus kā viņi tur ušakovu lamā par Rubika uzmešanu :)
avatar
Publicēts: 01.10.11 16:40
 citēt
Īstu latviešu stilā,vai ne?
avatar
Publicēts: 01.10.11 16:47
 citēt
ekoists:Īstu latviešu stilā,vai ne?


Man jau liekas ka ar SC ir trakāk, jo neviena latviešu partija visus savus pirmsvēlēšanu solījumus par 180 grādiem nav pagriezusi, ka tik tiktu valdībā. Un nevienā latviešu partijā viens partijas spārns tā "nahaļno" nav pateicis citam savas partijas spārnam - nu ja jums kaut kas nepatīk, variet iet, bet mēs tomēr ietusēsim valdībā :)
avatar
Publicēts: 01.10.11 16:54
 citēt
Mani pārliecināja,ka jāiet vēlēt,lai tik SC netiktu pie teikšanas.Aizgāju arī,nobalsoju par kaut kādu mazo partiju.A tagad izskatās,ka mierīgi varēju arī neiet....Muļķi tic,gudrie domā!
avatar
Publicēts: 01.10.11 16:58
 citēt
Nodevējus un kolaboracionistus pakar, vai ne?
avatar
Publicēts: 01.10.11 17:02
 citēt
ekoists:Mani pārliecināja,ka jāiet vēlēt,lai tik SC netiktu pie teikšanas.Aizgāju arī,nobalsoju par kaut kādu mazo partiju.A tagad izskatās,ka mierīgi varēju arī neiet....Muļķi tic,gudrie domā!


:) Nu nožēlot varēsi, kad būs valdība. Pagaidām pat nav vienošanās par to, kas veidos koalīciju, jo ir tikai Zatlera priekšlikums Vienotībai un SC ar veselu rindu noteikumu. Tak šiem abiem vēl ir jāatbild uz to piedāvājumu oficiāli. Un tad vēl būs tirgošanās par amatiem, un tas pat var izjaukt visu sarunāto koalīciju, ja sākotnēji būs vienojušies trijatā to arī izveidot. Tā kā kamēr nav Saeimā nobalsots ar vairākumu par jaunu valdību, var diži neiespringt uz nožēlošanu vai nenožēlošanu :)
avatar
Publicēts: 01.10.11 17:19
 citēt
Es par principiem runāju....
sinliv-nāvessods mums atcelts...
Kādēļ neviens VL neņem bariņā?
avatar
Publicēts: 01.10.11 17:35
 citēt
ekoists:Kādēļ neviens VL neņem bariņā?


Nu neoficiāli jau pagaidām Vienotība ņem VL bariņā, redzēs pirmdien kā būs oficiāli
avatar
Publicēts: 01.10.11 18:40
 citēt
ekoists:Mani pārliecināja,ka jāiet vēlēt,lai tik SC netiktu pie teikšanas.Aizgāju arī,nobalsoju par kaut kādu mazo partiju.A tagad izskatās,ka mierīgi varēju arī neiet....Muļķi tic,gudrie domā!

Vo,vo!Kur te palika tas entuziasts,kurš nabaga veco viechu no panckām lamāja ārā?Par vienaldzību pret likteņiem un kā tur tik vēl ne..tipa tādi duraki spēlē pret latvju tautu...šito muļķu dēļ mēs te saproties...:face-wink:
avatar
Publicēts: 01.10.11 18:59
 citēt
dolldia:Vēl jau nekas nenotiek... Tad jau redzēs ko tie Zatlera zaldātiņi un viņa saskanieši labu sadarīs. :face-grin:

Sikais tu esi NAIVA BLONDĪNE , tu BILDES / TV skaties kā tur notiek? Neslēdz skaņu bet SKATIES !! Sapratīsi , lai cik tas nebūtu nīrzdīgi es REDZU kas tur notiek , tur REDZI kas ar ko tur runā KĀ TEV LIEKAS? Starp ko notiek sarunas PERSONĀLIJAS?:)
avatar
Publicēts: 01.10.11 19:03
 citēt
GunitaB:



Pasties 8 lapas atpakaļ, neko jaunu nepateici :D


Publicēts: 17.09.11 22:18

Sapper:

Izskatās, ka kremļa Urbja-Išakova tandēmam kā parasti Pirra uzvara, Vienotībai, ZRP un VL/TBLNNK sanāk ap 58, Puzes Minhauzens ar Saldus kompartijas sekretāru turēs arbūzu. Par šādu galarezultātu esmu gatavs uz pudeli alus saderēt


es šodien dzeršu alu :face-grin:


