forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 13
  5. 14
  6. 15
  7. 16
  8. 17
  9. 18
  10. 19
  11. 20
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.10.11 22:09
 citēt
Elton, tak viss tur čiki bumbās, kamēr praktiski neko jēdzīgu neražojot var dzīvot no naftas un Turkmēnijas gāzes, tikmēr normālam krievam ir pofig kurš cars valda, ka tik izmaksā algu un komunālie lēti...viss kā citur pasaulē:)
avatar
Publicēts: 02.10.11 22:56
 citēt
mēs jau arī to pašu ceļu ejam,tikai ne naftu,bet kokus tirgojot....
avatar
Publicēts: 02.10.11 22:59
 citēt
Ja jūs te gudros spriedelētājus palaistu pie teikšana, tad ekonomiskais kirdik mums ļoti ātri iestātos :face-grin: :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:03
 citēt
Maris:
RobertsJ: Muļķis vai izliecies vai demagogs?!

stulbenis vnk (pat ne izliecies - parasts duriks)


Māri, nedaudz precizē, jo tu citē divus :D
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:03 labots
 citēt
Oliss:Ja jūs te gudros spriedelētājus palaistu pie teikšana, tad ekonomiskais kirdik mums ļoti ātri iestātos :face-grin: :face-grin:


Olis, nemuldi pa tukšo, labāk pasaki kā ķīmiķis, ko var darīt ar kādus 10 gadus vecu benzīnu, dabūju te mantojumā pārsimts litrus :) Glabājas degvielas kannās. WRXā protams tādu neliešu, a pilngadīgam opelim moška var?
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:08
 citēt
Sapper:
Oliss:Ja jūs te gudros spriedelētājus palaistu pie teikšana, tad ekonomiskais kirdik mums ļoti ātri iestātos :face-grin: :face-grin:


Olis, nemuldi pa tukšo, labāk pasaki, ko var darīt ar kādus 10 gadus vecu benzīnu, dabūju te mantojumā pārsimts litrus :) WRXā protams tādu neliešu, a pilngadīgam opelim moška var?

Tādu benzīnu var tikai priekš fogām izmantot :D :D :D
viņš jau tagad reāli ir A76 benzīna līmenī, lai dabūtu normālu bendžu tev ir jāgāž klāt piedevas un jāceļ oktānskaitlis augšā un tad tev tas bendža būs zelta vērtībā :grimace:
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:11 labots
 citēt
imgfoto:
Haiduks:

Dažu cilvēku naivumu te lasām. Tas būs viņu starts- ja kāds iedomājās, ka Lācītis ir neaizvietojams, tad dikti kļūdas :D Gudru krievu ir vairāk, kā gudru latviešu :D, + tiks sakārtots tirgus ar lielo Lāci... un tā ir jaf iziešana no krīzes...


Ja kāds nezin mēs dzīvojam ekonomiskajā telpā ,kuras koprodukts pārsniedz lāča apjomus 15 reizes:D
Ja visa pasaule sadosies rokās un vēlēsies lai naftas cena nokrīt zem 90 USD barelā, tad gan jau Putnis, kā savulaik Jeļcins, mēģinās Somiem Karēliju pārdot:D Tik nevienam nevajag uz kakla 140 mlj izbadušu cilvēku, tāpēc lejam bākās dārgu degvielu - par mieru un drošību ir jāmaksā...:(

Ko diez Ušakovs varētu sakārtot ES/Krievijas muitas/tirdzniecības tarifos??? IDIOTISM pilnīgākias apnicis šito gadiem klausīties...nozombēts?
Biznesā pastāv tikai viena valoda- nauda.

Par to sadošanos rokās un barela cenu- kronis!!! Bet ja NELIENOT PAKAĻĀ, kā esiet pieradusi, varētu normāli tirgoties ar 140 milj badā mirstošajiem, tad Latvija plauktu... Bet par "NELIENOT PAKAĻĀ", tiko no krieva arā tā eiropā iekšā- tur tikai regula, pie mums tas likums :D, pamostieties, ne krievs, ne jevropa naf vainīga- mēs paši sev sadiršam dzīvi (es varu tikai sev, bet politiķi un viņu komanda sadirš dzīvi tautai)
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:12
 citēt
Oliss-patiesībā mums jau ekonomiskais kirdik sen kā iestājies...Neko ļaunu nodarīt vairs nevaram.
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:14
 citēt
ekoists:Oliss-patiesībā mums jau ekonomiskais kirdik sen kā iestājies...Neko ļaunu nodarīt vairs nevaram.

