forum.gif
Velo izbraucieni I, II, III
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Velo izbraucieni I, II, III
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 16
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.06.12 23:41
 citēt
Bet par šo braucienu - es pass. 5dien vecpuišu pasākums čomam Salacgrīvā, nu neticu, neticu, ka busu atpakaļ... A nāk ned jau būšu 4k km tālāk :)
avatar
Publicēts: 13.06.12 23:42
 citēt
Riebiga:Versatile, tad tomer aizlaidaat? MAlacci! ;)


Es viens pats. Mans mīļākais spots Rīgā. No pag 5dienas jau 3x tur esmu bijis, lietus pamaitāja plānus.
avatar
Publicēts: 13.06.12 23:48
 citēt
versatile:
Riebiga:Versatile, tad tomer aizlaidaat? MAlacci! ;)


Es viens pats. Mans mīļākais spots Rīgā. No pag 5dienas jau 3x tur esmu bijis, lietus pamaitāja plānus.
Šogad tik divas reizes pamanījos līdz Mangaļiem aizbraukt, bet vēl visa vasara priekšā, aizbrauks arī nodžumpīt.
avatar
Publicēts: 13.06.12 23:52
 citēt
versatile:
Riebiga:Versatile, tad tomer aizlaidaat? MAlacci! ;)


Es viens pats. Mans mīļākais spots Rīgā. No pag 5dienas jau 3x tur esmu bijis, lietus pamaitāja plānus.


Es labprāt būtu pievienojusies, bet nu šovakar citi plāni sanāca.. ;) Taču, kā jau ArmandsK augstāk saka - vasara tik vēl sākas.. ;)
avatar
Publicēts: 14.06.12 00:00
 citēt
Nu, es paredzu, ka peec kaut kaada 3 juulija videeji katru otro/trešo vakaru tur/pa ceļam būšu sastopams.
avatar
Publicēts: 14.06.12 00:03
 citēt
Šogad jau apm. 1000 km noripināti, kādas ddienas vakarā arī varētu kko līdzīgu sarīkot :face-smile:
avatar
Publicēts: 14.06.12 00:26
 citēt
Var :)
avatar
Publicēts: 14.06.12 01:27
 citēt
versatile:Oj...
Pirms pāris gadiem tur ar kājām, tehniku un šmigu blandījāmies. Bildes te: portfolio.pheenta.lv...
Beigās izlīdām pie robežkontroles punkta ostā... no barjeras otras puses... Sargs mazliet oh**el, bet mēs nav dumi - aizgājām klusiņām šlagbomim otrā pusē un tad sākām lekties :D ārpus jurisdikcijas, tā teikt. Nu, to, ka robežpunkts, sapratu tik nesen, kad google fočenes nopublicēja - šite izlīdām...
maps.google.com...
tā ka, atpakaļceļš uzmanīgi jāplāno.
A Mangaļsalā šovakar šitā: [url=http://instagr.am/p/L0vw4FlcL6/


Oi,]http://instagr.am/p/L0vw4FlcL6/

Oi,[/url] uz to barjeru uzrauties baigi viegli,jo no jūras puses nekas neliecina,ka esi robežu pārkāpis. Tur virzoties gar Daugavmalu nemaz cita ceļa nav,kā iznākt pie barjeras.
Nebūtu sestdien bērnu ballīte,labprāt pievienotos,ļoti sen nav būts tai pusē.
avatar
Publicēts: 14.06.12 11:11
 citēt
A tur liidz tai barjerai pa upes krastu tiek, vai pa kaadu celju? Guugles kartee skatiijos, nevareeja saprast
avatar
Publicēts: 14.06.12 11:22
 citēt
drošākais un labākais ceļš būtu
avatar
Publicēts: 14.06.12 11:28
 citēt
Te ir vienkāršāks piekļuves variants

