forum.gif
Smoothing Skin
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Smoothing Skin
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.05.12 13:43
 citēt
kāds photoshopists nevēlās padalīties savos paņēmienos kā jūs līdzinat ādu ?
es personīgi šādu tehniku pielietoju, bet šaubos ka tas ir tas labākais paņēmiens
www.youtube.com...
un mans rezultāts ir šāds failiem.lv...
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:00
 citēt
Kaa taada aatraa versija ja negribas chakareeties ir OK, tipa drusku advanceetaak nekaa portretuure.... :)

vispaar jau viss atkariigs ko galaa grib dabuut
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:02
 citēt
jautaajums vieniigi par to cik daudz bilzhu taa jaapstraadaa
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:08
 citēt
Bildes:jautaajums vieniigi par to cik daudz bilzhu taa jaapstraadaa



Nu shitaa var diezgan daudz ar portreturi veel vairaak, vispaar uzriidiit vinju mapei ar bildeem un lai straadaa kameer pac dzer kapiju :D
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:12 labots
 citēt
man labaak patiik gausian bluurs 40, tad ar miikstu otu uz maskas un opacitaate ne vairaak kaa 40% rezultaats shaads content6-foto.inbox.lv...

man ir aizdomas, ka Tu esi bildi jau saakumaa drusku sachakareejis, vai nu asinaajis vai sharpenings nikns uzlikts kameraa
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:20
 citēt
Bildes:man labaak patiik gausian bluurs 40, tad ar miikstu otu uz maskas un opacitaate ne vairaak kaa 40% rezultaats shaads content6-foto.inbox.lv...

man ir aizdomas, ka Tu esi bildi jau saakumaa drusku sachakareejis, vai nu asinaajis vai sharpenings nikns uzlikts kameraa


Taveejaa itkaa izskataas labaak pa manam be tur autora bildei jau veel kaukas dariits bez ta kas tutoriaalii vai kaukas par daudz paarspiileets bet nu gaumes lieta jautaajums ko gribeejaas galaa dabuut...
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:21
 citēt
Bildes:man labaak patiik gausian bluurs 40, tad ar miikstu otu uz maskas un opacitaate ne vairaak kaa 40% rezultaats shaads content6-foto.inbox.lv...

man ir aizdomas, ka Tu esi bildi jau saakumaa drusku sachakareejis, vai nu asinaajis vai sharpenings nikns uzlikts kameraa


nedaudz high pass uzliku
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:24
 citēt
werwolf:
Bildes:man labaak patiik gausian bluurs 40, tad ar miikstu otu uz maskas un opacitaate ne vairaak kaa 40% rezultaats shaads content6-foto.inbox.lv...

man ir aizdomas, ka Tu esi bildi jau saakumaa drusku sachakareejis, vai nu asinaajis vai sharpenings nikns uzlikts kameraa


nedaudz high pass uzliku
ahaa... nedaudz... :D Veciit - shito visu kaa reiz dariit labaak ar tiiru ravu, veel asinaajumu un kontrastu nogriezhot drusku, imho
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:36
 citēt
es parasti lieku portretuuri un meerenaas devaas. + beigaas veel kaadus 20-40% nometu nost no layera(peec vajadziibas), kuraa straadaats ar portretuurui.

rezultaats apmeeram shaads

www.fotoblog.lv...

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:37
 citēt
Vo atradu vienu meisterklasiiti te gan ne tikai gludinaaashana bet nu krietni advanceetaaka versija apstraadei (kas saprot krieviski)


vk.com...


vispaar paskatoties plauktos uz daudziem muusu tipa glanca zhurnaaliem tur neviens taa neiespringst, iespeejams ka budzhets neatljauj :)


nu bet tas ar veel nau tas vissmagaaakais variants, tapeec dazhreiz sanaak pasmaidiit par darbapiedaavaajumiem tipa vajag apstraadaat portretu bildes maxaa 5-iiti par bildi nepaskaidrojot ko tad no taam bildeem vajag
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:41
 citēt
kaa saka fotoshopa guru skots kelbijs, tad beigaas, kad pasham liekas ka ir OK, vajag veel pa 10% nogriezt nost... :D taa sakot šamazinaat sitiena speeku" :D
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:42
 citēt
LKZ:es parasti lieku portretuuri un meerenaas devaas. + beigaas veel kaadus 20-40% nometu nost no layera(peec vajadziibas), kuraa straadaats ar portretuurui.

