forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 22
  11. 23
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.10.11 00:52
 citēt
doldia-laika vispār nav,tas ir kārtējais izdomājums,viss notiek šeit....rītdienas nebūs un vaakrdienas arī.
avatar
Publicēts: 05.10.11 01:04 labots
 citēt
Un tomēr, cilvēki gatavojas rītdienai un izskan frāze '' Laiks ir nauda'' utt.
Protams, laika nav.
Tā ir plūsma, kurā mēs peldam... kā mežonīgā upē... ja spēj tikt līdzi, tad izdzīvosi, ja ne - buļ buļ

Un tā ''smirdīgā bedre'' kā izteicās ekoists - mūs slīcina... pašiem jāņem aires un jāraujās melnās miesās, kuri daži labi jau to dara.
avatar
Publicēts: 05.10.11 08:38
 citēt
Sapper:
blaac:

Liela daļa taurētāju saņēma sodu, par satiksmes noteikumu neievērošanu.



Cik zinu, neviens sodīts netika.



мужик, определись!
www.diena.lv... atsevišķi akcijas dalībnieki sodīti par drošibas jostu nelietošanu, par taurēšanu neviens netika sodīts. Fu... tiku skaidrībā.
avatar
Publicēts: 05.10.11 08:39 labots
 citēt
Patīk dolldia - s garais pirksts:face-kiss:
avatar
Publicēts: 05.10.11 08:45
 citēt
Šodien taču jātaurē visa diena, lai neved dumas sarunas :D
avatar
Publicēts: 05.10.11 08:56
 citēt
Lai viņi runā,tāpat viņos tikai tādi paši klausās. Rodas iespaids, ka viss sen ir sarunāts tikai maksa par pakalpojumiem nav noteikta. Sarunas publiskās domātas tautai - politiskais tejaters.
avatar
Publicēts: 05.10.11 08:56 labots
 citēt
Tālaf trompetist

Pār Tālav silem un mežem
Nakt pārklāj palag pār
Pār klusem koku galem
Visād halers jāj

Shloft Miervald iekš sovem pilem
Shloft vis viņ gojes pulk
Shloft Vaidelose ar sorgem
Un ebrej valod tulk

Bet tikai uz egel spicem
Vien sorg ir nomodā
Viņš lūr caur Ceishops binokel
Tuf un tālumā

Te it kā pa miegam tam liekas
Ka slepen soļi skan
Ka šķēp tais briesmīg trobel
Un zirgiem zob klab

Šurp trompet, kāp zemē
Tur mut – tu glābs sev dzīvībe
Mēs algosim tev ar good
Ar gold, ar brīvībe!

Man gold ir mane taute
Man good ir vines good!
Bet visād riebīg halera
Šeit kaken var uz pod!

Un trompetist pūš ar spēk
Ka ab gal tam trīc
Un lejā atskan lāsti
Un biksēs purkš un sīc

Un trompetist ar bultem iekš dirsem
Krīt zeme no kok un mirst
Un pasūt vis pretniek halers
Pašol jūs galīg dirst!
avatar
Publicēts: 05.10.11 12:47
 citēt
Labais dzejojums!Par to pēdēj rind...galīgi dirst jūs varēs iet.kad būs samaksājš 30 čitronen par to holokaust!
avatar
Publicēts: 05.10.11 13:47
 citēt
Dzirdēju šo dzejoli ierakstā lentēs gadus 30 atpakaļ. It kā Ē.Valters ierunājis esot, tā ir? Varbūt kāds zina.
avatar
Publicēts: 05.10.11 13:59
 citēt
Šito pirms kāda laika biju kaut kur lasījis. 70-tajos pa maģu lentām klīda Žaņa Ezīša humoreskas. Arī parodijas par kolchoza sapulcēm, ierunātas ar stipru krievu akcentu. Varbūt arī šis no tās pašas sērijas.
avatar
Publicēts: 05.10.11 14:35
 citēt
Pār Tālav silem un mežem
Naht pārklāj palag pār,
Pār augstem kōku galem
Visādi haleres jāj.
Šlaft Miervald iekš savem tahtem,
Gul viss vin lauze pulk,
Gul Vaidelot zem sargem
Un ebrej valod tulk.

