forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.09.11 09:53
 citēt
Par VL balsot nevar, jo tur esošie no ekonomikas un finansēm saprot tik pat daudz kā cūka no kardioloģijas....... ar nacionālo patriotismu vien nepietiek
avatar
Publicēts: 10.09.11 11:11
 citēt
Es domāju,ka no visiem kandidātiem neviens vēl nav ievēlēšanas vērts,tādēļ ignorēšu viņus visus.Kāpēc gan man deleģēt pašam sev kaklakungus?
avatar
Publicēts: 10.09.11 11:45
 citēt
man līdzīga situācija, nevaru starp šiem atrast to mazāko ļaunumu....
avatar
Publicēts: 10.09.11 16:52
 citēt
atrast to mazāko ļaunumu ...

var šeit arī a ieskatīties:
gudrasgalvas.lv
www.kandidatiuzdelnas.lv
:grimace:
avatar
Publicēts: 10.09.11 17:03
 citēt
Nez, nez... Es gan jau, ja varētu tad par Vienotību balsotu, pagaidām viņi man viseiropeiskākie izskatās. Protams, ka viņiem ir Štoks, bet tas arī ir vienīgais no prime evils, ko es tur varu saskatīt. Plus šiem ir diezgan profesionāla komanda, kas diezgan nebaltās miesās raujas, cik man bijusi darīšana. Vienīgie kosjaki, ko esmu tā pa lielam piefiksējis ir nesadzīvošana ar krieviem (šeit viņi ir labojušies) un brīžiem pārāk liels vēriens ar pārāk mazu finansējumu.
avatar
Publicēts: 10.09.11 20:22
 citēt
Kāds, lūdzu, varētu izskaidrot, ar ko VL ir baigi labie? Manuprāt, tas pats, kas PCTVL., tikai ar pretējo zīmi, tādi paši ekstrēmisti. Šīm divām partijām vienai bez otras vienkārši nebūtu jēgas.
avatar
Publicēts: 10.09.11 20:39
 citēt
smartins:Kāds, lūdzu, varētu izskaidrot, ar ko VL ir baigi labie? Manuprāt, tas pats, kas PCTVL., tikai ar pretējo zīmi, tādi paši ekstrēmisti. Šīm divām partijām vienai bez otras vienkārši nebūtu jēgas.


Viņi ir MŪSĒJIE! Tāpat kā Ugunsgrēks, Putnuballe un Candy.
avatar
Publicēts: 10.09.11 21:02
 citēt
viecha:Šīs būs pirmās Saeimas vēlēšanas,kurās nepiedalīšos!Tas ir muļķīgs balagāns absolūti bez nopietna iemesla un neko manā dzīvē neuzlabos.:face-sad:


šādu totāli bezatbildīgu latviešu dēļ urbanoviču kretīniem arī būs lielākas izredzes sagrābt varu :face-sad:
avatar
Publicēts: 10.09.11 21:15
 citēt
Tikai luudzu nevajag speeleet uz nacionaalaam juutaam,tas zirdzinsh jau ir nojaats.Labaak buutu domaajushi ko dariit tautas labaa,kad bija pie varas.Un veel jau bez esoshajiem ir diezgan daudz citi naacijas paarstaavji,kaut kaa pie varas tiecas tik vieni un tie pashi neveiksminieki.
avatar
Publicēts: 10.09.11 21:19
 citēt
ekoists:Tikai luudzu nevajag speeleet uz nacionaalaam juutaam,tas zirdzinsh jau ir nojaats.Labaak buutu domaajushi ko dariit tautas labaa,kad bija pie varas.Un veel jau bez esoshajiem ir diezgan daudz citi naacijas paarstaavji,kaut kaa pie varas tiecas tik vieni un tie pashi neveiksminieki.


tukša muldēšana! Tad kad urbanoviči/ždanoki/rubiki sagrābs varu, tad redzēsiet kuzkinu maķ un varēsiet vaimanāt, kāpēc es tomēr neaizgāju novēlēt :face-crying:
avatar
Publicēts: 10.09.11 21:32
 citēt
Vaimanāt,greenman,vajadzēja tad,kad paši grāvāt un nehrenizējāt tos.kuri bija latviešu kungi!Tagad tādi atlaidēji un godīgās politikas apoloģeti kā tu dabūsit"svaigu gaisu""(kā te viens tirliņš pa reklāmām stāsta)krievu vai amerikāņu kungu izskatā!
avatar
Publicēts: 10.09.11 21:38
 citēt
viecha:Vaimanāt,greenman,vajadzēja tad,kad paši grāvāt un nehrenizējāt tos.kuri bija latviešu kungi!Tagad tādi atlaidēji un godīgās politikas apoloģeti kā tu dabūsit"svaigu gaisu""(kā te viens tirliņš pa reklāmām stāsta)krievu vai amerikāņu kungu izskatā!


