forum.gif
Kondrashin - underwater photo ballet - incredible!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Kondrashin - underwater photo ballet - incredible!!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.05.07 21:41
 citēt
Biju dzirdējusi par šo projektu... Nu atradu tā bildes...

man šķiet, ka tiešām aizrautu elpu, redzot šīs bildes pilnā izmērā...


www.photoballet.com...
avatar
Publicēts: 05.05.07 21:59
 citēt
pag.. tas ir LV projekts?
avatar
Publicēts: 05.05.07 22:03
 citēt
pag.. tas ir LV projekts?


aha :) noteikti atnāks Lunis un varēs pastāstīt plašāk.
avatar
Publicēts: 05.05.07 22:06
 citēt
gribeetu dzirdeet gan! :) vispar diezgan radoshi! :) daudzas loti labas, un dahzas liek elpai aizrauties!
avatar
Publicēts: 06.05.07 03:24
 citēt
njemot veeraa background un rezultaatu ir ok. shjaa gadiijumaa nav tas variants, ka paska uhtji ahttji, ka visi paareejie atstoi... ir redzams arii result ... ok... ir nianses ... bet tas jau ir cits jautaajums ... nienses ir vienmeer .... bet ir arii rezultaats, ir ok ! datbs ir ieguldiits ! ideja ar ir ! apsveicami !
avatar
Publicēts: 09.05.07 15:49
 citēt
pirms neilga laika grāmatu namā "valters un Rapa" �itās fotkas bija izstādītas starpcit!!!!
avatar
Publicēts: 09.05.07 18:40
 citēt
Anāli labs.
avatar
Publicēts: 09.05.07 21:34
 citēt
Ko lai saka. Atziishos - vieniigais Lv fotograafs kuru es sev esmu njeemis kaa piemeeru un no kura censhos maaciities.

sure ka vins ir lv parstavis?! :?
avatar
Publicēts: 09.05.07 21:35
 citēt
kamon edzjus, skaidrs ka lv - paklausies kaa uzvards skan: kondrashins! :twisted:
avatar
Publicēts: 09.05.07 21:38
 citēt
kamon edzjus, skaidrs ka lv - paklausies kaa uzvards skan: kondrashins! :twisted:

man gan tas ar kaut ko nelabu asocieejas :D
avatar
Publicēts: 10.05.07 12:50
 citēt
Ko lai saka. Atziishos - vieniigais Lv fotograafs kuru es sev esmu njeemis kaa piemeeru un no kura censhos maaciities.

Izklausās ticami - arvisv, kurš ņem piemēru un mācās tikai un vienīgi no kondrashina... :)
arvisv, tevi glābj piebilde, ka vienīgais no lv... :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):