forum.gif
Palīdziet atrast lokācijas, lūdzu!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Palīdziet atrast lokācijas, lūdzu!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.05.06 01:06
 citēt
Meklēju vietas, kur var mēģināt veidot visāda veida industriālo mākslu Rīgas rajonā un apkārtnē. Galvenais ir, lai tur būtu iespējams tik klāt, un, lai nebūtu aizliegumi. Laikam jau tādu vietu ir MAZ, bet... ;)
avatar
Publicēts: 05.05.06 11:05
 citēt
ja es vel zinatu, kas ir industriaalaa maaksla ... kaadu piemeru mosh?
avatar
Publicēts: 05.05.06 23:02
 citēt
es zinu divas vietas, kuras izskatās labi, bet ne īsti industriāli. turklāt tev pašam ļoti tuvu 8)
avatar
Publicēts: 06.05.06 10:44
 citēt
toties man vaig industriaalaas vietas, kur VAR ar mashiinaam piebraukt...

smthg like this:

avatar
Publicēts: 06.05.06 14:44
 citēt
edzju, tad tev jāmeklē kāds angārs, kur letiņu reperīši uzņem klipus.
avatar
Publicēts: 07.05.06 14:44
 citēt
ja es vel zinatu, kas ir industriaalaa maaksla ... kaadu piemeru mosh?


Droši vien kas šitāds: www.auc.org.ua...
:wink:
avatar
Publicēts: 07.05.06 15:05
 citēt
edzju, tad tev jāmeklē kāds angārs, kur letiņu reperīši uzņem klipus.

un paaris man jau ir sarakstaa - vaig veel! :D
avatar
Publicēts: 07.05.06 17:41
 citēt
Nu mani interesē pamestas fabrikas, dzelzceļstacijas, veikali, psihiatriskās slimnīcas, slimnīcas, manufaktūras, lielveikali, pagrabi, bēniņi... Viss, kas izskatās pamests, šmucīgs, baiss, spocīgs... ;)
avatar
Publicēts: 17.06.06 21:50
 citēt
tādos graustos urlas mitinās... ir gadījies atrauties... neiesaku...
avatar
Publicēts: 18.06.06 22:30
 citēt
tādos graustos urlas mitinās... ir gadījies atrauties... neiesaku...
kas ir urlas? [šajā gadījumā]
avatar
Publicēts: 19.06.06 01:10
 citēt
bomzji un narkoshas noteikti
avatar
Publicēts: 19.06.06 09:38
 citēt
bomzji un narkoshas noteikti

āpāc! un es biju domājusi, ka te runa iet par okupantiem :shock: :?
avatar
Publicēts: 19.06.06 09:44
 citēt
kas ir urlas? [šajā gadījumā]




Urlas ir nepatīkami radījumi, un tās (urlas) var iedalītdivās kategorijās: provinces urlas un ir pilsētas urlas. Provinces urlām raksturīga automašīnu „kaušana”, parasti tie ir aprūsējuši opeļi un fordi gadās arī pa kādam Krievijā ražotam automobīlim, taču pilsētas urlām raksturīga ir klīšana, ar mērķi ieraudzīt kādu, kam uzmākties ar lētiem pulksteņiem vai „jauniem” džinsiem(RCTirgū), ar mērķi uzmākties un pie jebkādiem nosacījumiem atrast iemeslu, lai uzrautos uz nepatikšanām iespējams dzirdēsit arī frāzes „Ei patsan dai sigaretu” vai „Patsan njemozes adalzit adin latik do zavtra”, vai „Ei ti s**a u tebja kakie nibudj probljemi”. Parasti urlu izcelšanās ir bijusi ļoti nožēlojama no tāda viedokļa, ka Padomijas gados viņu dzīves līmenis bija augsts, bet krītot okupantu varai, beidzās arī šo neizglītoto būtņu valdīšanas laiks. Tā nu viņas (urlas) nespēdamas izdzīvot kapitālisma konkurences un brīvās tirgus ekonomikas apstākļos, nonāca savā visnotaļ neapskaužamajā, bet pelnītajā stāvoklī. Jāpiebilst, ka laikam urlas savu mācību nodod no paaudzes paaudzē. Ja nezini, kas ir urlas, tad dodies uz centrālo staciju un sameklē tos, kas staigā lakotās sprādžkurpēs, treniņbilsēs, treniņjakās, kasās tev klāt, tēlo mega krutos. protams, arī tupētāji (parasti pieturās) ir urlas. ziemā viņiem ir ādas jakas ar sprādzēm un baltām aitādas apkaklēm.

