forum.gif
Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas- ārkārtas ??? vai ārkārtas!!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.09.11 17:57 labots
 citēt
Lunis:Saku godigi man pilnigi smiekli nak var visu , bet buss vien jaiet un "Javele" par cik mana Ortodoxsala ticiba "Slaists pec ticibas" man nelauj atrak list no gultas lauka ka vien "Uz nakts uzdzīvi" tad iesju 21.30 un velesju paar sjito www.ogresbalss.lv... , SMUKU MASJINU
:D Īstais laiks, sabats jau būs beidzies, varēsi balsot kopā ar icikiem... :D
Interesanti, vai uz tiem iecirkņiem, kuri būs vaļā pēc astoņiem būs arī uzraksts ivritā pie durvīm??? :)
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:00
 citēt
ak34:Kā tad nav pie mums kreisu partiju? Šajās vēlēšanās visas kam ir cerības iekļūt Saeimā ir kreisas. Tā ka siciķiem svētki - ir no kā izvēlēties
Kādi kreisie... Nu neticu, ka tu nepārzini to kreisumu, kāds ir Skandināvijā- Zviedrijā, Somijā, arī Dānijā...
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:06
 citēt
Oliss:
Lunis:Saku godigi man pilnigi smiekli nak var visu , bet buss vien jaiet un "Javele" par cik mana Ortodoxsala ticiba "Slaists pec ticibas" man nelauj atrak list no gultas lauka ka vien "Uz nakts uzdzīvi" tad iesju 21.30 un velesju paar sjito www.ogresbalss.lv... , SMUKU MASJINU

Luni iecirkņi līdz 20.00 strādā :grimace: tikai daži līdz 22.00


Ķeguma vēlēšanu iecirknis Nr.689 būs atvērts balsošanai līdz 22.00. ! Otaa ! 21.30 MANS LAIKS esmu ortodoxsals SLAISTS gulju lidz 21.00 un 21.30 iesju velet !
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:11
 citēt
Lunis:
Oliss: Luni iecirkņi līdz 20.00 strādā :grimace: tikai daži līdz 22.00


Ķeguma vēlēšanu iecirknis Nr.689 būs atvērts balsošanai līdz 22.00. ! Otaa ! 21.30 MANS LAIKS esmu ortodoxsals SLAISTS gulju lidz 21.00 un 21.30 iesju velet !
Tevi nomoka mēnessērdzība? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:16 labots
 citēt
Kopsavilkums precīzs :D twitter.com...
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:21 labots
 citēt
dolldia::D twitter.com...
wowo :bad_smile: :haha:
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:26 labots
 citēt
smartins:
Lunis:

Ķeguma vēlēšanu iecirknis Nr.689 būs atvērts balsošanai līdz 22.00. ! Otaa ! 21.30 MANS LAIKS esmu ortodoxsals SLAISTS gulju lidz 21.00 un 21.30 iesju velet !
Tevi nomoka mēnessērdzība? :bad_smile:


Ne alkahola un izklaizju trukums Organizma Sesdienas vakaros. Man gan teica la parak nepiedzeroties no laimes PIRMS citadi iecirkni nelaidisjot :D :D
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:28 labots
 citēt
dolldia:Kopsavilkums precīzs :D twitter.com...


NAV TASNIBA !! Par TO ko gatavojos nesmu balsojiss vismaz pedejos 15 gadus:):) Kautgan tas cekistu projekts sjie ar IZDOMU reklama izcelas tad nu buss JAATALGO:):)
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:32
 citēt
Lunis:
smartins:evi nomoka mēnessērdzība? :bad_smile:


Ne alkahola un izklaizju trukums Organizma Sesdienas vakaros. Man gan teica la parak nepiedzeroties no laimes PIRMS citadi iecirkni nelaidisjot :D :D
Dīvaini ir tas, a Tu mosties 21:00, bet FB fotumā esi jau no 18:00 :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:39
 citēt
smartins:Dīvaini ir tas, a Tu mosties 21:00, bet FB fotumā esi jau no 18:00 :bad_smile:
tas nav Lunis, tā ir viņa čaklā sexetārīte! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:41
 citēt
martins_goncars: diemzjeel liela dalja aitu arii taa uzskata, kreiss jau teju pa lamu vaardu kljuvis.
-kreisais?
-taatad Maskava sponsoree, ja?!