avatar
Publicēts: 14.06.12 11:47
 citēt
Par pārvietošanos ar velosipēdu alkohola reibumā varētu atņemt autovadītāja tiesības. :grimace:
www.apollo.lv...
avatar
Publicēts: 14.06.12 11:48
 citēt
ArmandsK_:Te ir vienkāršāks piekļuves variants



es gāju caur to meželi un gar sētu - nu pa labi vairāk - bij tukšāks, bez peldētājiem/sauļotājiem.
avatar
Publicēts: 14.06.12 11:52
 citēt
sunnysanny:Par pārvietošanos ar velosipēdu alkohola reibumā varētu atņemt autovadītāja tiesības. :grimace:
www.apollo.lv

Mani šogad ir stādinājuši un lūguši iepūst trubā. Interesanti, ja man nav līdz tiesību, šie mani vedīs uz ķurmi lai noskaidrotu manu personību :what:
avatar
Publicēts: 14.06.12 11:54 labots
 citēt
sunnysanny:Par pārvietošanos ar velosipēdu alkohola reibumā varētu atņemt autovadītāja tiesības. :grimace:
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/277952


vāks... tas taisni pa manu līniju :D

bet diezi vai to dabūs cauri - tas nozīmē, ka ierāvušam losim nespējīgam nolikt tiesības (un tādi, starp žvinguļvelosipēdistiem, ir pārsvarā) būs 5-25x mazāks sods kā ierāvušam ar tiesībām... :D cilvēktiesības kirdik :)

+ tas tāds veicinājums kļūt par pusbomzi - brauc atņem vākus un nākošreiz jau sodiņš mazais kā visiem pļēguriem bez tiesībām :)
avatar
Publicēts: 14.06.12 11:57
 citēt
ArmandsK_:
sunnysanny:Par pārvietošanos ar velosipēdu alkohola reibumā varētu atņemt autovadītāja tiesības. :grimace:
www.apollo.lv

Mani šogad ir stādinājuši un lūguši iepūst trubā. Interesanti, ja man nav līdz tiesību, šie mani vedīs uz ķurmi lai noskaidrotu manu personību :what:


kāpēc? Uz šo brīdi jau visiem vajadzētu būt tiesībām kur portrets ir datubāzē (tās atšķiras ar to mazo blakusbildi) - pasaki personas kodu (savu vai dvīņubrāļa) un viņi redz vai nemānies.
avatar
Publicēts: 14.06.12 13:20
 citēt
Maris: kāpēc? Uz šo brīdi jau visiem vajadzētu būt tiesībām kur portrets ir datubāzē
Līdz 2014. gada 31. aprīlim vēl ir derīgas arī vecās tiesības. Rupji rēķinot, tādas varētu būt vēl 15-20 % no visām derīgajām tiesībām.
avatar
Publicēts: 14.06.12 13:21
 citēt
sunnysanny:Par pārvietošanos ar velosipēdu alkohola reibumā varētu atņemt autovadītāja tiesības. :grimace:
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/277952
līdz 1 promilei ar ričuku drīkst :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.06.12 13:25
 citēt
A ziemā tur ir foršāk :)
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 14.06.12 13:26
 citēt
smartins:
sunnysanny:Par pārvietošanos ar velosipēdu alkohola reibumā varētu atņemt autovadītāja tiesības. :grimace:
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/277952
līdz 1 promilei ar ričuku drīkst :bad_smile:


Damn, nemaku nekad viņā iekļauties :bad_egg:
avatar
Publicēts: 14.06.12 13:56
 citēt
Nu nē, labāk bez promilem pārvietoties.
avatar
Publicēts: 14.06.12 13:57
 citēt
NIN:
smartins:līdz 1 promilei ar ričuku drīkst :bad_smile:


Damn, nemaku nekad viņā iekļauties :bad_egg:


