forum.gif
Bezspoguļa kameras
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Bezspoguļa kameras
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.01.12 21:56
 citēt
Elmarss:Interesanti, man kā vēsturniekam, kāds fīlings tajos bezspoguļa brīnumos??? Ja pieliek objektīvu, izmērs pa lielam tāds pats kā attiecīgai spogulenei...:face-grin: "opcija kruta izskatās" mani neķer...:face-grin:

Vai tad tiešām izmērs tāds pats?
Un kruta izskatās, ja rokās spogulene!
Uzreiz esi FOTOGRĀFS! :D
avatar
Publicēts: 04.01.12 22:23 labots
 citēt
Bizarre:
Un kruta izskatās, ja rokās spogulene!
Uzreiz esi FOTOGRĀFS! :D


Šodien spogulene ir katram otram tīnim.:face-crying:
Lai kaut cik izceltos, tagad vajag vismaz šādu ::face-wink:



Bet ar šādu noteikti visi apbrīnos!!!:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.01.12 22:56
 citēt
Pirmā ir štrunc, man pašam ir plauktā noputējis Fotokor-1, bet otrā, jā tas ir super nambē uan
avatar
Publicēts: 04.01.12 23:11
 citēt
Katram tīnim ir - līdz ar to to FOTOGRĀFU pa pilnam!
Pie tam, ja tu atnāksi ar BEZspoguļa kameru - tevi NESAPRATĪS!
Tu neesi fotogrāfs!
Ir jau tādas lietas dzirdētas! :)
Tā tas bija domāts. :)
avatar
Publicēts: 05.01.12 00:02
 citēt
Labi "ziepīšizskata" aparāti ir vajadzīgi, jo ziepīša priekšā cilvēki jūtas dabiski un atbrīvoti. Kad parādās spoguļkamera, visi saprot- ir atnācis fotogrāfs, nu man jābūt smukam/smukai, un kļūst stīvi un sasaistīti.
P.S. Visam ir izņēmumi!
avatar
Publicēts: 05.01.12 04:27 labots
 citēt
Elmarss:Ja pieliek objektīvu, izmērs pa lielam tāds pats kā attiecīgai spogulenei...:face-grin: "opcija kruta izskatās" mani neķer...:face-grin:

bet opcija "nelec no nagiem laukā"? opcija "vairāk kadrus /s mauc"? opcija "asāks un/vai lētāks platleņķis"? OK, opcija "centrālais slēdzis" laikam pāragri.
Schneider:plauktā noputējis Fotokor-1

kam ta Фотокор'a nav, bet vot Zeiss-icon ar Rodenstock!
GunarsII:P.S. Visam ir izņēmumi!

P.P.S. shit'am ir, pavisam visam nav! :face-sad:
avatar
Publicēts: 05.01.12 07:53
 citēt
GunarsII:Labi "ziepīšizskata" aparāti ir vajadzīgi, jo ziepīša priekšā cilvēki jūtas dabiski un atbrīvoti. Kad parādās spoguļkamera, visi saprot- ir atnācis fotogrāfs, nu man jābūt smukam/smukai, un kļūst stīvi un sasaistīti.
P.S. Visam ir izņēmumi!

Garām. Cilvēku atbrīvo/neatbrīvo fotogrāfs, neatkarīgi no tehnikas. Var runāt par nelīšanu privātuma zonā ar platleņķi. Bet viss pārējais atkarīgs vienīgi no fotogrāfa psihologa talantiem un uzvedības.:face-smile:
avatar
Publicēts: 05.01.12 10:59
 citēt
Tikko noskaidrojās, ko Canons gatavojas likt pretī aizvien augošajai bezspoguļu sistēmai, un doma ir pareiza: mirrorlessrumors.com
avatar
Publicēts: 05.01.12 11:10 labots
 citēt
GunarsII:Tikko noskaidrojās, ko Canons gatavojas likt pretī aizvien augošajai bezspoguļu sistēmai, un doma ir pareiza: [url=http://mirrorlessrumors.com