tipiska letiņu vaimanātāja sindroms, kuri vēl arvien no valdības gaida zilus brīnumus, bet paši neko nevēlas darīt. Ja tik ļoti vēlaties krievu kaklakungus, tad tak var pārcelties uz putinlandi, uz priekšu! Es gan balsošu par tiem pašiem par ko iepriekš, cilvēki vismaz kaut ko dara un velk valsti no krīzes laukā, kur to iesvieda bezatbildīgie kalvīšģīmji. Es neesmu vīlies, jo nekad nevēlu tos kas sola neizpildāmus brīnumus.
avatar
Publicēts: 10.09.11 21:48
 citēt
Greenman,Tu esi gaidiitaajs,vienmeer gribi no ieveeleetajiem kaadu labumu sev,Man no vinjiem neko nevajag,ne no krieviem,ne latvieshiem,pats pielaagoshos situaacijai,vai atstaashu sho vietu,kka dziivesvietu,naudu pelniit var jebkur pasaulee.Atver acis!
avatar
Publicēts: 10.09.11 21:50
 citēt
smartins:... VL ... Manuprāt, tas pats, kas PCTVL.

kā lai tā populāri. VL pamatnācijas nacionālpsihopāti, PCTVL krievu nācijas nacionālpsihopāti. :grimace:
avatar
Publicēts: 10.09.11 21:58
 citēt
ekoists:Greenman,Tu esi gaidiitaajs,vienmeer gribi no ieveeleetajiem kaadu labumu sev,Man no vinjiem neko nevajag,ne no krieviem,ne latvieshiem,pats pielaagoshos situaacijai,vai atstaashu sho vietu,kka dziivesvietu,naudu pelniit var jebkur pasaulee.Atver acis!


pilnīgas muļķības, man neko nevajag no valdības un neko negaidu, tāpēc arī es neuzmetu lūpiņu kā viecha, kurš nedabūjis kāroto, nu palīdīs zem gultas. Es vienkārši pildu savu pilsoņa pienākumu, eju uz vēlēšanām. Jo jebkurai valstij vajag savu valdību. Un ja tev latvietim ir pilnīgi vienalga, vai latvieši vai krievi(kas ņirgājas par mūsu vērtībām) būs valdībā, tad tas parāda tavu pofigista dabu. Es arī varu aizlaisties no šejienes jebkurā brīdī, piemēram UK mans bizness būtu pelnošāks. Bet redzi es nevēlos, jo mīlu šo zemi un tikai šeit starp latviešiem es jūtos komfortabli.
avatar
Publicēts: 10.09.11 22:05
 citēt
ekoists:Tādēļ,ka Austrijā nav skaudīgo,skopo un slinko latviešu.Tas drīzāk ir iedzīvotāju nopelns,nevis politiķu.



pag, ko es dzirdu??? Visi cilvēki tak ir labi. Tad austrieši tie labie un latvieši tis sliktie.... vai tik tas nav tas pats nacionālisms par kuru mani tik dikti reiz sunīji? :D :D :D
avatar
Publicēts: 10.09.11 22:06 labots
 citēt
Oliss:Par VL balsot nevar, jo tur esošie no ekonomikas un finansēm saprot tik pat daudz kā cūka no kardioloģijas....... ar nacionālo patriotismu vien nepietiek



kāpēc likumdevējam būtu jābūt finansu un ekonomikas ekspertam? Vai tik Tu mazliet nejauc likumdevēja un izpildvaras funkcijas?
avatar
Publicēts: 10.09.11 22:35
 citēt
es par saskaņs centru :anger:
avatar
Publicēts: 10.09.11 22:43
 citēt
ekoists:Tikai luudzu nevajag speeleet uz nacionaalaam juutaam,tas zirdzinsh jau ir nojaats.Labaak buutu domaajushi ko dariit tautas labaa,kad bija pie varas.Un veel jau bez esoshajiem ir diezgan daudz citi naacijas paarstaavji,kaut kaa pie varas tiecas tik vieni un tie pashi neveiksminieki.