iestājies ta ir, bet vēl neesam tik lielās auzās kā varētu :D
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:17
 citēt
Un pats galvenais visi te spriedelē ka būt labi šitā vai šitā to valdību taisīt un lamā viņus un tos otrus........
Pats galvenais ir katram pašam sākt celt to ekonomiku, nevis gudri spriedelēt kā būtu labāk vai gaidīt ka valdība mums visu gatavu priekšā noliks :D
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:19
 citēt
Oliss:Un pats galvenais visi te spriedelē ka būt labi šitā vai šitā to valdību taisīt un lamā viņus un tos otrus........
Pats galvenais ir katram pašam sākt celt to ekonomiku, nevis gudri spriedelēt kā būtu labāk vai gaidīt ka valdība mums visu gatavu priekšā noliks :D


Regulas daudziem neļauj :D
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:20
 citēt
Haiduks:
Oliss:Un pats galvenais visi te spriedelē ka būt labi šitā vai šitā to valdību taisīt un lamā viņus un tos otrus........
Pats galvenais ir katram pašam sākt celt to ekonomiku, nevis gudri spriedelēt kā būtu labāk vai gaidīt ka valdība mums visu gatavu priekšā noliks :D


Regulas daudziem neļauj :D

Muļķības........
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:26
 citēt
Man nodokļu politika traucē,mazais tirgus,simtiem uzraugošās institūcijas,muļķīgi likumi,lobiji un vēl dažas nianses.bet tā jau neko,kaut ko daru lietas labā,ignorējot lielu daļu tautas kalpu stulbību.
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:30
 citēt
ekoists:Man nodokļu politika traucē,mazais tirgus,simtiem uzraugošās institūcijas,muļķīgi likumi,lobiji un vēl dažas nianses.bet tā jau neko,kaut ko daru lietas labā,ignorējot lielu daļu tautas kalpu stulbību.

Protams....gribētu lai nodokļi vispār nav jāmaksā :D
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:31 labots
 citēt
Man dikti patīk pasaciņa per treknajiem gadiem- tādu nebija!... un ja bija, tas notika ne ar savu sapelnīto, bet apgrozībā laižot svešu naudu, ko bankas lūdzās lai tikai ņem, un tad kā ar nazi nogrieza aizevumu došanu (ar valsts likumdošanu)... un kad iegājām dzīvē, kāda mums pienākas, bļaujam - krīze. Kad ritenī griezās sveša nauda, no tās nodokļos valsts kasei atleca liels kumos un nebija jādomā :D
Palasiet ekonomiku ... un nevis lienot eiropai pakaļa viss jāiznīcina, bet tieši otrādi- jādod zaļā gaisma ražošanai. Kur mūsu papīra fabrikas, kur cukurs, kur viss pārejais.
avatar
Publicēts: 02.10.11 23:39
 citēt
Ar ražošanu tagad ir sūdīgāk nekā agrāk, jo cilvēki ir atradinājušies strādāt.....100tiem visādu plānogaldiņu urbēju-mākoņstūmēju kantoru, kuri neko neražo, tikai bīda mākoņus un nereālas idejas..... Man viens čoms mazu ražotni aizvēra, jo nav kas strādā, veci cilvēki vairs nevar pastrādāt, bet jaunatne negrib fizisku darbu strādāt.....
avatar
Publicēts: 03.10.11 00:00
 citēt
Domāju,ka ar 22% no apgrozījuma un akcīzes nodokļiem pietiktu atliektiem galiem.
avatar
Publicēts: 03.10.11 01:04
 citēt
Oliss:Ar ražošanu tagad ir sūdīgāk nekā agrāk, jo cilvēki ir atradinājušies strādāt.....100tiem visādu plānogaldiņu urbēju-mākoņstūmēju kantoru, kuri neko neražo, tikai bīda mākoņus un nereālas idejas..... Man viens čoms mazu ražotni aizvēra, jo nav kas strādā, veci cilvēki vairs nevar pastrādāt, bet jaunatne negrib fizisku darbu strādāt.....