Un kuras partijas vadībā Rīgā tika uzbliezts Maskavas nams?
Kāds sakars zviedru sociāldemokrātijai ar mūsu t.s. kreisajiem?
Ir tik divi Rietumu/Austrumu vienādu nosaukumu režīmi - Hitlera nacionālsociālisms un Staļina sociālisms, kuri bija dvīņubrāļi. Paņemam Советский Энциклопедический Словарь, atrodam tajā fašisma definīciju, nomainām "rasu naidu" pret "šķiru cīņu", "strādnieku šķiru" pret "citādi domājiešiem" un dabūjam sociālisma definīciju.

Вот так, вашу перемать!!!
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:45
 citēt
tusne:
smartins:Dīvaini ir tas, a Tu mosties 21:00, bet FB fotumā esi jau no 18:00 :bad_smile:
tas nav Lunis, tā ir viņa čaklā sexetārīte! :bad_smile:


:D
avatar
Publicēts: 17.09.11 18:50
 citēt
Cerams, ka Pēdējā partija iegruzīs LTV tiesā un cerams, ka vinnēs! Tauta nobalso par līdzšinējās saeimas atlaišanu, bet 85% ētera laika diskusijās piešķir VISĀM partijām kas bija atlaistajā saeimā + ZRP un Ždanokas projekts :D

Principā nevajadzēja dikti tērēties reklāmām - atliek tikai samaksāt aptauju veicējiem, kas reitingus producē:)
avatar
Publicēts: 17.09.11 19:15 labots
 citēt
imgfoto:

Principā nevajadzēja dikti tērēties reklāmām - atliek tikai samaksāt aptauju veicējiem, kas reitingus producē:)


Vecit BLEDITIES iepriekš izpetot visas nianses ar jamak:face-wink::face-grin: Kā reiz teica Vārna "Nav ko dirsties ja neprot lidot"
avatar
Publicēts: 17.09.11 19:34 labots
 citēt

Ir tik divi Rietumu/Austrumu vienādu nosaukumu režīmi - Hitlera nacionālsociālisms un Staļina sociālisms


nacionaalsociaalisms ir nacionaalsociaalisms un staljinisms ir staljinisms.
palasi Marksa seejumus ar nosaukumu Kapitaals (tikai ne tos, kas ir tulkoti no padomju laika), tur viss smuki aprakstiits kaa taa ciinja notiks, Staljins ''tik ilgi'' nevareeja gaidiit un iztulkoja shkjiru ciinju kaa fizisku izreekjinaashanos pret proleteriaata ''ienaidniekiem''. Markss, ja nekljuudos veel pat savos seejumos piemineeja-komunisms reaali var iestaaties tikai vietaa, kur ir tam nobriedusi augsne. citu starpaa, pieminot, ka Krievijas impeerijas cilveeks tam nav nobriedis ne fiziski, ne gariigi.
nacionaalsociaalismam ir pilniigi cita augsne citaadaa domaashanaa, tikai pateicoties versaljas liigumam uz tautas/rases paaraakuma pastaavosha ideologjija vareeja nostiprinaaties.
tas, ka meerkju iistenoshana biezji bija stipri liidziiga, nenoziimee, ka shiis ideologjijas kaut kaadaa veidaa vispaar ir radnieciigas.

fašisma definīciju


fashisms ir pilniigi cita opera, te buus mazliet jaapalasa par Benito Musoliini un melnkrekliem
avatar
Publicēts: 17.09.11 20:53
 citēt
avatar
Publicēts: 17.09.11 21:03
 citēt
Jautājums armēņu radio.

Ar ko atšķiras sociālisms no kapitālisma???

