forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.09.11 21:51 labots
 citēt
Oliss:jā bet tagad nezkāpēc visi lamā Kalvīti.....bet tad kad tika palielinātas algas no virtuālāsas neesošās naudas tad gan neviens nelamāja....
Un ir tikai 2 premjeri pa visu laiku, kuri palielināja budžetu zinātnei tie bija Kalvītis un Repše un vēl cieņa Godmanim kas nesamazināja budžetu :big_smile: , pārējos vajaga ar sūdainu mietu dauzīt......:beaten:


Olissam taisnība- ja būtu tāds Kalvītis savā laikā kaut ierosinājis samazināt budžeta tēriņus saprātīgā līmenī, tad tūlīt viņu būtu uz mieta uzsēdinājuši pārējie:) Tāpat tagad- visi gatavi vaimanāt, nosodīt- da vienalga ko, bet nu vienkārši strādāt negrib neviens..:)
avatar
Publicēts: 11.09.11 22:12
 citēt
Nu jā, nabaga Kalvītis upuris, Jaungadā par 7 treknajiem gadiem runāja opozīcija, gaismaspils projektu izsita un no līkā Zelta tilta 28 mio arī ierāva nāsīs Dombrovkis, bet Kalvītis visu laiku brīdināja, ka sūdi būs, tik neviens viņā neieklausījās...
avatar
Publicēts: 11.09.11 22:18 labots
 citēt
Schneider:Nu jā, nabaga Kalvītis upuris, Jaungadā par 7 treknajiem gadiem runāja opozīcija, gaismaspils projektu izsita un no līkā Zelta tilta 28 mio arī ierāva nāsīs Dombrovkis, bet Kalvītis visu laiku brīdināja, ka sūdi būs, tik neviens viņā neieklausījās...

Katram nākošajam jau iepriekšējais ir kā upurjērs:) tādēļ tās 100 dienas neaizskaramības..:) un pēc tam sākas kārtējās actions:)bet ne par to stāsts. brīdināja jau gan, tiesa, vairāk viņam nebija ļauts.
avatar
Publicēts: 11.09.11 22:27
 citēt
Patiesībā atbildība būtu jāuzņemas vēlētājiem,kuri aģitē vēlēt par mazāko ļaunumu,par solījumiem,kurus neviens pat netaisās pildīt,par nacionālām partijām.Jo,kas tad cits ir salaidis pakaļā šo mazo valstiņu,ja ne viņu ievēlētie pilsoņi.Cilvēki brauc prom,darba nav,neviens neko negrib uzsākt,jo tas nav rentabli.Katrā pašvaldības kabinetā sēž kāds mazais oligarhs,kurš jūtas varens.Pašvaldību cilvēki nodarbojas ar nekustamo īpašumu biznesu,jo ir pieejama informācija,valsts ierēdņi gaida dāvanas no lobijiem,muitnieki strādā ne jau lai apkarotu kontrabandu,arī policistiem maz rūp kārtība uz ceļiem(tad bedres nebūtu).
Politikā cīnās tikai par varu,nevienam neinteresē,lai citi dzīvotu labāk,tas nav latviešu stilā.
Ir jau viegli grābt no tautas maciņa,ņemt kredītus,tautu atstājot par galvotājiem,pacelt nodokļu likmes,elektrības,gāzes,akcīzes cenas,lai tikai būt mīksts krēsls zem pakaļas.
Katrs deputāts saeimā var pavilkt sev līdz ap 300 draugu,radu,paziņu.....
Kādreiz teica,ka Latvijai būs mīkstā piezemēšanās,atceraties?Jūtat cik mīksti?Tagad saka,ka mēs pārvarējām krīzi,bet jāpadomā vai tas tiešām tā ir?Jā,skatos meža vidū veido maģistrāles,diez kādēļ?Esat aizmirsuši,ka paņēmām krītu septiņus miljardus?Pieņemu,ka apzinīgākie vēlētāji nemaz nestādās priekšā,ar cik nullēm šis skaitlis rakstās.Pajautājiet uz ielas cilvēkiem,kas ir PVN?
Es vienkārši negribu piederēt pie šī pūļa un tāpēc man ir tiesības ignorēt šo pasākumu.
P.s.Punktu šīm pārdomām man pielika plakāts draugiem.lv galerijās,kur reformātoru partijas deputāta kandidāts ir aizliedzis komentēt galeriju.Kāda runa var būt par viedokļu uzklausīšanu?
avatar
Publicēts: 12.09.11 00:02 labots
 citēt
karroče, мочить их в сортире!:face-smile:
avatar
Publicēts: 12.09.11 00:13
 citēt
bet vēlēt ir pilsoņa pienākums... un valsts- tie esam mēs ;)
avatar
Publicēts: 12.09.11 00:15
 citēt
Schneider:Nu jā, nabaga Kalvītis upuris, Jaungadā par 7 treknajiem gadiem runāja opozīcija, gaismaspils projektu izsita un no līkā Zelta tilta 28 mio arī ierāva nāsīs Dombrovkis, bet Kalvītis visu laiku brīdināja, ka sūdi būs, tik neviens viņā neieklausījās...