Taisņiba!
Točna negrib. Kurš `ta mūslaikos gribēs par 170 LVL strādāt ražošanā? Maksā 1000 LVL un strādātāji rindā stāvēs.
avatar
Publicēts: 03.10.11 01:14
 citēt
Oliss:Ar ražošanu tagad ir sūdīgāk nekā agrāk, jo cilvēki ir atradinājušies strādāt.....100tiem visādu plānogaldiņu urbēju-mākoņstūmēju kantoru, kuri neko neražo, tikai bīda mākoņus un nereālas idejas..... Man viens čoms mazu ražotni aizvēra, jo nav kas strādā, veci cilvēki vairs nevar pastrādāt, bet jaunatne negrib fizisku darbu strādāt.....


Par jaunatni nezinu. Es piecus gadus esmu nostaipījis cementa maisus un operējis ar lāpstu/perfi/zāģi/lauzni/fleksi un diez vai piekritīšu par fiziskā darba darītāju neesamību. Diez vai tā būs visa ļaunuma sakne, bet viens ļoti trekns atzars ir inovācijas neesamība. Ja kaut kas nesanāk, tad vnk ir jādara tāpat, bet tikai stiprāk! Ja ar roku nevari attaisīt durvis, tad sit ar galvu, kamēr attaisīsies. Tas gan laikam bija pirms gada, bet mums inovatīvā biznesa līmenis bija kaut kur Āfrikas valstu līmenī. Mēs gribam būt zināšanu sabiedrība, bet zināšanām šeit nav tik liela loma, kā tam, ar ko tu dzer. Un, cik nekaunīgs esi. Konkurence ir laba lieta, bet diez vai šeit cilvēkiem ir tik augsts pašnovērtējums un kultūra, lai konkurētu godīgi.

Vienu vārd' sakot, neviens neko īpaši negrib darīt, vai tas būtu fiziski, vai psihiski. Un, ja arī kāds grib darīt, tad viņam ātri vien parāda, ka jēgas tāpat nav. Iniciatīva ir nosodāma lieta.
avatar
Publicēts: 03.10.11 07:51
 citēt
Haiduks:Man dikti patīk pasaciņa per treknajiem gadiem- tādu nebija!... un ja bija, tas notika ne ar savu sapelnīto, bet apgrozībā laižot svešu naudu, ko bankas lūdzās lai tikai ņem, un tad kā ar nazi nogrieza aizevumu došanu (ar valsts likumdošanu)... un kad iegājām dzīvē, kāda mums pienākas, bļaujam - krīze. Kad ritenī griezās sveša nauda, no tās nodokļos valsts kasei atleca liels kumos un nebija jādomā :D
Palasiet ekonomiku ... un nevis lienot eiropai pakaļa viss jāiznīcina, bet tieši otrādi- jādod zaļā gaisma ražošanai. Kur mūsu papīra fabrikas, kur cukurs, kur viss pārejais.


nezinu par papīra f-kām, bet cukurfabrikām AKCIONĀRI izlēma paņemt palielu naudu, lai nolikvidētu. Ņemot vērā laiku kad tas notika, ļoti ceru, ka lielu daļu saņemtā ieguldīja mītiskajos fondos un piejūras zemju gabalos bez piebraucamajiem ceļiem:D
avatar
Publicēts: 03.10.11 08:08
 citēt
imgfoto:
Haiduks:Man dikti patīk pasaciņa per treknajiem gadiem- tādu nebija!... un ja bija, tas notika ne ar savu sapelnīto, bet apgrozībā laižot svešu naudu, ko bankas lūdzās lai tikai ņem, un tad kā ar nazi nogrieza aizevumu došanu (ar valsts likumdošanu)... un kad iegājām dzīvē, kāda mums pienākas, bļaujam - krīze. Kad ritenī griezās sveša nauda, no tās nodokļos valsts kasei atleca liels kumos un nebija jādomā :D
Palasiet ekonomiku ... un nevis lienot eiropai pakaļa viss jāiznīcina, bet tieši otrādi- jādod zaļā gaisma ražošanai. Kur mūsu papīra fabrikas, kur cukurs, kur viss pārejais.


nezinu par papīra f-kām, bet cukurfabrikām AKCIONĀRI izlēma paņemt palielu naudu, lai nolikvidētu. Ņemot vērā laiku kad tas notika, ļoti ceru, ka lielu daļu saņemtā ieguldīja mītiskajos fondos un piejūras zemju gabalos bez piebraucamajiem ceļiem:D


