forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.09.11 18:17
 citēt
ekoists:Reizēm paklausos priekšvēlēšanu solījumus un runas.Vai tiešām tauta ir tik tālu degradējusies,ka ļauj sevi muļķot vairākkārtīgi?Visi sola darbu,garantijas,pensijas,bet kādēļ viņi neiet un netaisa plaukstošus,eksportspējīgus uzņēmumus?Es zinu,tādēļ,ka muļķus ķert ir vieglāk.
Un,ja mani kāds uzskata par idiotu,tad lai sagaida tādu pašu attieksmi no manis.Man ir vienalga,vai tas ir pilsoņa pienākums,vai kaut kas cits,bet man sirds neļauj atbalstīt šo komēdiju.

ne jau valdība vai saeima dos darbavietas, bet gad darba devēji.... un pensijas maksā no nodokļiem, kurus daudzi negrib maksāt, līdz ar to mēs paši esam vainīgi.....
avatar
Publicēts: 07.09.11 18:38
 citēt
Latviešiem ir stulbs niķis-ka tik otram latvietim nebūtu vairāk.Tas ļoti labi redzams valdības nodokļu politikā.Pensionāri savus nodokļus jau ir samaksājuši,un tās ir muļķības,ka man jāmaksā par tiem.Sociālais nodoklis ir mans uzkrājums,kuru es uzticu valstij apsaimniekot.Bet apsaimnieko viņi nemākulīgi.
Gribas pajautāt,kāpēc neviens neko nedarīja,kad bija ievēlēti?Tagad nu visi glābs.
avatar
Publicēts: 07.09.11 20:39
 citēt
Pirmkārt atlaida bez iemesla,viena cilvēka egoistisko mērķu apmierināšanai.Otrkārt ir arī morālais aspekts.Proti,ja es esmu atlaists par neatbilstību,tad sveiki visiem un eju uz citām trepītēm.Es esmu atlaists.Vēl jo vairāk,ja pats šo atlaišanu esmu atbalstījis un teicis,ka sen vajadzēja atlaist.Un nav man nekādu morālu tiesību pēc 5 minūtēm bāzties jums atkal virsū ar savu klātbūtni.Rezultātā iegūstam jau augšminēto balagānu,kurā piedalīties nevēlos.Lai tie 95%,kas balsoja par atlaišanu arī priecājas par to ko paši būs ieguvuši kā aunu bars skrienot pakaļ katram uzsaucienam.
avatar
Publicēts: 07.09.11 20:42
 citēt
ekoists:Latviešiem ir stulbs niķis-ka tik otram latvietim nebūtu vairāk.Tas ļoti labi redzams valdības nodokļu politikā.Pensionāri savus nodokļus jau ir samaksājuši,un tās ir muļķības,ka man jāmaksā par tiem.Sociālais nodoklis ir mans uzkrājums,kuru es uzticu valstij apsaimniekot.Bet apsaimnieko viņi nemākulīgi.
Gribas pajautāt,kāpēc neviens neko nedarīja,kad bija ievēlēti?Tagad nu visi glābs.

tu nepieļauj tādu iespēju ka tagadējie pensionāri maksāja nodokļus citas politiskās varas apstākļos??????
avatar
Publicēts: 07.09.11 20:49
 citēt
aitlaišana nebija muļķīgs solis, vēlēt iešu, spēku samēri, kombinācijas, jaunajā variantā būs savādākas, kaut arī lielākā daļa deputātu būs tie paši vēži....., un vēlēt būtu jāiet, kaut vai tikai tāpēc, lai neatkārtojās Rīgas domes variants
avatar
Publicēts: 07.09.11 20:51
 citēt
a kas vainas Ushakovam?
avatar
Publicēts: 07.09.11 20:58
 citēt
Tante:Es par 13. sarakstu, viņi man apsolīja mūža nodrošinājumu ar malku sķūnītī :)