Ja liekas, ka nevar iekļauties, tad pamanot mentus ir jākāpj nost un jāstumj... :) Par iešanu ar velosipēdu nekādu sodu uzlikt nevar :D
avatar
Publicēts: 14.06.12 14:41
 citēt
smartins:
sunnysanny:Par pārvietošanos ar velosipēdu alkohola reibumā varētu atņemt autovadītāja tiesības. :grimace:
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/277952
līdz 1 promilei ar ričuku drīkst :bad_smile:


Sen esi nokavējsi, vairāk kā gadu atpakalj līdz 0,5 promilei samazinaaja.. :D
avatar
Publicēts: 14.06.12 14:41
 citēt
Bzh:
NIN:
Damn, nemaku nekad viņā iekļauties :bad_egg:


Ja liekas, ka nevar iekļauties, tad pamanot mentus ir jākāpj nost un jāstumj... :) Par iešanu ar velosipēdu nekādu sodu uzlikt nevar :D


Šitas kādreiz ar močiem arī ir nostrādājis.. ;)))
avatar
Publicēts: 14.06.12 14:47
 citēt
Riebiga:
Bzh:
Ja liekas, ka nevar iekļauties, tad pamanot mentus ir jākāpj nost un jāstumj... :) Par iešanu ar velosipēdu nekādu sodu uzlikt nevar :D


Šitas kādreiz ar močiem arī ir nostrādājis.. ;)))
Diez, ar mašīnu arī? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.06.12 14:54
 citēt
Riebiga:
smartins:līdz 1 promilei ar ričuku drīkst :bad_smile:


Sen esi nokavējsi, vairāk kā gadu atpakalj līdz 0,5 promilei samazinaaja.. :D
Es vispābā pie stūres nedzeru, man TAS nav aktuāli, būšu palaidis garām :)
Bet Tu pati gan visu zini :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.06.12 14:58
 citēt
smartins:
Riebiga:
Šitas kādreiz ar močiem arī ir nostrādājis.. ;)))
Diez, ar mašīnu arī? :bad_smile:


Klasesbiedrs stāstīja - zinājuši, kur menti, bet mājās jātiek. Visi dzēruši. Nu neko. Izkāpuši, piesējuši striķi un vilkuši garām mentiem. Tie aiz smiekliem pa zemi, taču apturējuši un prasījuši, kas par lietu - šie tā un tā - esam dzēruši, mājās jātiek :)
Uz ko menti teica, ka šitā nevarēs. Lai atstājot mašīnu tur, bet no rīta skaidrā nākot pakaļ :)

p.s. csdd teica, ka mašīnai vienmēr ir vadītājs - pat, ja tā tiek stumta, vilkta vai kā. Tas, kurš stūrē :)
avatar
Publicēts: 14.06.12 16:46
 citēt
Nu ko tauta, ir kāds nobriedis velobraucienam?
avatar
Publicēts: 14.06.12 16:54
 citēt
ArmandsK_:Nu ko tauta, ir kāds nobriedis velobraucienam?


ļoti gribētu, bet 6dien nekādi netieku :face-sad:
avatar
Publicēts: 14.06.12 16:59
 citēt
sunnysanny:
ArmandsK_:Nu ko tauta, ir kāds nobriedis velobraucienam?


ļoti gribētu, bet 6dien nekādi netieku :face-sad:
Nekas, gan jau vēl kādreiz kaut kur aizriposim ;)
avatar
Publicēts: 14.06.12 17:01
 citēt
Varētu šodien.. 6dien jau citi plāni :)
avatar
Publicēts: 14.06.12 17:45
 citēt
Man gan nav skaidrs kā policists varētu noķert velobraucēju kurš to nevēlās - tunelī?

ArmandsK_:Nu ko tauta, ir kāds nobriedis velobraucienam?


Ja būs laiks ok es varētu būt - varbūt mani pirms pasākuma beigām atsauks atpakaļ, bet stundas 3-4 (ja trijos sākam) vajadzētu būt brīvas.
avatar
Publicēts: 14.06.12 17:51
 citēt
Maris:Man gan nav skaidrs kā policists varētu noķert velobraucēju kurš to nevēlās - tunelī?