Un AKCIONĀRI nolēma, ka Latvija līdz kādam tur gadam nedrīkst audzēt cukurbietes... murgs. Tādas lietas lemj valsts līmeni. Par papīrfabrikām varētu debatēt, jo tur tumšā latviešu tauta gribēja "EKOLOĢISKI" dzīvot, un ar saviem protestiem palīdzēja iznīdēt šo nozari, atbrīvojot kuģiem ceļu, kas ieved mums (savulaiku labākā naudas papīra ražotājai) papīru :D Politikai ir divas sejas- viena, ko rāda tev, man, otra, kas notiek aizkulisēs personīgo labumu vārdā :D. Mazās hidroelektrostacijas- paskati radniecības ķēdīti starp deputātiem tāsreizes un īpašniekiem :D . Un to darīja un dara latviskā valdīšana.
avatar
Publicēts: 03.10.11 08:16 labots
 citēt
Nu un ko nu? Saskaņas centrs būs glābējs?:D Tu man labāk pastāsti ko Ušakova/Urbanoviča kungi mainīs ES/Krievijas muitas/tirdzniecības tarifos nonākot Latvijas valdībā?
avatar
Publicēts: 03.10.11 08:25 labots
 citēt
imgfoto:Nu un ko nu? Saskaņas centrs būs glābējs?:D Tu man labāk pastāsti ko Ušakova/Urbanoviča kungi mainīs ES/Krievijas muitas/tirdzniecības tarifos nonākot Latvijas valdībā?


Jaf teicu- naudai ir vienalga, kādā valodā runā. Te vesels bariņš rej uz krieviem... lai būtu, bet paskatiet par okupēšanu- krievi savulaiku to izdarīja atklāti, eiropa to izdara slepus... kam praktiski viss Latvijā pieder? Arī kurortpilsēta Jūrmala nīkuļo, pateicoties tikai bļauriem!!! Eiropai mēs esam vajadzīgi preču noietam un sarkanajām ielām (pilsētām), ne ražošanai.
Un visi, kas bijuši pie varas to veicina un ražošanu iznīdē. Paliek- kupi, prodaj un daj daj daj
avatar
Publicēts: 03.10.11 09:53
 citēt
varu pateikt,ka politikā neraujas tie godprātīgākie,tādēļ neputroju krievus,latviešus un čigānus.Politiķi ir īpaša suga,neatkarīgi no nacionalitātes.
avatar
Publicēts: 03.10.11 10:08
 citēt
ekoists:varu pateikt,ka politikā neraujas tie godprātīgākie,tādēļ neputroju krievus,latviešus un čigānus.Politiķi ir īpaša suga,neatkarīgi no nacionalitātes.


Vismaz kaut kas pareizs uzrakstīts!!!
avatar
Publicēts: 03.10.11 10:14
 citēt
Bet Haidukam nez' kāpēc vienmēr patīk visu primitivizēt uz nacionalitātēm...

A Zatlera "ilgi pārdomātā" runa "ES PALIKŠU SAVĀ VIETĀ, JŪS PALIEKAT SAVĒJĀ" tomēr mani kaut kā nepārliecināja... no vēstures itin neko neesam mācījušies...
avatar
Publicēts: 03.10.11 10:46
 citēt
ekoists:varu pateikt,ka politikā neraujas tie godprātīgākie,tādēļ neputroju krievus,latviešus un čigānus.Politiķi ir īpaša suga,neatkarīgi no nacionalitātes.
Doma pareizā virzienā. Nedaudz izvērstāk varētu teikt ka dabā pašā pamatā ir kāda pretruna- otra cilvēka izrīkošana jau pati par sevi mums liekas netaisnīga, tāpēc nekaunīgie pārvalda pasauli, bet jaukie un godīgie forumos un tusiņos pukst, ka pasaulē nav taisnības. Pat pasakās labs taisnigs un gudrs karalis ir liels retums, tomēr tādi ir. Izcils valstsvīrs- tā ir ļoti reta īpašību kombinācija un reta profesija, pat retāka nekā, teiksim, 1. formulas pilots. Ko šeit varētu darīt? Vai nu pašam jākļūst par labo un taisnīgo politiķi, vai jāizdara pareiza izvēle vēlēšanās un "jāpalīdz" šī izvēle izdarīt citiem. Šīs vēlēšanas bija raksturīgas ar ļoti zemo aktivitāti. Ja katrs no mums, gudrajiem, būtu kādam nebalsotājam šo to pastāstījis, rezultāts varēja būt tāds, ka ar koalīciju nekādu problēmu nebūtu.
avatar
Publicēts: 03.10.11 11:11
 citēt
Eltons:Bet Haidukam nez' kāpēc vienmēr patīk visu primitivizēt uz nacionalitātēm...