Nu jau tu sāc lēnām atmaskot to, ka esi galvenais vaininieks pie valsts briesmīgajiem sliktumiem - cauri spīd parasts muļķītis. Tādi vairumā savācas, ietekmējas no mēdijiem un gatavs ir - katrs svaigs taisnības cīnītājs šos apslauc atkal un atkal. Saki, esi iedziļinājies 28 miljonu būtībā? Un kamdēļ nav neviens notiesāts?
avatar
Publicēts: 12.09.11 00:20 labots
 citēt
"Straujāko pensiju pieaugumu sola Dombrovskis un Sprūdžs, lēnāko – Lembergs" Delfi

Būtu es pensis, bez domāšanas par pirmajiem! :D

un te atskaņas: "Rudenī varētu kāpt medicīnas pakalpojumu cenas"
avatar
Publicēts: 12.09.11 08:26
 citēt
talavietis:"Straujāko pensiju pieaugumu sola Dombrovskis un Sprūdžs, lēnāko – Lembergs" Delfi

Būtu es pensis, bez domāšanas par pirmajiem! :D

un te atskaņas: "Rudenī varētu kāpt medicīnas pakalpojumu cenas"


Es arī izlasīju šorīt šito kā pirmo ziņu: www.apollo.lv... Un reāli vēl smejos. Kā lai nesola, Ainārs teiktu.
avatar
Publicēts: 12.09.11 08:34
 citēt
...liela daļa uz solījumiem uzķersies un sākot no janvāra sāks vaidēt,ka kļūdijās.Un tā tas turpināsies ....:anger:
avatar
Publicēts: 12.09.11 08:35
 citēt
Vaards:
talavietis:"Straujāko pensiju pieaugumu sola Dombrovskis un Sprūdžs, lēnāko – Lembergs" Delfi

Būtu es pensis, bez domāšanas par pirmajiem! :D

un te atskaņas: "Rudenī varētu kāpt medicīnas pakalpojumu cenas"


Es arī izlasīju šorīt šito kā pirmo ziņu: www.apollo.lv... Un reāli vēl smejos. Kā lai nesola, Ainārs teiktu.


:D ticība mirst reizē ar pensionāru :)
avatar
Publicēts: 12.09.11 09:03
 citēt
Nu vispār jau laiks būtu atzīt eksperimentu vārdā "Neatkarīga Latvija" par izgāzušos un apsvērt kara pieteikšanu Gotlandei...
avatar
Publicēts: 12.09.11 09:31 labots
 citēt
Schneider:Nu vispār jau laiks būtu atzīt eksperimentu vārdā "Neatkarīga Latvija" par izgāzušos un apsvērt kara pieteikšanu Gotlandei...

Nu ar to kara pieteikšanu jauzmanas, ko darīsim, ja šie padosies un , nevis mūs uzturēs, bet mums būs jāuztur viņi :D (Šveikā labi izskan tā doma- ja mēs septiņi sagūstīsim tevi vienu, nekas nebūs, bet ja tu viens sagūstīsi mūs septiņus- dabūsi medāli :D )
avatar
Publicēts: 12.09.11 09:31
 citēt
Schneider:Nu vispār jau laiks būtu atzīt eksperimentu vārdā "Neatkarīga Latvija" par izgāzušos un apsvērt kara pieteikšanu Gotlandei...


Iespējams ka nē. Vajag atšķirt Grāmatu un palasīt kā tur Mozum ar izraēļu tautu tuksnesī gāja. Mēs šobrīd esam pusē ceļa. Tamdēļ situācija ir vis,vis stulbākā. Politiskie spēki visstulbākie, padomju mantojums mēreni izsaimniekots un nolietots, tamlīdzīgi. Domāju, ka šīs vēlēšanas un šī valdība (kurai būs jāmaksā atpakaļ parāds, un jāpalielina pensijas līdz 300 LVL) reāli dabūs pa biksēm. Vēl nav pietiekami sūdīgi Latvijā, lai sāktu strādāt pēc būtības un sirdsapziņas.

