forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 26
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.09.11 23:50
 citēt
Par lielāko idiotu....
avatar
Publicēts: 12.09.11 23:57
 citēt
Rolands66:Es šodien nedaudz paklausījos aģitāciņu. Vini tak sola atrisināt PILNĪGI VISU. Vai nav idioti ? Jeb man jatic ,ka to tā vienkārsi var izdarīt? Nu un kuru no idiotiem būtu jābalso ?????

:amazing:

āa ,pilnīgi un resni pingvīni )
avatar
Publicēts: 13.09.11 00:02
 citēt
Rolands66:Es šodien nedaudz paklausījos aģitāciņu. Vini tak sola atrisināt PILNĪGI VISU. Vai nav idioti ? Jeb man jatic ,ka to tā vienkārsi var izdarīt? Nu un kuru no idiotiem būtu jābalso ?????

:amazing:


---------------

par to, kurš solot kautrējas acīs skatīties :D
avatar
Publicēts: 13.09.11 00:10 labots
 citēt
Rolands66:Es šodien nedaudz paklausījos aģitāciņu. Vini tak sola atrisināt PILNĪGI VISU. Vai nav idioti ? Jeb man jatic ,ka to tā vienkārsi var izdarīt? Nu un kuru no idiotiem būtu jābalso ?????

:amazing:


Redzi, esošā saeima smagi un lēnprātīgi risināja netīkamos jautājumus. Un tauta to atlaida - pamatojot ar domu, ka vajadzētu darīt to, ko esošā Saeima jau dara. Atlaida ar 95% PAR. Tik liels idiotu īpatsvars diemžēl liek sakskumt pat vissaprātīgākajam un kautrīgākajam deputātam. Kā lai nesola!
avatar
Publicēts: 13.09.11 00:56
 citēt
Man pofig cik stulbs ir vēlētajs vai situācija,vienalga kas un kā bijis-ja cilvēks kas raujas vadīt VALSTI,NEVIS velteņu cehu,var pa radio tautai solīt absolūti neizpildāmas lietas-VIŅS IR IDIOTS
avatar
Publicēts: 13.09.11 01:06
 citēt
Rolands66:Man pofig cik stulbs ir vēlētajs vai situācija,vienalga kas un kā bijis-ja cilvēks kas raujas vadīt VALSTI,NEVIS velteņu cehu,var pa radio tautai solīt absolūti neizpildāmas lietas-VIŅS IR IDIOTS

kurš ,ko solija?
avatar
Publicēts: 13.09.11 01:08
 citēt
talavietis:
Rolands66:Es šodien nedaudz paklausījos aģitāciņu. Vini tak sola atrisināt PILNĪGI VISU. Vai nav idioti ? Jeb man jatic ,ka to tā vienkārsi var izdarīt? Nu un kuru no idiotiem būtu jābalso ?????

:amazing:


---------------

par to, kurš solot kautrējas acīs skatīties :D


To parasti dara pareizticīgie :D
avatar
Publicēts: 13.09.11 09:23
 citēt
Rolands66:Man pofig cik stulbs ir vēlētajs vai situācija,vienalga kas un kā bijis-ja cilvēks kas raujas vadīt VALSTI,NEVIS velteņu cehu,var pa radio tautai solīt absolūti neizpildāmas lietas-VIŅS IR IDIOTS

Padomā no otras puses.....parādītos Kanonistu-MPSistu partija, kura teiktu, ka "mēs jums neko nesolam, ja kaut kas labs sanāks tad tā būs cūcene, no 14 gada nāksies atdot kredītu, naudas valstī nav, tātad, mēs celsim nodokļus, cirpsim pensijas, pabalstus, celsim visam akcīzi, celsim medicīnas pakalpojumu izcenojumus, samazināsim algas skolotājiem, ieviesīsim maksas izglītību no 10. klases, celsim pensionēšanas vecumu par 10 gadiem, ja vienalga naudu nedabūsim tad devalvēsim latu....." Cik cilvēku par viņiem nobalsos?????:amazing::amazing: 100, 200 gab.????:amazing:
avatar
Publicēts: 13.09.11 09:29
 citēt
Rolands66:Man pofig cik stulbs ir vēlētajs vai situācija,vienalga kas un kā bijis-ja cilvēks kas raujas vadīt VALSTI,NEVIS velteņu cehu,var pa radio tautai solīt absolūti neizpildāmas lietas-VIŅS IR IDIOTS


Nū, 95% tautas ir idioti. Attiecīi arī pārstāvjus sevi izvēlas pēc ģīmja un līdzības - lai nav vecais, lai nav neko nozadzis, lai mīļš un laipns. Un daudz sola.

