forum.gif
Lielais Fotoblog Kartinga Izbrauciens.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Lielais Fotoblog Kartinga Izbrauciens.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.03.12 11:36 labots
 citēt
Vinā citā muldēšanas topikā www.fotoblog.lv... dzima ideja pagonkot ar kartingiem, pabildēt, pacept nogalināta dzīvniciņa miesu. :)

Pasākuma vieta: www.333.lv...

sacensību formula. 1 kartings vienai komandai. Kopā 4-10 komandas, katrā 3-6 dalībnieki. Sacīkstes laiks 1h. Ik pēc 10min. obligāta braucēja maiņa.


Piedāvāju piektdienu, 20. aprīli. Plkst. 18.00 - 19.00 braucam. Pēc tam pagrilējam. Neliela lietus gadījumā "uzdodam pa slapjo" , ja stipri līst, pārceļam.

Varbūt tomēr Maijs, kāda sestdiena un pa dienu? Atsaucās!
avatar
Publicēts: 22.03.12 11:39
 citēt
es nevaru iedomaaties sevi komandaa. speeju iedomaaties Tevi izsmeereejam pa riepaam, speeju iedomaaties ietriekshanos kaadaa vecteevaa... paardomaa formaatu. man labaak tiik iekshaa, tas ir rotaljiigaak un nezheeliigaak. nekaads ukji pukji - gonka uz dziiviibu un naavi, bez alus un meiteneem.
avatar
Publicēts: 22.03.12 11:55 labots
 citēt
Jā, tiešām, es arī iedomājos ko tādu

Tad es arī varētu pabildēt
avatar
Publicēts: 22.03.12 12:01 labots
 citēt
Bildes:speeju iedomaaties Tevi izsmeereejam pa riepaam, speeju iedomaaties ietriekshanos kaadaa vecteevaa... paardomaa formaatu.


Chick Hicks jūties? :P Absolūto laiku, ar kuru Tu lielies, var sasniegt tikai tīri braucot . :) Tādam profam kā Tev to būtu jāzin. :D Tu jau tagad tā negudri runā. Kas notiks, kad dzinēju atgāzes slēgtā telpā saelposies.? :grimace:
avatar
Publicēts: 22.03.12 12:02 labots
 citēt
izdzēsu negatīvismu :P
avatar
Publicēts: 22.03.12 12:25
 citēt
aizgaaja negatiivisma
avatar
Publicēts: 22.03.12 12:33
 citēt
Malacis, Tev izdevās. labs piārists esi.
avatar
Publicēts: 22.03.12 12:36
 citēt
Sapper:Malacis, Tev izdevās. labs piārists esi.
taapeec jau vajag to dariit iekshaa, jaudas mazaakas un mazaaka iespeeja notikt tam, par ko vaavuljoji bet izdzeesi.
avatar
Publicēts: 22.03.12 12:39
 citēt
optimaalais ir ka brauc cilveeki 5-6, jautriibai vajag arii Dansigu, lai ir ko nostumt Tev priekshaa apdzenot par apli. ja saproti ko es ar to domaaju :D
avatar
Publicēts: 22.03.12 13:35 labots
 citēt
Bildes:
Sapper:Malacis, Tev izdevās. labs piārists esi.
taapeec jau vajag to dariit iekshaa, jaudas mazaakas un mazaaka iespeeja notikt tam, par ko vaavuljoji bet izdzeesi.


Vispār jau tas nelāgais atgadījums, notika Ā.C slēgtajā hallē. Svaigā gaisā tomēr ir patīkamāk gan braukt, gan gaļļu cept gan atrast labus rakursus tiem, kas bildēt gribēs. Pagaidām, mēs te divatā spamojam. Tauta pievilksies, tad ar viedokli par vietu un laiku uzzināsim.

Esmu joprojām gatavs slēgtā pasākumā speciali Tev dot iespēju apdzīt mani par apli un iestumt riepās, saki tik kur un kad. :D
avatar
Publicēts: 22.03.12 13:42
 citēt
Bildes:optimaalais ir ka brauc cilveeki 5-6, jautriibai vajag arii Dansigu, lai ir ko nostumt Tev priekshaa apdzenot par apli. ja saproti ko es ar to domaaju :D