rezultaats apmeeram shaads

www.fotoblog.lv...

http://www.fotoblog.lv/img/300497/?cid=653446


jaa taa forshi uz aatru shaibu ja vajag parasti ka sabildeeeju sievasmaati, bilzhu daudz vinja grib lai bishku uztjuunee, vieniigi veel tad forshi tomeer to layeri kaa masku un izvaac aaraa ar otu ko nevaig "tjuuneet" :D
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:44
 citēt
Bildes:kaa saka fotoshopa guru skots kelbijs, tad beigaas, kad pasham liekas ka ir OK, vajag veel pa 10% nogriezt nost... :D taa sakot šamazinaat sitiena speeku" :D


Vo vo tur Tev pilniiga taisniiba tas shausmiigi lipiigi vienmeer sanaak visu paarspiileet :D nedo dievs kaads neieraudziis ko tur esi centiigi darijis :D :D :D
avatar
Publicēts: 17.05.12 14:55
 citēt
Koba:Vo atradu vienu meisterklasiiti te gan ne tikai gludinaaashana bet nu krietni advanceetaaka versija apstraadei (kas saprot krieviski)


vk.com...


Saprast saprotu krieviski bet ne tik laibi lai lobītu vārdus ārā no tā trokšņa :(
avatar
Publicēts: 17.05.12 15:04
 citēt
werwolf:
Koba:Vo atradu vienu meisterklasiiti te gan ne tikai gludinaaashana bet nu krietni advanceetaaka versija apstraadei (kas saprot krieviski)


vk.com...


Saprast saprotu krieviski bet ne tik laibi lai lobītu vārdus ārā no tā trokšņa :(
mju ideju var saprast arii izsleedzot skanju, jautaajums tikai vai bilde ir taa veerta lai pie taas stundas pavadiitu. Tevis dotais konkreetais piemeers - es teiktu, a driizaak nee. bet Tev ir pietiekami daudz arii bilzhu pie kuraam ir veerts straadaat. taa labaa zinja.
avatar
Publicēts: 17.05.12 15:14 labots
 citēt
Nu te veel viena Razumovska versija liidziiga kaa video bet drusku prastaaka nav jaaklausaas bet jaalasa diemzheel akal krieviski, angliski nav izdevies atrast neko liidziigu

razooma.net/magazine/douwnload.php?id=3285&link=%20razooma.net:80...

tas prieksh pc

makam

razooma.net/magazine/douwnload.php?id=3285&link=%20razooma.net:80...

var nebaidiiities no exe faila tas vienkaarshi flash playeris

te visi vinja "zhurnaali" diezgan lasaama viela :)

razooma.net...
avatar
Publicēts: 17.05.12 15:39
 citēt
Bildes:
werwolf: Saprast saprotu krieviski bet ne tik laibi lai lobītu vārdus ārā no tā trokšņa :(
mju ideju var saprast arii izsleedzot skanju, jautaajums tikai vai bilde ir taa veerta lai pie taas stundas pavadiitu. Tevis dotais konkreetais piemeers - es teiktu, a driizaak nee. bet Tev ir pietiekami daudz arii bilzhu pie kuraam ir veerts straadaat. taa labaa zinja.

Es vnk ar šo bildi eksperimentēju
avatar
Publicēts: 17.05.12 15:42
 citēt
man glups padominsh - labaak eksperimenteet ar shedevriem.
avatar
Publicēts: 17.05.12 15:49
 citēt
Bildes:man glups padominsh - labaak eksperimenteet ar shedevriem.


failiem.lv...
ņēmu velreiz RAW un šķiet ka ar otro piegājienu labāk plus ādu maigāku uztaisiju
avatar
Publicēts: 17.05.12 16:21
 citēt
werwolf:
Bildes:man glups padominsh - labaak eksperimenteet ar shedevriem.


