forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 19
  5. 20
  6. 21
  7. 22
  8. 23
  9. 24
  10. 25
  11. 26
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.10.11 16:18
 citēt
Haiduks::D
Manas domas ir, ka Zatlerieši ir izspēlējuši LIELO un PĀRDOMĀTO trumpi. Un tagad praktiski neatkarīgi no laulībām, radi kausies :D
Ne velti viņš visu taisa pussoli priekšā.
Laulības SC, ZRP Vienotība... un pēc trim gadiem eksistēs spēcīga Zatlera partija un bariņš sīku partiju, kas būs radušās no SC un Vienotības iziršanas :D
Dieva dēļ Sapper, te nenāc, man no tevis pumpas metās :D




Apsmērē pumpas ar zeļonku un pastāsti vēl kaut ko par lielajiem un pārdomātajiem ZRP trumpjiem un spēcīgo partiju. Vēl valdība nav gatava un Saeima uz 1. sēdi sanākusi, bet Zīger... tfu, Zatleristiem jau -6 vietas Saeimā. :D www.apollo.lv...
avatar
Publicēts: 16.10.11 19:06
 citēt
Tā vien izskatās,ka ZRP būs zaudējuši,nemaz kārtīgi nesākot spēlēt....
avatar
Publicēts: 16.10.11 19:46 labots
 citēt
Hmm... vēl nebiju kārtīgi uzzīmējis Trojas zirgu, kurš pat līdz ponijam nevelk, kā jau viss atkal jāpārzīmē, kā šis ponijs jau sāk sadalīties sastāvdaļās...
avatar
Publicēts: 16.10.11 20:08
 citēt
Eltons:Hmm... vēl nebiju kārtīgi uzzīmējis Trojas zirgu, kurš pat līdz ponijam nevelk, kā jau viss atkal jāpārzīmē, kā šis ponijs jau sāk sadalīties sastāvdaļās...
A Tu dabeidz šito Trojas pōniju un pēc tam uztaisi "pārzīmēto" versiju :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.10.11 20:14
 citēt
smartins:
Eltons:Hmm... vēl nebiju kārtīgi uzzīmējis Trojas zirgu, kurš pat līdz ponijam nevelk, kā jau viss atkal jāpārzīmē, kā šis ponijs jau sāk sadalīties sastāvdaļās...
A Tu dabeidz šito Trojas pōniju un pēc tam uztaisi "pārzīmēto" versiju :bad_smile:


Materiāla tiešām vairāk kā es spēju rast laiku to visu atspoguļot... re, rītdienas gaidāmajām suņu rejām arī sižets iezīmējies...
avatar
Publicēts: 16.10.11 20:20 labots
 citēt
Pēc gada gaidāms A.Bērziņa rīkojums Nr.X par Saeimas atlaišanu un sāksies viss no gala :haha:
avatar
Publicēts: 16.10.11 20:59
 citēt
smartins:Pēc gada gaidāms A.Bērziņa rīkojums Nr.X par Saeimas atlaišanu un sāksies viss no gala :haha:

Jā gan!Šoreiz klaunāde padevusies īpaši komiska.Re ku šodien seši štuki esot izstājušie no Zatlera blices un līdz ar to laikam nekas tā īsti nesanāk.:face-grin:Būs vien"darbs" jāsāk no sākuma!:face-crying:
avatar
Publicēts: 16.10.11 21:00
 citēt
A mums te jau 23 lapas pierakstītas!:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.10.11 21:07
 citēt
un būtībā viss šis laiks ir tukšgaita. Cik ilgi vēl?
avatar
Publicēts: 16.10.11 21:25
 citēt
karroče, dd&m un pakaļā shit'o valdību! :exciting:
avatar
Publicēts: 16.10.11 21:26
 citēt
Sapper:
Haiduks::D
Manas domas ir, ka Zatlerieši ir izspēlējuši LIELO un PĀRDOMĀTO trumpi. Un tagad praktiski neatkarīgi no laulībām, radi kausies :D
Ne velti viņš visu taisa pussoli priekšā.
Laulības SC, ZRP Vienotība... un pēc trim gadiem eksistēs spēcīga Zatlera partija un bariņš sīku partiju, kas būs radušās no SC un Vienotības iziršanas :D
Dieva dēļ Sapper, te nenāc, man no tevis pumpas metās :D