Armēņu radio atbild: "Kapitālismā cilvēks ekspluatē cilvēku. Bet sociālismā ir pilnīgi otrādi!!!" :face-grin:
avatar
Publicēts: 17.09.11 21:23
 citēt
martins_goncars: palasi Marksa seejumus ar nosaukumu Kapitaals (tikai ne tos, kas ir tulkoti no padomju laika)...

Nu paga, tu nopietni domā, ka es tagad kaut kur meklēšau netulkotus Marksa murgojumus un vēl centīšos tos izlasīt vāciski???
Ja tu pats to esi izdarījis - apsveicu un rešpekt!
martins_goncars:fashisms ir pilniigi cita opera, te buus mazliet jaapalasa par Benito Musoliini un melnkrekliem

Es runāju par padomju enciklopēdiju un padomju lamuvārdu "fašists".
Markss savā oriģinālajā Kapitālā neko neraksta, ka SOCIĀLISTISKAJĀ iekārtā Hitlera režīmu lamāt īstajā vārdā nebija īsti parocīgi, tādēļ arī tas tika nosaukts par fašistisko?
avatar
Publicēts: 17.09.11 21:35
 citēt
Nu paga, tu nopietni domā, ka es tagad kaut kur meklēšau netulkotus Marksa murgojumus un vēl centīšos tos izlasīt vāciski???


nopietni nee-pie pilnas apzinjas ne1 cilveeks arii to nedariitu. pietiktu jebkursh tulkojums, kas njemts no orgjinaala

fašistisko


fashistisko sauca taapeec, lai vienkaarshais padomju cilveecinjsh sociaalismu nejauktu ar nacionaalsociaalismu, tas ir galvenais iemesls kaapeec joprojaam nekrietnos nacistus daudzi lamaa pa fashistiem
avatar
Publicēts: 17.09.11 21:42
 citēt
Vot atceros, kā mūs drāza Marksa semināros. Markss, Hēgelis un Huserls- trīs cilvēki kuru tekstus es nelasu tāpēc, ka viņi raksta tā, it kā gribētu lai es tos nelasītu. Ja man kaut ko vajag par viņiem tad sekundārā to the rescue.

Bet muļķi gan viņi nebija.
avatar
Publicēts: 17.09.11 21:49 labots
 citēt
Schneider:
martins_goncars: palasi Marksa seejumus ar nosaukumu Kapitaals (tikai ne tos, kas ir tulkoti no padomju laika)...

Nu paga, tu nopietni domā, ka es tagad kaut kur meklēšau netulkotus Marksa murgojumus un vēl centīšos tos izlasīt vāciski???
Ja tu pats to esi izdarījis - apsveicu un rešpekt!
martins_goncars:fashisms ir pilniigi cita opera, te buus mazliet jaapalasa par Benito Musoliini un melnkrekliem

Es runāju par padomju enciklopēdiju un padomju lamuvārdu "fašists".
Markss savā oriģinālajā Kapitālā neko neraksta, ka SOCIĀLISTISKAJĀ iekārtā Hitlera režīmu lamāt īstajā vārdā nebija īsti parocīgi, tādēļ arī tas tika nosaukts par fašistisko?


Vaig palasit 1950 GADU izdotus Marksa un Engelsa saraksti . Vairums 19 gs opija tinkturu sūcošās "Sieviešu romanu" rakstnieces atpusjas , IZCILI dikas dzives apraksti:):) Reiz musu kopejais draugs Lučiks tas kas Oskars lasija mums veselu vakaru priekja dzerot gradigos dzerienis Bauskas Mara verandaa , IZCILI darbi mietpilsonju un Lunja laisjanas zinjaa . Visizcilakie bija pixnixu zaljumos apraksti ar Jusmigu kaiminjienju ziedotiem Viniem juras veltem un zaljumiem:):)
avatar
Publicēts: 17.09.11 22:01
 citēt
bieži balsojis esmu vnk par to letiņu partiju kurai prognozē lielāko atbalstu - lai vieglāk valdību veidot ....