Tik sarg vien paš uz egle spicem,
Vien paš ir nomodā,
Vins lūr caur Ceis-ikon binokel
Tuv un tālumā.

Te vinem pa miegem liekes,
Ka slepen sōļi čab,
Ka šķēp tais šausmīg trobel
Un zirgem zōbe klab...

Kāp zemē, tur mut, tu glābs sev dzīvība,
Mēs dos tev finfcik rubel mit gōd un brīvība.

Man gōd ir mana tauta, kad stāvēs es iekš bōd.
Kas grib to šaustīt un postīt, iet kakāt vai uz pōd...
Un sarg ar bult iekš dirsem krīt nost no kōk un mirst,
Un pasūt visus naidniek: pašol jūs galīg dirst!
* * *
Te ir oriģinālais teksts, kas zinām jau vairāk par 50 gadiem
avatar
Publicēts: 05.10.11 15:11
 citēt
"Tālaf trompetist"

O! Kā šodien atceros.
Šo tekstu kalusījāmies kasetē ierakstītu (neatceros, kāds aktieris bija ar lielisku dikciju) studentu gados dzerot aliņu... kurais gads bija... nu tikko kā kasetes sāka nomainīt Lapinska lentas...
avatar
Publicēts: 05.10.11 15:12 labots
 citēt
sinliv:Dzirdēju šo dzejoli ierakstā lentēs gadus 30 atpakaļ. It kā Ē.Valters ierunājis esot, tā ir? Varbūt kāds zina.


Es klausījos, Valters tas nebija bet balss ideāli nostādīta. Ā, točna, lentā vispirms bija, uz drauga notas drillējām... bija arī rupju anekdošu kolekcija... tipa: karietē kučierim buka salūzusi, šis apsēžas kulbā un paņem baronessi klēpī... pēc kāda laika barons saka: madam, man liekas, ka tevi pis. Madama atsaka: he, man arī tā liekas...
avatar
Publicēts: 05.10.11 15:21 labots
 citēt
Eltons:
sinliv:Dzirdēju šo dzejoli ierakstā lentēs gadus 30 atpakaļ. It kā Ē.Valters ierunājis esot, tā ir? Varbūt kāds zina.


Es klausījos, Valters tas nebija bet balss ideāli nostādīta. .


Neesmu audio to pantiņu dzirdējis, bet attiecīgā izloksne (akcents) labi sanāca Edgaram Liepiņam.
avatar
Publicēts: 05.10.11 15:29 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 05.10.11 15:42 labots
 citēt
Interesants rakstiņš Latvijas Avīzē - la.lv...

Būtība īsumā:
1) Zatleram Ušakovs pēc piektdienas lēmuma uzdāvinājis biļetes uz teātri, ko abi kopā apmeklējuši (mana piebilde - tas būtu sīkums, lasām tālāk :) )
2) Lilita Zatlere varētu vadīt krievu miljardiera Avena labdarības fondu, ja SC būs valdībā
3) Ja Vienotība neies koalīcijā un daži zatlerieši atšķelsies, esot sarunāti zaļzemnieki, kas pastieps draudzīgu roku (mana piebilde - tā varētu būt, jo Lembergs jau pirms pašām vēlēšanām skatoties uz pēdējiem reitingiem, sāka deklarēt (un turpina joprojām), ka SC un Zatlera koalīcija esot vislabākā)
4) Zatleram pēc sadarbības uzsākšanas ar Sc esot mainījies partiojas vadības stils - vairs nekāda demokrātija, tikai disciplīna

:)
avatar
Publicēts: 05.10.11 15:47 labots
 citēt
Paga, paga, pirms audio ieraksta taču tautā jau sen klīda šī versija. Atceros, kad skolā bija jāmācās un jāskaita klases priekšā... manā gadījumā, kad pienāca kārta skaitīt... par ebreju valod tulk atcerējos, bet oriģinālu nē... tā arī cāli atrāvos... a kurā klasē tas bija?
avatar
Publicēts: 05.10.11 16:35
 citēt
Jā vot tā www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 05.10.11 16:44
 citēt
RobertsJ:Interesants rakstiņš Latvijas Avīzē - la.lv...