]http://mirrorlessrumors.com

[/url] Jauns Gsērijas advancētais ziepis, un reanimēts PoweshotPro-1 mūsdienu parametros.:face-smile: Gsērija ir klase par sevi, bet reanimētais līķis nomirs atkal.:face-grin:
avatar
Publicēts: 05.01.12 11:39
 citēt
Tā kā slimību "afigennais fotogrāfs" esmu pārslimojis, tad tagad meklēju kameru priekš lietas, nevis lai zīmētos. Bet nu pieradums pie normālas kameras iespējām, ātruma un kvalitātes tomēr spiež ko vairāk par parasto ziepi. Pasažieris, kurš bezspoguļkameras un spoguļkameras uzskata par vienādām izmēros, acīmredzot tālāk par čatiņu forumā nav izaudzis, un vismaz vienu no minētājiem veidiem rokā nav turējis. :)
avatar
Publicēts: 05.01.12 13:52
 citēt
šito




mierīgi iemet kabatā, nekāda soma, ar pribambasiem, nav jāņem līdz ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.01.12 13:59
 citēt
Smalkais:Tā kā slimību "afigennais fotogrāfs" esmu pārslimojis, tad tagad meklēju kameru priekš lietas, nevis lai zīmētos. Bet nu pieradums pie normālas kameras iespējām, ātruma un kvalitātes tomēr spiež ko vairāk par parasto ziepi. Pasažieris, kurš bezspoguļkameras un spoguļkameras uzskata par vienādām izmēros, acīmredzot tālāk par čatiņu forumā nav izaudzis, un vismaz vienu no minētājiem veidiem rokā nav turējis. :)
beidz lekties, baigi smalkais atradies :D
avatar
Publicēts: 05.01.12 14:07
 citēt
haralds:
Elmarss:Ja pieliek objektīvu, izmērs pa lielam tāds pats kā attiecīgai spogulenei...:face-grin: "opcija kruta izskatās" mani neķer...:face-grin:

bet opcija "nelec no nagiem laukā"? opcija "vairāk kadrus /s mauc"? opcija "asāks un/vai lētāks platleņķis"? OK, opcija "centrālais slēdzis" laikam pāragri.
Schneider:plauktā noputējis Fotokor-1

kam ta Фотокор'a nav, bet vot Zeiss-icon ar Rodenstock!
GunarsII:P.S. Visam ir izņēmumi!

P.P.S. shit'am ir, pavisam visam nav! :face-sad:

Par pārējo strunts, BET manam zeiss-iconam Compurs...:face-crying: TAS laikam nemaz nav krrrruta????:face-crying:
avatar
Publicēts: 05.01.12 17:03
 citēt
Bet es dzirdēju,ka Kodaks pošoties uz bankrota pusi!Tad jau laikam toč digilaikmets,ar filmu pesec!:face-grin:
avatar
Publicēts: 05.01.12 18:43
 citēt
Laikam jāsagaida ziema, tad sniegs, tad sarmaina diena, jādabildē Šinonā pēdējā filma un jānoliek to verķīti uz plaukta par muzeja eksponātu...:face-crying:
avatar
Publicēts: 06.01.12 09:44 labots
 citēt
Elmarss:Par pārējo strunts, BET manam zeiss-iconam Compurs...:face-crying: TAS laikam nemaz nav krrrruta????:face-crying:

slow down, relax! Compur krutākais centrālslēdzis, X=1/1250! tiesa, nav no dzimšanas, bet var piesuņot! :big_smile:
avatar
Publicēts: 09.01.12 10:03
 citēt
Šodien pēcpusdienā FUJI prezentēs savu bezspoguļa sistēmu kopā ar 3 objektīviem. Canons nāk ar skaļiem paziņojumiem, ka šogad arī viņam būs bezspoguļa sistēma. Zemteksts: nepērciet ne Sony, ne Fuji, pagaidiet mūs! photorumors.com
avatar
Publicēts: 09.01.12 10:44 labots
 citēt
GunarsII:Šodien pēcpusdienā FUJI prezentēs savu bezspoguļa sistēmu kopā ar 3 objektīviem. Canons nāk ar skaļiem paziņojumiem, ka šogad arī viņam būs bezspoguļa sistēma. Zemteksts: nepērciet ne Sony, ne Fuji, pagaidiet mūs! photorumors.com


Izskatās jau x-pro1 labi, jāpagaida tik būs atsauksemes. Trīs objektīvi jau būs - 18/2, 35/1.4 un 60/2.4 macro, ja vēl šogad paredz izalaist portretnieku kaut ko apmēram 70/2 (105mm Ff ekvivalentā), vai 90/2 (135mm Ff ekvivalentā), tad laikam šogad savu pentaxu mainīšu uz šo te (ja pentax neizlaidīs kaut ko līdzīgu).



