forum.gif
Videotehnika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Videotehnika
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.05.06 04:21
 citēt
Zinu, ka nav īstā vieta, bet tomēr jautāšu te, šejienes open minded sabiedrībai*. Tā kā foto tomēr ir tikai daļa no izteiksmes līdzekļiem, interesē videotehnika. Jautājums - vai ir vērts pirkt pašam / firmai savu videotehniku, vai nomāt? Vai kāds var ieteikt pusprofesionāla līmeņa kameru un audio ierakstīšanas tehniku? Piemēram, no Vides faktiem komanda brauca bildēt Jukonas upi kanādā, cik sapratu, tur bija maziņa, bet laba kamera, ar kuru tika uzņemts ceļojums, kvalitāte likās iespaidīga. Esmu dzirdējis, ka pat dārgām kamerām ir labs attēls, bet sūdīga skaņas kvalitāte, vai tā ir?

Enī sudžešinsz? Tnx.

* erfoto mani nošautu par šādu jautājumu... ;)
avatar
Publicēts: 01.05.06 04:39
 citēt
Ja no dārgā gala tad Canon XM2 un Sony DCR-VX2100

Ja lētos, tad Panasonic NV sērija..

Iznomāt var arī šeit, bet nu šī būs pro tehnika:
www.boomfilms.lv...
avatar
Publicēts: 01.05.06 05:39
 citēt
Paldies Elik! :)

p.s. Vispār, man jau liekas, ka drīz videoblogi būs tikpat izplatīti, kā fotoblogi (sk., piemēram www.flightlevel350.com)... varbūt sākat jau kodēt!? :)
avatar
Publicēts: 01.05.06 13:55
 citēt
Paldies Elik! :)

p.s. Vispār, man jau liekas, ka drīz videoblogi būs tikpat izplatīti, kā fotoblogi (sk., piemēram www.flightlevel350.com)... varbūt sākat jau kodēt!? :)


video nevar but tikpat populars kaa foto, vienkarshi fiziski nevar :)

lai apskatiitu vienu bildi, vajag pussekundi
lai nokachatu vienu video, vajag 3-4min + tikpat lai noskatiitos, 6-8min= 420 sekundes ... tatad 840 reizes ilgaks laiks, nekaa ieraudziit vienu labi izdevushos bildi

nezinu, man nav tik daudz laika muuzhaa, lai veltiitu video apskatei ;)

pa kaadam vienam, diviem dienaa - why not, bet taakaa bildes skatos ... brrr, noway :)

aracham jau shii te doma sezh praataa ilgi, tikai diemzhel taa arii seezh ....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):