Tas ir - darbā pieņem vērtējot pieredzi, izglītību, atsauksmes un vēl visādi novērtējot kandidātu. Bet Saeimā cenšas ievēlēt jaunos, tos kas nav bijuši pie siles, kas nav sagrābušies. Tos, kas karos ar tiem, ks tur sagrābušies jau.
avatar
Publicēts: 12.09.11 09:50 labots
 citēt
Redziet, te ir tāda šeize, ka neviens pie varas esošais nekad negribēs pieņemt vienkāršajai tautai izdevīgus likumus, kuriem automātiski jādarbojas pret eliti. Jo visi baidās, ka tie kādreiz var tikt pelietoti pret pašiem.
Un tautiņa skries un balsos par labo onkuli, kurš savā paraugmiestā katram pensionāram uz svētkiem uzdāvina pa piečukam, bet nepadomās, ka katram pensija varētu būt par 50 Ls lielāka, ja visi šie labie onkuļi kārtīgi maksātu nodokļus valstij.
Man saka - nav labi skaitīt naudu svešā kabatā. Bet MANU naudu es varus skaitīt, lai kur tā atrastos, sliktākais tieši tas arī ir, ka ka tā ir sabāzta tieši pa svešām kabatām.
avatar
Publicēts: 12.09.11 09:54
 citēt
Vaina nav vis jaunajos, bet gan nejēdzīgā un bezgalīgā idiotu ievēlēšanā un to nomaiņā. Es to domāju par tiem laikiem, kad LC viedos prātus nomainīja visādi DP Saimnieki. Un katru gadu arvien tupāki un tupāki. Kaut vai paskatoties uz vīzijām ar kurām dzīvoja valsts.

90-to sākumā vīzija bija ārkārtīgi skaidra - virziens uz rietumiem. Rietumu tipa likumdošanas pārņemšana, standartu ieviešana un sakārtošana. Viss ritēja visai jauki, līdz populistu spiediena rezultātā pūli sāka nerrot visādi idejōti ar pārbaudītām metodēm ES=PSRS un tamlīdzīgu stulbumu.
avatar
Publicēts: 12.09.11 09:57
 citēt
Schneider:Redziet, te ir tāda šeize, ka neviens pie varas esošais nekad negribēs pieņemt vienkāršajai tautai izdevīgus likumus, kuriem automātiski jādarbojas pret eliti. Jo visi baidās, ka tie kādreiz var tikt pelietoti pret pašiem.
Un tautiņa skries un balsos par labo onkuli, kurš savā paraugmiestā katram pensionāram uz svētkiem uzdāvina pa piečukam, bet nepadomās, ka katram pensija varētu būt par 50 Ls lielāka, ja visi šie labie onkuļi kārtīgi maksātu nodokļus valstij.
Man saka - nav labi skaitīt naudu svešā kabatā. Bet MANU naudu es varus kaitīt, lai kur tā atrastos, sliktākais tieši tas arī ir, ka ka tā ir sabāzta tieši pa svešām kabatām.


