forum.gif
Projekts "Pasaules siena"
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Projekts "Pasaules siena"
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.04.07 11:55
 citēt
Jauns un dīvains projekts

www.walloftheworld.org...
avatar
Publicēts: 20.04.07 12:04
 citēt
liela iespeja, ka tas ir scam.
Ansis Lipenitis - (projekta vaditajs) - man shis vards neviesh uzticiibu, laikam spama, sakaraa ar DVD nomu, deelj.
avatar
Publicēts: 20.04.07 12:11
 citēt
nu nezinu, pa SWH ar šito reklamēja, moš būs arī televīzijā, Apollo arī ir....
avatar
Publicēts: 20.04.07 12:43
 citēt
pierakstiijos :)
avatar
Publicēts: 20.04.07 14:03
 citēt
a man bija slinkums tur lūrēties, cik ir tā "Simboliskā samaksa"...?
avatar
Publicēts: 20.04.07 14:16
 citēt
pagaidam 3.50Ls
avatar
Publicēts: 20.04.07 14:19
 citēt
a man bija slinkums tur lūrēties, cik ir tā "Simboliskā samaksa"...?
3.50 LS Ls
avatar
Publicēts: 20.04.07 14:21
 citēt
nu wizuli malacis! :D p.s baig labaa profila bilde! :D
avatar
Publicēts: 20.04.07 16:18
 citēt
Forši jūs apčakarēja :)
avatar
Publicēts: 20.04.07 16:29
 citēt
ka apcakareeja?
avatar
Publicēts: 20.04.07 16:39
 citēt
Kaut kādi mistiski cilvēki uztaisa mistisku projektu un mēģina iekasēt mistiskus 325 000 000 EUR no apmēram 2 miljoniem Latvijas iedzīvotāju :)

Jums tas neizskatās pēc krāpšanas? :D
avatar
Publicēts: 20.04.07 16:48
 citēt
nedaudz jau izskataas... nu nez... ja taa tad diezgan veiksmigii! pie tam sandij ne tikai no LV iedzivotajiem...
avatar
Publicēts: 20.04.07 17:12
 citēt
Forši jūs apčakarēja :)


piemeklē pareizos vārdus...tas ir bizness, un uz šodienu cilvēki vairs nelielās ar godīgiem darījumiem, jo negrib izskatīties dumi...bet lielās ar otra apčakarēšanu, tas ir ar veiksmīgu biznesu...un jebkurā darījumā viena puse vairāk, vai mazāk tiek apčakarēta, pat pērkot pienu un maizi.
avatar
Publicēts: 20.04.07 17:28
 citēt
Ko gan jūs gribiet sagaidīt no pasākuma, kuram jau pašā sākumā ir ierakstīts ka, ja nekas nesanāks, tad naudiņu vienalga atpakaļ nedabūsiet. Mierinājumam vismaz pusi atdosim labdarībai, bet otra puse - tīrie ienākumi.
Cik daudz ir tādi, kas var palielīties ar 2.3miljonu latu apgrozījumu gadā 3 gadu laikā.
Pēc elementāras matemātikas sanāk ka plānotā peļņa ir vismaz 500k Ls gadā! :shock:
avatar
Publicēts: 20.04.07 17:34
 citēt
Es savu padarīju - pateicu, ko domāju par šo "biznesu", kas ir vistīrākā krāpšana. Ja Tev patīk, vari ieskaitīt viņiem kaut 10 miljonus :)


piemeklē pareizos vārdus...tas ir bizness, un uz šodienu cilvēki vairs nelielās ar godīgiem darījumiem, jo negrib izskatīties dumi...bet lielās ar otra apčakarēšanu, tas ir ar veiksmīgu biznesu...un jebkurā darījumā viena puse vairāk, vai mazāk tiek apčakarēta, pat pērkot pienu un maizi.
avatar
Publicēts: 20.04.07 17:47
 citēt
Cik valodās ir iztulkots tas projekts? :D
Kur ir norādes starptautiskajā Sarkanā krusta mājas lapā uz šo unikālo, cilvēcīgo krāpšanu? :)



nedaudz jau izskataas... nu nez... ja taa tad diezgan veiksmigii! pie tam sandij ne tikai no LV iedzivotajiem...
avatar
Publicēts: 20.04.07 17:50
 citēt
[url=www.scamoftheworld.org

:D]www.scamoftheworld.org

:D[/url]
avatar
Publicēts: 20.04.07 17:54
 citēt
Forši jūs apčakarēja :)


piemeklē pareizos vārdus...tas ir bizness, un uz šodienu cilvēki vairs nelielās ar godīgiem darījumiem, jo negrib izskatīties dumi...bet lielās ar otra apčakarēšanu, tas ir ar veiksmīgu biznesu...un jebkurā darījumā viena puse vairāk, vai mazāk tiek apčakarēta, pat pērkot pienu un maizi.


Tā tas viss nav, reputācija ir ļoti būtisks faktors, bet ne pie mums. Pie mums to nevajag, jo vairumam pietiek redzēt krutu mantu, lai tās īpašnieks kļūtu par Dievu.

To sauc par masu apziņu, ar kuru daži spēki manipulē. Pienāks laiks, kad vajadzēs, lai visi nodarbojas tikai ar godīgiem darījumiem, ātri vien visi aizmirsīs laikus, kad varēja brīvi čakarēt viens otru.

Bet nu protams, ja nauda ir vissvarīgākā, [url=www.youtube.com... var darīt kā juroks!
avatar
Publicēts: 20.04.07 17:56
 citēt
avatar
Publicēts: 20.04.07 18:07
 citēt
Tas ir Latvijas sarkanais krusts un tas ir tikai viens fails, ko sagatavojuši krāpnieki, kas visdrīzāk uzrakstīts ar zagtu MS Word kopiju :D


http://www.redcross.lv/aktualitates_a.php?lang=lv&id=2&k=71&limit=0
avatar
Publicēts: 20.04.07 18:13
 citēt
taht was my point.
bet chalim cepuri nost.
JA izodas - tie ir ienakumi no tirdzniecibas
+ ja parka maksas ieeja, teiksim, latjiks - vel kadi 65 miljoni klat (kursh tad negribes apskatit)
+ viesnicas utt
avatar
Publicēts: 20.04.07 18:18
 citēt
aha ja tas realizeesies tad buus baigajos kaatos! :D
avatar
Publicēts: 20.04.07 19:21
 citēt
Visaadi var gadiities pie muusu caurumainaas likumdoshanas. Shitaads bars cilveeku briivpraatiigi samaksaa, piekriitot, ka to naudu vinjiem vairs nevajag.

Un tomeer. Ja sanaak tas skaits cilveeku? Un ja arii nesanaak....par daudz sabiedrības uzmanības...tur, es domaaju, nevarees peec 3 gadiem neko nenoziedot! Un ja noziedos....tad ar buus labi... :) Tie 3,50 mani truukumaa neidziis. :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):