...un kāda starpība, 5-6 cilvēki 10-15 min vai 5-6 komandas, kur katrs 2x pa 10 min brauc ar pitstopiem. ? Individuālos laikus tāpat var uzzināt, bet par apzināt nostumšanu nodzīs no trases Tevi "po ļubomu". :D
avatar
Publicēts: 22.03.12 18:03
 citēt
Sapper, nevienam nafig Tu neesi vajadziigs ar saviem kartingiem, veel jo vairaak luukoties vai iemuuzhinaat Tevis, ka neveiksmiiga fotograafa sublimaacijas... :D es domaaju pat Vecteevs uz taadu lietu neparakstiitos..... Taa ka izskataas ka esi zaudeejis savu mein kampf jau pirms starta karoga vicinaashanas... :D :D :D
avatar
Publicēts: 22.03.12 19:10
 citēt
Bildes, dikti jau nu lieliigs esi, iedomaajoties mani taa apdziit .....buus tev tas tik vienkaarshi - neesmu blondiine pie stuures;-pppp
avatar
Publicēts: 22.03.12 19:14
 citēt
Dansiga kautkur kraaninu noskruuveejusi, arii atnaaca meeriities :)
avatar
Publicēts: 22.03.12 19:26
 citēt
sanktZeppelin:Dansiga kautkur kraaninu noskruuveejusi, arii atnaaca meeriities :)

nia - apnika stradaat ;-)
avatar
Publicēts: 22.03.12 19:30
 citēt
sanktZeppelin:Dansiga kautkur kraaninu noskruuveejusi, arii atnaaca meeriities :)


nu mazāks pa šito:



jau nebūs
avatar
Publicēts: 22.03.12 20:26
 citēt
jebkuraa gadiijumaa = provokaacija izdevaas :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 22.03.12 20:33 labots
 citēt
Bildes:jebkuraa gadiijumaa = provokaacija izdevaas :face-devil-grin:



No malas tik pat labi var padomāt, ka Bilžu "supermenim" sāka palikt bail no iespējamas blamāžas...:face-wink:
Reāla sacīkste tomēr nav virtuālā plātīšanās... :face-sad:
avatar
Publicēts: 22.03.12 20:39
 citēt
Friidis:
Bildes:jebkuraa gadiijumaa = provokaacija izdevaas :face-devil-grin:



No malas tik pat labi var padomāt, ka Bilžu "supermenim" sāka palikt bail no iespējamas blamāžas...:face-wink:
Reāla sacīkste tomēr nav virtuālā plātīšanās... :face-sad:
neviens, iznjemot Saperu jau netaisaas i pieteikties... a divataa - nav iisti interesanti. man ir nevirtuaali pazinjas ar kuriem var pamachoties... Vot ja pretiniekos pieteiktos... Friidis, Haiduks, Dansiga, Snjirks un Alloksa, VOT TAA BUUTU gonka :D
avatar
Publicēts: 22.03.12 21:14
 citēt
Bildes:neviens, iznjemot Saperu jau netaisaas i pieteikties... a divataa - nav iisti interesanti. man ir nevirtuaali pazinjas ar kuriem var pamachoties... Vot ja pretiniekos pieteiktos... Friidis, Haiduks, Dansiga, Snjirks un Alloksa, VOT TAA BUUTU gonka :D


Nu nerausties, davai izgāžam, :P Dansiga 100% sabildēs. Es tāpat pakāsīšu, značīt braucienu apmaksāšu. Iedomājies, kā pēc tam varēsi lielīties un fotkas rādīt, kā esi iestūmis vienu idiotu riepās. :P
avatar
Publicēts: 22.03.12 22:54
 citēt
Es ar patusnīšu pa pr5iekšu jums abiem. :D Drīkst?
avatar
Publicēts: 22.03.12 22:56
 citēt
panesaas slapie sapniishi :grimace:
avatar
Publicēts: 22.03.12 22:57
 citēt
Bildes:panesaas slapie sapniishi :grimace:
aizej noslaukies
avatar
Publicēts: 23.03.12 00:09
 citēt
Sappers ar Bildēm gonku jau norunājuši?
avatar
Publicēts: 23.03.12 00:17
 citēt
a doma laba... :)
avatar
Publicēts: 23.03.12 00:31
 citēt
smartins:Sappers ar Bildēm gonku jau norunājuši?