Tev arī ieteiktu nedaudz padomāt par partiju sistēmu demokrātiskā iekārtā - partija izdomā savu programmu (solījumus) un startē vēlēšanās. Tālāk jau valdību veido no 5 partijām. Attiecīgi tā programma jau pēc būtības zaudē jebkādu jēgu. Kā lai nesola?

Savulaik špikojot demokrātiskas valsts uzbūvēs modeli būs nejauši (vai arī pazināti) ieviesuši šādu shēmu, kur z;ud jebkāda jēga priekšvēlēšanu solījumu sasaistei ar reālajiem darbiem. Ja jau špiko valsts pārvaldes modeli, tad līdz glam - vajag divas partijas. Saskaņas centru (sociāli kreisie) un pārējie šleseri, šķēles, grīnblati, godmaņi. Tad arī balsojot parb konkrēto partiju (piemēram, saskaņas centru, latvieši izsvītros visus Kravcovus) un katra konkrētā partija būs spējīga valsti vadīt. Un pildīt solījumus.
avatar
Publicēts: 13.09.11 09:46
 citēt
Vaarda modelis nederēs,tas der mazām tautām.Mūsu ir pārāk daudz,mums vajag daudz ministru,daudz padomnieku,daudz uzraugu...Te Tev nav nekāda Indija,kur 20mlj Deli iedzīvotājus pārvalda 100 parlamentārieši.
avatar
Publicēts: 13.09.11 10:55 labots
 citēt
Vaards:
Nū, 95% tautas ir idioti.


Bet visi attiecībā uz sevi domā, ka ir tais 5%, ne tais 95%...
avatar
Publicēts: 13.09.11 11:10 labots
 citēt
Vaards:Nū, 95% tautas ir idioti.
Es teiktu, ka idioti ir 90%. Pret atlaišanu nobalsoja 5% iedzīvotāju, pieļauju, ka arī starp PAR balsotājiem bija kāda daļa, aptuveni 5%, kas zināja ko dara.
Bet vispābā, apbrīnojama vienprātība priekš latviešiem - 95% PAR. Kaut kādā raidījumā izteicās - "Galu galā, neviens taču neaģitēja balsot PRET" :D :D :D
avatar
Publicēts: 13.09.11 13:34
 citēt
Vot kas mani visvairāk tracina ir šitais uzstādījums tipa jau defoltā-godīga politika!Tas ko es saku ir godīgi,bet tas ko tu, tas nav...Lai arī mēs abi nemaz tik ļoti neatšķiramies.Es esmu par tiesiskumu un godīgumu,bet tie tur ir tumšie spēki,izzadzēji un novedēji krīzē.Nu kā lai cilvēkiem ieskaidro?Man rādās šobrīd bezcerīgi un es,personīgi,norobežojos no visa šitā boļševisma.Saprotams,ka par šito eiforiju būs jāmaksā gan tiem, kas piedalās gan tiem,kas stāvēs malā.Mūs gaida kārtējā maksa par skolu!Un tikai un vienīgi mēs paši esam pie tā vainīgi.Lozungam drīzāk bija jābūt-atlaist tautu!:face-sad:
avatar
Publicēts: 13.09.11 13:38
 citēt
Tauta atlaiž-atlaist tautu !!!!:exciting:
avatar
Publicēts: 13.09.11 14:24 labots
 citēt
RobertsJ:
Vaards:
Nū, 95% tautas ir idioti.


Bet visi attiecībā uz sevi domā, ka ir tais 5%, ne tais 95%...