Malacis!!! :)
avatar
Publicēts: 07.09.11 21:03
 citēt
Karoč, referendumā balsoju pret atlaišanu un uz vēlēšanā aiziešu nobalsot par tiem pašiem, par ko balsoju pirms gada :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.09.11 21:04
 citēt
A kāda partija slēpjas zem Nr.13.? Slinkums meklēt... :D
avatar
Publicēts: 07.09.11 21:11
 citēt
smartins:A kāda partija slēpjas zem Nr.13.? Slinkums meklēt... :D

Vai filmu "pie bagātās kundzes" esi redzējis :)

13. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām"
2011.gada 17.septembra 11.Saeimas vēlēšanas
(Saraksts reģistrēts 3 vēlēšanu apgabalos 19.08.2011.)

Programma
Statistika

Nr.p.k. Vārds, uzvārds (27) Rīga Vidzeme Latgale Kurzeme Zemgale
1 Sandra Akmeņlauka 7
2 Anrijs Aumalis 1
3 Dace Blumberga 3
4 Dace Brimerberga 1
5 Ilze Fišere 5
6 Vivita Freimane 4
7 Inta Freiverte 11
8 Zemguss Gruntiņš 7
9 Kārlis Jozeps 6
10 Vineta Jušķevica 5
11 Ieva Kantmane 1
12 Kristīne Klāvsone 4
13 Marita Koha 5
14 Vika Koha 2
15 Taiga Lasmane 3
16 Kaspars Lazdāns 2
17 Oskars Lūsis 9
18 Sandra Maizīte 6
19 Jānis Mantajs 8
20 Vizma Petrēvica 4
21 Inese Siliņa 10
22 Vilnis Šlars 11
23 Zanda Šnepste 3
24 Vēsma Švinberga 2
25 Antra Treide 10
26 Benita Vāvera 9
27 Ilze Zandberga 8
avatar
Publicēts: 07.09.11 21:13
 citēt
Kā dzērāji,kurus atlaiž no darba,pēc tam izdomā visādus iemeslus,lai atkal tiktu darbā un dzertu tālāk.
avatar
Publicēts: 07.09.11 21:22 labots
 citēt
dansiga:doldia, kaapec - diemzheel?

Es personiski neticu...un nespēju.
Es ticu tam ko es redzu! Tā nu tas ir.
Man nav nekādu iebildumu...lai citi tic.
Bet es ticu saviem spēkiem, nevis kkam, kura nav...novelt savas problēmas kkam, kura nav. Varbūt tā viņi dzīvo vieglāk, kkādā veidā tas viss viņiem liek justies labāk un drošāk...nezinu.
avatar
Publicēts: 07.09.11 21:28
 citēt
Tante:
smartins:A kāda partija slēpjas zem Nr.13.? Slinkums meklēt... :D

Vai filmu "pie bagātās kundzes" esi redzējis :)

13. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām"
Ku tik debīlu nosaukumu var izdomāt? :D
avatar
Publicēts: 07.09.11 21:30
 citēt
smartins:
Tante: Vai filmu "pie bagātās kundzes" esi redzējis :)

13. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām"
Ku tik debīlu nosaukumu var izdomāt? :D


Audzēkņu izdomai nekad naf robežu :)
avatar
Publicēts: 07.09.11 21:39
 citēt
Tante:
smartins:A kāda partija slēpjas zem Nr.13.? Slinkums meklēt... :D

Vai filmu "pie bagātās kundzes" esi redzējis :)

13. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām"
2011.gada 17.septembra 11.Saeimas vēlēšanas
(Saraksts reģistrēts 3 vēlēšanu apgabalos 19.08.2011.)