Paskaties uz topiku kopumā, Hrestomātisks piemērs kā viens plātīzeris foršu ideju var novest līdz absurdam, lai tikai publika neierauga, ka tīģeris ir no papīra.
avatar
Publicēts: 23.03.12 08:57
 citēt
sapers = papiira tiigjeris... hm...
avatar
Publicēts: 23.03.12 08:58
 citēt
Eu nu es par gāzšanu!:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.12 09:07
 citēt
Bildes, davai sakapājam Sapperu kartingā!!! :)
avatar
Publicēts: 23.03.12 09:17
 citēt
rocība neļauj un ne līdz kartingiem šobrīd. bet reiz Rīgas mēra amata kandidāti izdomāja tā - kurš vinnēs kartinga gonkas, tas arī būs Rīgas mēris. atvilkās mans ex klasesbiedrs Vemsis un Āmeriks un vēl kāds. a zaļie tam, kurš vinnēs, kruto velisapēdu dāvāja. nu, Indulis vinnēja un lai nebūtu tas nesmukums, ka zaļie paši sev to velisapēdu, viņš izsludināja, ka lai žurnaļugas brauc un ne kurš vinnēs, bet kurš uzrādīs labāko apļa laiku, tam velapisēds. sliktā ziņa, ka nevinnēju! :face-sad: apļa laiku vinnēja 2 m garais fotogrāfs, kurš bernībā esot aizdzīts no trennēšanās kartingā, jo bijis pārāk smags, a tā vinnēja viens zaķis no Jauno Avīzi, kurš aizdoma, ka tāpat kā es, pirmoreiz tādā braucamajā bija iekāpis. :face-kiss:
avatar
Publicēts: 23.03.12 09:53
 citēt
Es arī labprāt piedalītos 333 kartingu izbraucienā, jo pašam novākt min 12cilv kompāniju nemaz nav tik viegli. Besī tie "LATVIEŠI", kuriem tikai nod1rst kādu un tad laimīgam iesēsties tajā k^kā. ):

Vienīgā bēda ir tāda, ka izvēlētais datums (20.04) nerullē, jo no 15.04 līdz 23.04 ir saplānots nebūt pieejamam.
avatar
Publicēts: 23.03.12 10:04
 citēt
Es arī labprāt piedalītos, bet man pagaidām nav ne jausmas, kā tajā(os) datumā(os) būs ar finansēm... :) (Aprīļa pirmā puse ir atvaļinājums ar tam piederošu pilnīgi neprognozējamu naudas tērēšanu :))
avatar
Publicēts: 23.03.12 10:09
 citēt
haralds:rocība neļauj un ne līdz kartingiem šobrīd...


Varbūt es dzīvoju kādā "paralēlā" pasaulē, bet man nav īsti skaidrs kāpēc plānotie izdevumi ~10Ls par kartingu un ~5Ls par gaļu kopgaldam varētu būt BAIGĀS FINANSES?
avatar
Publicēts: 23.03.12 10:20
 citēt
Labprat piedalitos!
avatar
Publicēts: 23.03.12 10:20 labots
 citēt
nesix:Varbūt es dzīvoju kādā "paralēlā" pasaulē, bet man nav īsti skaidrs kāpēc plānotie izdevumi ~10Ls par kartingu un ~5Ls par gaļu kopgaldam varētu būt BAIGĀS FINANSES?

pa lielam jau tā nav tāda prātam neaptverama по ту сторону добра и зла summa, bet man mamma apslimusi un 1/2 gad-100-tu uz 1,5 slodzēm par dakteri raujoties sūda 180,07 Ls pensiju sapelnījusi. tie 7 s tādēļ, ka ja 180 Ls, tad var ņerkstēt sociālajos, lai kā pabalsta, ja vairāk, ne mārrutka. un par to, ka darba sekretūtei (ar pakaļdomu, ka pārsūtīs lielajai priekšniecei!) aizsitu linkus uz reportāžu par Džonatana Monka plakātu tapšanu Rīgā ar tekstu kurā katrā sūda izdevniecībā vis nestrādā par gruzčiku pilsonis, kura bildes pašam Džonatanam Monkam patīk! mani vēl neizsvieda no darba, bet nu tagad esmu bez. :face-sad:
avatar
Publicēts: 11.04.12 12:28
 citēt
...Nuss-Cepiens buus..? Jaabrauc bildeet..?:big_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.12 12:40
 citēt
meduslacis:...Nuss-Cepiens buus..? Jaabrauc bildeet..?:big_smile:
apsēdies uz pannas, ierubī žaru un būs!
avatar
Publicēts: 11.04.12 12:44
 citēt
Bildes:
meduslacis:...Nuss-Cepiens buus..? Jaabrauc bildeet..?:big_smile:
apsēdies uz pannas, ierubī žaru un būs!



..Bildes,Kas i-Nobijies no Sappera?...:grimace:
avatar
Publicēts: 11.04.12 12:46
 citēt
Bildes, Sappers tak nemaak braukt, vienos vaartos saliksi
avatar
Publicēts: 11.04.12 13:04
 citēt
..Nusss-Puikas..Buus vai nebuus? ļotenes biljeti pirkt uz LV kartingi ciinjaam?:big_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):