nacionālisms te ir pavisam otrajā plānā. Varu saderēt, ka SC reitingus dubultotu, un arī latvieši par viņiem balsotu, ja tā būtu eiropeiska krievu partija, ja viņiem būtu sadarbības līgums ar "Pravoe delo" vai "Jabloko". Nav runa par nacionālismu, bet par nepieciešamību pretoties totalitārai ideoloģijai. Kopš kremļa filiāle jau stūrē Rīgu. Ir kas sociālajā jomā uzlabojies??? Gribi, atgādināšu par bērndārznieku māmiņu projektu "nauda seko bērnam". Lūk SC bija iespēja parādīt savu sociālo orientāciju, nevis lobēt savējos privāto bērnudārzu projektus ar mistisko vietu pirkšanu grupiņās. Un kā ir ar pašvaldības uzņēmumu valdēm??? Ir kas savādāk, kā bija iepriekš??? Skuju! tāpat visur sabāž savējos. Vienīgais kas ir mainijies - 9. maijs tagad ir oficiāli svētki, bet leģionāri ar katru gadu ir arvien zvērīgāki fašisti.

Tava pozīcija atgādina vienu vācu luterāņu mācītāju M. Niemoeller, kas 1945. gadā rakstīja: “Kad naciķi nāca pakaļ komunistiem, es neprotestēju, tādēļ, ka nebiju komunists; kad naciķi nāca pakaļ ebrejiem, es neprotestēju, tādēļ, ka nebiju ebrejs; kad tie nāca pakaļ katoļiem, es neprotestēju, tādēļ, ka nebiju katolis. Un tad viņa nāca pēc manis, un uz to brīdi nebija vairs palicis neviens, kas par to protestētu.”
avatar
Publicēts: 10.09.11 22:45
 citēt
Es runāju par īpašībām,nevis nacionalitāti.
Greenman,pastāsti man,kā Tavi deputāti velk šo valsti laukā no krīzes?Vai ir samazināts ierēdņu skaits,vai tiek attīstīta ražošana,vai samazinās nodokļu slogs uzņēmējiem?:face-smile:
avatar
Publicēts: 10.09.11 22:48
 citēt
karroče, nevajag par sēņu večiem un idijōtiem balsot! :grimace:
avatar
Publicēts: 10.09.11 23:02 labots
 citēt
ekoists:Es runāju par īpašībām,nevis nacionalitāti.
Greenman,pastāsti man,kā Tavi deputāti velk šo valsti laukā no krīzes?Vai ir samazināts ierēdņu skaits,vai tiek attīstīta ražošana,vai samazinās nodokļu slogs uzņēmējiem?:face-smile:



Interesanti, cik reizes pats esi griezies pie kāda deputāta ar likumdošanas iniciatīvu, kas ir Tavās interesēs?
Varētu padomāt, ka darba ņēmējiem te ir nodokļu paradīze :) A par ierēdņiem jau nu vispār aizmuldējies. Kā ierēdņu zkaita samazināšana izvilks valsti no krīzes?? Vispār zini, cik ir ierēdņu LV??? no 185 233 valsts sektorā strādājošajiem ierēdņi ir 12,4 tūkstoši???? Tev vispār ir kaut mazākā nojēgas, kas ir civildienesta ierēdnis un kas ir valsts iestādes darbinieks vai amatpersona??????? Kur ir atšķirība. Es vēl saprotu, ka tantes tirgū stāsta, ka pie visām viņu nelaimēm vainīgi ir ierēdņi..... Pats, kaut reizi esi saskāries tieši ar ierēdni, nevis darbinieku vai amatpersonu???
avatar
Publicēts: 10.09.11 23:25
 citēt
Esmu vairrākkārt,nevienam iniciatiivas neinteresee,jo jaatstraadaa lobiju intereses.Un Tev neliekas interesanti,ka uz katru 10.iedzīvotaaju ir viens valsts sektoraa straadaajoshais,pieņemot,ka nodokļus ražo vēl mazāk.
avatar
Publicēts: 10.09.11 23:45
 citēt
greenman:
ekoists:Greenman,Tu esi gaidiitaajs,vienmeer gribi no ieveeleetajiem kaadu labumu sev,Man no vinjiem neko nevajag,ne no krieviem,ne latvieshiem,pats pielaagoshos situaacijai,vai atstaashu sho vietu,kka dziivesvietu,naudu pelniit var jebkur pasaulee.Atver acis!