Programma
Statistika

Nr.p.k. Vārds, uzvārds (27) Rīga Vidzeme Latgale Kurzeme Zemgale
1 Sandra Akmeņlauka 7
2 Anrijs Aumalis 1
3 Dace Blumberga 3
4 Dace Brimerberga 1
5 Ilze Fišere 5
6 Vivita Freimane 4
7 Inta Freiverte 11
8 Zemguss Gruntiņš 7
9 Kārlis Jozeps 6
10 Vineta Jušķevica 5
11 Ieva Kantmane 1
12 Kristīne Klāvsone 4
13 Marita Koha 5
14 Vika Koha 2
15 Taiga Lasmane 3
16 Kaspars Lazdāns 2
17 Oskars Lūsis 9
18 Sandra Maizīte 6
19 Jānis Mantajs 8
20 Vizma Petrēvica 4
21 Inese Siliņa 10
22 Vilnis Šlars 11
23 Zanda Šnepste 3
24 Vēsma Švinberga 2
25 Antra Treide 10
26 Benita Vāvera 9
27 Ilze Zandberga 8


Filmu Pie bagātās kundzes??? tad jaf tie cīpari aiz uzvārdiem nozīmē, cik reizes zadzis???
avatar
Publicēts: 07.09.11 21:42
 citēt
Oliss:
ekoists:Latviešiem ir stulbs niķis-ka tik otram latvietim nebūtu vairāk.Tas ļoti labi redzams valdības nodokļu politikā.Pensionāri savus nodokļus jau ir samaksājuši,un tās ir muļķības,ka man jāmaksā par tiem.Sociālais nodoklis ir mans uzkrājums,kuru es uzticu valstij apsaimniekot.Bet apsaimnieko viņi nemākulīgi.
Gribas pajautāt,kāpēc neviens neko nedarīja,kad bija ievēlēti?Tagad nu visi glābs.

tu nepieļauj tādu iespēju ka tagadējie pensionāri maksāja nodokļus citas politiskās varas apstākļos??????


... un šī vara ienāca pastalās, caurām biksēm... ienāca nobaroti, prihvatizējoties vēl vairāk uzblīda, ka savu tautu aizmirsa, un vēl tagad to nevar atrast, izņemot, kad sāk saņemt aldziņu mazāk, tad māk atrast tautu, lai nedaudz vairāk apcirptu :D
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:03
 citēt
dolldia:
dansiga:doldia, kaapec - diemzheel?

Es personiski neticu...un nespēju.
Es ticu tam ko es redzu! Tā nu tas ir.
Man nav nekādu iebildumu...lai tic.
Bet es ticu saviem spēkiem, nevis paļaujos uz kko, kura patiesībā nav...


Tātad radiācijai, Higsa bozonam un sirdsapziņai Tu netici, jo varu saderēt, ka Tu tos neredzi :D :D :D

Lai droši apgalvotu, ka patiesībā kaut kas nav, vajadzētu zināt visu, kas patiesībā ir. Vai ne tā? Jo ja Tu nezini visu, kas ir, tad apgalvojot, ka kaut kā nav Tu vari kļūdīties, jo vienkārši nezini, ka viņš ir :D Tu tiešām zini visu, kas ir???
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:13
 citēt
ekoists:..,un tās ir muļķības,ka man jāmaksā par tiem.Sociālais nodoklis ir mans uzkrājums,kuru es uzticu valstij apsaimniekot.Bet apsaimnieko viņi nemākulīgi.


Muļķības vai ne muļķības, bet tas saucas solidaritātes princips - strādājošie maksā šodienas pensionāriem pensijas. To sauc par valsts garantēto pensiju. Un tā būs arī Tev, ja vien pats būsi parūpējies par nākotnes strādājošo sagādāšanu šodien. Cits jautājums ir par 2.līmeņa pensiju, kas ir daļa no strādājošo samaksātā soc.nodokļa, apsaimniekošanu. Jā, piekrītu, ka tā šobrīd ir pilnīgā pakaļā un 30-gadnieku paaudze var necerēt, ka no 2.līmeņa pensijas būs baigais kāposts vecumdienās. Tāpēc, mīlīši...nav ko cerēt un gaidīt valsts garantētu pensiju, jo tā vairāku pamatotu iemeslu dēļ nebūs liela. Tā nekur pasaulē nav liela. Iemesli tam ir cilvēku mūža ilguma pieaugums, dzimstības samazinājums. Piemēram, UK valsts garantēta pensija ir 482 mārciņas, neatkarīgi no tā, cik tu savā mūžā nodokļos esi samaksājis. Bet viņus nedzird bļaustamies kaut kā, ne? Un kāpēc? Tāpēc, ka paši padomājuši par sevi jau laicīgi - gados 18 vai vēl ātrāk.
Ar to visu gribēju teikt, ka sociālais nodoklis nav Tavs uzkrājums, ekoist. Tavs uzkrājums ir tas, ko tu "maksā pats sev vai nu depozītā, vai apdrošināšanas kompānijā, pensiju fondā, zeķē...da vienalga. :)
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:18 labots
 citēt
Sapper:
dolldia:
Es personiski neticu...un nespēju.
Es ticu tam ko es redzu! Tā nu tas ir.
Man nav nekādu iebildumu...lai tic.
Bet es ticu saviem spēkiem, nevis paļaujos uz kko, kura patiesībā nav...


