forum.gif
Velo izbraucieni I, II, III
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Velo izbraucieni I, II, III
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 16
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.06.12 23:31
 citēt
eu, bet nafig jāminās pa to šausmu - nekad neesmu bijis, bet var mēģināt caur Voleriem, Krēmeriem gar upes krastu
avatar
Publicēts: 14.06.12 23:37 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 14.06.12 23:38 labots
 citēt
Voleros noteikti iebrauciet.
P.S. var jau arī Spilves lidlaukam pa otru pusi mīties, tur smagie neiet, tad gar Bolderājas jaunajiem, sirreālajiem kapiem līdz Buļļupei, gar to līdz tiltam un tad jau kā parasti...
Elegants maršruts būtu, un vēl pa ceļam Spilves lidosta - tā tagad pa brīvdienām vaļā
avatar
Publicēts: 15.06.12 00:25
 citēt
Moška turpceļu šitādu gar upi?

content6-foto.inbox.lv...
avatar
Publicēts: 15.06.12 00:44
 citēt
Ja reāli tur izbraukt ar pilsētnieku, tad pat ļoti ok
avatar
Publicēts: 15.06.12 00:44
 citēt
cik noprotu, tad brauciens diezgan droši varētu arī notikt. izskatu iespēju pievienoties velo/mola expedīcijai k-kur ilguciemā.
avatar
Publicēts: 15.06.12 01:14
 citēt
CerambyX:Pa kādu maršrutu tieši braucat? Tā Daugavgrīvas Šoseja baigi 'besīgā' ar velo - šaura ar daudz busiem/smagajiem, kas izmainoties neko daudz vietas neatstāj uz šaurās, nodrupušusās maliņas. Tā teikt, nekāds 'plezīra' posms tas nav - it īpaši, ja nebrauc 1-2 cilvēki, bet lielāka grupiņa :what:


Piekrītu! Pirms pāris gadiem ''smagais'' mani ar vēju nopūta no ceļa.

Šogad pavasarī braucām pa Kleistu ielu...ideāli..satiksme maza :face-smile:
avatar
Publicēts: 15.06.12 01:15
 citēt
ArmandsK_:Ja reāli tur izbraukt ar pilsētnieku, tad pat ļoti ok


nu šķiet grūti varētu būt ar bmx, triālnieku utt, bet savādāk varētu derēt dajebkāds velo - droši vien, lai cilvēki pievienotos, jāizsludina ātrums 20km/h max vai kādu nieku mazāks + bieža stāšanās (kas ar būtu tik loģiski ja uznāk luste pogu paspaidīt, kādu pavieglu alu apošņāt) - neviens jau SEB posmam gatavoties netaisās.

pārsteigumi varētu būt gaidāmi tik no laika apstākļiem vai muitas zonu šlagbaumiem, bet kartē tur pilns ar mazdārziņiem + ir redzēts kkāds Voleru autobuss arī - kaut kā tak cilvēki tur nokļūst - vai nu tā būs, ka viss slēgts...

Ideāli būtu ja kāds vietējais maršrutu te nokomentētu vai, vēl labāk, piedalītos.
avatar
Publicēts: 15.06.12 01:27
 citēt
Rīt kad būšu pie datora sarakstīšu pirmajā lapā info, arī mobīlo lai mums varētu pievienoties pārdaugavieši.
avatar
Publicēts: 15.06.12 01:27
 citēt
p.s. jau šodien :)
avatar
Publicēts: 15.06.12 08:15
 citēt
nesix:cik noprotu, tad brauciens diezgan droši varētu arī notikt. izskatu iespēju pievienoties velo/mola expedīcijai k-kur ilguciemā.
Jauki, tik jāpadomā kur satikties.
avatar
Publicēts: 15.06.12 09:11
 citēt
Māris iepriekš ieteica "vietējiem" nokomentēt maršrutu. Tad lūk kā iedzimtais no Iļģuciema, kurš gan pēdējos 20it gadus tur vairs nedzīvo, varu tikai apstiprināt ka, lai nokļūtu Bolderājā "bez stresa", Kleistu iela ir vislabākais variants. Piestāt Spilves lidostā arī nebūtu slikta doma.

Par Voleriem un tām vietām neko nezinu, tur neesmu bijis, var braukt uz "duru" un gan jau ka būs labi.

Kā viens no satikšanās spot'iem tad arī varētu būt Spilves lidosta, kas ir tieši pa ceļam, ja izvēlas maršrutu caur Voleriem.
Atpakaļceļā pa Kleistu ielu izlavoties cauri kapiem var nokļūt Bolderājas karjerā. Laikam jau vēl vasara nav pietiekami atnākusi, lai ieplānotu kādu vakarīgu/naksnīgu peldi, bet iespējas ir. Nezinu gan vai tur vispār drīkst peldēties, pirms 20it gadiem varēja. (:
avatar
Publicēts: 15.06.12 09:20
 citēt
spilve-rix.lv
SVEICINĀTI - SPILVES MĀJAS LAPĀ!