Pati domāšana ir šķība. Atvērtā sabiedrībāpārtikt nevis no bagātā onkuķla piecīša, bet "tainsīgi" paņemt no šamā "piecedsmit" un pielikt klāt pesnijai. Kamdēļ lai bagātais onkulis ļautos tā darīt? Kas viņam liedz ar to "piecdesmit plus piecīti sauļoties kiprā un aizmirst vispār par pensionāru (kā tas arī notiek).
avatar
Publicēts: 12.09.11 10:00 labots
 citēt
ekoists:Patiesībā atbildība būtu jāuzņemas vēlētājiem,kuri aģitē vēlēt par mazāko ļaunumu,par solījumiem,kurus neviens pat netaisās pildīt,par nacionālām partijām.Jo,kas tad cits ir salaidis pakaļā šo mazo valstiņu,ja ne viņu ievēlētie pilsoņi.Cilvēki brauc prom,darba nav,neviens neko negrib uzsākt,jo tas nav rentabli.Katrā pašvaldības kabinetā sēž kāds mazais oligarhs,kurš jūtas varens.Pašvaldību cilvēki nodarbojas ar nekustamo īpašumu biznesu,jo ir pieejama informācija,valsts ierēdņi gaida dāvanas no lobijiem,muitnieki strādā ne jau lai apkarotu kontrabandu,arī policistiem maz rūp kārtība uz ceļiem(tad bedres nebūtu).
Politikā cīnās tikai par varu,nevienam neinteresē,lai citi dzīvotu labāk,tas nav latviešu stilā.
Ir jau viegli grābt no tautas maciņa,ņemt kredītus,tautu atstājot par galvotājiem,pacelt nodokļu likmes,elektrības,gāzes,akcīzes cenas,lai tikai būt mīksts krēsls zem pakaļas.
Katrs deputāts saeimā var pavilkt sev līdz ap 300 draugu,radu,paziņu.....
Kādreiz teica,ka Latvijai būs mīkstā piezemēšanās,atceraties?Jūtat cik mīksti?Tagad saka,ka mēs pārvarējām krīzi,bet jāpadomā vai tas tiešām tā ir?Jā,skatos meža vidū veido maģistrāles,diez kādēļ?Esat aizmirsuši,ka paņēmām krītu septiņus miljardus?Pieņemu,ka apzinīgākie vēlētāji nemaz nestādās priekšā,ar cik nullēm šis skaitlis rakstās.Pajautājiet uz ielas cilvēkiem,kas ir PVN?
Es vienkārši negribu piederēt pie šī pūļa un tāpēc man ir tiesības ignorēt šo pasākumu.
P.s.Punktu šīm pārdomām man pielika plakāts draugiem.lv galerijās,kur reformātoru partijas deputāta kandidāts ir aizliedzis komentēt galeriju.Kāda runa var būt par viedokļu uzklausīšanu?


Maziem bērniem tāds niķis mēdz būt, saniķojās un paziņo, ka vecākiem par spīti neēdīs.... :D

Varētu domāt, ka balsojot par SC Tu iespītēsi kādam citam, nevis pats sev un saviem bērniem. :)
avatar
Publicēts: 12.09.11 10:06
 citēt
Sapper, un par ko balsosi tu. Un kamdēļ? :what:
avatar
Publicēts: 12.09.11 10:16 labots
 citēt
Vaards:..."tainsīgi" paņemt no šamā "piecedsmit"...

Nesapratu. Gribēt, lai šis godīgi maksā nodokļus, kā arī es to daru, ir "taisnīgi" pēdiņās?
avatar
Publicēts: 12.09.11 10:22
 citēt
Padomājiet! Mūsu vēlēsanu prātos ir diskomforts- nevis cīnās labējās pret kreisajām partijām, bet latviskās pret kieviskajām, un savā starpā par "mīkstajiem 4-gadīgiem beņķiem". Mums ir pamatā tikai labējās un ultra labējās partijas! Kur gan vēl pasaulē nabagi, maznodrosinātie un trūcīgie balso par labējiem (par lielkapitālistiem), un kāda tam nozīme, vai tevi drāž oligarhs (modes vārds uz šodienu) krievs, vai oligarhs latvietis. Cīnoties par varu kreisajiem un labējiem tiek sacensību veidā attīstīta ekonomija, jo tikai paēdusi tauta balsos par centu, bet LABI pāēdusi tauta par labējiem!!!, bet cīnoties labējām latviskām partijām pret labējām krieviskajām- radīts nacionālais naids un tas nevienu nebaro :( :( :(
avatar
Publicēts: 12.09.11 10:23
 citēt
Schneider:
Vaards:..."tainsīgi" paņemt no šamā "piecedsmit"...

Nesapratu. Gribēt, lai šis godīgi maksā nodokļus, kā arī es to daru, ir "taisnīgi" pēdiņās?


Tieši tā.

Rodas pārliecība, ka tavā prātā ir iezagusies vienlīdzības zīme: turīgs=blēdis.
Gluži tāpat kā vairumam līdzpilsoņu.
avatar
Publicēts: 12.09.11 10:34
 citēt
Vaards:
Schneider: Nesapratu. Gribēt, lai šis godīgi maksā nodokļus, kā arī es to daru, ir "taisnīgi" pēdiņās?


Tieši tā.

Rodas pārliecība, ka tavā prātā ir iezagusies vienlīdzības zīme: turīgs=blēdis.
Gluži tāpat kā vairumam līdzpilsoņu.

Rodas pārliecība, ka tavā prātā ir iezagusies pārliecība, ka nemaksāt nodokļus ir labi un ir dabiski būt miljonāram, kad absolūti lielākā daļa dzīvo zem visiem iespējamiem iztikas minimumiem.