Tātad radiācijai, Higsa bozonam un sirdsapziņai Tu netici, jo varu saderēt, ka Tu tos neredzi :D :D :D

Lai droši apgalvotu, ka patiesībā kaut kas nav, vajadzētu zināt visu, kas patiesībā ir. Vai ne tā? Jo ja Tu nezini visu, kas ir, tad apgalvojot, ka kaut kā nav Tu vari kļūdīties, jo vienkārši nezini, ka viņš ir :D Tu tiešām zini visu, kas ir???


Skan savādāk, un liekās pat labāk:
/Lai droši apgalvotu, ka patiesībā kaut kas ir, vajadzētu zināt visu, kas patiesībā ir. Vai ne tā? Jo ja Tu nezini visu, kas ir, tad apgalvojot, ka kaut kas ir, Tu vari kļūdīties, jo vienkārši nezini, ka viņa naf :D Tu tiešām zini visu, kas ir???/
Trūkst zināšanu, ticības sev, un to visu cenšas uzcelt mistiskas', mums uzspiestas, būtnes plecos...
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:18
 citēt
neesmu tā baigi pētijis sarakstus programmas n stuff, bet principā izvēlēšos starp ZRP un VL
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:23 labots
 citēt
Haiduks:
Lai droši apgalvotu, ka patiesībā kaut kas ir, vajadzētu zināt visu, kas patiesībā ir. Vai ne tā? Jo ja Tu nezini visu, kas ir, tad apgalvojot, ka kaut kā ir Tu vari kļūdīties, jo vienkārši nezini, ka viņa naf :D Tu tiešām zini visu, kas ir???/



Pilnīgi garām.... lai apgalvotu, ka ir Haiduks man galīgi nav jāzin, ka ir Dolldia. :D

Varbūt tas, ko Godāts Kungs pateica arī skan dikti gudri, bet gaužām nesaprotami. :)
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:24
 citēt
Haiduks: Trūkst zināšanu, ticības sev, un to visu cenšas uzcelt mistiskas', mums uzspiestas, būtnes plecos...
Vot!! Tieši tā!!
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:35
 citēt
Gita,un kur palika pensionāru samaksātā nauda?Nosaukts jau ļoti skaisti-solidaritātes princips(kurš gan nevēlas būt solidārs)
Stiprie paļaujas paši uz sevi,vājie gaida labāku valdību,labākus laikus un tā arī nelaimīgi nomirst.
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:47
 citēt
Sapper:
Haiduks:
Lai droši apgalvotu, ka patiesībā kaut kas ir, vajadzētu zināt visu, kas patiesībā ir. Vai ne tā? Jo ja Tu nezini visu, kas ir, tad apgalvojot, ka kaut kā ir Tu vari kļūdīties, jo vienkārši nezini, ka viņa naf :D Tu tiešām zini visu, kas ir???/



Pilnīgi garām.... lai apgalvotu, ka ir Haiduks man galīgi nav jāzin, ka ir Dolldia. :D