Apsmērē pumpas ar zeļonku un pastāsti vēl kaut ko par lielajiem un pārdomātajiem ZRP trumpjiem un spēcīgo partiju. Vēl valdība nav gatava un Saeima uz 1. sēdi sanākusi, bet Zīger... tfu, Zatleristiem jau -6 vietas Saeimā. :D [url=http://www.apollo.lv/portal/news/articles/252929


Noteikti]http://www.apollo.lv/portal/news/articles/252929

Noteikti[/url] apsmērēšu... no tevis zaraza dikti nāk :D ... gan jaf laiks rādīs, vai ir tā kā filmā- Pie bagātās kundzes :D- ja nedosi ministru- eju prom, vai arī citi iemesli :D
Bet būtu labāk turējis muti- tavs pareģojums nepiepildās... (mans arī, tāpēc es te klusēju pa šo līniju, kamēr tu atkal nesāki smirdēt) ... un tie seši man atgādina tevi- kažoka mainīšanas ziņā :D
avatar
Publicēts: 16.10.11 23:19
 citēt
Olšteina sešinieks... lepni skan!
Jopcik... Trojas ponijā vēl viens pōnijs... cirks turpinās...
Redzēsim, kas rītdien cirka arēnā būs kad šakāļi pulcēsies protestā, ka šos nelaiž pie siles... un ko aizvainotā kuļa purns fleitēs...
avatar
Publicēts: 16.10.11 23:33
 citēt
Eltons:Olšteina sešinieks... lepni skan!
Jopcik... Trojas ponijā vēl viens pōnijs... cirks turpinās...
Redzēsim, kas rītdien cirka arēnā būs kad šakāļi pulcēsies protestā, ka šos nelaiž pie siles... un ko aizvainotā kuļa purns fleitēs...


Kāda jēga nelaist viņus pie siles, ja tava sile tukša :D
Latvijas īstie patrioti Īrijā sēnes griež, lai būtu par ko izaudzināt Latvijai pilsoņus, ja vien atgriezīsies :D
avatar
Publicēts: 16.10.11 23:51 labots
 citēt
talavietis:un būtībā viss šis laiks ir tukšgaita. Cik ilgi vēl?


Kādā tukšģaitā, reku, Eltona "draugi" rīt vāks parakstus par krievu valodu! Un galvenais prikols, ka parakstus viņi savāks. Referendums notiks, atkal pāris ļimaki zemē nosvietsi. Kas ieguvējs? Prese un pāris saujiņas radikālo virzienu bīdītāji.
avatar
Publicēts: 16.10.11 23:54
 citēt
Skatījos reakciju uz sešu Olšteinistu rīcību, un pēkšņi "uzkrita", ka Delfos dominē viedoklis "Malacis Olšteins, tā tiem ZRP vajag!", savukārt tvnet- "Seši sūdi terorizē valsti!" Esmu par otro, un slikti, ka Dombrovskis pieļauj iespēju ar viņiem runāt. Valdības, lai neradītu precedentu, nepiekāpjas pat cilvēku nolaupītājiem, jo labums no šādiem "risinājumiem" ir šķietams un īslaicīgs. Delfi ir populārāks, un man radās iespaids, ka gan ZRP nomelnotāji, gan "Olšteinisti" šeit "strādā", tātad projekts ir nopietns. Bet fotoblogā valdošais noskaņojums ir skats no malas ar moto "Cirks turpinās!" Ja mēs katrs pajautātu paši sev: "Kāpēc manis nav tur, kur izlemj lietas?", varbūt stāvoklis uzlabotos? Esmu tikai mēnesi vecs fotobloga lietotājs, bet redzu šeit daudz patriotisku, analītisku un gudru cilvēku, un kāpēc gan kādam nevarētu būt arī politiķa talants?
P.S. Nepatikai pret kādu politiķi, veselu partiju un pat visu valdību nav nekāda sakara ar attieksmi pret Valsti, tā ir mūsu lielākā bagātība un pieder mums visiem!
avatar
Publicēts: 17.10.11 00:24
 citēt
Haiduks:
Eltons:Olšteina sešinieks... lepni skan!
Jopcik... Trojas ponijā vēl viens pōnijs... cirks turpinās...
Redzēsim, kas rītdien cirka arēnā būs kad šakāļi pulcēsies protestā, ka šos nelaiž pie siles... un ko aizvainotā kuļa purns fleitēs...