A Zatlera "ilgi pārdomātā" runa "ES PALIKŠU SAVĀ VIETĀ, JŪS PALIEKAT SAVĒJĀ" tomēr mani kaut kā nepārliecināja... no vēstures itin neko neesam mācījušies...


Man naf nacionalitāšu- ir labi un ir slikti cilvēki. Nacionalitātes ir tava tēma :D.
avatar
Publicēts: 03.10.11 11:12
 citēt
viens no nedaudzajiem iemesliem, kas liek palikt Latvijaa, ir musu identitate, ko veidu musu valoda. lai vai cik krievi ir ekonomiski izglitoti, tendeti uz valsts attistibu, kulturas un ekonomikas uzplaukumu, vini ir KRIEVISKI RUNAJHOSHI un DOMAJOSHI! nav runa par cilveku, krievi jau loti sirsnigi un labi cilveki, nav shaubu, bet te runa tomer ir par VALSTI un musu dzimto zemi. taka - skumji, kungi, skumji :(
avatar
Publicēts: 03.10.11 11:17
 citēt
Eltons:Bet Haidukam nez' kāpēc vienmēr patīk visu primitivizēt uz nacionalitātēm...

A Zatlera "ilgi pārdomātā" runa "ES PALIKŠU SAVĀ VIETĀ, JŪS PALIEKAT SAVĒJĀ" tomēr mani kaut kā nepārliecināja... no vēstures itin neko neesam mācījušies...


Viens analoģisku tekstu teicējs jau 70 nav atrodams kurā sētmalī norakts :)
avatar
Publicēts: 03.10.11 11:45
 citēt
Haiduks:
Eltons:Bet Haidukam nez' kāpēc vienmēr patīk visu primitivizēt uz nacionalitātēm...

A Zatlera "ilgi pārdomātā" runa "ES PALIKŠU SAVĀ VIETĀ, JŪS PALIEKAT SAVĒJĀ" tomēr mani kaut kā nepārliecināja... no vēstures itin neko neesam mācījušies...


Man naf nacionalitāšu- ir labi un ir slikti cilvēki. Nacionalitātes ir tava tēma :D.


Nav gan mana, neskatoties uz Tavām pūlēm man to piedēvēt un uzpūst šo burbuli...
avatar
Publicēts: 03.10.11 11:48 labots
 citēt
Lunis:
Eltons:Bet Haidukam nez' kāpēc vienmēr patīk visu primitivizēt uz nacionalitātēm...

A Zatlera "ilgi pārdomātā" runa "ES PALIKŠU SAVĀ VIETĀ, JŪS PALIEKAT SAVĒJĀ" tomēr mani kaut kā nepārliecināja... no vēstures itin neko neesam mācījušies...


Viens analoģisku tekstu teicējs jau 70 nav atrodams kurā sētmalī norakts :)


Jāskatās tagad, ko pats elektorāts teiks, kuŗš balsoja par šiem "reformātoriem", kas aizreformējišies jau līdz valsts āroplitikas orientācijas maiņai... Kāds iedomājas, piemēram, aizvainotā kuiļa ģīmi premjera vietā, pļineru vai rubiku ārlietu ministra amatā, to, kāviņtrursauc, dzērājšoferi- naudas izkrāpēju no apdrošinātājiem par ekonomikas ministru utt...
avatar
Publicēts: 03.10.11 11:53 labots
 citēt
Es jums labāk ko intresantaku paradīšu , Getes institūtā esot pēc Sergeja Kruka tekstiem spriežot "Vāja isstāde" par 1991 augustu Latvijā , par cik autoru nedaudz zinu tad pareabilitēšu viņu reku estost.photoshelter.com...
avatar
Publicēts: 03.10.11 12:12
 citēt
Haiduks:
Eltons:Bet Haidukam nez' kāpēc vienmēr patīk visu primitivizēt uz nacionalitātēm...

