forum.gif
Velo izbraucieni I, II, III
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Velo izbraucieni I, II, III
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. 13
  9. 14
  10. 15
  11. 16
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.07.12 22:29 labots
 citēt
Maršruti jau sāk parādīties daudz un interesanti. Vajag novienoties par vienu. Olaines maršruts būtu interesants, tik jārēķina, ka visi ceļi ir pa mežiem, nekādu civilizētu asfaltu. Cenas tīreļa taka ir forša, bet par garu. Tur savas divas stundas vismaz ko staigāt. Bet, ja taisa braucienu tikai uz turieni no Olaines, tad OK.
Mangaļsalā sen nav būts...ēkas interesantas.
Siguldai ar nav ne vainas.

Bet no visiem es laikam gribu Olaini...savtīgos nolūkos. :P
avatar
Publicēts: 02.07.12 22:47 labots
 citēt
Mangaļu molu agrāk izmantoju bieži, kā braukšanas galamērķi, tā ka tas pat nebūtu tik interesanti. Kara muzejā neesmu nekad bijis, tāpēc saku Olainei JĀ.
avatar
Publicēts: 02.07.12 23:46 labots
 citēt
Cenas tīrelis man patiktu, bet varētu būt, ka brīvdienās jāstrādā. :face-crying:
avatar
Publicēts: 02.07.12 23:52
 citēt
ArmandsK_:..... tāpēc saku Olainei JĀ.

būs velo ekskursija pa Olaini????? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.07.12 00:05
 citēt
Oliss:
ArmandsK_:..... tāpēc saku Olainei JĀ.

būs velo ekskursija pa Olaini????? :bad_smile:


Būs salūts? :grimace:
avatar
Publicēts: 03.07.12 00:27
 citēt
Oliss:
ArmandsK_:..... tāpēc saku Olainei JĀ.

būs velo ekskursija pa Olaini????? :bad_smile:
he, he to mēs vēl apspriedīsim :big_smile:
sunnysanny:
Oliss: būs velo ekskursija pa Olaini????? :bad_smile:


Būs salūts? :grimace:
to tik viņš gaida, lai kādu uzspertu gaisā :D
avatar
Publicēts: 03.07.12 01:18
 citēt
Varu Olainē noorganizēt skrējienu viena stadija garumā, antīko grieķu olimpiešu stilā, jaunajā stadiona mākslīgā seguma celiņā. Skriesiet kā grieķu olimpieši? :exciting:

P.S. Veloekskursija pa Olaini būs!
avatar
Publicēts: 03.07.12 01:52
 citēt
Sapper:Varu Olainē noorganizēt skrējienu viena stadija garumā, antīko grieķu olimpiešu stilā, jaunajā stadiona mākslīgā seguma celiņā. Skriesiet kā grieķu olimpieši? :exciting:

P.S. Veloekskursija pa Olaini būs!
Cep jaunu topiku Olaines braucienam, so arhivejam ;)
avatar
Publicēts: 03.07.12 02:05
 citēt
Sestdiena vai svētdiena?????????
avatar
Publicēts: 03.07.12 02:12
 citēt
Sapper:Sestdiena vai svētdiena?????????
ja nav iebildumu, tad var ari sestdien
avatar
Publicēts: 03.07.12 02:13
 citēt
Jau šo sestdien?
avatar
Publicēts: 03.07.12 02:26
 citēt
a ko vilkt garumā?
avatar
Publicēts: 03.07.12 09:19
 citēt
Tikai 1. jautājums. Līdz Cenas tiŗeļa purva laipai ir ~ 25km km mīties, asfalts tik cauri Olainei. Pārējais grants, bet normāla, tīri gluda. nav buližņiki baigie. Pārsvarā caur mežu, pa Latvijas Valst Mažu sabūvētajiem ceļiem. Ja esam atkal gatavi uz vismaz 50km + 1.5-2h pastaigu pa laipu, taisu augšā topiku un piedāvāju vienu no maršrutiem.