šoreiz nebij par ko balsot - ne cēlās roka par Zatlera amerikāņiem, ne par ilgtermiņā sevi parādījušiem nespējniekiem lupatām Vienotību.... bezceris - sapratu, ka šodien demokrātiskā veidā apstiprinam valsts zudumu... nobalsoju par nacionāļiem, lai ar Parādnieks un Dzintars dunduki... nu... vnk, lai nav kauns bērniem acīs skatīties

17 septembris šķiet ieies vēsturē kā katastrofa.... kāpē ļaudis tik glupi... nesaprotu
avatar
Publicēts: 17.09.11 22:14
 citēt
martins_goncars: ...nekrietnos nacistus daudzi lamaa pa fashistiem

Kāpēc tikai nekrietnos nacistus? Es arī nekrietnos komunistus saucu par sarkanajiem fašistiem.
avatar
Publicēts: 17.09.11 22:18 labots
 citēt
Izskatās, ka kremļa Urbja-Išakova tandēmam kā parasti Pirra uzvara, Vienotībai, ZRP un VL/TBLNNK sanāk ap 58, Puzes Minhauzens ar Saldus kompartijas sekretāru turēs arbūzu. Par šādu galarezultātu esmu gatavs uz pudeli alus saderēt :D
avatar
Publicēts: 17.09.11 23:09
 citēt
Ja ja , man lidzigi ka Marim sanaca tas darbibas un motivacija.
avatar
Publicēts: 17.09.11 23:30
 citēt
Sapper:... Par šādu galarezultātu esmu gatavs uz pudeli alus saderēt :D
alu kopā dzersim? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.09.11 23:41
 citēt
Maris:bieži balsojis esmu vnk par to letiņu partiju kurai prognozē lielāko atbalstu - lai vieglāk valdību veidot ....


šoreiz nebij par ko balsot - ne cēlās roka par Zatlera amerikāņiem, ne par ilgtermiņā sevi parādījušiem nespējniekiem lupatām Vienotību.... bezceris - sapratu, ka šodien demokrātiskā veidā apstiprinam valsts zudumu... nobalsoju par nacionāļiem, lai ar Parādnieks un Dzintars dunduki... nu... vnk, lai nav kauns bērniem acīs skatīties

17 septembris šķiet ieies vēsturē kā katastrofa.... kāpē ļaudis tik glupi... nesaprotu


Pasteidzies ar secinājumiem. Būs Ok.
Biju domājis, ka SC savāks vēl vairāk kā iepriekš (vairāk krievu bērni pases saņem, vairāk latvju protestētāji, nezinu par ko un pārmaiņu meklētāji) un būs rēals vāks, jo kaitnieks Zatleris ar saskrebto lumpeņu baru nevar iet koalīcijā ar lembergu. Un tā tālāk... A tagad TVNETĀ smuki cipari - visādā veidā var vismaz valdību izveidot. Par to man arī prieks.
avatar
Publicēts: 17.09.11 23:58
 citēt
valstī, ar ~ 45% gudru/pārgudru vēlētāju[ vispār neaiziet ], neizvairīties, no interesantas valdības veidošanas izrādes .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.09.11 00:02
 citēt
Vaards:
Maris:bieži balsojis esmu vnk par to letiņu partiju kurai prognozē lielāko atbalstu - lai vieglāk valdību veidot ....


šoreiz nebij par ko balsot - ne cēlās roka par Zatlera amerikāņiem, ne par ilgtermiņā sevi parādījušiem nespējniekiem lupatām Vienotību.... bezceris - sapratu, ka šodien demokrātiskā veidā apstiprinam valsts zudumu... nobalsoju par nacionāļiem, lai ar Parādnieks un Dzintars dunduki... nu... vnk, lai nav kauns bērniem acīs skatīties

17 septembris šķiet ieies vēsturē kā katastrofa.... kāpē ļaudis tik glupi... nesaprotu


Pasteidzies ar secinājumiem. Būs Ok.
Biju domājis, ka SC savāks vēl vairāk kā iepriekš (vairāk krievu bērni pases saņem, vairāk latvju protestētāji, nezinu par ko un pārmaiņu meklētāji) un būs rēals vāks, jo kaitnieks Zatleris ar saskrebto lumpeņu baru nevar iet koalīcijā ar lembergu. Un tā tālāk... A tagad TVNETĀ smuki cipari - visādā veidā var vismaz valdību izveidot. Par to man arī prieks.