pilnīgas muļķības, man neko nevajag no valdības un neko negaidu, tāpēc arī es neuzmetu lūpiņu kā viecha, kurš nedabūjis kāroto, nu palīdīs zem gultas. Es vienkārši pildu savu pilsoņa pienākumu, eju uz vēlēšanām. Jo jebkurai valstij vajag savu valdību. Un ja tev latvietim ir pilnīgi vienalga, vai latvieši vai krievi(kas ņirgājas par mūsu vērtībām) būs valdībā, tad tas parāda tavu pofigista dabu. Es arī varu aizlaisties no šejienes jebkurā brīdī, piemēram UK mans bizness būtu pelnošāks. Bet redzi es nevēlos, jo mīlu šo zemi un tikai šeit starp latviešiem es jūtos komfortabli.

Nekādu lūpu es neesmu uzmetis,bet šai dzīvītē iekārtojies pietiekošo laibi bez jebkādu valdību palīdzības!Un tikai neceri,ka amerikāņu kakla kungi būs labāki par krievu .Ja savējos negribam,tad dabūsim sūdīgākus.Tu domā,ka mana meita pameta ļoti labi apmaksātu darbu ASV vēstniecībā bez iemesla?Viņa pietiekoši labi redzēja kur šie bāžas,ko grib panākt un kuras partijas vadoņus izsauc uz atskaitēm pie sevis.Zin,viņa tur nebija apkopēja,bet vēstnieces politiskā konsultante.Un šo to pastāstīja arī man.:face-wink:
avatar
Publicēts: 11.09.11 00:02
 citēt
ekoists:Es runāju par īpašībām,nevis nacionalitāti.
Greenman,pastāsti man,kā Tavi deputāti velk šo valsti laukā no krīzes?Vai ir samazināts ierēdņu skaits,vai tiek attīstīta ražošana,vai samazinās nodokļu slogs uzņēmējiem?:face-smile:



Vēl man patīk Greenmena doma, ka Kalvītis izraisījis pasaules ekonomisko krīzi. Gandrīz kā Cēsu alus reklāmā - es zinu, Latvija ir lielākā valsts pasaulē!
avatar
Publicēts: 11.09.11 00:36
 citēt
ekoists:Esmu vairrākkārt,nevienam iniciatiivas neinteresee,jo jaatstraadaa lobiju intereses.Un Tev neliekas interesanti,ka uz katru 10.iedzīvotaaju ir viens valsts sektoraa straadaajoshais,pieņemot,ka nodokļus ražo vēl mazāk.


A Tu aizej tagad pierms vēlēšanām ar priekšlikumiem un nopublisko pēc tam tos, kas atšuj. :D

Nu bet protams, ka nav tas normāli tik liels uz budžeta sēdošo skaits, bet kur ir izeja? Tiešām atliek tik vienkārši atmest ar roku? "Lai notiek, kas notikdams, galvenais, lai tas nenotiek ar mani" (Maksis Detveilers, Mūzikas Skaņas)

A jā tā reāli padomā, kā tikt vaļā no visa tā valsts iestāžu parazītu bara, visiem tiem priekšnieķeļu referentu un sabiedrisko attiecību speeciālistu bariem, kuri nekā nedara un arī nemaz navar izdarīt, jo nekā no tā, kas būtu jādara, vienkārši nejēdz.... :face-crying:
avatar
Publicēts: 11.09.11 00:45
 citēt
Sapper: ekoists:
A jā tā reāli padomā, kā tikt vaļā no visa tā valsts iestāžu parazītu bara, visiem tiem priekšnieķeļu referentu un sabiedrisko attiecību speeciālistu bariem, kuri nekā nedara un arī nemaz navar izdarīt, jo nekā no tā, kas būtu jādara, vienkārši nejēdz.... :face-crying:


Emm, pieskies valsts darbā un rādi piemēru kā jāstrādā :)?
avatar
Publicēts: 11.09.11 01:45
 citēt
haralds:
smartins:... VL ... Manuprāt, tas pats, kas PCTVL.

kā lai tā populāri. VL pamatnācijas nacionālpsihopāti, PCTVL krievu nācijas nacionālpsihopāti. :grimace:
Tur bija piebilde "ar pretējo zīmi" ;)
avatar
Publicēts: 11.09.11 09:16
 citēt
Vaards: Vēl man patīk Greenmena doma, ka Kalvītis izraisījis pasaules ekonomisko krīzi. Gandrīz kā Cēsu alus reklāmā - es zinu, Latvija ir lielākā valsts pasaulē!