Alus vienmēr ir laps!!!
avatar
Publicēts: 01.10.11 21:32 labots
 citēt
Lunis:
dolldia:Vēl jau nekas nenotiek... Tad jau redzēs ko tie Zatlera zaldātiņi un viņa saskanieši labu sadarīs. :face-grin:

Sikais tu esi NAIVA BLONDĪNE , tu BILDES / TV skaties kā tur notiek? Neslēdz skaņu bet SKATIES !! Sapratīsi , lai cik tas nebūtu nīrzdīgi es REDZU kas tur notiek , tur REDZI kas ar ko tur runā KĀ TEV LIEKAS? Starp ko notiek sarunas PERSONĀLIJAS?:)


Labi labi
avatar
Publicēts: 01.10.11 22:05
 citēt
dolldia:Labi labi


KO LABI LABI , tie stomīgie onkulīši tur nav nekadi runataji PASKATIES tur sava starpa visas ģerlas karto divas "Varaskaras" bābas , piekam viena ir izcili pēkama un pragmātiska otra izcili varaskāra bet ne pērkama , runa ir TIKAI par KĀPOSTU / VARU pilnīgi bez variantim . Abas sen sen pazistu vienas sakar zinu kas sver 8kg poletilēna maisiņa. TAKA nekadu iluziju.
avatar
Publicēts: 01.10.11 22:12
 citēt
Lunis:
dolldia:Labi labi


KO LABI LABI , tie stomīgie onkulīši tur nav nekadi runataji PASKATIES tur sava starpa visas ģerlas karto divas "Varaskaras" bābas , piekam viena ir izcili pēkama un pragmātiska otra izcili varaskāra bet ne pērkama , runa ir TIKAI par KĀPOSTU / VARU pilnīgi bez variantim . Abas sen sen pazistu vienas sakar zinu kas sver 8kg poletilēna maisiņa. TAKA nekadu iluziju.


??? ja jau runā, tad sauc vārdos
avatar
Publicēts: 01.10.11 22:27 labots
 citēt
Es tikai sapratu to, ko lasīju delfos... ZRP ir sapārojusies ar SC un to, ka VIENOTĪBA negrib iekļauties šajā ''mīlas trijstūrī''
Ja Tev ir kāda cita slepena informācija... tad padalies tā, lai sīkā blondīne saprot.

Protams, visu varu nezināt :D
avatar
Publicēts: 01.10.11 22:41
 citēt
dolldia:Es tikai sapratu to, ko lasīju delfos... ZRP ir sapārojusies ar SC un to, ka VIENOTĪBA negrib iekļauties šajā ''mīlas trijstūrī''
Ja Tev ir kāda cita slepena informācija... tad padalies tā, lai sīkā blondīne saprot.

Protams, visu varu nezināt :D


Kleksis ir nosapņojis, ka pašā ZRP no visiem deputātiem 11 ir pret šo laulību un 5 svārstās :)
avatar
Publicēts: 01.10.11 22:55
 citēt
:D
Manas domas ir, ka Zatlerieši ir izspēlējuši LIELO un PĀRDOMĀTO trumpi. Un tagad praktiski neatkarīgi no laulībām, radi kausies :D
Ne velti viņš visu taisa pussoli priekšā.
Laulības SC, ZRP Vienotība... un pēc trim gadiem eksistēs spēcīga Zatlera partija un bariņš sīku partiju, kas būs radušās no SC un Vienotības iziršanas :D
Dieva dēļ Sapper, te nenāc, man no tevis pumpas metās :D
avatar
Publicēts: 01.10.11 23:00
 citēt
dolldia:Es tikai sapratu to, ko lasīju delfos... ZRP ir sapārojusies ar SC un to, ka VIENOTĪBA negrib iekļauties šajā ''mīlas trijstūrī''
Ja Tev ir kāda cita slepena informācija... tad padalies tā, lai sīkā blondīne saprot.

Protams, visu varu nezināt :D
Šite pat Lunis visu nezin... Ja vien viņam nav kāda slepenā "Luņa reformu partija", kura no kādas vēl slepenākas milzu studijas Latgalē nediktē noteikumus Zatleram, kā rīkoties :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.10.11 23:04
 citēt
GunitaB:
Lunis:
KO LABI LABI , tie stomīgie onkulīši tur nav nekadi runataji PASKATIES tur sava starpa visas ģerlas karto divas "Varaskaras" bābas , piekam viena ir izcili pēkama un pragmātiska otra izcili varaskāra bet ne pērkama , runa ir TIKAI par KĀPOSTU / VARU pilnīgi bez variantim . Abas sen sen pazistu vienas sakar zinu kas sver 8kg poletilēna maisiņa. TAKA nekadu iluziju.