Un vēl - pasaki, kā, neesot blēdim, maksājot nodokļus, cilvēks puķu tirgojamo naudu vai pilsētas mēra aldziņu pārvērš miljonos, ja citiem tādi paši puķu un sivēnu uzkrājumi caur visām naudas reformām pārvērtās par viena velosipāda cenu?
avatar
Publicēts: 12.09.11 10:59
 citēt
Un vēl - pasaki, kā, neesot blēdim, maksājot nodokļus, cilvēks puķu tirgojamo naudu vai pilsētas mēra aldziņu pārvērš miljonos, ja citiem tādi paši puķu un sivēnu uzkrājumi caur visām naudas reformām pārvērtās par viena velosipāda cenu?


Pamēģini padomāt savādākā griezumā, piemēram, Rīgā bija neskaitāmas rūpnīcas, kuru uzbūvēšanai un izveidošanai būtu nepieciešami desmitiem miljardi. Kamdēļ tās pārvērtā par velosipēdiem, bet Ventspils osta un saistītais bizness veiksmīgi attīstijās un 90-tajos maksāja prāvas summas valsts budžetā.

Varbūt viss atkarīgs no saimnieka un arī Ventspili varēja nolaist uz grunti 90-tajā?

Domāju, ka Tev laiks ņemt rokās plinti un iet dedzināt muižas - sliktos, kam bijis vairāk prāta un iekrājumi nav pārtapuši par velosipēdu.

Ak jā, manā ciemā 80-to beigās kaimiņš uzcēla trīsstāvīgu sarkanķieģeļu vasarnīcu (kaltu sētu, dakstiņu jumtiem, baseiniem, džakuzi u.t.t.). Reāls tāds tirgotājs, vairākas šmotku lavkas viņam bija centrāltirgū. Vispār ciemā daudz pārdaugavieši uzcēla trīsstāvīgas megabūves. Tad lūk, attiecīgais indivīds tajā celtnē grūda iekšā kāpostu cik tik bija un ieteica to darīt pārējiem kaimiņiem (ieziemiešiem), jo nauda un valdība mainīsies un visam vērtība kritīsies. Tā arī notika.

Nelaime tāda, ka viņam tā būve sanāca tik grandioza, ka jau 25 gadus stāv tukša. Trekno gadu sākumā laikam viens no n-tajiem īpašniekiem to pārdeva par pusļimonu lvl, pēctam tur visu laiku Latio plakāts pie sētas karājās. Pa laikam kaut kam to iznomā, jo kaut kādi cilvēki tur brīžam dzīvojas.

Bet nauda mainījās, būve uzcelta, attiecīgais cilvēks savu kapitālu nosargāja. Iespējams, lai gan šaubos vai kāds spēja satmaksāt to kāpostu, kas tur ir ieguldīts - slīpēta marmora grīdas, jašmas galdi, kamīni un cits banāls kičš.
avatar
Publicēts: 12.09.11 11:17
 citēt
Sapper,man viņi visi liekas vienādi stulbi,es nebalsošu ne par vienu.
Man domāt,ka vajadzētu veikt testēšanu,pirms atļaut piedalīties velēšanās.Otrādi sanāk,ka ir izdevīga muļķīga un aprobežota sabiedrība.
avatar
Publicēts: 12.09.11 11:35
 citēt
Vaards: Varbūt viss atkarīgs no saimnieka un arī Ventspili varēja nolaist uz grunti 90-tajā?

Nu netēlo muļķi, neticu, ka neredzi atšķirību starp Rīgas rūpnīcām, kuru produkcija gājā tikai pēseresa iekšājam tirgum un soclēģera/trešai pasaulei, un tranzītu. Salīdzināt Rīgas monstrus varētu tikai tad, ja arī Ventspilī šodien veiksmīgi ražotu radiotehniku un veļasmašīnas, kuras konkurē ar Philips un Whirlpool.
Par saimnieku - ne jau Lembergs uzbūvēja Ventspili pie jūras un aizvilka uz turieni visus dzelzceļus. Ielieciet mana Pūpēžu pagasta veci Ventspilī, arī viņš uzreiz būs labākais, bet Lembergu - Latgales lauku pagastā. Paskatīsimies, kā viņš, sākot no nullles, uztaisīs "Miestu ar nākotni".
avatar
Publicēts: 12.09.11 11:50
 citēt
Es nekādu muļķi netēloju. Problēma tikai tajā, ka slinkums salmus kult. Attiecīgi sūtīšu tevi... Uz googli, palasi nedaudz vēsturi par ventspils ostu. Tur ikurāt tādas pašas problēmas iegadījās, ka'jebkuram kolhozam, kur traktorus prihvatizēja vieni, remontcehus otri. Un izrādījās latvietis latvietim latvietis. Nekā vairs nav.