failiem.lv...
ņēmu velreiz RAW un šķiet ka ar otro piegājienu labāk plus ādu maigāku uztaisiju


oi nē... kas tev nepatika dabiskajā versi'jā?
avatar
Publicēts: 17.05.12 16:25
 citēt
zuhast:
werwolf:
failiem.lv...
ņēmu velreiz RAW un šķiet ka ar otro piegājienu labāk plus ādu maigāku uztaisiju


oi nē... kas tev nepatika dabiskajā versi'jā?


neviena nav dabiskā.
pirmā bilde no kreisās malas ir otrais variants. pa manam pirmajā sanāca pa daudz sārta seja. tiko printu uztaisiju un arī šķiet ka ir ok otrais variants
avatar
Publicēts: 17.05.12 16:31
 citēt
ā :D nu kreisajā pusē vispār garām, tāpēc domāju ka labajā pusē orģināls
avatar
Publicēts: 17.05.12 16:57
 citēt
Runājot par ādas gudināšanu. Vislabākais variants ko esmu atradis ir vizāžists. Atrodi ar sludinājumiem kādu jauno sitilisti/grimētāju un vienojies - viņai portfolio bildes, tev smuka modele, kurai pēc tam nevajadzēs nedabiski šausmīgi gludināt ādu. Atvieglos ps'ošanu pēc tam, arī ādas gludināšanu ja baigi gribēsies.
avatar
Publicēts: 17.05.12 17:25
 citēt
Palasot dažu tekstu ienāca prātā, ka nav vērts jautāt aitām kādas vistas tām patīk...

razooma.net...
avatar
Publicēts: 17.05.12 18:38 labots
 citēt
Stikli jālieto "LĪDZINOŠI" :face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 17.05.12 18:52
 citēt
Lunis:Stikli jālieto "LĪDZINOŠI" :face-grin::face-wink:
+++
avatar
Publicēts: 17.05.12 21:00
 citēt
Vispirms darbs ar kosmētiku, u.tml., ja galīgi nekā, tad portraitūri caur kontrmasku un ar 125 pelēko otu tās vietas, ko tiešām vajaga... praksē piekrītu Uupim - uz vizāžista rēķina baisi ietaupās laiks, kas jāpavada pie kompja, tās pašas pumpas kaut vai ārstējot...
avatar
Publicēts: 17.05.12 22:02
 citēt
kas taa par "portraitūri" ? Jau kaut kur biju dzirdejusi...
avatar
Publicēts: 17.05.12 22:51
 citēt
Tomēr ir gadījumi, kad vizāža un kosmētika nelīdz..

Var darīt tā:

1. Oriģināls
ttl.lv...

2. Spot healing / Create texture / Opacity ~ 50%
ttl.lv...

3. Healing brush
ttl.lv...

4. Hi pass / Unsharp mask uz acīm
ttl.lv...

5. Levels utt. kā nu kuraam patīk.
ttl.lv...

Protams, var vēl rūpīgāk un tad tas aizņems vairāk laika.
avatar
Publicēts: 18.05.12 06:36
 citēt
gabiz, nju ja saliec gaismas taa, ka pumpas uz vaigiem ir ahahah tad peec tam ir uhuhuh
avatar
Publicēts: 18.05.12 08:47
 citēt
Bildes:gabiz, nju ja saliec gaismas taa, ka pumpas uz vaigiem ir ahahah tad peec tam ir uhuhuh

Šķiet runa bija par ādas līdzināšanu, nevis kā gaismas saliek, bet Tev jau tas nav svarīgi, ja ir savs VIEDOKLIS... :face-wink:
avatar
Publicēts: 18.05.12 09:09
 citēt
Gabiz:
Bildes:gabiz, nju ja saliec gaismas taa, ka pumpas uz vaigiem ir ahahah tad peec tam ir uhuhuh