Darba laiks: Spilve ir atvērta katru dienu no 11:00 līdz 17:00, izņemto pirmdienas

Ieejas maksa
Pieaugušajiem 1,00 LVL
Skolēniem, studentiem un pensionāriem 0,50,LVL
Ekskursija gida pavadībā latviešu valodā 3,00 LVL
Ekskursija gida pavadībā angļu valodā 5,00 LVL

Bērniem līdz 7 gadu vecumam, ivalīdiem un viņu pavadošajām personām ieeja bez maksas
avatar
Publicēts: 15.06.12 09:44
 citēt
ja pa Kleistu ielu plānots braukt, tad es arī apsveru pievienoties no Imantas puses....vienai man parasti nav drosmes pa Bolderāju mīties:)
avatar
Publicēts: 15.06.12 10:04 labots
 citēt
Anita_:ja pa Kleistu ielu plānots braukt, tad es arī apsveru pievienoties no Imantas puses....vienai man parasti nav drosmes pa Bolderāju mīties:)
Šodien mums pa visiem jaizlemj, brauksim turp pa Maris piedāvāto maršrutu un atpakaļ pa Kleistu ielu vai arī tikai pa Kleistu ielu.
avatar
Publicēts: 15.06.12 11:12
 citēt
Anita_:ja pa Kleistu ielu plānots braukt, tad es arī apsveru pievienoties no Imantas puses....vienai man parasti nav drosmes pa Bolderāju mīties:)


ņem līdzi kārtīgu



Nu pa Kleistu ielu tik mīšana vien... gar upi varētu arī būt uz ko pogu nospiest (protams neko nezinu, tik interese par tādu malas nostūri) + izņemt pārsimts metrus visur rāda asfaltu.
avatar
Publicēts: 15.06.12 11:25 labots
 citēt
Anita_:ja pa Kleistu ielu plānots braukt, tad es arī apsveru pievienoties no Imantas puses....vienai man parasti nav drosmes pa Bolderāju mīties:)


PA BOLDĒRĀJAS šoseju minas tikai PAŠNĀVNIEKI , nav skaidra ideja stiept ritenus pār Zunda gājēju tiltu ja var braukt pa veloceliņu gar bijušo Seļmašu.
avatar
Publicēts: 15.06.12 11:33
 citēt
Lunis:PA BOLDĒRĀJAS šoseju minas tikai PAŠNĀVNIEKI , nav skaidra ideja stiept ritenus pār Zunda gājēju tiltu ja var braukt pa veloceliņu gar bijušo Seļmašu.


Tu pats šoreiz saprati ko iepļūtīji? Kur līdz pašai Bolderājai iet veloceliņš? Jā gabaliņu gar seļmašu un tad augšā uz Imantu iet, bet te tauta plāno doties uz BOLDERĀJU.
avatar
Publicēts: 15.06.12 11:40
 citēt
nesix:
Lunis:PA BOLDĒRĀJAS šoseju minas tikai PAŠNĀVNIEKI , nav skaidra ideja stiept ritenus pār Zunda gājēju tiltu ja var braukt pa veloceliņu gar bijušo Seļmašu.


Tu pats šoreiz saprati ko iepļūtīji? Kur līdz pašai Bolderājai iet veloceliņš? Jā gabaliņu gar seļmašu un tad augšā uz Imantu iet, bet te tauta plāno doties uz BOLDERĀJU.


Karti pazīsti ? Palūri kartē , tev liela vēlme vilkt veļuku uz pleciem pār gājēju tiltu pār zundu ja to var apbraukt pa Veloceliņa gabalu gar seļmašu un nonākt ta apsa tiltiņa galā tik nekur nestiepjot:):)
avatar
Publicēts: 15.06.12 11:42 labots
 citēt
Cik shauram ir jaabuut gaajeeju tiltam, lai paar vinju richuks jaanes uz pleciem? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.06.12 11:49
 citēt
nu pār Zundas kanāla gājēju tiltu vairāk kā 4 velosipēdisti blakus nevar pabraukt

avatar
Publicēts: 15.06.12 11:51
 citēt
mok pat trīs tikai
avatar
Publicēts: 15.06.12 11:51
 citēt
Nesaprotu tikai kāpēc Lunis vispār pacēla un pēc tam pats "atrisināja" jautājumu par Zundas kanāla tiltiņu? Tas galīgi nav pa ceļam un ja brauc no centra tad Vantinieks > Daugavgrīvas iela gar jau pieminēto seļmašu ir normāls maršruts. Vienīgi ja gribas pieķert klāt Ķipsalas romantiku tas Zundas šķērsojums būtu interesants.