??? ja jau runā, tad sauc vārdos


Viena noteikti ir Āboltiņa...
avatar
Publicēts: 01.10.11 23:20
 citēt
delfi ir interesanti,un apollo arī.Ja palasa komentārus,tad labāku neko šī nācija tiešām nav pelnījusi...Mērnieku laiki 2.
avatar
Publicēts: 01.10.11 23:24 labots
 citēt
Šobrīd vislielākie trumpji ir Vienotībai, kas mierigi var palaist ZRP ar SC uztaisīt budžetu.... tas arī būs viņu finišs :)
avatar
Publicēts: 01.10.11 23:40
 citēt
Jums nav apnicis vāvuļot pa tukšo????? :amazing:
avatar
Publicēts: 01.10.11 23:48
 citēt
mums ir,bet viņiem nav...un mēs par to māksājam.
avatar
Publicēts: 01.10.11 23:52
 citēt
Ja paskatās uz Zatlera un Pelšes portretiem..... pamanāt līdzīgus vaibstus? :0
avatar
Publicēts: 01.10.11 23:58
 citēt
Sapper:Ja paskatās uz Zatlera un Pelšes portretiem..... pamanāt līdzīgus vaibstus? :0

Būtu labāk kaut ko prātīgu darijis, teiksim dzeju rakstijis.......
avatar
Publicēts: 02.10.11 00:29
 citēt
Oliss:
Sapper:Ja paskatās uz Zatlera un Pelšes portretiem..... pamanāt līdzīgus vaibstus? :0

Būtu labāk kaut ko prātīgu darijis, teiksim dzeju rakstijis.......


Es vakar rakstīju :D
avatar
Publicēts: 02.10.11 00:37
 citēt
ekoists:mums ir,bet viņiem nav...un mēs par to māksājam.



"Если Вы еще не сидите, то это не Ваша заслуга, а наша недоработка"
Ф. Э. Дзержинский
avatar
Publicēts: 02.10.11 09:27
 citēt
Sapper, tava profila bilde, starp citu, arii atgaadina Zatleru ;-p;-))))
avatar
Publicēts: 02.10.11 09:42
 citēt
Oliss:Jums nav apnicis vāvuļot pa tukšo????? :amazing:


...un tev lasīt??:face-wink:
avatar
Publicēts: 02.10.11 09:56
 citēt
Sapper:Šobrīd vislielākie trumpji ir Vienotībai, kas mierigi var palaist ZRP ar SC uztaisīt budžetu.... tas arī būs viņu finišs :)


...tas ir jāļauj viņiem izdarīt,lai turpmāk viņi nevarētu bļaustīties-ja mūs palaistu,tad būtu....
avatar
Publicēts: 02.10.11 18:41
 citēt
Jolan:
Sapper:Šobrīd vislielākie trumpji ir Vienotībai, kas mierigi var palaist ZRP ar SC uztaisīt budžetu.... tas arī būs viņu finišs :)


...tas ir jāļauj viņiem izdarīt,lai turpmāk viņi nevarētu bļaustīties-ja mūs palaistu,tad būtu....


Dažu cilvēku naivumu te lasām. Tas būs viņu starts- ja kāds iedomājās, ka Lācītis ir neaizvietojams, tad dikti kļūdas :D Gudru krievu ir vairāk, kā gudru latviešu :D, + tiks sakārtots tirgus ar lielo Lāci... un tā ir jaf iziešana no krīzes...
avatar
Publicēts: 02.10.11 18:44 labots
 citēt
Haiduks:
Jolan:

...tas ir jāļauj viņiem izdarīt,lai turpmāk viņi nevarētu bļaustīties-ja mūs palaistu,tad būtu....


Dažu cilvēku naivumu te lasām. Tas būs viņu starts- ja kāds iedomājās, ka Lācītis ir neaizvietojams, tad dikti kļūdas :D Gudru krievu ir vairāk, kā gudru latviešu :D, + tiks sakārtots tirgus ar lielo Lāci... un tā ir jaf iziešana no krīzes...


Muļķis vai izliecies vai demagogs?!
avatar
Publicēts: 02.10.11 19:38
 citēt
"...tiks sakārtots tirgus ar lielo Lāci..."