Pasaules gan neizraisīja, bet pie tā, ka kaimiņos esošā, vēl mazākā par mums, Igaunija bija gatava mums palīdzēt, jo MĒS ESAM VISDZIĻĀKAJĀ PAKAĻĀ - pie tā gan vainīgi tieši treknie gadi ar grīdā iespiestu gāzi.
avatar
Publicēts: 11.09.11 12:38
 citēt
Schneider:MĒS ESAM VISDZIĻĀKAJĀ PAKAĻĀ - pie tā gan vainīgi tieši treknie gadi ar grīdā iespiestu gāzi.

vien iebildums pa terminoloģijas līniju - kādi treknie gadi?

var jau neatzīt 4. maija republiku - galu galos, par "neatkarības" atjaunošanu nobalsoja okupācijas varas orgāns - LPSR augstākā padome. bet tad vaidzētu būt konsekventiem, nemaksāt 4. maija republikai nodokļus, nepakļauties tās policijai un nevalkāt tās pases.
avatar
Publicēts: 11.09.11 12:53 labots
 citēt
"...vaidzētu būt konsekventiem, nemaksāt 4. maija republikai nodokļus, nepakļauties tās policijai un nevalkāt tās pases..." un kas pats svarīgākais, nelietot ne latus ne santīmus... tāpat arī, kā te skatos, pilsoņi aģitē- ignorēt vēlēšanas...
avatar
Publicēts: 11.09.11 13:14
 citēt
Eltons:"...vaidzētu būt konsekventiem, nemaksāt 4. maija republikai nodokļus, nepakļauties tās policijai un nevalkāt tās pases..." un kas pats svarīgākais, nelietot ne latus ne santīmus... tāpat arī, kā te skatos, pilsoņi aģitē- ignorēt vēlēšanas...


Ar ko arī pierādījām - greenman ir pavisam sapinies savās domās un rakstos.
avatar
Publicēts: 11.09.11 13:23
 citēt
Schneider:
Vaards: Vēl man patīk Greenmena doma, ka Kalvītis izraisījis pasaules ekonomisko krīzi. Gandrīz kā Cēsu alus reklāmā - es zinu, Latvija ir lielākā valsts pasaulē!

Pasaules gan neizraisīja, bet pie tā, ka kaimiņos esošā, vēl mazākā par mums, Igaunija bija gatava mums palīdzēt, jo MĒS ESAM VISDZIĻĀKAJĀ PAKAĻĀ - pie tā gan vainīgi tieši treknie gadi ar grīdā iespiestu gāzi.


Ja mani atmiņa neviļ, tad Kalvīša vadība ikurāt tapa nomesta tajā brīdī, kad bija jāglābj visiem zināma banka. Un pavisam korekti izsakoties, 90-to gadu beigās Igaunijā bija ārkārtīgs kredītu neprāts - cilvēki uzpūta reālu burbuli. Un apdzedzinājās. Tikai prieks bija tajā, ka tā ibja viņu pašu kļūda, nevis ārzemju kapitāls pēkšņi aizplūda, reizē radot lāvīnveida efektu un vietējo krīzi. Attiecīgi šie jau bija nedaudz atvēsinājuši galvas PIRMS lielā šova.

Un vēl, tev būtu jāņem vērā tas, ka Latvijai bija lielās PSRS rūpnīcas (kur, Eltons uz drupām saimnieko :D ) un kopējā tautsaimiecības aprites sistēmā mēs strādājām ar kaut kādiem 70% (tas ir - vagoni ar izejvielām nāk iekšā, gatavā prece vagoniem iet atpakaļ uz krieviju). Nocērtot šo biznesu un pasludinot neatkarību, nekas diži labs nav sagaidāms.
Igaunijai tautsainiecības aprites sistēma bija iejūgti tikai 35%. Un tie paši nebija tādi kā kara elektronika un gauži nekonkurētspējīgi RAF busiņi, vai sadzīves tehnika REZ. Attiecīgi to minimumu arī varēja no valsts puses dotēt, pacelt un tamlīdzīgi. Un arī skandināviem radniecīgākas jūtas, attiecīgi tas viss jēdzīgais tika pārpirkts jau laicīgi.