Tieši tā. Zemāk iepostēto angļu linku tev kā juristam ļoti ieteiktu izlasīt. Veltīt kādu vakaru tam. :)

Asimetriskās atskārtas ilūzija rada sajūtu, ka tu zini pārējos labāk, nekā viņi tevi, un pat, ka tu zini viņus labāk, nekā viņi zina sevi paši. Tas pats notiek ar grupām, kuru dalībnieki esam. Kopumā, mūsu grupas saprot svešiniekus labāk, nekā svešinieki saprot mūsu grupu, un tu saproti grupu labāk nekā tās dalībnieki.

Tas ir pētnieku izskaidrojums tam, kā nonāk līdz naivreālismam jeb ticībai tam, ka tavas domas un uztvere ir patiesa, precīza un pareiza, līdz ar to, ja kāds redz lietas svādāk vai nepiekrīt tev kādā veidā, tas ir iespaidojuma, aizspriedumu vai trūkumu rezultāts. Tu jūties, ka citiem jābūt kaut kādā veidā aptraipījušamies, citādi viņi redzētu pasauli tāpat kā tu — pareizi. Asimetriskās atskārtas ilūzija aizēno tavu spēju redzēt cilvēkus, kuriem tu nepiekrīti, kā niansētas un sarežģītas būtnes. Tev ir tendence saskatīt dažādas nokrāsas sevī un grupās, kurām tu piederi, kamēr pārējie un viņu grupas izskatās monolīti un vienkrāsaini.

youarenotsosmart.com...
avatar
Publicēts: 13.09.11 15:34
 citēt
smartins:
Vaards:Nū, 95% tautas ir idioti.
Es teiktu, ka idioti ir 90%. Pret atlaišanu nobalsoja 5% iedzīvotāju, pieļauju, ka arī starp PAR balsotājiem bija kāda daļa, aptuveni 5%, kas zināja ko dara.
Bet vispābā, apbrīnojama vienprātība priekš latviešiem - 95% PAR. Kaut kādā raidījumā izteicās - "Galu galā, neviens taču neaģitēja balsot PRET" :D :D :D


Šo balsojumu es uztveru, kā tautas sašutumu pret to, kas notiek... nevis konkrētās saimas atlaišanu.
Bet ar katru dienu man paliek vieglāk, vairs ir trīs
Hūte
Krievi
Buldozers
Vienotība pēdejo medu gan biezu uzzieda- vidējo pensiju 450 eiro, bet tas tik ātri no pirmsvēlēšanu pīrāga notecēs, ka man netiks :D
avatar
Publicēts: 13.09.11 16:34 labots
 citēt
He tiko uz telefonu zvanija Šleser sarakstu aģitētāji, nosauca smukus ciparus kaa bulduzers visu i palielinājis un 5kāršojis. Bet kā aģitētājai uzdeva jautājumus tā nemācēja atbildēt :) Bet nu nonācām pie secinājuma ka daugavpilī ar vējains laiks, un ka viņa nolasot sagatavotu tekstu un atbildēt uz neko īsti nemācēs, un Dpilī visiem pa sleseru nosplauties tas jau Rīgas keks :D
avatar
Publicēts: 13.09.11 17:42
 citēt
smartins:
Vaards:Nū, 95% tautas ir idioti.
Es teiktu, ka idioti ir 90%. Pret atlaišanu nobalsoja 5% iedzīvotāju, pieļauju, ka arī starp PAR balsotājiem bija kāda daļa, aptuveni 5%, kas zināja ko dara.
Bet vispābā, apbrīnojama vienprātība priekš latviešiem - 95% PAR. Kaut kādā raidījumā izteicās - "Galu galā, neviens taču neaģitēja balsot PRET" :D :D :D


