forum.gif
Steidzams Luugums!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Steidzams Luugums!!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.05.07 17:14
 citēt
Cien. Biedri!

Ir STEIDZAMS luugums izpaliidzeet uz sho viikendu ar objektiivu:

Canon EF 24-70 f/2.8L USM
vai
Sigma 24-70mm F2.8 EX DG MACRO !!!

Garantaa lieku savu galvu, plus, lai pashi nepaliktu beshaa, piedaavaaju pretim Canon EF-S 17–85 f/4-5,6 IS USM !
Atgrieshana garaanteeta sveetdienas dienas otraa pusee!
Buushu pateiciigs par jebkuru piedaavaajumu, un bezshaubaam Paraadaa nepalikshu!

anrua@inbox.lv
vai
labaakais, zvaniit-26060050 !!!
avatar
Publicēts: 11.05.07 17:32
 citēt
briest kaut kas nea ?! :)
avatar
Publicēts: 11.05.07 17:45
 citēt
ekhh...nagus grauzhu, kaa vaig!
avatar
Publicēts: 14.05.07 14:47
 citēt
temats sleegts!
avatar
Publicēts: 14.05.07 19:42
 citēt
vot apbrīnoju cilvekus, kas uztic savus stiklus citiem. Man jau arī nav ˛ēl, bet labos stiklus nedodu, jo pats zinu kā var visādi gadīties. Vari būt cik uzmanīgs un akurāts vien gribi, bat ja aizķersies kāja un atsitīsi pret zemi, tad....... �itā var da˛u labu draugu pazaudēt dēļ stikliem :(


..atkariigs no drauga.. ja tieshaam labs, tad arii segs zaudeejumus, nevis noliegs savu vainu un suutiis tevi rataa - sak, pats taisi vai peerc jaunu!
avatar
Publicēts: 14.05.07 19:43
 citēt
..labi draugi arii parasti nechenshas baigi ainjemties naudu vai kaadas lietas :)
avatar
Publicēts: 14.05.07 19:55
 citēt
nu kā, ja stiklam beigas, tad pērc vietā jaunu, kas tur nav skaidrs?

bet tā vispār domāju, ka kooperēšanās laba lieta amatieriem, profesionāļiem vajag nomu.
avatar
Publicēts: 15.05.07 14:38
 citēt
no drauga lemums ir atkarigs
avatar
Publicēts: 15.05.07 14:45
 citēt
es ar no kāda labvēļa labprāt aizņemtos uz 2 dienām EF500mm f/4L IS USM
avatar
Publicēts: 15.05.07 15:00
 citēt
Es domāju, ka liela daļa fotoblog lietotāju labprāt aizņemtos visādus vairāk vai mazāk eksotiskus stiklus, bet ir viens bet - liela daļo no viņiem ir skolnieki, kas pirmo algu saņems pēc gadiem 5 ...
avatar
Publicēts: 15.05.07 15:04
 citēt
nav tik traki. esmu students, piestradaju, algu sanjemu neregulari, toties smuku ciparu. Ta sanacis, ka nekad neesmu stradajis latvijaa, divus meensus gan ar Shadowu bijam kolegji, bet to nevar par LV uznjemumu uzskatiit :)
tik vajadzibas citas, foto tikai hobijs...
avatar
Publicēts: 15.05.07 15:21
 citēt
Tiem, kam 6reiz gadā neregulāri ienāk kontā 10k Ls jau nav vērts aizņemties objektīvus :)

nav tik traki. esmu students, piestradaju, algu sanjemu neregulari, toties smuku ciparu. Ta sanacis, ka nekad neesmu stradajis latvijaa, divus meensus gan ar Shadowu bijam kolegji, bet to nevar par LV uznjemumu uzskatiit :)
tik vajadzibas citas, foto tikai hobijs...
avatar
Publicēts: 15.05.07 16:33
 citēt
tiemzhel, 10k vel pagaidam nava, ir mazak. bet studentam - vairak neka laba alga :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):