Būtība īsumā:
1) Zatleram Ušakovs pēc piektdienas lēmuma uzdāvinājis biļetes uz teātri, ko abi kopā apmeklējuši (mana piebilde - tas būtu sīkums, lasām tālāk :) )
2) Lilita Zatlere varētu vadīt krievu miljardiera Avena labdarības fondu, ja SC būs valdībā
3) Ja Vienotība neies koalīcijā un daži zatlerieši atšķelsies, esot sarunāti zaļzemnieki, kas pastieps draudzīgu roku (mana piebilde - tā varētu būt, jo Lembergs jau pirms pašām vēlēšanām skatoties uz pēdējiem reitingiem, sāka deklarēt (un turpina joprojām), ka SC un Zatlera koalīcija esot vislabākā)
4) Zatleram pēc sadarbības uzsākšanas ar Sc esot mainījies partiojas vadības stils - vairs nekāda demokrātija, tikai disciplīna

:)


Es tagad nesaprotu par ko ir cepiens?:) Kādam bija ilūzijas, ka lai tiktu pie varas zatlerieši nedraudzēsies ar zaļzemniekiem? :D
avatar
Publicēts: 05.10.11 16:52 labots
 citēt
Lunis:Jā vot tā [url=http://www.youtube.com/watch?v=UMZyJAf657I


PDC:D
Eu]http://www.youtube.com/watch?v=UMZyJAf657I

PDC:D
Eu[/url] bet tak ne ar ko neatšķirās no no mūsu saulainās bērnības:) Visualizēju kā Berluskoni(valsts pēc IKP aptuveni kā Krievija) TV kameru priekšā skaidro kas ir inovatīvas tehnoloģijas un kas nav un lielās ka ražo/ražos led lampiņas:D
avatar
Publicēts: 05.10.11 17:10
 citēt
Lunis:Jā vot tā [url=http://www.youtube.com/watch?v=UMZyJAf657I


He,]http://www.youtube.com/watch?v=UMZyJAf657I

He,[/url] he... es pat teiktu, iezīmējas izteiciens "lampočka Medveģeva"... šis sižets bija redzēts... bet fakts ir tāds, ka visā Krievijā nav neviena zavoda, kas ražo gaismas diodes... paradokss...
avatar
Publicēts: 05.10.11 17:26 labots
 citēt
f-foto:

Būtība īsumā:

2) Lilita Zatlere varētu vadīt krievu miljardiera Avena labdarības fondu, ja SC būs valdībā


Apskati šo: premier.gov.ru...


Nū kas ir Avens un ko aptuveni dara, to es zinu :) Viņš jau pirms pāris gadiem kaut kādu banku Latvijā gatavojās pirkt, tik uz sitiena neatceros, kādu, tad ir netā jāpameklē. Un ja Krievijas miljardierim (jebkuram) biznesā Krievijā attiecībās ar valsti nav problēmu, tad viņš vienkārši nevar nebūt attiecīgajā brīdī tuvu stāvošs/pietuvināts Putinam un Kremlim :) Savādāk būs kā Hodorkovskim - управу наидут :)
avatar
Publicēts: 05.10.11 17:54 labots
 citēt
RobertsJ:stāvošs/pietuvināts Putinam un Kremlim :) Savādāk būs kā Hodorkovskim - управу наидут :)


Tur ir savs skaists storijs , reku aculiecinieka teksts www.svobodanews.ru...

Nevaig lielo priekšnieku publiski klātesot saukāt par Vovu un norādīt vietu :face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 05.10.11 17:58 labots
 citēt
Eltons:
Lunis:Jā vot tā [url=http://www.youtube.com/watch?v=UMZyJAf657I


He,]http://www.youtube.com/watch?v=UMZyJAf657I


He,[/url] he... es pat teiktu, iezīmējas izteiciens "lampočka Medveģeva"... šis sižets bija redzēts... bet fakts ir tāds, ka visā Krievijā nav neviena zavoda, kas ražo gaismas diodes... paradokss...