Par nobalsoja mazāk par pusi iedzīvotāju. Lielākajai daļai Saeima tik stipri netraucēja, lai bojātu brīvdienu. Pats uz šīm vēlēšanām iet netaisos, jo nav par ko balsot. Visas partijas ir populistiski kreisas. Un arī jēgas no balsošanas nav - tik nodemonstrēt savu attieksmi, bet tā kā palikušas tik sociķu partijas - nav pat jēgas to darīt
avatar
Publicēts: 13.09.11 18:09
 citēt
f-foto,
runāt var visādi un statistiku piedzīt kā ērtāk. piemēram šajā gadījumā - 90% balsoja par, lai gan tas ir mazāk par 1/2 no balsstiesīgajiem. Nav svarīgi - nāk tie citi uz vēlēšanām vai nē. Man personīgi vecā Saeima netraucēja. Turklāt nebūs nekādas lielās starbības starp iepriekšējo un jauno. Tik vien, ka daži politiķi izdomāja, ka ir OK notērēt valsts un privātos resursus ārkārtas vēlēšanām. Mums naudas daudz
avatar
Publicēts: 13.09.11 18:21
 citēt
...vakar pa TV5 pie Mamikina Zatlers tika "izvarots".Man pat Valdi uz raidījuma beigām palika žēl.
avatar
Publicēts: 13.09.11 18:48
 citēt
Lai nu tur kā ar to cik idiotu un tā...:)

Kāds var man atbildēt uz šādu jautājumu: Ja parādījusies wikileaks infa par to ka valsts augstākās amatpersonas skrien uz citas valsts vēstniecību atstāstīt izmeklēšanas noslēpumus, drošības padomes sēdēs spriesto utt.. būs patiesa, cik gadu jādod? Juristi, cik pienākas par dzimtenes nodevību?

Varbūt es kaut ko nesaprotu, bet man liekas ka par tādiem gājieniem kādreiz lika pie sienas?:D
avatar
Publicēts: 13.09.11 20:48
 citēt
avatar
Publicēts: 13.09.11 21:40 labots
 citēt
Jolan:...vakar pa TV5 pie Mamikina Zatlers tika "izvarots".Man pat Valdi uz raidījuma beigām palika žēl.

Cietušais, kā jūs izvaroja???
Wow!!!
Skatījos un nirdzu, bet Mamikins tikai kruķīja jautājumus, līdz sapina galīgi. Vai tiešām pa prezidenta laiku neiemācījās tādus Mamikinus bāzt maisā, un tomēr "godīgajam" sarakstam tauta seko (latviešu vājība- žēlot pie siles netikušos). Tā ģenerālprokuroru neievēlēja otru tūri- radās svētais, Zatleru neievēlēja- atkal svētais, bet Mamikins tomēr deva vakar viņam simbolisko konvertiņu :D Vai tiešām latvijas tauta pelnījusi ākstu :(, kurš deklarēja- nost ar lokomotīvēm, bet partiju nosauca savā vārdā. Klausi manus vārdus, neskati manus darbus :D
Praktiski piekrītu ak34- vecā Saeima mani netraucēja un nesatrauca :)
avatar
Publicēts: 13.09.11 22:11
 citēt
diezgan provinciāli, un sekli ..... ideāla saeima, un valdība nebūs nekad, pārstāvji, kuri tur gatavi strādāt, nāk no mūsu vidus, un tādi nu mēs esam .......
Zatlera gājiens, ar saeimas atlaišanu, nenes nekādu ļaunumu, drīzāk labumu, cik jau tas mūsu apstākļos iespējams, ja ārkārtas vēlēšanu rezultātā mainīsies līdzšinējie spēku samēri
"Saeimas balsojumā par Šleseru varēja redzēt, kas balsoja pret - "Saskaņas centrs" (SC), "Par labu Latviju!" (PLL) un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS). Tā arī strādā oligarhu interesēs," sacīja premjers.

