forum.gif
Velo izbraucieni I, II, III
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Velo izbraucieni I, II, III
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 16
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.06.12 17:50
 citēt
Bildes:hm... man viikends ar beerniem... citaadi pievienotos...


Bērni nav iemesls, bet iespēja. :D
Mums arī būs brauciens ar bērniem. Lielā (11g) meita jau aviobraucienā pierādīja,ka var 40 km uz velo izturēt, man vēl nāksies pierādīt, ka varu 21 km ar jaunāko meitu beņķī aiz muguras nobraukt. :D
avatar
Publicēts: 24.06.12 17:55 labots
 citēt
ArmandsK_:Vēl ir variants pasūtīt velo vagonu, bet man šķiet, ka svētdienas rītā nebūs daudz cilvēku.


ļoti laba ideja, vienīgi jāsavāc vismaz 15 sejas uz ciskadriļļiem... :D

9.00 svētdien no rīta baram ar velo iekļūt vilcienā ir lielāka utopija, kā noķert Savranski :D (IMHO)
avatar
Publicēts: 24.06.12 18:02
 citēt
Sapper:
Bildes:hm... man viikends ar beerniem... citaadi pievienotos...


Bērni nav iemesls, bet iespēja. :D
Mums arī būs brauciens ar bērniem. Lielā (11g) meita jau aviobraucienā pierādīja,ka var 40 km uz velo izturēt, man vēl nāksies pierādīt, ka varu 21 km ar jaunāko meitu beņķī aiz muguras nobraukt. :D
bet ne 6gadiigs ar riteni kas par mazu jau
avatar
Publicēts: 24.06.12 20:16
 citēt
Bildes:bet ne 6gadiigs ar riteni kas par mazu jau


Nu jā. ar sešgadnieku ne šis ne tas, pats līdzi neturēs un pārvadāt ar praktiski neiespējami... :amazing:
avatar
Publicēts: 24.06.12 22:00
 citēt
Sapper:
Bildes:bet ne 6gadiigs ar riteni kas par mazu jau


Nu jā. ar sešgadnieku ne šis ne tas, pats līdzi neturēs un pārvadāt ar praktiski neiespējami... :amazing:


nu nez...man domāt, ka tiek pārspīlēts bērna nespējīgums...šodien pat nobraucām 3.5km ar 3gadnieci, kura pati mina pedāļus. Es pilnīgi ticu, ka pēc 3 gadiem viņa mierīgi nomīs arī 20km. Protams, ne sacensību režīmā, bet mierīgā braucienā un ar riteni, kam ir vismaz 20 collu ripuļi virsū.
avatar
Publicēts: 24.06.12 22:07
 citēt
GunitaB:Es pilnīgi ticu,.....


Tas ir apsveicami, tik nezinu vai ar to pietiek, lai visu:face-wink: pasākumu pakārtotu hipotētiskām sešgadnieka fiziskajām spējām.
avatar
Publicēts: 24.06.12 22:15
 citēt
Sapper:
GunitaB:Es pilnīgi ticu,.....


Tas ir apsveicami, tik nezinu vai ar to pietiek, lai visu:face-wink: pasākumu pakārtotu hipotētiskām sešgadnieka fiziskajām spējām.


kas kuram svarīgāks...citam pasākums pēc "plāna" un pofig gaisotne, fīlings...citam vienkārši jauki kopā pavadīt laiku un necepties, negruzīt, ja nav paveikta sākotnēji iecerētā kilometrāža.
avatar
Publicēts: 25.06.12 00:23 labots
 citēt
Kāpēc tiem, kas piedalās pasākumā, kurā notiek viss raiti un pēc plāna, būtu pofig gaisotne? Paskaidro lūdzu? Uz kāda pamata Tu spried par gaisotni pasākumos, kuros neesi klāt bijusi? Kā cilvēks, kas ir centies fotografēt (reizēm pat labi sanācis), pirms apnika, mēģini lūdzu saprast, ja mēŗķis ir braukt kopā pabildēt pie jūras, tad Tu nedabūsi nekādu pozitīvu gaisotni pasākumā, kas beigsies Antiņciema meža neceļos, barojot odu mākoņus un vērojot kā visnotaļ ļoti jauks knēvelis vai knīpa ir nonācis ne tajā laikā un ne tajā vietā, tikai tāpēc, ka senčiem ir ambīcijas. Nav tas vajadzīgs, Ne bērnam ne pārējiem, sevišķi ne Tev, jo kā noprotu, Tev nav 6 gadīga bērna, bet Bildes uzreiz reāli novērtēja situāciju. Par ko ir cepiens?
avatar
Publicēts: 25.06.12 07:41
 citēt
Piekriitu Sapperam
avatar
Publicēts: 25.06.12 14:09
 citēt
Sapper:Kāpēc tiem, kas piedalās pasākumā, kurā notiek viss raiti un pēc plāna, būtu pofig gaisotne? Paskaidro lūdzu? Uz kāda pamata Tu spried par gaisotni pasākumos, kuros neesi klāt bijusi? Kā cilvēks, kas ir centies fotografēt (reizēm pat labi sanācis), pirms apnika, mēģini lūdzu saprast, ja mēŗķis ir braukt kopā pabildēt pie jūras, tad Tu nedabūsi nekādu pozitīvu gaisotni pasākumā, kas beigsies Antiņciema meža neceļos, barojot odu mākoņus un vērojot kā visnotaļ ļoti jauks knēvelis vai knīpa ir nonācis ne tajā laikā un ne tajā vietā, tikai tāpēc, ka senčiem ir ambīcijas. Nav tas vajadzīgs, Ne bērnam ne pārējiem, sevišķi ne Tev, jo kā noprotu, Tev nav 6 gadīga bērna, bet Bildes uzreiz reāli novērtēja situāciju. Par ko ir cepiens?