Varbūt tas, ko Godāts Kungs pateica arī skan dikti gudri, bet gaužām nesaprotami. :)


:D un tagad tu apgalvo, ka zini, un ka mēs nezinam... pamosties. Tas ir tavs teksts, bet saklausīts no pretējās puses, tas ir, tu tiki parodēts :D
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:49 labots
 citēt
ekoists:Gita,un kur palika pensionāru samaksātā nauda?Nosaukts jau ļoti skaisti-solidaritātes princips(kurš gan nevēlas būt solidārs)
Stiprie paļaujas paši uz sevi,vājie gaida labāku valdību,labākus laikus un tā arī nelaimīgi nomirst.


Pensionāru samaksātā nauda nonāca tā brīža pensionāru maciņos kā valsts garantēta pensija. Tā kā agrāk pensiju sistēma sastāvēja tikai un vienīgi no solidaritātes pensijas, tad loģiski, ka nekādi iekrājumi vecumdienām netika veidoti. Un bija taču arī Lielā Valsts, kas par visiem un visu "parūpējās". Arī tad pensionārs, sasniedzis pensijas vecumu, saņēma ne vairāk ne mazāk kā 30% no ienākumiem, kādi viņam bija brīdī, kad viņš strādāja. Uzjautā opīšiem, omītēm.
Nekādi uzkrājumi no solidaritātes pensijas nekad dzīvē nav veidoti. Laiku laikos ir bijusi attiecība - strādājošo skaits pret pensionāriem. Lielajā Padomijas laikā un drusku pirms, strādājošo bija 10 uz vienu opīti/omīti. Tagad pēc pēdējiem datiem 1.4 strādājošie uz 1 opīti/omīti. Un valsts var solīt, ko grib šodien, skaitļi pierāda to, ka naudas solīto pensiju palielināšanai tāpat nebūs. Uz 2030. gadu tā attiecība būs 0.5 strādājošie uz 1 opīti/omīti. Un tad arī būs Ķīļa "apsolītais" nabadzības pabalsts.
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:52
 citēt
bet bija taču miljards latu gandrīz sakrāts.....
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:53 labots
 citēt
ekoists:Gita,un kur palika pensionāru samaksātā nauda?Nosaukts jau ļoti skaisti-solidaritātes princips(kurš gan nevēlas būt solidārs)
Stiprie paļaujas paši uz sevi,vājie gaida labāku valdību,labākus laikus un tā arī nelaimīgi nomirst.


A naf tālu jāmeklē, gadus 2-3 atpakaļ pensiju uzkrājums bija tik liels, ka valdība ar to viegli aizdiedza daudzus savus izdeldētos sēžu zālēs bikšu caurumu valsts budzetā, kas radas bezdarbības, vai noziedzīgas darbības rezultātā :(, solīja gan atlikt atpakaļ :D
Bet pēdejais teikums zelta vērtē- nemaksā nodokļus, bet godīgi noliec bankā uz pensijas depozīta, vecumdienas būs zaļas :D
GunitaB:/Tagad pēc pēdējiem datiem 1.4 strādājošie uz 1 opīti/omīti./ Kāda mana darīšana, es savu tiesu esmu samaksājis, ne jaf ierēdņu nobarošanai, bet sociālajā fondā... šai naudai bija jāeēlna, nevis caurumi jālāpa... tas pats notiek ar ceļu nodokli, izejot pa birokrātijas gaiteņiem līdz ceļiem nonāk mazāk par 1/4 daļu no tās naudiņas, bet likumā ir savādāki ieraksti :(
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:53
 citēt
dolldia:Haiduks: Trūkst zināšanu, ticības sev, un to visu cenšas uzcelt mistiskas', mums uzspiestas, būtnes plecos...
Vot!! Tieši tā!!


par zināšanu trūkumu jāpiekrīt... jābūt trakam vai galīgi neizglītotam, lai spētu noticēt tam, ka, piemēram, logaritmiskā spirāle ar fi proporciju pamatā, vai tā būtu iekš mūsu DNS, saulespuķes zieda vai foto kompozīcijas, ir tīrā nejaušība, nevis apzinātas radīšanas programmas sastāvdaļa. :)

Vari tu šo radītāju saukt kā gribi, vai par Kosmisko saprātu, Matēriju vai vēl kaut kā, ja Tev termins "Dievs" ir "tabu" dēļ asociācijas ar sirmu večuku uz mākoņa malas, vai pasakām par inkvizīciju un tumšajiem viduslaikiem.