Kādi divi kolhozi laicīgi spēja apjēgt, ka stagnātiskais variants ir konkurētspējīgāks par 1930-tā gada sapņu modeli. Piemēram, spēcīgs vadītājs Modris Goba, attiecīgi spēja saglabāt kolhozu. Līdzīgi ar visu - nezināšana ir galvenā vaina. Un šeit nu tev, ŠNeider, nav attaisnojuma. Kaut vai tādā banālā jautājumā kā pierakstīt Rīgas Domes grēkus sliktajam Kalvītim.
avatar
Publicēts: 12.09.11 11:58
 citēt
"„Čehijā, atšķirībā no Latvijas, pēc padomju iekārtas sabrukšanas bijušie kolhozu īpašumi tika saglabāti un pārgāja lauksaimnieku kooperatīvu īpašumā. Rezultātā ir saglabātas gan bijušās ražošanas ēkas, gan tehnikas vienības un tiek apsaimniekotas bijušās kolhozu zemes. Tas ir veicinājis lielu un Eiropas Savienībā konkurētspējīgu lauksaimniecības kooperatīvu attīstību."

/www.llka.lv
avatar
Publicēts: 12.09.11 12:52
 citēt
Te jaf strīdaties par formulu- kā lēti nopirkt (zemi, kaut vai)
1. jāiestāsta, ka esošā ražotne nekam neder
2. nolaist visu uz kliņķi
3. tēlot labdari, ka novāksi graustu un vietā uzcelsi ultra modernu , + ja vēl piemetīs eiropas līdzekļus :D
Cik bērnu dārzi Rīgā netika prihvatizētī (tikai, kā ēkas), un cik netika nojaukti (vai te ir kāds sakars ar konkurenci ar Philips un Whirlpool). Tukša runāšana- pārmaiņas laikus vienmēr izmanto "veiklie" darboņi!!! Kāds gudrais to jaf rakstīja 4000 gadus pirms mūsu ēras, un nekas naf un nemainīsies. Sauklis - ar pastalām, bet brīvā Latvijā bija pelēkajai tautas masai, veiklie ātri uzvilka laķenes :):):)
avatar
Publicēts: 12.09.11 14:31
 citēt
Vaards: Attiecīgi sūtīšu tevi... Uz googli, palasi nedaudz vēsturi par ventspils ostu.

Kam man tā google, kad Lembergs vēl tik mācījās universitātē, mans klasesbiedrs jau komsomoļskajā strojkā cēla objektu, kurš toreiz saucās par Ventspils ostas rūpnīcu. Tā, ka viņam tur nopelnu vēl vairāk nekā Lembergam. Un Ventspils ostu jāsaļīdzina nevis ar VEF vai RRR, bet gan ar Rīgas ostu. Tai priekšā gan ir aizsalstošais līcis, bet neba nu Lembergs ar savu ģeniālo saimniekdarbību nodrošinājis Ventspils neaizsalstamību.
Tiltu Kalvītim nepierakstu, bet par vispārējo būvniecības bumu, pēc kura pilna Latvija ar spoku mājām un ciematiem, gan Kalvītim kāda daļa atbildības it kā būtu jāuzņemas.
Jā, un kuras valdības un kuras partijas kultūras ministre gada pēdējā dienā aizbīdīja bibliotēkas megaprojektu?