Te arī apstiprinās, ka Tev svarīgs ir rezultāts (diezgan padomjlaicīga domāšana attiecībā uz bērniem un viņu spējām), man process. Arī Antiņciema mežs ar odiem ir piedzīvojums. Man nav problēmu piemēroties SAVA bērna spējām un vajadzības gadījumā ieviest korekcijas plānotajā maršrutā. Ja būtu tāda situācija, kā Tu apraksti, tad man nebūtu problēmu atdalīties no kopējās grupas un doties pa īsāko ceļu uz vilcienu, piemēram. Es gan esmu pārliecināta, ka 20km 6gadīgam bērnam nav nekas neiespējams, ja viņš ar divriteni brauc jau 3 gadus, ikdienā ir aktīvs un sportisks. Ja piļīsi par katru viņa neveiksmi tā vietā lai uzskavētu panākumos un atbalstītu neveiksmēs, tad arī neko viņš nebūs spējīgs nobraukt. Pieļauju, ka Tu spried pēc savas ne pārāk pozitīvās pieredzes, kur bērns 6 gados vēl nemaz ar 2riteni nemācēja braukt.
avatar
Publicēts: 25.06.12 14:14
 citēt
GunitaB:
Sapper:Kāpēc tiem, kas piedalās pasākumā, kurā notiek viss raiti un pēc plāna, būtu pofig gaisotne? Paskaidro lūdzu? Uz kāda pamata Tu spried par gaisotni pasākumos, kuros neesi klāt bijusi? Kā cilvēks, kas ir centies fotografēt (reizēm pat labi sanācis), pirms apnika, mēģini lūdzu saprast, ja mēŗķis ir braukt kopā pabildēt pie jūras, tad Tu nedabūsi nekādu pozitīvu gaisotni pasākumā, kas beigsies Antiņciema meža neceļos, barojot odu mākoņus un vērojot kā visnotaļ ļoti jauks knēvelis vai knīpa ir nonācis ne tajā laikā un ne tajā vietā, tikai tāpēc, ka senčiem ir ambīcijas. Nav tas vajadzīgs, Ne bērnam ne pārējiem, sevišķi ne Tev, jo kā noprotu, Tev nav 6 gadīga bērna, bet Bildes uzreiz reāli novērtēja situāciju. Par ko ir cepiens?


Te arī apstiprinās, ka Tev svarīgs ir rezultāts (diezgan padomjlaicīga domāšana attiecībā uz bērniem un viņu spējām), man process. Arī Antiņciema mežs ar odiem ir piedzīvojums. Man nav problēmu piemēroties SAVA bērna spējām un vajadzības gadījumā ieviest korekcijas plānotajā maršrutā. Ja būtu tāda situācija, kā Tu apraksti, tad man nebūtu problēmu atdalīties no kopējās grupas un doties pa īsāko ceļu uz vilcienu, piemēram. Es gan esmu pārliecināta, ka 20km 6gadīgam bērnam nav nekas neiespējams, ja viņš ar divriteni brauc jau 3 gadus, ikdienā ir aktīvs un sportisks. Ja piļīsi par katru viņa neveiksmi tā vietā lai uzskavētu panākumos un atbalstītu neveiksmēs, tad arī neko viņš nebūs spējīgs nobraukt. Pieļauju, ka Tu spried pēc savas ne pārāk pozitīvās pieredzes, kur bērns 6 gados vēl nemaz ar 2riteni nemācēja braukt.
oi jopta... ko Tu speej sacereet no shitaa visa... MURGS!!!!
avatar
Publicēts: 25.06.12 14:21
 citēt
Kāpēc vienkārši, ja var sarežģītāk... :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.06.12 14:55 labots
 citēt
Labi, pietiks mērīties, taisam braucēju sarakstu, lai redz, cik esasm.

Vai Izdosies braukt mums kā Pugačovais personālā vagonā vai nē?

Vēlreiz atgādinu tiem, kas nav lietas kursā. Pasažieru vilciens piedāvā fīču velobraucējiem - speciāls vagons, ja ir vismaz 15 braucēji un piesaka 48h iepriekš. Nu tad aiziet! Izbraucam uz Ķemeriem svētdien 1. jūlijā plkst 9.20. no Rigas pasažieru stac. Pamata maršruts takas.lv...