Šķiet runa bija par ādas līdzināšanu, nevis kā gaismas saliek, bet Tev jau tas nav svarīgi, ja ir savs VIEDOKLIS... :face-wink:
kļūdies, BET - es fotografēšanas procesā pieeju... hm... tomēr izejot no modeļa specifikas - tas attiecas gan uz apgaismojumu, gan pozu, gan objektīva izvēli. Var jau pumpainu modeli ar asu gaismu un makrostiklu un pēc tam poertretuureeties, bet atkal šitais BET - ieliek beibe savas glamūrīgās bildes gribu.lv, atnāk uz randiņu a ļa dreamgirl, bet tur izrādās latvju zaķis vulgaris pumpainais, parastais :D
avatar
Publicēts: 18.05.12 09:49
 citēt
babulis vulgaris:D
nu bet tā gludinashana ir 90% gadījumu iemesls kāpēc vispār fotogrāfu ievajagas...te jau lielmeistars pareizi rakstīja, ka neviens nemaxas par to, ko nespēj izdarīt pats/pati:D
avatar
Publicēts: 18.05.12 10:11 labots
 citēt
Izlasām vēlreiz:

werwolf:kāds photoshopists nevēlās padalīties savos paņēmienos kā jūs līdzinat ādu ?...i


Un izsakām VIEDOKLI par tēmu.

P.S. Es saprotu, ka no baltas vistas ar objektīva izvēli un gaismām gulbi neuztaisīsi, bet man gan likās ka крута ir bildēt tā kā gribās un kā ir smukak (subj.), un, ja smukai bildei truacē nelīdzena āda (vai kas cic), to piešopo.
avatar
Publicēts: 18.05.12 10:18
 citēt
Gabiz:Izlasām vēlreiz:

werwolf:kāds photoshopists nevēlās padalīties savos paņēmienos kā jūs līdzinat ādu ?...i


Un izsakām VIEDOKLI par tēmu.

P.S. Es saprotu, ka no baltas vistas ar objektīva izvēli un gaismām gulbi neuztaisīsi, bet man gan likās ka крута ir bildēt tā kā gribās un kā ir smukak (subj.), un, ja smukai bildei truacē nelīdzena āda (vai kas cic), to piešopo.
varbūt Tev jāatgriežas ir IT speciālistu forumos - tur tak visi korekti sarunājas par tēmu. Un par TĒMU es arī izteicu savu viedokli. Neesi vēl pieteicies admiņiem par moderātoru? Es varu uzzvanīt Elikam un Tevi parekomendēt... :shame:
avatar
Publicēts: 18.05.12 10:23 labots
 citēt
ps. pats ieliec piemēru, kur esi neglābjami sačakarējis fonu, piemēram... paskaties oriģinālu un pēdējo bildi.... kas tas par troksni? Izdrukā lielu un paskaties kā izskatās... apstrāde destruktīva, mati aizlieti ar melno... Pirms citus mācīt, vajag domāt ar galvu :face-wink:
avatar
Publicēts: 18.05.12 11:45
 citēt
Domāt ar galvu... jā, labs padoms, galvenais pašam sekot saviem padomiem :face-kiss:
avatar
Publicēts: 18.05.12 11:51
 citēt
Gabiz:Domāt ar galvu... jā, labs padoms, galvenais pašam sekot saviem padomiem :face-kiss:
redzi, teksti un personiibas aizmirstas, iespaids no dotajiem piemeeriem - paliek. tas ko es redzu - ka nesaproti ko ar fotoshopu dari. un kas veel sliktaak - maaci citiem. Tev bi taas lekcijas kas augstaak mineetas maaciities un maaciities.
avatar
Publicēts: 18.05.12 12:34
 citēt
Demagos, ibio. Es nevienam neko nemācu. Un vēl jo sliktāk - netēloju guru...

P.S. Man patīk kontrastainas, šerpas un graudainas bildes. Lai arī ko Tu teiktu, atbilde ir - nu un? :super_man:

P.P.S. Viss tik personīgi... tik personīgi.
avatar
Publicēts: 18.05.12 14:11
 citēt
Gabiz:Tomēr ir gadījumi, kad vizāža un kosmētika nelīdz..

Var darīt tā:

1. Oriģināls
ttl.lv...

2. Spot healing / Create texture / Opacity ~ 50%
ttl.lv...

3. Healing brush
ttl.lv...

4. Hi pass / Unsharp mask uz acīm
ttl.lv...

5. Levels utt. kā nu kuraam patīk.
ttl.lv...

Protams, var vēl rūpīgāk un tad tas aizņems vairāk laika.
vai tad shitaa nav maaciishana? nekaa personiiga.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):