Tfu, bļāviens, nudien jau aizgāja Delfu riešanās...:shame:
avatar
Publicēts: 12.09.11 15:04
 citēt
A gribat vēl piesviedīšu malku?:face-wink:Jūs zinat,ka sociālo neapmierinātību neizraisa masveida nabadzība vai straujš dzīves līmeņa kritums?Tas pie mums tā tiek pasniegts-cilvēki neapmierināti,varasvīri izzaguši,tauta mirst badā,brauc prom...patiesībā šo sociālo spriedzi (nu nav jau pie mums gluži nemieri un revolūcijas)izsauc labklājības pieaugums!Jā,jā!Pieaugums!Šis pieaugume mūsu gadījumā ir stipri sajaucis kārtis,jeb cilvēku izvietojumu uz sociālajām trepēm.Agrāk bārmenis smīnēja par inženieri,bet gruščiks bāzē bija liels cilvēks...utt dabiski,ka visi tie,kas ir krituši uz leju,ir nikni,tie,kam laimējies pakāpties uz augšu,skaļi nebrēc.Neapmierinātību neizraisa ciešanas bet skaudība!Ja man būtu miljons,es būtu laimīgs tikai tādā gadījumā,ja citiem nebūtu.Ja visiem būs pa miljonam,tad man pilnai laimei vajadzēs 10!Tā ir cilvēka daba un neko te daudz nepadarīsi.Politiķu uzdevums ir kaut nedaudz piegludināt šīs atsevišķu slāņu un grupu dažādās vajadzības un intereses un turēt tās saprāta robežās un kaut nedaudz saskaņot lai nesāk viens otram kaklu griezt!Skan jau baisi,bet ne es to izgudroju.:face-sad:Vot neatceros kur es to lasīju,bet tāds gudrs autors bija un grāmata arī ne gluži bojeviks.:face-grin:
avatar
Publicēts: 12.09.11 15:15
 citēt
nabagus vieglāk valdīt, jo kā sākas labklājība, tā sākas streiki. Lai cik tas kādam paradoksāli nešķistu.
avatar
Publicēts: 12.09.11 15:52
 citēt
Vaards:Sapper, un par ko balsosi tu. Un kamdēļ? :what:


Es varu pateikt, par ko nebalsošu nekādā gadījumā. SC, 3A inspirācijas un ZRP. Kāpēc? Atbildēšu ar anekdoti.

Parkā pastaigājas, Maša Rostova un Rževskis. Maša saka: " Kāds jauks vakars, putniņi svilpo, mēnes spīd, redz kur 2 gulbīši dīķī tik jauki peld!" Uz ko Rževskis skumji pasmaida un saka " Ziniet, Maša, man šodien negribās, nu vienkārši negribās...." :face-wink:
avatar
Publicēts: 12.09.11 16:09 labots
 citēt
ekoists:Sapper,man viņi visi liekas vienādi stulbi,es nebalsošu ne par vienu.
Man domāt,ka vajadzētu veikt testēšanu,pirms atļaut piedalīties velēšanās.Otrādi sanāk,ka ir izdevīga muļķīga un aprobežota sabiedrība.



Redzi, pieņemsim, ka mēs esam 3 balsotāji par TV repertuāru, Tu es un vēl kāds Vasja Pupkins. Ja mēs aizejam visi trīs nobalsot, tad rezultāts, piemēram, varētu būt tāds - es nobalsošu par franču komēdiju partiju, Tu nobalsosi par ArtHouse kino partiju, a Vasja nobalsos par mentu - bandīšu seriāliem. Rezultātā 66% no ētera laika, mēs skatīsimies apmēram to ko izvēlējāmies, bez pretenzijām par otra izvēli, bet Vasja lai lūr 33% savus stulbos seriālus. Toties, ja Tu neiesi, tad finālā redzēsi tik pusi ētera laika manas komēdijas un otru pusi Vasjas seriālus.. Tas arī viss. Ja tas, ka labu filmu vietā bieži parāda sūdīgāku, kā gribētos, tas nav iemesls, lai palaistu visu pašplūsmā un paliktu tikai ar stulbiem "černuhas" seriāliem.......
avatar
Publicēts: 12.09.11 16:32
 citēt
Schneider:
Vaards: Attiecīgi sūtīšu tevi... Uz googli, palasi nedaudz vēsturi par ventspils ostu.

Kam man tā google, kad Lembergs vēl tik mācījās universitātē, mans klasesbiedrs jau komsomoļskajā strojkā cēla objektu, kurš toreiz saucās par Ventspils ostas rūpnīcu. Tā, ka viņam tur nopelnu vēl vairāk nekā Lembergam. Un Ventspils ostu jāsaļīdzina nevis ar VEF vai RRR, bet gan ar Rīgas ostu. Tai priekšā gan ir aizsalstošais līcis, bet neba nu Lembergs ar savu ģeniālo saimniekdarbību nodrošinājis Ventspils neaizsalstamību.
Tiltu Kalvītim nepierakstu, bet par vispārējo būvniecības bumu, pēc kura pilna Latvija ar spoku mājām un ciematiem, gan Kalvītim kāda daļa atbildības it kā būtu jāuzņemas.
Jā, un kuras valdības un kuras partijas kultūras ministre gada pēdējā dienā aizbīdīja bibliotēkas megaprojektu?