ArmandsK_:Nu ko tauta, ir kāds nobriedis velobraucienam?


Ja būs laiks ok es varētu būt - varbūt mani pirms pasākuma beigām atsauks atpakaļ, bet stundas 3-4 (ja trijos sākam) vajadzētu būt brīvas.
Es arī ceru, ka laiks būs OK, jo pa lietu noteikti nav nekāda prieka braukt.

Es līdz 14.00 darbā un tad startēju uz centru.
avatar
Publicēts: 14.06.12 22:49 labots
 citēt
Pa kādu maršrutu tieši braucat? Tā Daugavgrīvas Šoseja baigi 'besīgā' ar velo - šaura ar daudz busiem/smagajiem, kas izmainoties neko daudz vietas neatstāj uz šaurās, nodrupušusās maliņas. Tā teikt, nekāds 'plezīra' posms tas nav - it īpaši, ja nebrauc 1-2 cilvēki, bet lielāka grupiņa :what:
avatar
Publicēts: 14.06.12 22:52
 citēt
CerambyX:Pa kādu maršrutu tieši braucat? Tā Daugavgrīvas Šoseja baigi 'besīgā' ar velo - šaura ar daudz busiem/smagajiem, kas izmainoties neko daudz vietas neatstāj uz šaurās, nodrupušusās maliņas. Tā teikt, nekāds 'plezīra' posms tas nav - it īpaši, ja nebrauc 1-2 cilvēki, bet lielāka grupiņa :what:
Domā sestdien tur būs daudz autiņu?
avatar
Publicēts: 14.06.12 22:58
 citēt
ArmandsK_:Domā sestdien tur būs daudz autiņu?


Jācer, ka mazāk - bet, patusējot pa Iļģuciemu pie Daugavgrīvas ielas, man ir radies iespaids , ka smagie uz to rūpniecības galu braukā bez maz vai 7 dienas nedēļā. Toreiz, kad braucu laikam gan, ka bija darbadiena - bet arī nosolījos uz turieni ar ričuku vairs nemīt :D
avatar
Publicēts: 14.06.12 23:00
 citēt
Nja, CerambyX, braucot pa to celju man nacas kadas 5 reizes apstaties, jo nu BAIGI bistami bija ar tiem smagajiem...
avatar
Publicēts: 14.06.12 23:02
 citēt
No Spilves līdz LFinierim tas ir viens no pretīgākiem veloceļiem kādu var iedomāties jo šaurība baigā, bet nav jau tik baigi garš - var nomočīt pa granti
avatar
Publicēts: 14.06.12 23:02 labots
 citēt
Hm, es reizes trīs esmu minies uz Bolderāju, nav nemaz tik sliktas atmiņas :)

Un kā Maris raksta, es arī kur bija iespēja laidu pa grunti.
avatar
Publicēts: 14.06.12 23:14
 citēt
Tur pa ceļam, pa labi, var iebraukt baigi jancīgā garažu masīvā - līdzīgas kā Ķīšezerā - visas divstāvu (mašīna apakšā, dropūzis augšā) un šķiet uz to Hapaka kanālu pat bija trīsstāvīgās ''pagrabā'' ir ūdens un tajā laiva. Tas viss tādā 70to garā + sviestainā ''pieBolderājas'' apkārtnes fīlingā - tur tāda (īpaši vasarā) vietējā republika - baigi interesanti - vienreiz biju.

Vēl ir Zilā iela kas aiziet līdz pašai Daugavai - tur nekad neesmu bijis - varētu būt ''ar jaunumiem'' vietiņa

tādu tūristu klasiku esmu atskatījies diezgan - Dugavgrīvas cietoksnim, ziemā, esmu slidojis riņķī pa to zigzagaino grāvi - pēc tādas fīčas, vienkārši aizbraukt, vairs nav tas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 16
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):