1. Olaine - Cenas tīrelis - Jaunmārupe - RIX (Skulte) (neliela pietura pie spoteru žoga) - Tīraina. ( Tālāk katrs pēc atlikušajiem spēkiem - ar vilcienu vai velo.)
2. Olaine - Cenas tīrelis - Olaine

attālumi līdzīgi ap 50-55km 2. maršrutā atpakaļceļs 90% identisks turpceļam, 2. variantā nav nekur pa ceļam veikalu tiklīdz izbraukts no Olaines.
avatar
Publicēts: 03.07.12 10:03
 citēt
OMG, a jums miegs nemaz nenāk? Kā var 2:26 vēl kaut ko paklabināt? :amazing:

1. Balsoju par svētdienu, jo sestdiena jau aizņemta.

2. Olainē varam uzorganizēt izbraucienu pa rūpnīcu rajonu, kur šādu tādu kolorītu fonu var dabūt. Tad var caur smukiem mežiem aizbraukt līdz kādreizējam smulšu karjeram, kas šobrīd ir appludināts un ierīkota peldvieta, tālāk tad uz Cenas tīreli caur mežu gar Briežu dārzu pa grantētiem ceļiem.
avatar
Publicēts: 03.07.12 10:03
 citēt
sunnysanny:
Oliss: būs velo ekskursija pa Olaini????? :bad_smile:


Būs salūts? :grimace:

Nebūs :grimace:
avatar
Publicēts: 03.07.12 10:04
 citēt
Es balsoju par civilizētu vietu, tas ir Saulkrastiem :big_smile:
avatar
Publicēts: 03.07.12 10:46
 citēt
Oliss:
sunnysanny:
Būs salūts? :grimace:

Nebūs :grimace:

žēl
avatar
Publicēts: 03.07.12 11:11
 citēt
Sapper:2. Olaine - Cenas tīrelis - Olaine

Ideja par Cenas tīreli ir ļoti laba, bet nedomāju, ka prātīgi turp doties ar velo. Kājām ejamā distance no/līdz vietai, kur var atstāt riteņus ir 5km. Nedomāju, ka baigi droši (īpaši brīvdienās, kad tauta tur siro) atstāt kaudzi ar velo mežā uz kādām 2-3h. Ātrāk jau nav īpaši liela jēga "izskriet to laipu", gribēsies foto slēdzi padeldēt taču.

P.S. Man tik un tā 5-6-7dien citi sportiski plāni.
avatar
Publicēts: 03.07.12 11:17
 citēt
smartins:
Oliss: Nebūs :grimace:

žēl

nekāda labdarība nebūs, šogad jau vienu reizi bija :grimace: maksāsi būs :grimace:
avatar
Publicēts: 20.03.16 23:36
 citēt
4. gadi būs pagājuši kopš tās foršās vasaras. Ķemeri, Bolderāja, Lielvārde, Olaine - Skulte. Nu, kas i ko, a? Kā būtu ar kādu velo - foto izbraucienu? :super_man:
avatar
Publicēts: 20.03.16 23:49
 citēt
Es, kā parasti, par!
Lieldienas man gan nu jau ir aizsistas, par aprīli skaidrības nav, bet tas ir puslīdz droši vēl pabrīvs. Domāju, diži ilgāk ar nav ko marinēt, pēc maija jau visiem sākas vaļinājumi, izlaidumi, festivāli un citas štelles.
avatar
Publicēts: 21.03.16 00:53
 citēt
Doma atbalstāma. Neesmu vēl savu braucamo atziemojis, plānoju tikai pēc lieldienām...
avatar
Publicēts: 21.03.16 13:02
 citēt
Ja maz bildē un raiti brauc, es piedalos
avatar
Publicēts: 21.03.16 14:05
 citēt
Da i braukšana, i bildēšana otrajā plānā - tiesa, nevienā no 2 pasākumiem, kur biju, par vilkšanos jāsūdzas nebija. A kas ko un cik bildē - katra paša darīšana.
Šogad Lielvārdē pasākums neplānojas?
avatar
Publicēts: 21.03.16 14:30
 citēt
versatile:Da i braukšana, i bildēšana otrajā plānā - tiesa, nevienā no 2 pasākumiem, kur biju, par vilkšanos jāsūdzas nebija. A kas ko un cik bildē - katra paša darīšana.
Šogad Lielvārdē pasākums neplānojas?