Tfu, bļāviens, nudien jau aizgāja Delfu riešanās...:shame:


Tad jau tu esi no vecās zortes pencionāriem - kam pasi būtu jāatņem, jo šie tak vienmēr tiek izmantoti nejēgā! :D


> Tiltu Kalvītim nepierakstu, bet par vispārējo būvniecības bumu,
> pēc kura pilna Latvija ar spoku mājām un ciematiem,
> gan Kalvītim kāda daļa atbildības it kā būtu jāuzņemas.


Es par šo aŗi esmu daudz domājis. Kā Kalvīša virtuālais advokāts sava aizstāvamā labā varu teikt sekojošus vārdus: Un kas tad notiktu pēc iestājas ES (paskaidrošu - brīva preču, darbaspēka un kapitāla kustība. Tas ir ES, nekas cits), ja nebūtu gāzēts grīdā? Vai tad es, izglītots ar visādiem grādiem, būtu turpinājis strādāt ražošanā par vadītāju, ar 95 LVL algu pēc nodokļiem (lielā ražošanas uzņēmumā, kurš lielākais nodokļu maksātājs attiecīgajā Rīgas priekšpilsētā)? Diezi vai, droši vien 'butu notrinis "ES brīva personāla" kustības ietvaros. Attiecīgi veselu buntīti ar pencināriem varētu uzkarināt uz vadža. Tas, ka dzīves līmeņu atšķirība starp Latviju un pārējo ES bija krimināla ir cit jautājums.

Tieši tāpat kā pasaules ekspertu brēciens - ja IKP aug straujāk par 6%, tad ekonomika attīstīsies nesabalansēti, radīsies burbuļi un neglābjami iestāsies kritiens.

Protams, Kalvītis & CO cerēja, ka mēs būsim īpašie un uz mums šis likums neattiecas. Iespējams mēs arī būtu īpašie un ES ietvaros vienkārši būtu uzrāvuši dzīves līmeni līdz Skandināvu. Bet nekā. Nesanāca būt mums īpašiem.

Un pieļauju, ka ASV finansu krīze patiesībā mums ir Dieva svētība - redzot tās n-tās pļavas ar Sadalnes kastēm un laternām. Tukšās jauno projektu mājas, atceroties veselus saprojektētus jaunus pierīgas megakvartālus.

Kalvīša vaina šeit ir mazākā. Mani vairāk uztrauc tas, ka krīzes zaudējumi tiek norakstīti uz iedzīvotājiem. Nav nevienam pietiekamu iekšu tos zaudējumus uzkraut bankām. Saucamajiem zviedru pensionāriem, kurus tagad uztur latvju ģimenes, maksājot treknajos gados paņemtos krītiņus. A bet šeit jau vairāk tā atbildība jāuzņemas Sorosītiem, Zatleriem un tādiem, nevis mūsu brašajiem oligarhiem.
avatar
Publicēts: 12.09.11 16:55
 citēt
Vaards: [Protams, Kalvītis & CO cerēja, ka mēs būsim īpašie un uz mums šis likums neattiecas.

Nekas tur ne uz ko necerēja, vienkārši katram dots pozīcijābūšanas laiks, kurā jāpaspēj sagrābt cik var. Tādēļ visi koriši sadibināja būvfirmas un rāva cik vien varēja, griežot valsts iekšpusē ļautiņu uzkrājumus un vājprātīgos kredītus, jo ražot eksportam mēs neko nemākam.
avatar
Publicēts: 12.09.11 23:06
 citēt
... par Sprūdžu un Zatlera domu gājienu balsojot , arī vienotībai jaunas asinis pieplūdīs - tiekamies tur !
avatar
Publicēts: 12.09.11 23:25
 citēt
tiekamies tiekamies....asinssūcēju kompānijā.
Interesanti,kāpēc nosaukums vienotība,bet uz plakātiem tikai Dombrovskis bez saviem nuuuu.
avatar
Publicēts: 12.09.11 23:45
 citēt
ekoists:tiekamies tiekamies....asinssūcēju kompānijā.
Interesanti,kāpēc nosaukums vienotība,bet uz plakātiem tikai Dombrovskis bez saviem nuuuu.


Taupa naudu un bildē tikai vienu :D :D :D
avatar
Publicēts: 12.09.11 23:47
 citēt
Es šodien nedaudz paklausījos aģitāciņu. Vini tak sola atrisināt PILNĪGI VISU. Vai nav idioti ? Jeb man jatic ,ka to tā vienkārsi var izdarīt? Nu un kuru no idiotiem būtu jābalso ?????

:amazing:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):