Ja paņem baltu lapu, pa vidu novelk svītru, vienā pusē jāliek plusi par tām acīmredzamajām lietām, kas liecina par to, ka mēs esam pilnīga nejaušība un haosa rezultāts,, bet otrā pusē plusus acīmredzamajām lietām, ka mēs esam mēŗķtiecības rīcības rezultāts, , man otrajā slejā sanāk vairāk krustu, tas arī viss.... :D Un jo vairāk es uzzinu ko jaunu vai tā būtu zinātne, daba vai doma, otrā sleja pildās arvien pārliecinošāk. :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:55
 citēt
ekoists:bet bija taču miljards latu gandrīz sakrāts.....


tu no mēness esi nogāzies? Ar to tak pakaļu lāpīja un nedalāpīja žīdu kantorim. Visi uzkrājumi aizgāja tālēs zilajās... Un par to nu gan Valstij ar vairākiem personāžiem ir jāuzņemas atbildība. Bet tas cits stāsts.
Mēģinu Tev iestāstīt, ka pašam jākrāj, nevis jācer, ka kaimiņš priekš tevis sakrās. :)
avatar
Publicēts: 07.09.11 22:59
 citēt
dolldia:
Oliss:Balsosšu par ZRP :big_smile:

Un ko viņi Tev solīja?
It kā tu nezinātu, ko partijas sola uz katrām vēlēšanām :D
Pati iesi balsot? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.09.11 23:02
 citēt
Sapper:
dolldia:Haiduks: Trūkst zināšanu, ticības sev, un to visu cenšas uzcelt mistiskas', mums uzspiestas, būtnes plecos...
Vot!! Tieši tā!!


par zināšanu trūkumu jāpiekrīt... jābūt trakam vai galīgi neizglītotam, lai spētu noticēt tam, ka, piemēram, logaritmiskā spirāle ar fi proporciju pamatā, vai tā būtu iekš mūsu DNS, saulespuķes zieda vai foto kompozīcijas, ir tīrā nejaušība, nevis apzinātas radīšanas programmas sastāvdaļa. :)

Vari tu šo radītāju saukt kā gribi, vai par Kosmisko saprātu, Matēriju vai vēl kaut kā, ja Tev termins "Dievs" ir "tabu" dēļ asociācijas ar sirmu večuku uz mākoņa malas, vai pasakām par inkvizīciju un tumšajiem viduslaikiem.

Ja paņem baltu lapu, pa vidu novelk svītru, vienā pusē jāliek plusi par tām acīmredzamajām lietām, kas liecina par to, ka mēs esam pilnīga nejaušība un haosa rezultāts,, bet otrā pusē plusus acīmredzamajām lietām, ka mēs esam mēŗķtiecības rīcības rezultāts, , man otrajā slejā sanāk vairāk krustu, tas arī viss.... :D Un jo vairāk es uzzinu ko jaunu vai tā būtu zinātne, daba vai doma, otrā sleja pildās arvien pārliecinošāk. :face-wink:

Par to svītru uz lapas labi teikts, bet otrā pusē būs plusi, kā jāt tautu (cilvēkus), un tas ir darīts gadsimtiem, gadu tūkstošiem, un jājēji visu laiku uzsver ka ir tie kas zin :/man otrajā slejā sanāk vairāk krustu/, arī taisnība, ar dievvārdiem uz lūpām ir slepkavots un slepkavots, tiešām krustu būs daudz :D
avatar
Publicēts: 07.09.11 23:05
 citēt
Varbūt,ka arī no mēness....
Man to nevajag stāstīt,esmu jau izveidojis pats savu pensiju fondu.
Un kāds grib lai es ietu par tiem pašiem pakaļlaižām balsot?
Tā mums viss aiziet tālēs zilajās,meži,cilvēki,ražošana un citas lietas.
avatar
Publicēts: 07.09.11 23:08
 citēt
ekoists:,esmu jau izveidojis pats savu pensiju fondu.