Dombrovskis uzskata, kamēr šīs partija Saeimā būs pārstāvētas vairākumā, oligarhu ietekme politikā būs. "[Aivars] Lembergs pats uz koalīcijas sēdēm nenāk, bet savas intereses realizē caur ZZS," sacīja premjers un kā piemēru Lemberga interešu īstenošanai caur ZZS minēja Ventspils olimpiskā centra projektu, par ko bijušas sarunas valsts budžeta veidošanas laikā.
avatar
Publicēts: 13.09.11 22:42
 citēt
:D negatīvs... tas vis asfaltē ceļu SC... un šoreiz var gadīties, ka viņi diktēs!!! un ja tas notiks, tad varēsi kvēli pateikt paldies Zatleram. Kur Zatlers var iegūt balsis, ne jaf SC elektoriāts, bet pārdalīs spēkus latviskajā elektoriātā... cerēsim, ka apvienosies pēc vēlēšanām, un otreiz uz Maskavu tautas tērpos nebrauksim lūgt uzņemt krievijā :( , cik daudzi izsaka , ka laikam par SC (latvieši ). Un tā ir realitāte- apnikusi savstarpējie kašķi par tautai nozīmīgām lietām, un lielā vienotība, kad lēma sev izdevīgus jautājumus :(
avatar
Publicēts: 13.09.11 22:47
 citēt
SC ceļu asfaltēt, pamatā, varētu latviešu elektoriāta pasivitāte .....
avatar
Publicēts: 13.09.11 22:48 labots
 citēt
ak34:
smartins:s teiktu, ka idioti ir 90%. Pret atlaišanu nobalsoja 5% iedzīvotāju, pieļauju, ka arī starp PAR balsotājiem bija kāda daļa, aptuveni 5%, kas zināja ko dara.
Bet vispābā, apbrīnojama vienprātība priekš latviešiem - 95% PAR. Kaut kādā raidījumā izteicās - "Galu galā, neviens taču neaģitēja balsot PRET" :D :D :D


Par nobalsoja mazāk par pusi iedzīvotāju. Lielākajai daļai Saeima tik stipri netraucēja, lai bojātu brīvdienu. Pats uz šīm vēlēšanām iet netaisos, jo nav par ko balsot. Visas partijas ir populistiski kreisas. Un arī jēgas no balsošanas nav - tik nodemonstrēt savu attieksmi, bet tā kā palikušas tik sociķu partijas - nav pat jēgas to darīt
Zini, man arī 10. saeima netraucēja, tāpēc aizvikos uz iecirkni un nobalsoju PRET.
avatar
Publicēts: 13.09.11 22:49
 citēt
smartins:Zini, man arī 9. saeima netraucēja, tāpēc aizvikos uz iecirkni un nobalsoju PRET.
es arī balsoju PRET, ij taadeelj nezinu, vai jaabalso par tiem pashiem, ko ieprieksh vai jāmeklē citi par ko balsot!
avatar
Publicēts: 13.09.11 22:50
 citēt
smartin - pričom 9. saeima???:amazing: :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.09.11 22:51
 citēt
Oliss:smartin - pričom 9. saeima???:amazing: :face-grin:
nu smartina cipari sajuka! :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.09.11 22:54 labots
 citēt
Pardon, 10. :D
avatar
Publicēts: 13.09.11 23:36
 citēt
tusne:
smartins:Zini, man arī 9. saeima netraucēja, tāpēc aizvikos uz iecirkni un nobalsoju PRET.
es arī balsoju PRET, ij taadeelj nezinu, vai jaabalso par tiem pashiem, ko ieprieksh vai jāmeklē citi par ko balsot!

balso, ar prātu, iespējams par tiem pašiem, iespējams daļēji par tiem pašiem, iespējams par jauniem, ar prātu tāpēc, ka ne visiem ir plāns, ko darīt ievēlēšanas gadījumā www.ir.lv... atk.
avatar
Publicēts: 14.09.11 00:58
 citēt
negatIvs:
tusne:s arī balsoju PRET, ij taadeelj nezinu, vai jaabalso par tiem pashiem, ko ieprieksh vai jāmeklē citi par ko balsot!

balso, ar prātu, iespējams par tiem pašiem, iespējams daļēji par tiem pašiem, iespējams par jauniem, ar prātu tāpēc, ka ne visiem ir plāns, ko darīt ievēlēšanas gadījumā www.ir.lv... atk.