Kāpēc Tev liekas, ka tas ir paradokss? Ja pēc dažām aplēsēm viņu IKP 60% ir no fosilo kurināmo tirdzniecības un ar to saistīto... Pa lielam viņi tak neko neražo, nu "nekas" protams ir pārspīlēti, bet nu tā globāli skatoties:)

Ak jā atbildod ekoistam, ka it kā pie mums ir tas pats, tik ar koksni...tad:
1. tas ir ATJAUNOJAMS RESURSS;
2. lielākā daļa mūsu mežu ir mākslīgi stādīti tieši šim mērķim, lai sasniedzot ciršanas vecumu tiktu pārvērsti naudā:)
3. 20. gados mežu Latvijā bija daudz mazāk(bija nocirsti) un nekas, atauga. sk. 1. punktu:)
avatar
Publicēts: 05.10.11 18:27 labots
 citēt
Kāpēc Tev liekas, ka tas ir paradokss?

Tāpēc, ka krievi paši lielās, ka tieši viņi izgudrojuši gaismas diodi (līdzīgi kā radio, ķīmisko tabulu utt, pat rentgena starus krievs ir atklājis, jo cik tur gadu simtiem atpakaļ kāds cars esot bļāvis "я вас, блядей, на сквозь вижу") bet joprojām no Taiwanas iepērk pašu diožu elementus tālākai veidošanai (nu ķipa kā autiņu "skrūvgriežu" tehnoloģijas).
avatar
Publicēts: 05.10.11 18:50
 citēt
nu jau aizgāja par tālu, no kā daudz neko nejēdzam! Var ļurināt par politiku, bet no tā kur ko ražo un kā komplektē, jēgas Jums maz! Tas ir tas pats, kas pateikt, ka Latvijā neko neražo.
avatar
Publicēts: 05.10.11 18:55 labots
 citēt
talavietis:nu jau aizgāja par tālu, no kā daudz neko nejēdzam! Var ļurināt par politiku, bet no tā kur ko ražo un kā komplektē, jēgas Jums maz! Tas ir tas pats, kas pateikt, ka Latvijā neko neražo.


Gribi teikt, ka Krievijā ražo LED podložkas un apgāzt viņu pašu SMI izplatītos faktus?
Pat saules bateriju elementu ražotne viena tik Krievijā ir un tā pati šauri specializējusies uz kosmosu.
Kādreiz jau mēģināja ražot paši arī pāreju... zini, cik procentuāli brāķis bija АЛ102 vai АЛ307?
avatar
Publicēts: 05.10.11 19:14
 citēt
Eltons:
talavietis:nu jau aizgāja par tālu, no kā daudz neko nejēdzam! Var ļurināt par politiku, bet no tā kur ko ražo un kā komplektē, jēgas Jums maz! Tas ir tas pats, kas pateikt, ka Latvijā neko neražo.


Gribi teikt, ka Krievijā ražo LED podložkas un apgāzt viņu pašu SMI izplatītos faktus?
Pat saules bateriju elementu ražotne viena tik Krievijā ir un tā pati šauri specializējusies uz kosmosu.


