forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. 26
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.10.11 09:52
 citēt
šodien vairums redz cik lūk ir slikti un cik daudz mums vēl pienākas, bet kurš novērtē kas mums jau ir? Mēs šodien dzīvojam 5x labāk kā 90 gados.
avatar
Publicēts: 20.10.11 10:00
 citēt
j0e:šodien vairums redz cik lūk ir slikti un cik daudz mums vēl pienākas, bet kurš novērtē kas mums jau ir? Mēs šodien dzīvojam 5x labāk kā 90 gados.


:D :D :D mans nodzīvotais un redzētais gan saka ko citu .
Un pats galvenais... 90 mums bija TICĪBA, CERĪBAS, un iespējas. Tagad tikai ir CERĪBAS
avatar
Publicēts: 20.10.11 10:04
 citēt
Haiduks:
j0e:šodien vairums redz cik lūk ir slikti un cik daudz mums vēl pienākas, bet kurš novērtē kas mums jau ir? Mēs šodien dzīvojam 5x labāk kā 90 gados.


:D :D :D mans nodzīvotais un redzētais gan saka ko citu .
Un pats galvenais... 90 mums bija TICĪBA, CERĪBAS, un iespējas. Tagad tikai ir CERĪBAS
Cerība? Drūma ikdiena un realitāte. Ne vairāk.
avatar
Publicēts: 20.10.11 11:41
 citēt
Kas Jums kaiš? Man ir gan ticība, gan cerība!

Varbūt katram vajag izslēgt TV un ierobežot internetu!!!

pasaule apkārt ir tik skaista, bet Jums satrauc pasaulē notiekošais, cik paaudzes to ir pārdzīvojušas un pārdzīvojušas ļoti trakas lietas. Parunājiet ar izsūtītajiem, ja vēl var atrast un sapratīsiet, ka dzīvojam miera ostā un esam Dieva svētīti!!!!
avatar
Publicēts: 20.10.11 11:50
 citēt
j0e:Kas Jums kaiš? Man ir gan ticība, gan cerība!

Varbūt katram vajag izslēgt TV un ierobežot internetu!!!

pasaule apkārt ir tik skaista, bet Jums satrauc pasaulē notiekošais, cik paaudzes to ir pārdzīvojušas un pārdzīvojušas ļoti trakas lietas. Parunājiet ar izsūtītajiem, ja vēl var atrast un sapratīsiet, ka dzīvojam miera ostā un esam Dieva svētīti!!!!


...izplatīta neveiksminieku loģika,"bet citiem iet un gāja vēl grūtāk".Diemžēl par Latviju man pat cerību nav.
avatar
Publicēts: 20.10.11 11:56
 citēt
j0e:Kas Jums kaiš? Man ir gan ticība, gan cerība!

Varbūt katram vajag izslēgt TV un ierobežot internetu!!!

pasaule apkārt ir tik skaista, bet Jums satrauc pasaulē notiekošais, cik paaudzes to ir pārdzīvojušas un pārdzīvojušas ļoti trakas lietas. Parunājiet ar izsūtītajiem, ja vēl var atrast un sapratīsiet, ka dzīvojam miera ostā un esam Dieva svētīti!!!!

Kāds stāstiņš labākam garastāvoklim.
Ārzemju žurnālists vaicā itālim:"Jums tur Itālijā atkal valdības krīze. Vai tas ir nopietni?"
Itālis atbild:"Jā, tas ir nopietni. Bet tas nav svarīgi, jo, redziet, Itālija ir zelta zeme zem Saules, un dzīve turpinās neatkarīgi no tā, vai Romā valdība darbojas, vai nē!"
Latvija ir mūsu zelta zeme!
avatar
Publicēts: 20.10.11 12:07
 citēt
Jolan:
...izplatīta neveiksminieku loģika,"bet citiem iet un gāja vēl grūtāk".Diemžēl par Latviju man pat cerību nav.


Cerību Tu esi zaudējis nevis par Latviju, bet gan par sevi mīļais fotogrāf!