Negatīv, saki, kamdēļ Saeimā sēdošajiem pieaugušajiem cilvēkiem bija jābalso par Šlesera dzīvesvietas kratīšanu? Tu, sēdot Saeimā un urbinot degunu, vai ta nepaslinkotu kādu vakaru no kompja izdzēst visu p0rnu, fotošopu un citādus štruntiņus, ka jau Saeima parīt balsos par to, lai onkuļi nāk ieskatīties tavās atvilknēs? Tie, kas balsoja par Deputāta Šlesera neaizskaramības pārkāpšanu un populistisku dzīvesvietas kratīšan (Šlesers ir miljonārs, viņam ir ofšori visos kaktos = lasi, dzīvoklī zem spilvena nekas izkratāms nav). PAR KRATĪTĀJI ir populistiski idejōti un pinpji.
avatar
Publicēts: 14.09.11 01:32 labots
 citēt
Vaards:Nū, 95% tautas ir idioti.

ne tik daudz idijōti, cik vienkārši duraki. un nevajag pārspīlēt - tikai 94,7%! :grimace:

kamdēļ Saeimā sēdošajiem pieaugušajiem cilvēkiem bija jābalso par Šlesera dzīvesvietas kratīšanu?
ne jau apnika šaškas kompī spēlēt un aiz nav ko darīt sāka štukot - davai, lai KNĀB'is, kurš Dirsa, iztaisa pie Šlosera šmoni - vot būs smīkli! :face-grin: ka neko neatrastu, saprotams. bet kaut kas jau bija padomā laikam. :face-sad:
avatar
Publicēts: 14.09.11 08:56
 citēt
haralds:

ne jau apnika šaškas kompī spēlēt un aiz nav ko darīt sāka štukot - davai, lai KNĀB'is, kurš Dirsa, iztaisa pie Šlosera šmoni - vot būs smīkli! :face-grin: ka neko neatrastu, saprotams. bet kaut kas jau bija padomā laikam. :face-sad:


Varētu šeit izdomāt fantastisku sazvērestības teoriju, aptuveni kā Zeitgeist - fakti ir, tik teorija no tiem jāsavelk kopā. Bet domāju, ka tā bija tāda klasiska formāla rīcība, kas smuki atspoguļo bērnudārzisko līmenīti kopumā. DOmāju, ka tā arī bija:

Knābis meklē Šlesera saistību ar dažādiem sliktajiem darbiem Satiksmes Ministrijā, Airbaltikā un vēl šur tur. Visādi teicamnieki uzreiz sāk štučīt uz Šlesi (Es jau neko, tas lielais puika Šlesis no kaimiņu pagalma lika tā darīt) Knābim pamats kratīšanai ir, bet reālu faktu nav. Knābis rīkojas pēc procedūras (šie arī nevar paši pieņemt lēmumu, uzreiz pietiek.com parādīsies info, ka piesedz Šlesi - septiņas sekretāres jau būs info uz turieni nopludinājušas). Tātad Knabs mēģina izdot orderi, fak, Šlesis piesedzies ar Saeimas sedziņu. Jautājums tiek iesniegts Saeimai.

A bet Saeimā sēž ikurāt visādi no ielas salasīti cilvēki, kuriem tie 94.7% krustiņus salikuši. Tie nu taga pamožas - cit savā starpā vienojas par tādu vai šādu lēmumu, citi vienkārši avīzēs ir lasījuši, ka Šlesis ir sliktais, tātad noteikti jākrata. Citi balso pret. Vairums droši vien apspriežas ar partijas kolēģiem un nospriež kā būtu pareizāk.

Un Šeit nāk prātā sazvērestības teorija.
Iespējams, ka Oligarhi vienkārši izmantoja gadījumu, lai nomestu Dombrovski no krēsla. Viņiem jau savs ievēlētais prezidents ir. Atliek tikai izmantot iespēju - Atlaist Saeimu.

Kāds būtu vispareizākais variants, ja gadījumā tautas ievēlēts Oligarhu apakrotājs tiešām savāc pārāk daudz balsis? Piedāvāt līdzīgu Lokomotīvi un vēl pompozāku. Un gatavs - daļa vēlētāju pārsviežas atkal uz jauno cīnītāju (jo vecais tak atkal ir sēdējis valdībā veselu gadu, bet debesmannas plūdi nav sākušies - tam reitings neglābjami krītas).