A Zatlera "ilgi pārdomātā" runa "ES PALIKŠU SAVĀ VIETĀ, JŪS PALIEKAT SAVĒJĀ" tomēr mani kaut kā nepārliecināja... no vēstures itin neko neesam mācījušies...


Man naf nacionalitāšu- ir labi un ir slikti cilvēki. Nacionalitātes ir tava tēma :D.


Šeit gan pilnībvā piekrītu Haiduka viedoklim. Valsts mums maza un tie 40% iedzīvotāji ir šeit. Varam būt pamuļķi, bet varam arī domāt kā atrast kopsaucēju ar šiem 40%.
avatar
Publicēts: 03.10.11 12:25
 citēt
Shadow:viens no nedaudzajiem iemesliem, kas liek palikt Latvijaa, ir musu identitate, ko veidu musu valoda. lai vai cik krievi ir ekonomiski izglitoti, tendeti uz valsts attistibu, kulturas un ekonomikas uzplaukumu, vini ir KRIEVISKI RUNAJHOSHI un DOMAJOSHI! nav runa par cilveku, krievi jau loti sirsnigi un labi cilveki, nav shaubu, bet te runa tomer ir par VALSTI un musu dzimto zemi. taka - skumji, kungi, skumji :(


Shadow, kurā brīdi te tekstos kāds būtu rakstījis, ka vajag divvalodību... bet kas no valsts puses ir darīts, lai krievi būtu ieinteresēti runāt latviski. Nevar tikai spiest ar varu- tas rada pretspiedienu, ja tāda naf, tad sprādzienu ... ptuu, ptuu , ptuu tas pagaidām mums nedraud. KRIEVISKI RUNAJHOSHI varam lietot mēs, ne valdības līmenī!!! Un pārsvarā visi krievi , tāpat, ka mēs latvieši, grib dzīvot cilvēcīgāk, bet viņiem 20 gadus acīs bāžam- okupanti, laidieties prom un tamlīdzīgi. Es savu laiku krievu valodu iemācījos, ne tādēļ, ka man to uzspieda, bet gan, ka viss bija 2 valodās rakstīts. Kāpēc mūsu krievu skolās nebija viss rakstīts lielākiem burtiem latviski, un apakšā mazākiem krieviski- redzes faktors 10 gadu laika iemācītu viņiem perfekti runāt!!! un viņiem nebūtu kauns, ka runā lauzīti :D
avatar
Publicēts: 03.10.11 12:41
 citēt
Vaards: Valsts mums maza un tie 40% iedzīvotāji ir šeit. Varam būt pamuļķi, bet varam arī domāt kā atrast kopsaucēju ar šiem 40%.


Protams. Šeit tikai man jautājums: vai cien. Vārds, līdzīgi kā rubikieši- sev piedēvē VISU tautību nelatviešus procentuālo attiecību pret pamatnāciju un tad rēķina tos 40% vai arīdzan šeit domāts tas ЕДИНАЯ РОССИЯ filiāles- saskaņas centra elektorāta balsojuma procents pret pārējo balsojumu?
avatar
Publicēts: 03.10.11 12:43
 citēt
Eltons:
Vaards: Valsts mums maza un tie 40% iedzīvotāji ir šeit. Varam būt pamuļķi, bet varam arī domāt kā atrast kopsaucēju ar šiem 40%.


Protams. Šeit tikai man jautājums: vai cien. Vārds, līdzīgi kā rubikieši- sev piedēvē VISU tautību nelatviešus procentuālo attiecību pret pamatnāciju un tad rēķina tos 40% vai arīdzan šeit domāts tas ЕДИНАЯ РОССИЯ filiāles- saskaņas centra elektorāta balsojuma procents pret pārējo balsojumu?


