forum.gif
Sadaļa "Testēju tavējo"
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Sadaļa "Testēju tavējo"
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.05.07 19:20
 citēt
Lai arī foto dzimst galvā un ar šopu vari savu omu par ķīniešu panku uztaisīt, taču foto tehnikai sava nozīme ir, un ne maza. Vecais sakāmvārds saka, ka labāk vienreiz redzēt, nekā simtreiz dzirdēt. Tāpēc var jau n-tos vakarus sēdēt internetā un lasīt atsauksmes par stikliem, testus, salīdzinājumus, bet tas tikuntā nav tas, ko paņemt rokās un paskatīties vai man der. Arī veikalā esošo stiklu neaiziesi ārā iz durvīm pabildēt un nejau veikalu piedāvājums ir tik plašs. Ar visu šo trako ievadu gribu teikt, ka blogā būtu feini ieviest sadaļu, kur lietotājs var norādīt kādi fototehnikas labumi ir viņa rīcībā un kurus satiekoties viņš varētu iedot citam blogerim un kopīgi ejot caur parku patestēt. Sazināšanās būtu caur PM. Labi, ja sadaļā varētu ieviest nelielu filtru, vismaz ražotājs, piederuma tips, atslēgvārdi. Man liekas, ka tas būtu noderīgi un veicināt reālu viedokļu rašanos par konkrētu tehniku, nevis tikai interneta plašumos atrasto.
avatar
Publicēts: 08.05.07 19:35
 citēt
Ideja super! Tikai paliek realizācvija :(
avatar
Publicēts: 08.05.07 23:07
 citēt
interneta plashumos briiziem ir iespejams atrast "objektivaku" skatijumu uz konkreto lietu
avatar
Publicēts: 09.05.07 16:58
 citēt
dabusi daudz kitus iztesteeties :D

doma nav zeme metama, bet es realizacijaa nepiedalos :P
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):