Un gatavs.

Oligarhi atkal ir zirgā.

Domāju, ka tagad viņi iziet uz jaunu shēmu, pietuvojas Rietumu demokrātijai - pašiem jau nav obligāti tur jāsež, ja ir savi cilvēki. Attiecīgi vēl pēc pāris gadiem mums tie procesi vairs nebūs gluži saprotami, jo pasākumus diriģēs tikai neredzamās rokas. Oligarhi no redzamās skatuves šobrīd tiek izmedīti, tie nonāk pagrīdē (Maldīvu salās un citās Spānijas vasarnīcās).

Tādejādi nav 'vairs būtiski kas veidos Saeimu - ZZS+SC+ZRP, vai jebkura cita kombinācija. Paskatamies ZRP uz sitiena salasīto deputātu baru - tur ir visi lielākie parādnieki (neglābjamu kredītu paņēmēji). Domāju, ka viņi tur startē ar aploksni kabatā. Parasti stipendiāti, kas glābjot savu ādu pieņems lēmumus. Dombrovskim būs palikuši 10-15% pārējais - komercstruktūrām.
avatar
Publicēts: 14.09.11 09:51 labots
 citēt
Paskaidrojiet man glupajam, kas jums ir pret /Oligarhi atkal ir zirgā. /. Vienīgais ko sliktu redzu- esiet iemācījušies no Zatlera Latvijai vienu jaunvārdu :D... lai tiktu par oligarhu ir vajadzīgas dotības... lai oligarhus noliktu pietiek ar skaudību :D
avatar
Publicēts: 14.09.11 23:56
 citēt
Haiduks:Paskaidrojiet man glupajam, kas jums ir pret /Oligarhi atkal ir zirgā. /. Vienīgais ko sliktu redzu- esiet iemācījušies no Zatlera Latvijai vienu jaunvārdu :D... lai tiktu par oligarhu ir vajadzīgas dotības... lai oligarhus noliktu pietiek ar skaudību :D


Man, personīgi, pret šiem nav nekādu pretenziju. Es klāstu sāpi, kā tie 94.3% ir iespējams izvēlējušies tieši to pret ko balsojuši. Manā sapratnē atkal atgriežas senie viduslaiki - kurš vadonis spēcīgāks, tas pārējos pakļauj. Vai nu tas ir Mikrosofts, vai Lattelekoms, vai vispār kāds visa kā īpašnieks. Ja mums šos te iznīdē, tad paliek kā pie arābiem tuksnesī bija - bauru ciltis un tuksnesis visiem kopējs. Tā arī pie mums, atnāk investors un nopērk mežu zemi cik tik lien. Tas ir, bauriem nepaliek pat koki kuros sēdēt. :)
avatar
Publicēts: 15.09.11 00:00
 citēt
Visgodīgākais izskatās buldozera bloks :)
... vēl ir laiks
... vēl ir laiks
avatar
Publicēts: 15.09.11 00:09
 citēt
Es par tiem, kuri atdos Inčukalna gāzes krātuvi mums atpakaļ (Gazpromam nomas līgums beidzas kautkad dienās) nevienu tādu neredzu, lasu partiju programmas, neredzu. Info: Krievija nevar nodrošināt Sanktpēterburgu un Maskavu ar gāzi ziemas mēnešos, jo gāzes vadi vienkārši aizsalst. VIENĪGĀ iespēja viņiem saņemt gāzi ir no Inčukalna.
avatar
Publicēts: 15.09.11 00:16
 citēt
Njāaa, jums tiešām ir pārāk daudz brīva laika kā es skatos, ja var šito penteri saraxtīt un par visiem politiskajiem procesiem interesēties. Bet es esmu laimīgs ar to ka tolkam nezinu kā sauc tagadējo premjeru vai tas ir tas pats premjers kurš bija pirms gada un ari tikai pa ausu galam zinu ka kaut kāds cits prezidents rtagad, par to ka būs kaut kādas vēlēšanas uzzināju no šamā topika un reklāmu stabiem, bet priekš kam sev galvu piesarņot ar politisko drazu?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 26
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):