avatar
Publicēts: 09.01.12 12:12 labots
 citēt
Piekrītu, tā ir manta gardēžiem. Cik noprotu, skatu meklētāja konstrukcija laikam neparedz zūmobjektīvus kā šķiru. Man patīk Tamron solījums NEXiem- 24-50 f3,5-5,6 ikdienas zūms, būšot baigi kompakts. Arī visu laiku domāju par ticības maiņu bezspoguļu virzienā.
P.S. 60/f2,4 jau ir gandrīz kā divi vienā, var kalpot arī par portretnieku.
avatar
Publicēts: 09.01.12 12:24
 citēt
GunarsII:Piekrītu, tā ir manta gardēžiem. Cik noprotu, skatu meklētāja konstrukcija laikam neparedz zūmobjektīvus kā šķiru. Man patīk Tamron solījums NEXiem- 24-50 f3,5-5,6 ikdienas zūms, būšot baigi kompakts. Arī visu laiku domāju par ticības maiņu bezspoguļu virzienā.
P.S. 60/f2,4 jau ir gandrīz kā divi vienā, var kalpot arī par portretnieku.
nepareizi. skatu mekleetaajs ir hibriids - paarsleedzas no optoska uz elektronisku, kas ir liveview kaa X100
avatar
Publicēts: 09.01.12 12:25
 citēt
GunarsII:
P.S. 60/f2,4 jau ir gandrīz kā divi vienā, var kalpot arī par portretnieku.


Domāju, ka tādēļ ar sākotnējā 3 objektīvu piedāvājumā ir iekļauts, lai būtu gan vilks paēdis un kaza dzīva :) Un tad jau vēlāk var izlaist kādu nākamo parasto telefiksu uz makro neorientētu.
avatar
Publicēts: 09.01.12 12:28
 citēt
Bildes: skatu mekleetaajs ir hibriids - paarsleedzas no optoska uz elektronisku, kas ir liveview kaa X100


Nu tā varētu būt, ka elektronisko skatu meklētāju izmanto kādiem fokusa attālumiem gribi, optiskais varētu būt paredzēts vienam fokusa atālumam, vai varbūt dažiem, kaut kā gudri pārslēdzot, bet tad jau manīs, kad šodien būs oficiālais paziņojums :)
avatar
Publicēts: 09.01.12 12:56
 citēt
Diez, tas fuji joprojām sadarbosies ar nikon objektīvu jautājumos, līdzīgi kā tas bija ar S3pro un S5pro? :)
avatar
Publicēts: 09.01.12 16:31
 citēt
reku ķepļepons pirmais pasteidzās... www.dpreview.com...
avatar
Publicēts: 09.01.12 16:43
 citēt
Bildes:reku ķepļepons pirmais pasteidzās... [url=http://www.dpreview.com/news/2012/01/09/CanonG1X_Preview

Īpatnējs]http://www.dpreview.com/news/2012/01/09/CanonG1X_Preview
Īpatnējs[/url] risinājums. Nu negrib abi ar Nikon savu DSLR tirgu putināt...
avatar
Publicēts: 09.01.12 16:44
 citēt
Bildes:reku ķepļepons pirmais pasteidzās... [url=http://www.dpreview.com/news/2012/01/09/CanonG1X_Preview
]http://www.dpreview.com/news/2012/01/09/CanonG1X_Preview[/url]
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.01.12 17:03
 citēt
avatar
Publicēts: 09.01.12 17:16
 citēt
Romis:http://www.adorama.com/alc/article/First-Look-Canon-PowerShot-G1-X


Vislabākais ir tas sample shot, kas parāda kameras dramatisko dynamic range...
avatar
Publicēts: 09.01.12 17:22
 citēt
RudeWolf:
Romis:http://www.adorama.com/alc/article/First-Look-Canon-PowerShot-G1-X


Vislabākais ir tas sample shot, kas parāda kameras dramatisko dynamic range...
dramatisko labaa vai sliktaa noziimee???
avatar
Publicēts: 09.01.12 17:47 labots
 citēt


vispaar jau interesants kadrs... eekas priekshplaans pozicioneeta gandriiz preciizi uz rietumiem, kreisaa fasaades mala - gandriiz preciizi ziemelji. Un tagad gudriishi - man pasakiet KAD tas ir fotografeets (ja nav shopots) no riita (austrumu pamale deg dzeltena) vai vakaraa - uz rietumu fasaades deg burti....