He he, tieši par šo man jau sagatavots sižetiņš, rīt ielikšu...
avatar
Publicēts: 02.10.11 21:25
 citēt
RobertsJ:
Haiduks:
Dažu cilvēku naivumu te lasām. Tas būs viņu starts- ja kāds iedomājās, ka Lācītis ir neaizvietojams, tad dikti kļūdas :D Gudru krievu ir vairāk, kā gudru latviešu :D, + tiks sakārtots tirgus ar lielo Lāci... un tā ir jaf iziešana no krīzes...


Muļķis vai izliecies vai demagogs?!


stulbenis vnk (pat ne izliecies - parasts duriks)
avatar
Publicēts: 02.10.11 21:30
 citēt
Neliela atkāpe.Par jēdzienu"strādāt".Raugi,visa sava mūža garumā neesmu sastapis tik čaklus cilvēkus kā tie koalīcijas veidotāji.:face-grin:Parasti visi ir vairījušies no pārmērīgas sviedrēšanās.Dzīve diemžēl tā iekārtota,ka vairums cilvēku strādā.Bet ne jau tāpēc,ka baigi gribētos.Maizīte kauč kā jānopelna un nav īsti citas izejas.Tāpēc arī no rītiem rausies augšā sūri lādēdamies un smagi pūsdams ej uz to fakin darbu!A šite tas vien skan-mums jāstrādā,šitam jāturpina strādāt,mēs gribam strādāt...pisec kaut kāds!Tā kā tādi dņeprostroja komjaunieši-trīs varoņi sastrīdas,kurš dabūs lielāko lāpstu.:face-grin:Hļeba ņenado,rabotu davaj!Nav lielākas vēlmes kā tikt pie darba!Lielāko lāpstu man!:face-wink:
avatar
Publicēts: 02.10.11 21:34
 citēt
viecha:Neliela atkāpe.Par jēdzienu"strādāt".Raugi,visa sava mūža garumā neesmu sastapis tik čaklus cilvēkus kā tie koalīcijas veidotāji.:face-grin:Parasti visi ir vairījušies no pārmērīgas sviedrēšanās.Dzīve diemžēl tā iekārtota,ka vairums cilvēku strādā.Bet ne jau tāpēc,ka baigi gribētos.Maizīte kauč kā jānopelna un nav īsti citas izejas.Tāpēc arī no rītiem rausies augšā sūri lādēdamies un smagi pūsdams ej uz to fakin darbu!A šite tas vien skan-mums jāstrādā,šitam jāturpina strādāt,mēs gribam strādāt...pisec kaut kāds!Tā kā tādi dņeprostroja komjaunieši-trīs varoņi sastrīdas,kurš dabūs lielāko lāpstu.:face-grin:Hļeba ņenado,rabotu davaj!Nav lielākas vēlmes kā tikt pie darba!Lielāko lāpstu man!:face-wink:
Aizmirsi pieminēt, ka šamiem pat pa naktīm miera nav :D :D :D
avatar
Publicēts: 02.10.11 21:46
 citēt
Haiduks:
Jolan:
...tas ir jāļauj viņiem izdarīt,lai turpmāk viņi nevarētu bļaustīties-ja mūs palaistu,tad būtu....


Dažu cilvēku naivumu te lasām. Tas būs viņu starts- ja kāds iedomājās, ka Lācītis ir neaizvietojams, tad dikti kļūdas :D Gudru krievu ir vairāk, kā gudru latviešu :D, + tiks sakārtots tirgus ar lielo Lāci... un tā ir jaf iziešana no krīzes...


Ja kāds nezin mēs dzīvojam ekonomiskajā telpā ,kuras koprodukts pārsniedz lāča apjomus 15 reizes:D
Ja visa pasaule sadosies rokās un vēlēsies lai naftas cena nokrīt zem 90 USD barelā, tad gan jau Putnis, kā savulaik Jeļcins, mēģinās Somiem Karēliju pārdot:D Tik nevienam nevajag uz kakla 140 mlj izbadušu cilvēku, tāpēc lejam bākās dārgu degvielu - par mieru un drošību ir jāmaksā...:(

Ko diez Ušakovs varētu sakārtot ES/Krievijas muitas/tirdzniecības tarifos??? IDIOTISM pilnīgākias apnicis šito gadiem klausīties...nozombēts?
avatar
Publicēts: 02.10.11 22:03
 citēt
Nez' ko pati Krievija saka par eventuālo Latvijas kursa maiņu Krievijas ietekmes zonā? Kaut kā neuzdūros viņu ziņās par šo prieka vēsti, šiem laikam savas problēmas ar perspektīvi ilgus stagnācijas gadus ieslīgt puķina kliķes slogā...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 16
  9. 17
  10. 18
  11. 19
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):