Tas ko te tauta iepriekš cepās un BAIDĪJĀS sākas daudz tālāk kur Daugavgrīvas iela paiet garām Spilvei tur ir pašnāvnieku posms, kuru nedublē veloceliņš.
avatar
Publicēts: 15.06.12 12:26
 citēt
Nav jau arī problēma bik panest ričuku ja vajag. Ja nemaldos, tad lai tiktu uz molu šķiet pāris desmit metru bija jānes.
avatar
Publicēts: 15.06.12 12:29
 citēt
Gar šo nožogojumu
avatar
Publicēts: 15.06.12 12:30 labots
 citēt
nesix:Nesaprotu tikai kāpēc Lunis vispār pacēla un pēc tam pats "atrisināja" jautājumu par Zundas kanāla tiltiņu? Tas galīgi nav pa ceļam un ja brauc no centra tad Vantinieks > Daugavgrīvas iela gar jau pieminēto seļmašu ir normāls maršruts. Vienīgi ja gribas pieķert klāt Ķipsalas romantiku tas Zundas šķērsojums būtu interesants.

Tas ko te tauta iepriekš cepās un BAIDĪJĀS sākas daudz tālāk kur Daugavgrīvas iela paiet garām Spilvei tur ir pašnāvnieku posms, kuru nedublē veloceliņš.


ESI kādreiz gājis pāri tām tiltam ? Šaurs viņš nav bet AUKŠĀ jāstiepj pamatīgi , tieši tāds gājēju tilts kādi Rīgā pāri jebkuram dzelzceļa pārvadam. kādi pāris kāpņu laukumi bija. Man nav problēmu es katru dienu divas reize staipu ričuku uz 3 stāvu plācā , tik baidos dāmītes nebūs sajūsmā par "Kāpelēšanu" pār vietu kuru MIERĪGI var apbraukt bez lieka līkuma.
avatar
Publicēts: 15.06.12 12:36
 citēt
Tikko pabeidzu tehnisko apkopi un esmu gatavs doties ceļā :)
avatar
Publicēts: 15.06.12 12:50
 citēt
Lunis: tik baidos dāmītes nebūs sajūsmā par "Kāpelēšanu"


dāmītes tak neminas uz Bolderāju :D
avatar
Publicēts: 15.06.12 12:51
 citēt
Maris:
Lunis: tik baidos dāmītes nebūs sajūsmā par "Kāpelēšanu"


dāmītes tak neminas uz Bolderāju :D
Anita_:ja pa Kleistu ielu plānots braukt, tad es arī apsveru pievienoties no Imantas puses....vienai man parasti nav drosmes pa Bolderāju mīties:)


bet varbūt tomēr... ;)
avatar
Publicēts: 15.06.12 12:57 labots
 citēt
Maris:
Lunis: tik baidos dāmītes nebūs sajūsmā par "Kāpelēšanu"


dāmītes tak neminas uz Bolderāju :D


Nuuu tu zini no daudzskaitlīgās personīgas pieredzes kolektīvos "Davai minam" pasākumos liela daļa minēju baigās sanāk meičuki + Speed killeri :face-grin::face-wink: Kā izni esmu radis mīt un fočet nevis censties "Šķēršļu joslas" pārvarēt un "Ātruma rekordus" sists :):)
avatar
Publicēts: 15.06.12 13:14
 citēt
Ehh, gribētos jau arī, bet neticu, ka būšu jau Rīgā atpakaļ + lietojams...
avatar
Publicēts: 15.06.12 14:44
 citēt
ArmandsK_ bet varbūt tomēr...


Anita jau savs čoms - tas neskaitās :big_smile:
avatar
Publicēts: 15.06.12 14:57
 citēt
Ok, tad no kurienes kas brauks? Un pa kadu marsrutu? :)
avatar
Publicēts: 15.06.12 15:07
 citēt
serjoga:Ok, tad no kurienes kas brauks? Un pa kadu marsrutu? :)
Skaties topika sākumu, pagaidām citu ieteikumu nav, man vismaz tā šķiet :)
avatar
Publicēts: 15.06.12 15:34
 citēt
nu moška izdomāt (tiem kas nefano par centru un braucienu pār Daugavu) pulksteni randiņam pie Spilves lidostas - jāatzīst, ka brauciens Sakta-Spilve nav aizgrābjošākā lieta a no Spilves jau jaunumi vien + pašā lidostā ar.
avatar
Publicēts: 15.06.12 15:43
 citēt
Ja nevienam nav nekas pret, tad varam pie Spilves lidostas. Laiku atstājam iepriekšējo?
avatar
Publicēts: 15.06.12 15:48
 citēt
Es piekrīt' pa' spilv'
avatar
Publicēts: 15.06.12 16:03
 citēt
Tiesības paņemiet , kaut kā visiem beidzamā laikā prasa "Vello tesības" , pirms tam 30 gadus nebija parasojuši:):)
avatar
Publicēts: 15.06.12 16:05
 citēt
Tiesības pagaidām nav prasījuši, bet pūst gan :)
avatar
Publicēts: 15.06.12 16:12 labots
 citēt
ArmandsK_:Tiesības pagaidām nav prasījuši, bet pūst gan :)


PŪST tas normāli , bet TIESĪBAS taga prasa pirmās:):) JA IR pat pūst neprasa:face-wink::face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 16
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):