-------
LED mūsdienās ir un paliks ķīniešu monopols, jo šo akmeni tur ar iegūst un nav viņiem savu resursu izdevīgi pārdot. Solār elelementus pamatā uz Vāciju piegādā Spānijas ražotnes un Ķīna.
Tajā pašā laikā lielā daļa vācu izstrādājumu ir made in china, kaut arī nav rakstīts.
Jā,Krievijs pirms Puķkas bija tiktālu patērētāja, ka katra trešā fūre gāja ar saldētu maizi no Rietumiem, bet kopš tā laika Krievijā daudz kas mainījies. Cik nav ASV auto ražotnes, vācu BMW Kaļingradā.
Man tikai atliek nopūsties, kad redzu, ka mūsu pieredzes apguvēji brauc uz Rietumiem pamatā plezīra braucienos pa nodokļu maksātāju naudu un vēl tā lielmanība, ja man nedosi bez maz izdevīgāko pasūtījumu, tad ejiet visi dirst!
Biju lielas vācu firmas pārstāvis deviņdesmito gadu vidū un visi mēģinājumi strādāt ar vācieti latviešiem atdūrās ar figu, jo ja nedosi uzreiz labāko, tad nedabūsi neko..
neko nedeva argumenti, pastrādāsi, pierādīsi, dabūsi arī ko labāku. latvietim vajadzēja uzreiz max, tas nekas, ka visiem jau bija kaut kur partneri, gadiem sastrādājušies, bet lūk, latviešiem vajag, lai tos pārmet un maksā vairāk.
Tā nereti ir mūsējie gribējuši paspīdēt Rietumos ar piedāvājumiem un nesaprot, kā tad tā, mēs piedāvājam to pašu, bet drusku lētāk, dodiet mums pasūtījumu! Un, domājiet, ka rietumnieks pateiks- jā, forši, ka jūs uzradāties, ietaupīsies pāris senti un mēs to partner labprāt to dažu sentu dēļ uzmetīsim? Nē, viņi izbrīnīti jautāja- kāpēc mums to vajag? Mums nevajag lētāku, mums vajag veco labo un pārbaudīto gadu desmitos. Mēs esam ne tikai biznesa partneri, mums ir draudzīgas attiecības arī bez tā..
avatar
Publicēts: 05.10.11 19:20 labots
 citēt
talavietis: Nē, viņi izbrīnīti jautāja- kāpēc mums to vajag? Mums nevajag lētāku, mums vajag veco labo un pārbaudīto gadu desmitos. Mēs esam ne tikai biznesa partneri, mums ir draudzīgas attiecības arī bez tā..


Ot es ar jauniešiem stāstu ka "Man vecie klienti JAUNUS nevajag" šie muld kaut ko par Miljoniem baiso peļņu kas būšot ja taisīšū LĒTĀK / VAIRĀK , interesanti kāpēc man tas būtu jādara , man vis tāpat ir TAGA prieks kam man LETĀK VAIRAK ar tādu pašu rezultātu un ILZORU perspektīvu zemāku līmeni :):) Man preciīz tāpat Latvijā TIKAI pastāvīgi klienti un jaunus man nevaig LIELA ĶEPA , arpus Latvijā esam savu nišu ieņemoši palēnām un stabili NAFIG man ko mainīt baigi rauties meklēties un riskēt :):)
avatar
Publicēts: 05.10.11 19:23
 citēt
Austrumu blokam sava izpratne par kapitālismu. Piemērs no auto industrijas- Reno piedāvāja bulgāriem krāmēt kopā auto, tikai noteiktu laiku saražoto drīkstēja tirgot tikai savam iekšējam tirgum. protams, bulgārs tač nav stulbs, var arī pa kluso tirgot uz eksportu, kā rezultātā ražotne ir Rumānijā un rumāņu mašīnas, lētas (sūdi pēc skata) ripo pa Rietumu ceļiem.
Lai kā arī Krievijā neietu, mums uz viņu fona nav ar ko izcelties... ar skumju nopūtu. Mums pat savu izejvielu nav (izņemot koksne), ko varētu pārdodot apēst holandiešu Gouda sierā...
avatar
Publicēts: 05.10.11 19:26
 citēt
Lunis:
talavietis: Nē, viņi izbrīnīti jautāja- kāpēc mums to vajag? Mums nevajag lētāku, mums vajag veco labo un pārbaudīto gadu desmitos. Mēs esam ne tikai biznesa partneri, mums ir draudzīgas attiecības arī bez tā..


Ot es ar jauniešiem stāstu ka "Man vecie klienti JAUNUS nevaig" šie muld kautko par Miljoniem baso peļņu ka sbūs ja tasišū LĒTĀK / VAIRĀK , intresanti kapēc man ta sbūtu jādara , man vis stapat ir TAGA prieks kam man LETĀK VAIRAK :):) Man preciīz tāpat Latvijā TIKAI pastāvīgi klienti un jaunus man nevaig LIELA ĶEPA , arpus Latvijā esam savu nišu ieņemoši palēnām un stabili NAFIG man ko mainīt baigi rauties meklēties un riskēt :):)