Bet loģika katram sava un ja man tas palīdz, tad es tam ticu.
Pats esi bijis aušvicē un tak izdzīvoji kaut drupatiņu no tās vides, tad noteikti saproti uz ko cilvēks ir spējīgs. Tā kā vari priecāties, ka šobrīd ir tik labi, ka tādi piemēri neplosās!
avatar
Publicēts: 20.10.11 12:17 labots
 citēt
Vai valdiiba sastādiita,kas ar to Latviju iet uz bankrotu vai atiistaas ?
Kuram te nav ko ēst valdības dēļ, vai beeda par to ka nevar atlauties jaunus stiklus un krutaaku kameru ?
avatar
Publicēts: 20.10.11 12:42 labots
 citēt
Te viens video no Zadornova par Krievijas politiku, ierēdņiem un Putinu, bet labi atbilst mūsu situācijai :) - www.youtube.com...
Tai video daudzi secinājumi tā kā no šīs diskusijas būtu ņemti :)
avatar
Publicēts: 20.10.11 13:51
 citēt
j0e:Kas Jums kaiš? Man ir gan ticība, gan cerība!

Varbūt katram vajag izslēgt TV un ierobežot internetu!!!

pasaule apkārt ir tik skaista, bet Jums satrauc pasaulē notiekošais, cik paaudzes to ir pārdzīvojušas un pārdzīvojušas ļoti trakas lietas. Parunājiet ar izsūtītajiem, ja vēl var atrast un sapratīsiet, ka dzīvojam miera ostā un esam Dieva svētīti!!!!
Izsūtītie (ti kurus savāca sākumā un beigās arī) vairāk cerēja par mums tagad. Vecajiem cerība bija ieaudzināta kā tikums. Atgriezās, un kur ir cerētais?
avatar
Publicēts: 20.10.11 14:28
 citēt
Drusku par topika tiešo tematu.
Kāds, lūdzu, varētu izskaidrot matemātiku - nah. 95% vēlētāju bija jānobalso par saeimas atlaišanu, lai pēc tam savēlētu pa jaunu 2/3 no tiem, kas jau bija? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.10.11 14:35 labots
 citēt
Tu te neizliecies pa baigo gudrinieku. Redz, sarakstījis te procentus un ciparus. Salasījies visādas gudrības. Mēs tauta neko par cipariem nezinam. Mēs pret oļigarhiem un par smukākiem ģīmišiem.
avatar
Publicēts: 20.10.11 14:41
 citēt
kaadu smukinju ar lielaam aciim ar ieveeleeja ?
avatar
Publicēts: 20.10.11 14:43
 citēt
Haiduks:
GunarsII: Laba piebilde! Turklāt katrs, kam ir konts bankā, automātiski var uzskatīt, ka ir starp 2% pasaules bagātākajiem cilvēkiem.


Nu padziediet vēl kaut ko :D, ja šito palasīs tie n-tie tūkstoši, kas zaudējuši darbu, kas bankrotējuši un nezin, kā pabarot bērnus, noturēs jūs par jukušiem :D. Uzrakstiet abi, ko esiet veikuši pozitīvu, lai nebūtu tas, kas ir pašlaik- teiksim, radījuši jaunas darba vietas, palīdzējusī nabagiem, un t.t. Tukšus , it kā patriotiskus saukļus nemētājiet :). Man vārdi- šī zeme, šī valsts skan tikpat cēli, ka Latvija, jo šī zeme ir mana dzimtene (Latvija), bet manai vecmāmiņai arī dzimtene bija ŠĪ ZEME (Vidzemes guberņa)... jo nozīmē vienu un to pašu!!! Vot, kad aristokrāts iebrauks, un pēc tam stāstīs- viņš nelietos vārdus- biju šai zemē (valstī), bet teiks biju Latvijā, un tikai tāpēc, lai viņu saprastu!!! Jo viņam te naf "šī valsts" un ja teiks, tad- biju svešā valstī :D . Zinu daudz tādus, kas ar lozungiem "Es par Latviju" "Latviju latviešiem" "krievus ārā no Latvijas" apzog ŠO VALSTI, kurā es esmu dzimis :D

