forum.gif
Lucid dreaming
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Lucid dreaming
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.04.07 19:55
 citēt
Kāds ir dzirdējis par šito joku?

Tikko uzdūros, palasīju šo to - sajutos fascinēts :))))

Lucid Dreaming - sapņošana ar apziņu, ka esi sapnī. Super ne? Esmu šito kādreiz piedzīvoju - kkas fenomenāls, bet tomēr, izrādās, ka to var veicināt!!

Tātad, ir veidi kā to panākt - mehāniski(ar ierīci) un psiholoģiski(wikipedias linkā rakstīts:) )!


Vairāk :
en.wikipedia.org...
cre.ations.net...



he truth is that lucid dreaming is a fun way to spend the night. It can also be quite therapeutic, too. Just this last night I had the chance to fly over the most beautiful landscapes I've ever not literally seen, and it left me with a sort of euphoric glow that lasted the whole following day.



Kādam kkas līdzīgs arī ir bijis? :)
avatar
Publicēts: 22.04.07 20:26
 citēt
Pa retam laikam kas tāds atgadās. Bēdīgi ir tad, kad tevi kāds pamodina.

Neatteiktos to apzināti stimulēt :D
avatar
Publicēts: 22.04.07 21:00
 citēt
man toeer kkaaa negribeetos sev taadu uuuddu ssleegt klaat, neviens nezin kaa katram tas iedarbojas, kaadas sekas atstaaj, mosh aizbrauc shirmis un gribas non-stopaa bildeet sshjiibus horizontuss peectam :D


Da nee, ir jau psihologjiski stimuleejamas taas fishkas.

A vot es piem negirbeetu atchohniities sapnii ar apzinju ka es gulju, iziet uz balkona un meegjinaat lidot. Un tad pus kritienā pamosties :DD
avatar
Publicēts: 22.04.07 21:27
 citēt
nu nezinu.. man diezgan parasta un biezi piedziivota lieta... a tas kaut kas iipash?
avatar
Publicēts: 23.04.07 00:01
 citēt
nu nezinu.. man diezgan parasta un biezi piedziivota lieta... a tas kaut kas iipash?


Nu, vispaar jaa. Kad jau vecaaks kljuust, taa shtelle padodas gruuti. Jauniibaa veel var. Prasiiju vienai psihologjei - teica, ka taa vispaar diezgan augsta pilotaazha, tjipa, baigos psihoogjiskos treninjus vajag regulaari utt..
avatar
Publicēts: 23.04.07 00:19
 citēt
Iesaku palasīt Kastaņedu :)
avatar
Publicēts: 23.04.07 00:24
 citēt
Iesaku palasīt Kastaņedu :)


Kas tas?
avatar
Publicēts: 23.04.07 00:26
 citēt
en.wikipedia.org...

nopērkams arī Valters un Rapa grāmatnīcā
avatar
Publicēts: 23.04.07 00:32
 citēt
un kur to var pielietot reaaali?
man piemeeram kaitina, ka nevaru mieriigi pasapnjot un jaadomaa kaa tiikt no sapnja aara, lai gan jaasaka godiigi-taaadas situaacijas ir interesantas :)


Tu pats izveelies ko gribi sapnjot. Pavadi kādas 5 stundas (it kā Lucid sapņos laiks atbilst reālajam) Kanāriju salās ar Pamelu pie sāna. Aizlido virs mākoņiem, izbaudi kko skaistu, un galvenais, tu pamosties, un tev joprojaam ir tas krutais fiilings.
Nu bet ir tachu taa - redzi kaadu krutu sapni, un tad taads pozitiivais gariigais vislaik ir ;)
avatar
Publicēts: 23.04.07 13:37
 citēt
Kaut kur runā, ka ja labi gribot, sapņus var pārvērst arī reālā dzīvē ;)
avatar
Publicēts: 23.04.07 14:19
 citēt
Kaut kur runā, ka ja labi gribot, sapņus var pārvērst arī reālā dzīvē ;)

Aha, it sevišķi ļaunākos murgus;)
avatar
Publicēts: 23.04.07 15:15
 citēt
Mani vairaak shitaa lieta interesee - Deja Vu. Man vismaz un zinu ka ir veel kam ir gadiijies. Kad dziivee ir situaacijas, kad liekas ka tieshi taadaa jau esi bijis, skan tieshi kaada dziesma, vai kaads saka kauko, ko liekas vaards vaardaa esi dzireejis.

en.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 23.04.07 15:20
 citēt
ujaa.. :) shitas man ir sad un tad, sobriid pat apmeeram varu paredzeeet ko es dariishu peec 1 sec! :D negribu izdariit, bet tas notiek tikuntaa...
avatar
Publicēts: 23.04.07 15:27
 citēt
Deja Vu diezgan bieži gadās. 2 nedēļās reizi toč kādu :) vispār nereāli prikolīga sajūta :))
avatar
Publicēts: 23.04.07 15:42
 citēt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):