Pēc pirmajiem saskaitījumiem tomēr izskatās atkal bišķi bēdīgāks scenārijs. Būs vien Zatleram ar salasītajiem ZIC-deputātiem kopā ar saskaņas centru jāvalda - jāsoda vēletājs ikdienišķais.
avatar
Publicēts: 18.09.11 00:33
 citēt
Domāju,ka reāli latviešu politiķi ir atlaisti,kaut gan pat es viņu labā nobalsoju,laiks izdarīt secinājumus izdarīt un būt spēcīgai opozoīcijai,tad varbūt kaut kas izdosies no valsts izveides.
avatar
Publicēts: 18.09.11 00:55
 citēt
Neticami...ekoists tiešām bijis vēlēt? :face-smile:
avatar
Publicēts: 18.09.11 02:24
 citēt
gaiss visiem joprojām paliek tāds, kur elpu var ievilkt .....
avatar
Publicēts: 18.09.11 09:13
 citēt
Latgales latvieši jau šoreiz izvēlējās sestdien braukt sēnēs, jo ticība pārmaiņām zudusi. Ja šoreiz vēl ievēlētās latviešu partijas turpinās čakarēt tautu, pēc 3 gadiem arī pārējā Latvijā pie urnām aizies tikai Daugavpils un Rīgas guļamrajonu elektorāts.
Un tad nākamajā rītā radio visus uzrunās: Dobroje utro, tovarišči!
avatar
Publicēts: 18.09.11 09:20 labots
 citēt
SC tādu nekad nesaņems.


viena partija nekad poziiciju neveidos 5 partiju parlamentaa godiigaas veeleeshanaas, man, piemeeram, patiktu komplekts Vienotiiba+SC un visi laimiigi, bet kautko taadu laikam gruuti iedomaaties tuvaakajaa laikaa
avatar
Publicēts: 18.09.11 09:57
 citēt
bēdīgi.Laikam ir jāsamierinās ar domu,ka pēc pāris gadiem 2 oficiālā valsts valoda būs krievu un tad jau ceļš uz 2 valsts valodu būs vaļā
avatar
Publicēts: 18.09.11 10:07
 citēt
Istenībā jau nekads būtisks kāpums Krieviem nav noticiss , vini dabijusji bezmaz tikpat kaa bija kad seimā bija vel PCTVL :) Ot butu inteesanti ka aistijas Purčika tai Saskaņas Centra nenoficialaja "Tussa vieta" kur nelaida pressi:):)
avatar
Publicēts: 18.09.11 10:10
 citēt
...ja jau SC tāds rezultāts pie tik zemas aktivitātes,tad stādos priekšā cik viņi dabūtu,ja apmeklējums būtu lielāks:face-sad:
avatar
Publicēts: 18.09.11 10:43
 citēt
Izskatās, ka visus var apsveikt ar Saskaņas Centru valdībā. Prieks, ka nepiedalījos šajā baagānā. Cerams pēc šīs Saeimas tauta nāks pie prāta un būs normāla labējā partija par ko balsot.
avatar
Publicēts: 18.09.11 10:49
 citēt
...uzskati,ka nebalsojot izdarīji LABĀK
avatar
Publicēts: 18.09.11 10:52
 citēt
nav tas labākais variants, gaidīt īsto partiju ........ tāpat kā daudzās citās sfērās, jāstrādā ar to, kas ir dotajā brīdī, vakardienas situācijā, jāizvēlās no ......
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):