(te linkaa arii crops no bildes www.adorama.com... )

Jo es vairaak sklatos, jo man vairaak liekas ka TAS ko Canon uzdevis par sample shot ir riita un vakara HDR. Ja taa - tad tas ir nozheelojami....
avatar
Publicēts: 09.01.12 18:05
 citēt
Bilde jau nav slikta. Bet es esmu vienīgais, kurš saskata HDR nimbu apkārt ēkas kupolam?
avatar
Publicēts: 09.01.12 18:43
 citēt
RudeWolf:Bilde jau nav slikta. Bet es esmu vienīgais, kurš saskata HDR nimbu apkārt ēkas kupolam?
protams, ka ne vieniigais... taa bilde ir rupji shopota, izmantoti kadri no riita un vakara votsoever... kaa var saule buut austrumos un spiideet zelta burti rietumu fasaadee? tad jau arii tv tornim buutu jaamirdz... nu un nebuus taadu melni zilu maakonju shitaadaa razkladaa nekad...
avatar
Publicēts: 09.01.12 19:01
 citēt
Nē nu ok, var jau šopot rītu+vakaru kopā, bet vajag tak taisīt normālu HDR, nevis lēto variantu ar nedabīgām krāsām un stulbajiem nimbiem. Nemaz nerunājot par to, ka šī ir sample bilde "pro" ziepenei. Nez, citi ražotāji šitā pagaidām nav cūkojušies.

P.S. Varbūt, ka tas parāda Canon inovatīvo iekš-kameras hdr funkciju, bez kā neiztiks neviens propisjonāls fotogrāfs?
avatar
Publicēts: 09.01.12 19:05
 citēt
vells būs tam Pentax K-5 jālīmē birkas ciet - tam ir gan iekšējā hdr funkcija, gan, te tikko pie Nikon D4 apņirgtā seju atpazīšana :shame:
avatar
Publicēts: 09.01.12 19:18
 citēt
bumbuļu, atpazīšanas funkcijas, nav nevienam brendam ....., varbūt arī nevajag, uz tiem pat pālī, var nofokusēties ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.01.12 19:25
 citēt
Manam D300 arī ir mūļu atpazīšanas funkcija- viņam vajadzētu fokusēties uz acīm. Rokvels ņirdza, ka D3 tas baigi labi strādājot, bet D300 tikai uz suņiem.

Un pašā pamatā visi Active D-Lighting arī ir HDR, tās ēnas tiek izvilktas pateicoties lokālai spilgtuma palielināšanai. Vienīgais, ka troksni arī palielina.
avatar
Publicēts: 09.01.12 19:32
 citēt
jaa, bet nav runa par hdr - bilde tak skaidri redzams ka monteeta no divaam dazhaados laikos fotografeetaam...
avatar
Publicēts: 09.01.12 19:34
 citēt
Zinu daudzus DSLR īpašniekus, kas papildus kitam nevienu objektīvu tā arī nav nopirkuši. Ja vēl ņem vērā, ka šo G1X varēs pakārt kaklā braucot ar slēpēm lejā no Alpiem, tam pielietojums un klientūra būs pietiekami plaši. Par tās HDR bildes viltojumu es tik pārliecināts neesmu, tādus zelta burtus ziemeļu fasādē redzu regulāri, un brīnos, kā tie spīd pie vistrūcīgākās gaismiņas.
avatar
Publicēts: 09.01.12 19:43
 citēt
Paturpinot tālāk sazvērestības teorijas par bildi iesaku pievērst uzmanību ēkas atspulgam ūdenī, domāju, ka tur visa patiesība arī ir redzama. Parasts, neizteiksmīgs atspulgs. Arī redzama gaisma logā, kas uz īstās ēkas ir iz-hdr-ots. Runājot par diviem dažādiem attēliem drīzāk piekritīšu Gunāram, to zeltu spīdināt var daudz kas- sākot no debesu gaismas, beidzot ar gaišu māju fotogrāfam aiz muguras. Post-pro vnk paņem un uzcel, cik gribi.
avatar
Publicēts: 09.01.12 20:21
 citēt
burti??? Visa fasaade tak spiid!!! un pieveers uzmaniibu labajaa malaa ir neliela eeka kurai arii rietumu fasaade visa ir dzeltena. kas tad tur taa atspiiees ja v irs galvas melni maakonji? ar galvu jaadraudzeejas. ieejiet google mapos, tur ir 3D viss berliines rajons - nav tur kam apspiidinaat rietumu fasaadi. ir agrs riits, vasara veel, vispaar maz ticams ka tajaa laikaa shiem bija taads straadaajoshs sensora prototips. paskataties saules kalkulatoraa kur kad lec tur saule, as vinja ir tur, ap torni... Vistizlaakaa vieta ir tilta margas - tak atspiidumaa redzams kaa tur saule bliezusi, un tad nomuhljiits kreisajaa malaa uz pilniigi peleeku... da HUINJA es saku

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):