Kas tad ir plānā NR 1 ? Kāds avg nav vilkšanās ? Un vai ir zeminieki ?
avatar
Publicēts: 21.03.16 14:58
 citēt
NilsS, droši vari piedāvāt maršrutu, kur turams avg un atstrādājamas maiņas grupas priekšgalā :)
avatar
Publicēts: 21.03.16 15:15
 citēt
Tie "senie" izbraucieni piem. uz Ķemeriem un Bolderāju bija gana sakarīgi. Te gan piebildīšu, ka tajos nepiedalījās "NilsS tipa tipiņš" un cerams, ka tā arī paliks.
avatar
Publicēts: 21.03.16 15:24
 citēt
Es par piedalīšanos svētdienās. Un sākot no kāda 17.aprīļa :)
avatar
Publicēts: 21.03.16 15:38
 citēt
nesix:Tie "senie" izbraucieni piem. uz Ķemeriem un Bolderāju bija gana sakarīgi. Te gan piebildīšu, ka tajos nepiedalījās "NilsS tipa tipiņš" un cerams, ka tā arī paliks.
Tipiņš NilS lai meklē sportistu kompāniju. Ja nopietni, tad ir liela atšķirība sportiskas rullēšanas braucienam no tūrisma brauciena.
avatar
Publicēts: 21.03.16 16:45 labots
 citēt
Zemes ceļi ļoti "Miksti" petreiz , esmu kādus 50km nobraukājis pēdējās nedēļas , pat par diezgan pamatīgiem lielceļiem "Putra" nevajā pa virsu. Es gan braukāju vairāk bildēt , "Mīt uz attālumu" mani nevelk :)
avatar
Publicēts: 21.03.16 17:02 labots
 citēt
Nu tādu zemesceļu kā bija Lielvārdes pasākumā es, goda vārds, nealkstu. pat bez visas putras.
avatar
Publicēts: 21.03.16 20:12 labots
 citēt
versatile:NilsS, droši vari piedāvāt maršrutu, kur turams avg un atstrādājamas maiņas grupas priekšgalā :)


Rīga-Sigulda-Nītaure-Zaube-Suntaži-Rīga
Alternatīva būtu Rīga-Ragana-Sigulda-Mālpils-Suntaži-Rīga.
Braucot grupā avg mierīgs 24-28 pēc reljefa un vēja
avatar
Publicēts: 21.03.16 20:20
 citēt
Ragana-Sigulda posmu vairs nekad. Precīzāk, Turaida-Sigulda.
avatar
Publicēts: 21.03.16 20:31
 citēt
versatile:Ragana-Sigulda posmu vairs nekad. Precīzāk, Turaida-Sigulda.


Nununu :) ko tā? Vienīgais svīdiens Siguldā, citur tak iet mierīgi...
avatar
Publicēts: 21.03.16 20:59
 citēt
njā, vienu vasaru Sigulda arī apnika, ar veco velo ar metāla smago rāmi braukt un nest pa taciņām 30* karstumā
avatar
Publicēts: 21.03.16 21:00 labots
 citēt
seelis:
nesix:Tie "senie" izbraucieni piem. uz Ķemeriem un Bolderāju bija gana sakarīgi. Te gan piebildīšu, ka tajos nepiedalījās "NilsS tipa tipiņš" un cerams, ka tā arī paliks.
Tipiņš NilS lai meklē sportistu kompāniju. Ja nopietni, tad ir liela atšķirība sportiskas rullēšanas braucienam no tūrisma brauciena.


Pašam izlasot nešķiet smieklīgi ? Te visi ir tūristi......jeb tomēr kaut kur blogā sēž Frūms un postē kaķus, gaidot izbraucienu ?:D
avatar
Publicēts: 21.03.16 21:07 labots
 citēt
]njā, vienu vasaru Sigulda arī apnika, ar veco velo ar metāla smago rāmi braukt un nest pa taciņām 30* karstumā



@#$$^^ Svētie banāni!!! Kā lodžijai, bildes būs? Re ku tavs korišs šortos laiž pie mīnus 20, a tu sūdzies....slabo!
avatar
Publicēts: 21.03.16 21:22
 citēt
Tiko būs siltāks tā mīšu gar Ogri vai uz Lāčplēsi Junjelgavu caur Birzgali . pa ceļam bildējot protams primāri
avatar
Publicēts: 21.03.16 21:24
 citēt
ņamam 33Kmh vidējo - piecu stundu brauciens 165km
avatar
Publicēts: 21.03.16 21:56 labots
 citēt
:face-wink:
Maris:ņamam 33Kmh vidējo - piecu stundu brauciens 165km


Diezgan tuvu mūsu pēdējam HC tūres Ziemas Izaicinājumam, ja neskaita 3 kameru maiņas + apmēram 30 min pauzes kafijai 2x, kāreiz izlaidām caur Siguldu-Turaidu
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. 13
  9. 14
  10. 15
  11. 16
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):