Kāda jēga nelaist viņus pie siles, ja tava sile tukša :D


Jēga tada, lai nelien ar savām netīrajām kājām kaut tukšajā silē un nevelk to uz savu etnisko kūti.
avatar
Publicēts: 17.10.11 00:29
 citēt
Vaards:
talavietis:un būtībā viss šis laiks ir tukšgaita. Cik ilgi vēl?


Kādā tukšģaitā, reku, Eltona "draugi" rīt vāks parakstus par krievu valodu! Un galvenais prikols, ka parakstus viņi savāks. Referendums notiks, atkal pāris ļimaki zemē nosvietsi. Kas ieguvējs? Prese un pāris saujiņas radikālo virzienu bīdītāji.


Pričom te Eltons, nesaprotu... tāda nu ir tā demokrātija, kas jums, rubikiešiem, ne sapņos nerādījās jūsu laikā. Tagad jūsu tirliņš Eiropu smīdina ar savu trulumu, bet kapitālisma labumus bauda nemaz neviebdamies, kā tas pūst un smird...
avatar
Publicēts: 17.10.11 00:41
 citēt
GunarsII:Skatījos reakciju uz sešu Olšteinistu rīcību, un pēkšņi "uzkrita", ka Delfos dominē viedoklis "Malacis Olšteins, tā tiem ZRP vajag!", savukārt tvnet- "Seši sūdi terorizē valsti!" Esmu par otro, un slikti, ka Dombrovskis pieļauj iespēju ar viņiem runāt. Valdības, lai neradītu precedentu, nepiekāpjas pat cilvēku nolaupītājiem, jo labums no šādiem "risinājumiem" ir šķietams un īslaicīgs. Delfi ir populārāks, un man radās iespaids, ka gan ZRP nomelnotāji, gan "Olšteinisti" šeit "strādā", tātad projekts ir nopietns. Bet fotoblogā valdošais noskaņojums ir skats no malas ar moto "Cirks turpinās!" Ja mēs katrs pajautātu paši sev: "Kāpēc manis nav tur, kur izlemj lietas?", varbūt stāvoklis uzlabotos? Esmu tikai mēnesi vecs fotobloga lietotājs, bet redzu šeit daudz patriotisku, analītisku un gudru cilvēku, un kāpēc gan kādam nevarētu būt arī politiķa talants?
P.S. Nepatikai pret kādu politiķi, veselu partiju un pat visu valdību nav nekāda sakara ar attieksmi pret Valsti, tā ir mūsu lielākā bagātība un pieder mums visiem!


Patīk tas tev vai nepatīk, bet politika ir kompromisu māksla. Attiecīgi mērķa sasniegšanai būs nepieciešami kompromisi. Kompromiss Dombrvskim:
a) Runāt ar 6 tirliņiem (kas ir prātīgākie no tās kompānijas) un spēt tomēr izveidot to latvisko valdību, turpināt darbu pie bdžeta, aizdevējiem, konsolidācijas;
b) Pasūtīt šos nah. Uzspļaut virsū, noraut kloķi, pakārties. Esi reāls, ka vispār ir b) variants tādam Dombrovskim?
avatar
Publicēts: 17.10.11 01:33
 citēt
Haiduks:


...no tevis zaraza dikti nāk :D
...Bet būtu labāk turējis muti........
...kamēr tu atkal nesāki smirdēt)
...un tie seši man atgādina tevi- kažoka mainīšanas ziņā :D



Piedod, godātais, es nesapratu, tas bija mēģinājums paspīdēt ar intelektu, vai mani aizskart?
avatar
Publicēts: 17.10.11 08:04
 citēt
Sapper:
Haiduks:


...no tevis zaraza dikti nāk :D
...Bet būtu labāk turējis muti........
...kamēr tu atkal nesāki smirdēt)
...un tie seši man atgādina tevi- kažoka mainīšanas ziņā :D



Piedod, godātais, es nesapratu, tas bija mēģinājums paspīdēt ar intelektu, vai mani aizskart?