Te ir staasts par Purchika urlaam: diskonts.times.lv...

sheit ir video par vinju dziivi: klizma.lv...
avatar
Publicēts: 19.06.06 15:54
 citēt
liels paldies par paskaidrojumu :)
avatar
Publicēts: 19.06.06 15:56
 citēt
Pēdējā bilde ir vienkārši super
avatar
Publicēts: 19.06.06 21:53
 citēt
tādos graustos urlas mitinās... ir gadījies atrauties... neiesaku...
kas ir urlas? [šajā gadījumā]

Nuu, urlas, urlahi - zinaami sen peec nosaukuma. Veesturiski - Peec skata liidziigi kaa paalji, bet agresiivi.
A paalji - tie, kuriem frizuuras kaa frizeetavas logos reklaamas bildees /es par 70-jiem/, ancuki un taa. Klausiijaas padomju estraadi, aizkautus aarzemu latvieshus un vaacu /DDR/ estraadi.
avatar
Publicēts: 20.06.06 06:35
 citēt
ir vieta Latvijā gana fotogēniska- domāju to ieteikt ar FOTOKROSAM- Liepājā, tā ir KAROSTA, bet vienam - nezinošam gan nav jēgas klīst, tā ir liela teritorija- turpat vai 1/4 pilsētas.
avatar
Publicēts: 23.06.06 14:23
 citēt
toties man vaig industriaalaas vietas, kur VAR ar mashiinaam piebraukt...

smthg like this:


This is your lucky day 8) :wink: :)
avatar
Publicēts: 23.06.06 18:11
 citēt
Shadow, īsais kurss par urlām ir vienkārši :super:
avatar
Publicēts: 26.06.06 01:01
 citēt
toties man vaig industriaalaas vietas, kur VAR ar mashiinaam piebraukt...

smthg like this:

http://zn.getaway.lv/d/3254-2/IMG_8566.JPG

This is your lucky day 8) :wink: :)

:shock: :? 8)
avatar
Publicēts: 26.06.06 16:47
 citēt
toties man vaig industriaalaas vietas, kur VAR ar mashiinaam piebraukt...

smthg like this:

http://zn.getaway.lv/d/3254-2/IMG_8566.JPG

This is your lucky day 8) :wink: :)

:shock: :? 8)

varu piedāvāt lielu angāru (tiesa ar samērā zemiem griestiem [salīdzinot ar tevis iemesto bildi]), mazliet pabrucis, bet lielākā daļa lietojama, liela platība, noteikti var ar auto tikt klāt [man tas vēl kārtīgi jāizpēta]. bet ir viens noteikums no manas puses. 8)
avatar
Publicēts: 05.12.23 09:00
 citēt
dudonz:Nu mani interesē pamestas fabrikas, dzelzceļstacijas, veikali, psihiatriskās slimnīcas, slimnīcas, manufaktūras, lielveikali, pagrabi, bēniņi... Viss, kas izskatās pamests, šmucīgs, baiss, spocīgs... ;)

FB ir ne viena vien tam veltīta grupa, taču biedri tiešā veidā nedalās ar GPS norādēm, jo tad ziloņcilvēku bari kā tūristi šīs mazo izpriecu vietas izmīdītu. Labi saglabājies interjers vēl daudz maz pievilktu, vienkārši grausti - tas jau ir slimi. :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):