So, nedirs.
Neviens tev maizi ar varu nost nav ņēmis, pret krieviem karot arī nav licis.
avatar
Publicēts: 11.09.11 13:42 labots
 citēt
Vaards-

" Un pavisam korekti izsakoties, 90-to gadu beigās Igaunijā bija ārkārtīgs kredītu neprāts - cilvēki uzpūta reālu burbuli. Un apdzedzinājās. Tikai prieks bija tajā, ka tā ibja viņu pašu kļūda, nevis ārzemju kapitāls pēkšņi aizplūda, reizē radot lāvīnveida efektu un vietējo krīzi. Attiecīgi šie jau bija nedaudz atvēsinājuši galvas PIRMS lielā šova."

-----------------

Par Igauniju precīzi! Gan jau ka arī igauņi neiztika bez ārzemju piešprices, jo viņu "audžumāte" bija Somija. Iespējams somu intereses nebija radnieciskas zviedru inetresēm un tāpēc tas viss savādāk nritēja/ Varbūt vienkārši zvieriem tā bija laba skola, ko un kā tālāk darīt ar baltiešiem? Kas zin..
avatar
Publicēts: 11.09.11 14:16
 citēt
smartins:
haralds: kā lai tā populāri. VL pamatnācijas nacionālpsihopāti, PCTVL krievu nācijas nacionālpsihopāti. :grimace:
Tur bija piebilde "ar pretējo zīmi" ;)

tā zīme nemaina shit'o faktu, ka šefo ne pa lietu.:face-sad:
avatar
Publicēts: 11.09.11 15:22
 citēt
Un vēl pēdējais par treknajiem gadiem un gāzi grīdā!Vai jūs gadījumā neatceraties kuri bija tie,kas nemitīgi prasīja nodrošināt cilvēka cienīgas algas,palielināt pensijas un visu pārējo?Treknais Kalvītis piekāpās spiedienam un galu galā saņēma visus sūdus uz savas galvas,bet lielākie pensiju palielinātāji tagad "izved"valsti no krīzes!Saprotams,dažu ārējo spēku virsvadībā!
avatar
Publicēts: 11.09.11 16:56
 citēt
pag Viecha, es cik atceros, tad valdība vienmēr teica, ka to naudu atradusi :D
avatar
Publicēts: 11.09.11 17:15
 citēt
viecha:Un vēl pēdējais par treknajiem gadiem un gāzi grīdā!Vai jūs gadījumā neatceraties kuri bija tie,kas nemitīgi prasīja nodrošināt cilvēka cienīgas algas,palielināt pensijas un visu pārējo?Treknais Kalvītis piekāpās spiedienam un galu galā saņēma visus sūdus uz savas galvas,bet lielākie pensiju palielinātāji tagad "izved"valsti no krīzes!Saprotams,dažu ārējo spēku virsvadībā!

Pie visa vainīgs bija nejau Kalvītis ar valdību, bet gan pajoliņu arodbiedrības ar pideru Krīgeru priekšgalā, kas viusu laiku spieda valdību palielināt valsts parvaldes sektorā algas......
Es atceros kā Kalvītis teica ka vastij nav tik daudz naudas, bet sabiedrība spieda......
avatar
Publicēts: 11.09.11 17:57
 citēt
Oliss:
viecha:Un vēl pēdējais par treknajiem gadiem un gāzi grīdā!Vai jūs gadījumā neatceraties kuri bija tie,kas nemitīgi prasīja nodrošināt cilvēka cienīgas algas,palielināt pensijas un visu pārējo?Treknais Kalvītis piekāpās spiedienam un galu galā saņēma visus sūdus uz savas galvas,bet lielākie pensiju palielinātāji tagad "izved"valsti no krīzes!Saprotams,dažu ārējo spēku virsvadībā!

Pie visa vainīgs bija nejau Kalvītis ar valdību, bet gan pajoliņu arodbiedrības ar pideru Krīgeru priekšgalā, kas viusu laiku spieda valdību palielināt valsts parvaldes sektorā algas......
Es atceros kā Kalvītis teica ka vastij nav tik daudz naudas, bet sabiedrība spieda......

Nu a ko ta es saku?Un ne tikai arodbiedrības prasīja,bet arī daža laba partija,kas toreiz bija opozīcijā,ja nemaldos.:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.09.11 18:11
 citēt
jā bet tagad nezkāpēc visi lamā Kalvīti.....bet tad kad tika palielinātas algas no virtuālāsas neesošās naudas tad gan neviens nelamāja....
Un ir tikai 2 premjeri pa visu laiku, kuri palielināja budžetu zinātnei tie bija Kalvītis un Repše un vēl cieņa Godmanim kas nesamazināja budžetu :big_smile: , pārējos vajaga ar sūdainu mietu dauzīt......:beaten:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):