Es tev savu attieksmi izteicu jaf sen, tu to vēl citēji
Publicēts: 16.10.11 16:18
Dieva dēļ Sapper, te nenāc, man no tevis pumpas metās :D
Ko vēl gribi dzirdēt??? Varbūt man palasīt tavus skaistos izteicienus iepriekšrakstītos, kuru ietekmē radās šie te :D :D :D, bet es pa slinku, lai raktos :)
avatar
Publicēts: 17.10.11 08:31
 citēt
...lai cik bēdīgi to nebūtu atzīt,bet šie 100 klauni ir mūsu slimās sabiedrības spogulis.:anger:
avatar
Publicēts: 17.10.11 08:37
 citēt
Jolan:...lai cik bēdīgi to nebūtu atzīt,bet šie 100 klauni ir mūsu slimās sabiedrības spogulis.:anger:


Liekas, ka cirks ilgi turpināsies :)
Pēc Ventspils naudas ieviešanas mainās valūtu kursi :D
100 venti =10 lembergi= 1 lats
5 lembergi = 1 dombrovskis
Naudas aploksne kā pateicība = 1 zatlerīts
Naudas aploksne- kukulis = 1 auderīts
avatar
Publicēts: 17.10.11 09:42
 citēt
Skatos uz Zatleru+Kukuli un arvien vairāk nāk prātā viens pilnmēness nakšu abdauzītais ar savu Siāmas dvīņubrāli.
Kāds zina, Saeimas spīkera labā roka ir nokārtojusi skandālu ar Ādažu pašvaldību par žogu tauvas joslā?
avatar
Publicēts: 17.10.11 10:30
 citēt
Portāls TVNET novēroja, ka SC Saeimā ievēlētie deputāti ierasto Georga lentīšu vietā rotājušies ar Latvijas valsts karoga piespraudēm. www.tvnet.lv...

Saredzu jau Eltonu zīmējam lielu brūnu lāci ar sarkanbaltsarkanu lentīti pie krūts. ;-)

Bet īstenībā - ļoti pozitīva zīme!
avatar
Publicēts: 17.10.11 12:25
 citēt
Lielākais cirks tur notiek tieši šajā brīdī - kaut kāds Ivars Zariņš ir tā pieķitējies, ka jau desmito reizi mēģina un nevar nolasīt zvēresta tekstu.
avatar
Publicēts: 17.10.11 12:56
 citēt
Haiduks:Varbūt man palasīt tavus skaistos izteicienus iepriekšrakstītos, kuru ietekmē radās šie te :D :D :D, bet es pa slinku, lai raktos :)


Saņemies, nepaslinko. Ja atradīsi no manis sev ko personiski adresētu, nevis par diskusijas tēmu, es nekad vairs nekomentēšu tavus tekstus. :D
avatar
Publicēts: 17.10.11 13:20
 citēt
Sapper:
Haiduks:Varbūt man palasīt tavus skaistos izteicienus iepriekšrakstītos, kuru ietekmē radās šie te :D :D :D, bet es pa slinku, lai raktos :)


Saņemies, nepaslinko. Ja atradīsi no manis sev ko personiski adresētu, nevis par diskusijas tēmu, es nekad vairs nekomentēšu tavus tekstus. :D

Oki, un es to pašu darīšu ar taviem tekstiem :)
avatar
Publicēts: 17.10.11 13:22
 citēt
Schneider:Lielākais cirks tur notiek tieši šajā brīdī - kaut kāds Ivars Zariņš ir tā pieķitējies, ka jau desmito reizi mēģina un nevar nolasīt zvēresta tekstu.


...ja šitie ir 100 "labākie",tad stādos priekšā kādi ir pārējie 2 miljoni.:bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.10.11 13:42 labots
 citēt
Jolan:... ja šitie ir 100 "labākie", tad stādos priekšā kādi ir pārējie 2 miljoni.:bad_smile:

nu, varbūt shit'ie ir ne 100 paši "labākie", bet 92 no kādiem 247 labākajiem un vēl 8, kuri pēc labuma ierindojās no 2357. vietas līdz 7859. vietai! :grimace:
avatar
Publicēts: 17.10.11 14:40
 citēt
Schneider:Lielākais cirks tur notiek tieši šajā brīdī - kaut kāds Ivars Zariņš ir tā pieķitējies, ka jau desmito reizi mēģina un nevar nolasīt zvēresta tekstu.