------

Nupat jau mūsējie arī gudrāki paliek un lai iespiestos biznesa jomā, cenšas nopirkt "vārdu" Rietumu biznesa aprindās, jo jaunajiem ar mūsu domāšanu un stilu ir neiespējami izturēt rietumnieku piemēroto pārbaudes laiku un iekarot savu nišu. Vajag ātri un daudz!
avatar
Publicēts: 05.10.11 19:28 labots
 citēt
Es te reiz skaitiju cik VIĻŅUS "Visu izkonkurētājus" esmu novērojis , snāca 3-4 vismaz !! Es kā biju tā paliku no SIMTIEM "Izkonkurētājiem" palikuši 2-3 cilvēki !:):) PA 25 GADIEM!! Nu nedraudzējās te cilvēki ar VESELO SAPRĀTU nedraudzējās. Pats neticamakais man vienmēr liekas KĀ pie pilna prāt esoši itkā ne stulbi cilvēki METAS / KĒRAS investē milzu līzdeļus jomās kurās viņi NEKO NESAJĒDZ un 99% BANKRITĒ jau sākuma stadījā , dumi itkā nav BET IDEJAS nu pilnīgi nekādas vienkarši NAV :):) Cilvēki bez spējām bez zināšanām bez pieredzes PILNĪGI BEZ NEKĀ tikai ar naudu un IZMET VEJA to piķi :):) PATI GALVENĀ fišk ako mācijos pie VISIEM saviem skolotājiem bija KA VEIDO BIZNESU , fočet manā izpratnē var KARS MUĻKIS bet vaidot BIZNESU radošā jomā ir BAIGI JAMĀK , tas bij pats pats galvenais ko mācijos no VSIEM nevis "Fočet" :):) Tieši tāpēc man ŽOKLIS ATKARAS par PILNĪGU MUĻKU ši jomā izdarībām kuras JAU SĀKOTNĒJI apsalūti paredzami 100% noved vienīgi pie KRAHA :):) Vislielākie āksti ir "Palīgskolu biznesmeņi" kas apsolvē kādas PALĪGSKOLAS ļiemņa biznesa SKOLAS / UTT. kā piemērs no 1 kursa fizikas studentiem kurš pēc pirmā semestra ieliek sludinājumu "Ātombumba rīt uz pusdienlaiku , hirosima jūsu kaimiņiem LĒTI ĀTRI!!" tas tač tik vienkarši ŠKIET pirmaj`akursā:):)
avatar
Publicēts: 05.10.11 19:37
 citēt
Lunis:Es te reiz skaitiju cik VIĻŅUS "Visu izkonkurētājus" esmu novērojis , snāca 3-4 vismaz !! Es kā biju tā paliku no SIMTIEM "Izkonkurētājiem" palikuši 2-3 cilvēki !:):) PA 25 GADIEM!! Nu nedraudzējās te cilvēki ar VESELO SAPRĀTU nedraudzējās.