Po.
Neesi sīkumains, iekustini smadzeni un domā pēc būtības.
avatar
Publicēts: 03.10.11 12:44
 citēt
sauc to par ietiepiibu veleties valsti ar etniskiem nacionalas identitates parstavjiem - latvieshiem. vai tiesham tas par daudz prasits? kapec krieviem, kas mums atrodas geografiski tuvu un esam dzivojushi blakam daudzus simtus gadu, kapec viniem vajag nakt un pretendet uz tiesiibaam noteikt LATVIJAA - valstii, ko dibinajushi latvieshi sev?! protams, ir vesture, un vagonos vinus prom neviens nesuutiis, tapec jaspej sadzivot, piekritu, ka pa 20 gadiem vareja padarit vairak darba pie sadraudzeshanas, bet kungi - valdiba, VALDIBA jus saprotat ka ta nav firma kur tikai naudu rekjina (kautgan arii, protams), bet ari pienjem LIKUMUS par izglitibu, valodu, pilsonibu? nu nekad nebus taa, ka krievs domas par latvieti, kaa mums labak, kaa saglabat pundurvalstinas pundurvalodas pundurvesturi un pundurkultuuru, musu, kas ir mazak par 1 miljonu, minoritati galvaspilseetaa ... atkal - pec ekonomikas parauglekcijas veleties Latviju ir pretdabiski, visu tachu nosaka apjoms, economy of scale, vienota biznesa vide ... bet ja nu tomer man ir ari svarigakas lietas par naudu?
avatar
Publicēts: 03.10.11 12:56
 citēt
Vaards:
Eltons:
Protams. Šeit tikai man jautājums: vai cien. Vārds, līdzīgi kā rubikieši- sev piedēvē VISU tautību nelatviešus procentuālo attiecību pret pamatnāciju un tad rēķina tos 40% vai arīdzan šeit domāts tas ЕДИНАЯ РОССИЯ filiāles- saskaņas centra elektorāta balsojuma procents pret pārējo balsojumu?


Po.
Neesi sīkumains, iekustini smadzeni un domā pēc būtības.


Nu redzi, Tev "Po" bet kladzini līdzi kremļa polittehnologu izstrādātai dziesmai. Akkurāt šie 40% ir bijuši kā "arguments" interfrontei, tad zapčelam, tad ždanokai Eiropā, tad petropavlovska Руки прочь! tagad stafeti pārņēmusi ЕДИНАЯ РОССИЯ filiāle- saskaņas centrs... tad kuŗš no mums nekustina smadzenes bet tikai atgremo sen atstrādātus propogandas trikus? Bet "būtība" ir un paliek iepriekšējā: kurš ir saimnieks savā zemē.
avatar
Publicēts: 03.10.11 12:57
 citēt
Shadow:sauc to par ietiepiibu veleties valsti ar etniskiem nacionalas identitates parstavjiem - latvieshiem. vai tiesham tas par daudz prasits? kapec krieviem, kas mums atrodas geografiski tuvu un esam dzivojushi blakam daudzus simtus gadu, kapec viniem vajag nakt un pretendet uz tiesiibaam noteikt LATVIJAA - valstii, ko dibinajushi latvieshi sev?! protams, ir vesture, un vagonos vinus prom neviens nesuutiis, tapec jaspej sadzivot, piekritu, ka pa 20 gadiem vareja padarit vairak darba pie sadraudzeshanas, bet kungi - valdiba, VALDIBA jus saprotat ka ta nav firma kur tikai naudu rekjina (kautgan arii, protams), bet ari pienjem LIKUMUS par izglitibu, valodu, pilsonibu? nu nekad nebus taa, ka krievs domas par latvieti, kaa mums labak, kaa saglabat pundurvalstinas pundurvalodas pundurvesturi un pundurkultuuru, musu, kas ir mazak par 1 miljonu, minoritati galvaspilseetaa ... atkal - pec ekonomikas parauglekcijas veleties Latviju ir pretdabiski, visu tachu nosaka apjoms, economy of scale, vienota biznesa vide ... bet ja nu tomer man ir ari svarigakas lietas par naudu?


Viens piemērs- izlasiet, kāds ir policijas pamatprincips!!! Un ko dara ceļu policija? Pamatprincips- audzināsana, izskaidrošana, bet realajā dzīve viņus satiksiet tur, kur viegli noķert, bet kur tiešām, teiksim piks stundās tie ir vajadzīgi- ar uguni meklēsi. Vai policijas pamatprincipos ir tēma- veikt saimniecisko darbību soda kvīšu veidā. Tāpat ir ar likumiem par kaut ko (bet ari pienjem LIKUMUS par izglitibu, valodu, pilsonibu), likums pieņemts, bet ne ĪSTENOTS.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 13
  5. 14
  6. 15
  7. 16
  8. 17
  9. 18
  10. 19
  11. 20
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):