Man jau vairāk liekas, ka viņš nevis pālī bija, bet nespēja no galvas atcerēties, un beigās tomēr nācās nolasīt, jo izskatījās, ka SC baigi grib parādīt, ka viņi no galvas zin zvērestu, jo cik sanāca uzmest aci, SC deputāti centās skaitīt no galvas zvērestu, pārējie lasīja.
avatar
Publicēts: 17.10.11 14:54
 citēt
Skaidrā būdams, jau no pirmās samisēšanās saprastu ko zini un ko nē. Šim vajadzēja veselas 6 reizes.
Mūli pielējis bija, Streipa apzīmējums!:anger:
avatar
Publicēts: 17.10.11 15:04
 citēt
Cik fotogrāfu ir 11. Saeimā?
avatar
Publicēts: 17.10.11 15:07
 citēt
blaac:Cik fotogrāfu ir 11. Saeimā?


Kādēļ tāds jautājums?!
avatar
Publicēts: 17.10.11 15:17
 citēt
Lai zinātu, kādu blamāžu tas blēžu kantoris uztaisīs fotogrāfu cunftei.
avatar
Publicēts: 17.10.11 15:33 labots
 citēt
Nu re, Zatleru pirmajā kārtā izgāza, par Saeimas priekšsēdētāju pagaidām neievēlēja - par 46, pret 49, 5 biļeteni nederīgi. izskatās, ka valdības veidošana turpināsies vēl kādas dienas :)
Un beigās būs V+VL+ZZS+6
avatar
Publicēts: 17.10.11 16:02
 citēt
RobertsJ:Nu re, Zatleru pirmajā kārtā izgāza, par Saeimas priekšsēdētāju pagaidām neievēlēja - par 46, pret 49, 5 biļeteni nederīgi. izskatās, ka valdības veidošana turpināsies vēl kādas dienas :)
Un beigās būs V+VL+ZZS+6



Izskatās, ka pirms otrā balsojuma Žirafei dots laiks izvēlēties - SP amats pretī dodot kādu ministra portfeli "sešiniekiem", vai arī ZOO atradenim draud nākotne opozīcijā.

Jebkurā gadījumā tas viss, kas tur notiek, izskatās nožēlojami. :bad_egg:
avatar
Publicēts: 17.10.11 16:11 labots
 citēt
Sapper:Izskatās, ka pirms otrā balsojuma Žirafei dots laiks izvēlēties - SP amats pretī dodot kādu ministra portfeli "sešiniekiem", vai arī ZOO atradenim draud nākotne opozīcijā.

Nu tāda doma man ar ienāca prātā, ka daži speciāli nobalso pirmajā kārtā pret, lai Zatleru var piespiest uz ko vairāk. Bet par to viena portfeļa atdošanu sešiniekam - par to jau it kā bija novienojušies pirms priekšsēdētāja vēlēšanām, jo Vjačeslavs Dombrovskis no ZRP teica tiešraidē, ka tāda ir vienošanās - ka vienu portfeli atdos sešiniekam izvēlēties. kaut gan ar piebildi, ka izvēlēsies kopīgi. Jo sešinieks jau paši nevar iet ministros, tad būs jāatstāj deputāta vieta, un tur nāks vietā atkal ZRP biedrs. Bet nu tūlīt jau redzēs, tiks paziņoti otrās kārtas rezultāti.


Sapper:Jebkurā gadījumā tas viss, kas tur notiek, izskatās nožēlojami. :bad_egg:

Nu bet vispār zatlers pats to putru ievārīja mētādamies riņķī, un mainīdams visu laiku savu viedokli. Būtu vadījies no savas pirms vēlēšanām izvirzītās loģikas, nebūtu tas viss balagāns bijis.

Arī otrajā kārtā neievēlēja - 45 par, 51 pret, 4 nederīgi biļeteni, trešo reizi Zatlers nekandidēšot.
avatar
Publicēts: 17.10.11 16:39
 citēt
Nu izskatās, ka kāds bez sešiem bundziniekiem ir "uzmetis" koalīciju. Būtu interesanti uzzināt, kurš kā balsoja. :)
avatar
Publicēts: 17.10.11 16:46
 citēt
GunitaB:Nu izskatās, ka kāds bez sešiem bundziniekiem ir "uzmetis" koalīciju. Būtu interesanti uzzināt, kurš kā balsoja. :)


tā gan, no potenciālās koalīcijas pirmajā balsojumā 10, otrajā 11 gab bijuši pret vai nederīgi. Un nav jau nekur arī teikts, ka tie 6 bija pret, to tik vienkārši nesanāks uzzināt.
avatar
Publicēts: 17.10.11 16:46
 citēt
skaisti taču...www.kasjauns.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 19
  5. 20
  6. 21
  7. 22
  8. 23
  9. 24
  10. 25
  11. 26
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):