----------------

Vācieši nereti liek saprast, jūs latvieši esat visādi forši, bet viena nelaime gan jūs vajā... jūsu lielmanība un deguns pārāk gaisā un tas duras mākoņos, neļaujot uz priekšu virzīties..
Tur tomēr ir daudz taisnības. Mūsu stiprais lats, augstākās cenas... es nestrādāšu par tādu naudu.. utt
Jocīgi, ka pirmskrīzes laikā vidējs vācu šoferis saņēma mazāku algu kā latviešu. Reģipšiniekus nemaz nemitot. Nereti latviešu uzņēmējs skaitīja kapeikas makā, jo izmaksāja pēdējo savam celtniekam, lai tikai varētu pildīt līguma termiņus, jo citādi šis 2000 Ls pelnītājs varēja peteikt- es eju prom!
avatar
Publicēts: 05.10.11 19:43 labots
 citēt
Es vienmēr atceros savus Vācu onkuļus un tantes kuri BZINESĀ pilnīgi neko neslēpa. Visu ko no viņiem iemācījos izmantoju sobaldie KAUT GAN viņi akceptēja ka BIZNESU NETAISU jo mani tas neinteresē:) Pats smieklīgākais bija mana bijusī laulene kurai taka sagribējā BZIENSU ar viņiem , cilvēks vēl pēc 20 gadiem NEVAR PIEDOT ka es jau tad zināju ka šai nākamos 20 gadus būs jāšancē 6 dienas nedēļā 16h dienā ar 2 brīvām nedēļām gadā :):) ES VAINĪGS ka es no tā atteicos JAU SAKUMĀ jo sapratu KĀ STRĀDĀ VĀCU ģimenes BIZNESS :face-wink::face-wink::face-grin: Iedomājies cilvēkam nepietika ka šis bija Latvijā "Muļki laižot" nopelnīhis Ļimonu zaļo naudiņu , sagribējās VAIRĀK UN VIENMĒR nu SAŅEMA , piķi "Virtuāli" gada pārskatos un URBŠANU no rīta līdz vakaram :):) Kas nekaitēja saulainā dzimtenē NEDAUDZ STABĪLI bes stresa lēnā garā neko īapši nedarot VISS NOTIEK nē vajazdēja "Baiso bziensa pieaugumu"
avatar
Publicēts: 05.10.11 19:49 labots
 citēt
īs piemērs- baltkrievu puisis žēlojas man, ka viņu Lukaš maita, neļaujot ievest firmas džinsus, bet jāstaigājot baltkrievu ražojuma džinsos, kurus viņa muterīte vietējā šūšanas rūpnīcā šujot.
- šim saku, bet forši, muterītei alga un tā.. galu galā, kur problēmas, varat taču tasīt arī labākus, kas to liedz?
Kāpēc Zviedrijā visu ko ražo, nekautrējas vidējais zviedru patērētājs lietot? Uz ceļiem zviedru mašīnas, mežos zviedru zāģi..
džunsus šuj zviedru šujmašīnas...
lido zviedru lidmašīnas
Ir gan Gustavberg santehnika,
gan ericsons k0 piezvanīt.

Pirms daudziem gadiem Latvija bija slavena kaut sūdu psrs, bet ar saviem ražojumiem jeb brendiem. No tā vairs nekas nav palicis un jauns vetā nekas nav radīts. Nemākam mēs strādāt ar Rietumiem un nesanāk arī ar Austrumiem. Uz visiem apvainojušies, visi vainīgi, ka esam kur esam.
Vienīgi kur mēs slaveni uz ES kopējā fona, tā ir Shēmošana.

Lunis, Tu domā, ka mūsu uzņēmēju varēja deviņdesmito gadu sākumā ieksutināt cenu starpība 5 DM uz m3 kokmateriālu? Nē, par tādu peļnas starpība mūsējs bračka manā klātbūtnē vācu partnerim pateica nē...

Pat savu vietējo papīru vēlēšanu biļeteniem nemākam izmantot... eh.. un tik runājam par citiem.
avatar
Publicēts: 05.10.11 20:07 labots
 citēt
talavietis:
Vienīgi kur mēs slaveni uz ES kopējā fona, tā ir Shēmošana.

Lunis, Tu domā, ka mūsu uzņēmēju varēja deviņdesmito gadu sākumā ieksutināt cenu starpība 5 DM uz m3 kokmateriālu? Nē, par tādu peļnas starpība mūsējs bračka manā klātbūtnē vācu partnerim pateica nē...

Pat savu vietējo papīru vēlēšanu biļeteniem nemākam izmantot... eh.. un tik runājam par citiem.


Nuuu veci SHĒMOTĀJI ar švaki. Kad braukājām par ES ar pārbaudēm , Italis reiz piedzērās un skadri pateica LATVIJA NAUDU NEVAIG DOT , viņi to pat nozagt NEPROT !:):) Izrādās Italija nosperot līdz pat 50% no EU fondu piķa , bet izdara APSALŪTĪ TĪRI :D ;D Izrādās SPERT tur prot visi , bet LIETDERĪGI izmantot skaitās baigi kruta , to mākot RETAIS , ja māk ielikt biznesā tad BAIGI KRUTS skaitās:):) Viena lieta gan man tad tapa skaidra izbraukājot tos Vācijas austrumus un Dienvideiropu , LATVIJA ir BAGĀTA / PĀRTIKUSI valsts joprojām uz DAUDZUS EU reģionu fona:):)