Tu,vecais,parādi manā textā kaut vienu"tukšu it kā patriotisku saukli".Un cik ilgi esmu strādājis šeit un ko izdarījis atskaitīties nebūtu īstā vieta.Ne visiem tas interesēs.Varu tikai pateikt,ka darba vietas,kuras bijām radījuši,tika likvidētas tieši tādas domāšanas kā tev dēļ-tie jau biezie,tos vajag padzīt,te tūkstoši bez darba,pabērni raud...utml.Sievai viena kolēga atklātā textā žēlojās-es arī esmu pabeigusi Universitāti,esmu tāda pat skolotāja kā tu,bet man nekā nav...,bet tev vesels kombināts darbojas.Nav taisnīgi!Nu tagad nav nevienam.Ir labāk?Un pašai žēlabniecei arī vairs nav kur piepelnīties!:face-wink:
avatar
Publicēts: 20.10.11 14:46
 citēt
Laviju latviešiem - Krieviju krieviešiem
avatar
Publicēts: 20.10.11 14:53
 citēt
Bērziņš rīkojumu par Dombrovska nominēšanu prezidenta amatam parakstījis īsi pēc plkst.16.25, aģentūru LETA informēja Bērziņa preses sekretāre Līga Krapāne
avatar
Publicēts: 24.10.11 21:30
 citēt
... tāpat tas ir svaigāks gaiss nekā iepriekš! balsoju par zatleru@co domu gājienu ...
avatar
Publicēts: 24.10.11 21:48
 citēt
sūdu bedrē nevar būt svaigāks gaiss...
avatar
Publicēts: 24.10.11 21:55
 citēt
tigris:... tāpat tas ir svaigāks gaiss nekā iepriekš! balsoju par zatleru@co domu gājienu ...


Gribēji svaigu gaisu, bet dabūji caur(v)ēju :) likās, ka pēc Zīgerista un nākamajiem "glābējiem" latviešiem tieksme uz mesiānismu būs apsīkusi... bet še tev... :)
avatar
Publicēts: 24.10.11 21:55
 citēt
"esmu tāda pat skolotāja kā tu,bet man nekā nav...,bet tev vesels kombināts darbojas.Nav taisnīgi!"

Vo, vo, tipiskā sociķu (arī dažu blogeru) domāšana... reku Berlīnē tikko noķēra šādu sociķi- autiņu dedzinātāju (kaut Rīgā noķertu to riepu dūrēju, es arī piedalītios linča tiesā...).

"sūdu bedrē nevar būt svaigāks gaiss..."

Nečiepsti, kad esi sūdos līdz kaklam...
avatar
Publicēts: 24.10.11 22:10
 citēt
Sapper:
tigris:... tāpat tas ir svaigāks gaiss nekā iepriekš! balsoju par zatleru@co domu gājienu ...


Gribēji svaigu gaisu, bet dabūji caur(v)ēju :) likās, ka pēc Zīgerista un nākamajiem "glābējiem" latviešiem tieksme uz mesiānismu būs apsīkusi... bet še tev... :)
avatar
Publicēts: 24.10.11 22:17
 citēt
āa ..caureju arī dabuju ..() 2vien bij varianti par ko atdot savu domu !
avatar
Publicēts: 24.10.11 22:22
 citēt
Kas attiecas uz sūdu bedri - Kad savā laikā stājāmies ES bija tāda anekdote:

Sēž sivēnmāte ar sivēniem kūtiņā, viss netīrs, nolaists, piedirsts, sīčiem jau mutē sūdi smeļas un šie prasa muterei:
- Klau, kāpēc saimnieks te neatnāk pie mums un neiztīta?
- Neuztraucaties, bērni, drīz Latvija iestāsies Eiropas savienībā, saimnikam piešķirs fondu naudu, par to arī viņš te visu satīrīs.
- Zini ko... Bet tu tikai nedirs! Labi?
avatar
Publicēts: 24.10.11 22:58
 citēt
Tā jau mutē smeļas....
avatar
Publicēts: 25.10.11 00:45 labots
 citēt
f-foto:
Zinu daudz tādus, kas ar lozungiem "Es par Latviju" "Latviju latviešiem" "krievus ārā no Latvijas" apzog ŠO VALSTI, kurā es esmu dzimis :D


Te tomēr prasās skaidrība.

Sākot ar to, kas ir domāts ar APZOG.

Un jebkurš cits moralizētājs var pajautāt, ko tu DARI, lai ierobežotu šo zagšanu: 1) esi vērsies tiesā, 2) nesadarbojies un nečupojies ar šādiem cilvēkiem, u. tml.