Tas arī ir pats galvenais!!! :)
avatar
Publicēts: 07.09.11 23:53
 citēt
Haiduks:
Sapper:

Pilnīgi garām.... lai apgalvotu, ka ir Haiduks man galīgi nav jāzin, ka ir Dolldia. :D

Varbūt tas, ko Godāts Kungs pateica arī skan dikti gudri, bet gaužām nesaprotami. :)


:D un tagad tu apgalvo, ka zini, un ka mēs nezinam... pamosties. Tas ir tavs teksts, bet saklausīts no pretējās puses, tas ir, tu tiki parodēts :D

'

Kur Tu zāli pērc? :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.09.11 23:55 labots
 citēt
Haiduks:
Par to svītru uz lapas labi teikts, bet otrā pusē būs plusi, kā jāt tautu (cilvēkus), un tas ir darīts gadsimtiem, gadu tūkstošiem, un jājēji visu laiku uzsver ka ir tie kas zin :/man otrajā slejā sanāk vairāk krustu/, arī taisnība, ar dievvārdiem uz lūpām ir slepkavots un slepkavots, tiešām krustu būs daudz



Kādā veidā tas ka es Haiduka vārdā bērnus ēdu vai zikurātus ceļu ietekmē paša Haiduka esamiību vai neesamību????
Nejauc Radītāja darbu ar rdījumu nedarbiem. :D Ir tik grūti diferencēt vienu no otra???? :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.09.11 03:09
 citēt
un TAATAD..............no sheit esoshajiem .. vai kaads tic DIEVAM!?!??!!??!
avatar
Publicēts: 08.09.11 07:22
 citēt
dansiga:un TAATAD..............no sheit esoshajiem .. vai kaads tic DIEVAM!?!??!!??!


...šeit taču tusē izglītoti cilvēki,tāpēc jautājums nevietā :face-wink:
avatar
Publicēts: 08.09.11 07:31
 citēt
dansiga:un TAATAD..............no sheit esoshajiem .. vai kaads tic DIEVAM!?!??!!??!

Ir. Tik, laikam, nepareizi to daru. Kā Latgalē veči saka - es tycu Dīvam, bet natycu bazneickungam.
avatar
Publicēts: 08.09.11 08:37
 citēt
www.ass.lv... pareizi izvēlēties
avatar
Publicēts: 08.09.11 08:45
 citēt
Sapper:
Haiduks:
:D un tagad tu apgalvo, ka zini, un ka mēs nezinam... pamosties. Tas ir tavs teksts, bet saklausīts no pretējās puses, tas ir, tu tiki parodēts :D

'

Kur Tu zāli pērc? :face-grin:


Nekur, vienkārši es savas pelēkās vielas novirzes necenšos ieborēt citiem :D. un vēl vairāk, iedzīvoties uz tā rēķina- tici, bet kas tev to liedz, tikai ar savu ticību neuzbāzies citiem. Bet varbūt piederi pie tiem, kuri skaistos melnos uzvalkos piesienās ar savu ticību garāmgājējiem?... un pēc tam netā parādās ieraksti- atdevis visu , kas ir (esot apblēdīts, bet par vēlu)... necenties, te tas neiet krastā.
Jolan:
dansiga:un TAATAD..............no sheit esoshajiem .. vai kaads tic DIEVAM!?!??!!??!


...šeit taču tusē izglītoti cilvēki,tāpēc jautājums nevietā :face-wink:


... bet ticība ir arī modes lieta- vot kaimiņš iet uz baznīcu 2x nedēļā... mums obligāti tad jāiet 3x :D :D :D,
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):