Viens fakts gan ir , ja man jautā KĀPĒC NEESI MILJONĀRS skaidri zinu ka cilvēks PILNĪGS muļķis vai "No Latvijas" , lai mazajā biznesā kļūtu bagāts tas pēc definīcijas ir neiespējami , to neparedz pats bziesa princips STRĀDĀ KAMĒR GRIBAS / VARI nevis lai BAIGI DAUDZ PIĶA :):)

Mēs piemēram vislaik rēķinam IZDEVĪGUMU , es nezinu kas jādara LV lai būtu rentabli lielot pašu krutāko FOTO tehniku , tas tīri matemātiski ir NERENTABLI:):) Kā te čalīts viens no laukiem parsija CIK maksā profu studija ! Pateicu kā reķināju KO GRIBĒT ~ 74 T Ls :):) PRINCIPĀ to pšu var izdarīt arī ar tehniku pa ~20 t Ls bet pietiek arī ar 5 t Ls un normāli var iztikt arī ar 1500Ls :D :D
avatar
Publicēts: 05.10.11 20:21
 citēt
Nupat sanāca izkost vienu mazu autotransporta firmeli DE ar 8 transporta vienībām. Samērā jauna, bet sāls tajā, ka strādā arī pats šefs uz smagā un viņa dēls. Nereti sanāk, ka no savas algas spiesti piestiķet šoferu algām, jo ne vienmēr viss ir gludi, nākās kaut kur zaudēt...
Nu tad pirmais ko šoferi vienmēr zināja, ka šefs maita daudz pelna un viņiem maz maksā.

PS: ja kas nav man intereses aizstāvēt, jo strādāju tur pats par šoferi un ātri sapratu, kur un kā firma pelna. Tikai pārējiem ilgi nācās skaidrot un pamazām, kamēr pieleca šī matemātika.
avatar
Publicēts: 05.10.11 20:25 labots
 citēt
Man bijušais ar ir transport firmele maziņa "Paralēli" , kas visus saražotos labumus transportē klientiem :):) TAKA ZINU bišķi to biznesu:face-wink: Principus apmēram nevss kas un kā :) Baig sarežģits un riskansts biznes ar Biržu izsolem un transportu un gaumēm :):) Tapēc man labi kur man LABI , nekas ārkārtējs nenotiek , nekāda stresa neliels bet stabils bizness , par miljonāriem kļūt gribētājus apsmaidu :):)
avatar
Publicēts: 05.10.11 22:35
 citēt
imgfoto:
Eltons:
He, he... es pat teiktu, iezīmējas izteiciens "lampočka Medveģeva"... šis sižets bija redzēts... bet fakts ir tāds, ka visā Krievijā nav neviena zavoda, kas ražo gaismas diodes... paradokss...


Kāpēc Tev liekas, ka tas ir paradokss? Ja pēc dažām aplēsēm viņu IKP 60% ir no fosilo kurināmo tirdzniecības un ar to saistīto... Pa lielam viņi tak neko neražo, nu "nekas" protams ir pārspīlēti, bet nu tā globāli skatoties:)

Ak jā atbildod ekoistam, ka it kā pie mums ir tas pats, tik ar koksni...tad:
1. tas ir ATJAUNOJAMS RESURSS;
2. lielākā daļa mūsu mežu ir mākslīgi stādīti tieši šim mērķim, lai sasniedzot ciršanas vecumu tiktu pārvērsti naudā:)
3. 20. gados mežu Latvijā bija daudz mazāk(bija nocirsti) un nekas, atauga. sk. 1. punktu:)

Paskati kā rēķināja mežus tad un tagad....šobrīd jebkurš krūms jau skaitās lietas koks...un mežs.
cilvēki arī ir atjaunojams resurss.
avatar
Publicēts: 06.10.11 08:33
 citēt
Nezinu kā rēķināja toreiz, bet ejot medībās Priekules pusē kopā ar vienu vecu onku varu atklausīties, ka "te šaj vietā Latvijas laikā bija ceļs, te mājās utt..." tā ka ir aizaudzis ļoti... Un tas ka tagad tā pavairāk cērt, nu un...ataugs tak, kas ir 50-80 gadi mūžības priekšā?:)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 22
  11. 23
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):