Te rodas visai daudz jautājumu. Vispār dzīvē ir tā, ka līdzīgie līdzīgos pazīst vislabāk. ;)


Puisīt, nekad neizvelc vienu teikumu no teksta, kā to pieprot mūšu dzeltenā prese un politiķi :D.
Pamēģināšu tev atbildēt:
1. tiešāšanās ir BAGATNIEKU privilēģija
2. atceries sakāmvārdu... apmēram tā skan... varu dokumentāli pierādīt katru santīmu, kas man ir iegūts pēc pirmā miljona :D (ja ir pelēkā viela, tad te aizdomājes :D )
... bet mani teksti tev neliedz darīt to, ko te uzsver ekoists :D
Paskatīju tavas bildes, baigi foršās, katra feika cienīgas :D... wot te ir fotobloga lielākā kļūda, ka ļauj muti dzesēt katram :D... sak, lai jauf bērniņam tiek, ka tik mums skaits :(
avatar
Publicēts: 25.10.11 09:30
 citēt
Haiduks:... wot te ir fotobloga lielākā kļūda, ka ļauj muti dzesēt katram :D



Atbalstu pilnībā. Pirms tiesībām komentēt forumā, IQ tests. Vismaz 120 punkti - ceļazīme komentāriem.
avatar
Publicēts: 25.10.11 10:08
 citēt
Sapper:
Haiduks:... wot te ir fotobloga lielākā kļūda, ka ļauj muti dzesēt katram :D



Atbalstu pilnībā. Pirms tiesībām komentēt forumā, IQ tests. Vismaz 120 punkti - ceļazīme komentāriem.


...un tā kā seit tomēr ir FOTOblogs,tad būtu vēlams vismaz 5 bildes lai varētu spriest par politiku:face-grin:
avatar
Publicēts: 25.10.11 12:54
 citēt
f-foto:
Sapper:

Atbalstu pilnībā. Pirms tiesībām komentēt forumā, IQ tests. Vismaz 120 punkti - ceļazīme komentāriem.


Tur noteikti apakšā būs viltots dokuments par IQ līmeni. Naff, jaff, wot ir ērmošanās, nevis spēle ar valodu kā IQ apliecinājums.



kāds dokuments? Online tests pirms piekļuves rakstīšanai forumā. :D
avatar
Publicēts: 25.10.11 13:43
 citēt
Vispārinājumi, "visi zagļi", "visi ir fašisti, kas nav ar mums", "atņemt un sadalīt" u.c. atavismi taču zināms, no kādām aprindām nāk joprojām, tāpēc pret tādu fundamentālismu... (nožāvājās) argumenti ir bezcerīgi... lai jau.
avatar
Publicēts: 25.10.11 13:56 labots
 citēt
f-foto:
Sapper:


Atbalstu pilnībā. Pirms tiesībām komentēt forumā, IQ tests. Vismaz 120 punkti - ceļazīme komentāriem.


Tur noteikti apakšā būs viltots dokuments par IQ līmeni. Naff, jaff, wot ir ērmošanās, nevis spēle ar valodu kā IQ apliecinājums.


f-foto, vai tu vari uzskaitīt, cik tev niku ir bijis tepat blogā :D . Diez, kā izskatītos mūsu slavenās firmas, ja ik pa laikam un katrai vietai mestu savādāku brendu. Bet nikus dažādus lieto tie, kuri ikdienā no sevis kaunās :D
Un kāpēc man būtu jātērē laiks, un vēl jo vairāk , nauda, lai tevi atšifrētu- tas ir stundu jautājums, tikai to dara par samaksu. Uz šodienu mums tikai liekas, ka esam neredzami. Bet, kā pilnīgi anonīms , man tu esi absoluti tukša vieta... vienīgi, lai balagānu padzītu :D :D :D
Un tagad uzraksti- es, f-foto,esmu godīgs Latvijas (šīs valsts) pilsonis... visu esmu darījis ievērojot likumus . Vismaz jautrību ienesīsi.
avatar
Publicēts: 25.10.11 14:35 labots
 citēt
Jolan:
Sapper:


Atbalstu pilnībā. Pirms tiesībām komentēt forumā, IQ tests. Vismaz 120 punkti - ceļazīme komentāriem.


...un tā kā seit tomēr ir FOTOblogs,tad būtu vēlams vismaz 5 bildes lai varētu spriest par politiku:face-grin:



Piekrītu, bildēs jābūt attēlotiem 5 dažādiem politiķiem :D Aaaaiziet!
avatar
Publicēts: 03.06.20 16:20
 citēt
Vaards:Portāls TVNET novēroja, ka SC Saeimā ievēlētie deputāti ierasto Georga lentīšu vietā rotājušies ar Latvijas valsts karoga piespraudēm. www.tvnet.lv...

Saredzu jau Eltonu zīmējam lielu brūnu lāci ar sarkanbaltsarkanu lentīti pie krūts. ;-)

Bet īstenībā - ļoti pozitīva zīme!


jauns.lv...

Šogad tātad ir paspēts īstā laikā!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. 26
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):