Protams, ka iepējamas variācijas Aiziet, piesakās!!!
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:04
 citēt
Ar Sapper līdzdalību topika sākumā ieviests sarksts.
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:08
 citēt
Tas vagons tik uz vienu galu vai abiem.. Nu ja sanāk? :)
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:10
 citēt
Bzh:Tas vagons tik uz vienu galu vai abiem.. Nu ja sanāk? :)


nu ja atpakaļ ar visi kopā, tad jā, imho
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:11 labots
 citēt
Mēģinu sazvanīt Pasažieru Vilcienu, lai noskaidrotu par to vagonu, pagaidām neviens neceļ klausuli otrā pusē... Mēģināšu vēlāk vēl...
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:13
 citēt
Sapper:
ArmandsK_:Ar Sapper līdzdalību topika sākumā ieviests sarksts.


labāk toč ir sākumā, es šito beigās iztīru
ok

Izskatīju LDZ lapu, nu nevaru es par tiem vagoniem neko atrast...
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:16
 citēt
ArmandsK_:
Sapper:
labāk toč ir sākumā, es šito beigās iztīru
ok

Izskatīju LDZ lapu, nu nevaru es par tiem vagoniem neko atrast...


www.pv.lv...

tas ir šite rakstīts :)

P.S. Es domāju, ka es varētu 7dien jums piebiedroties :)
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:16 labots
 citēt
www.pv.lv...


pēdējā rindkopa


Sazvanīju, jā var dabūt vagonu uz abiem galiem, kad būsim savākušies, zvanu un piesaku.
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:19
 citēt
Bzh:
ArmandsK_:k

Izskatīju LDZ lapu, nu nevaru es par tiem vagoniem neko atrast...


www.pv.lv...

tas ir šite rakstīts :)

P.S. Es domāju, ka es varētu 7dien jums piebiedroties :)
pievienoju ;)
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:20
 citēt
Sapper:www.pv.lv...


pēdējā rindkopa


Sazvanīju, jā var dabūt vagonu uz abiem galiem, kad būsim savākušies, zvanu un piesaku.
Tagad skaidra bilde
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:23
 citēt
Ja palīdzēsiet man ierāpties Zolitūdē vai Imantā, tad es ar:)
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:24 labots
 citēt
Anita_:Ja palīdzēsiet man ierāpties Zolitūdē vai Imantā, tad es ar:)
droši ka palīdzēsim, tik atsūti man uz pm savu tel. nr. lai varu pabrīdināt kurā vagonā braucam ;)
avatar
Publicēts: 25.06.12 15:47
 citēt
Hei, velobraucēji, puiši! Varbūt kādu interesē velošorti: www.ss.lv...
Labprāt tiktu no viņiem vaļā par 15 LVL. Izmērs M. Ja interesē, PM man vai Sapperam.
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:01
 citēt
Nu ko, jataisa keede vai vesels ritAns
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:04 labots
 citēt
netaisi Tu to ķēdi, tas "avosj" moments piedod visam pasākumat tādu foršu asumiņu :D
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:08
 citēt
Sapper:...Izbraucam uz Ķemeriem svētdien 1. jūlijā plkst 9.20. no Rigas pasažieru stac. Pamata maršruts takas.lv...
Protams, ka iepējamas variācijas Aiziet, piesakās!!!


Piesakos. Ja braucam ar "Pugačovas tipa" vagonu, tad varu iekāpt Majoros/Dzintaros. Kā vispār tādā rezervētā vagonā var tikt iekšā, vai nebūs aizslēgts ar 3-atslēgām? (:

Par maršruta papildinājumiem (Maršruts sākas no Ķemeru velonomas - Ķemeru dzelzceļa stacijas. Pametot Ķemerus un Jūrmalas pilsētu pa Robežu ielu, braucēji šķērso nelielu mežu, pēc tam pa diezgan sliktu ceļu- Raganu purvu un nonāk Antiņciemā, kur iespējama pirmā pieturvieta.) varu apstiprināt, ka tas Robežu ielas turpinājuma ceļš ir nebraucams ar vieglo a/m tā kā arī ar velo var gadīties, ka brīžiem tas nav viegli ripināms. Tur, kā reize vietā, kur ceļš jau sāk palikt braucam ir Siera dīķu purva taka (vērts iegriezties), kas APZINĀTI nav pieminēta maršrutā, bet NAV SLĒGTA apmeklētājiem.

Nobeigumā var "aizšaut" līdz Kauguriem un iestiprināties ēstuvē Pūriņš, kas pie pašas Baltijas jūras. Ēstuvei nav vairs tās spozmes, kas pirms daudziem gadiem, bet "kotleti iemīcīt sejā" var gana kulturāli.
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:17
 citēt
nesix:

Piesakos. Ja braucam ar "Pugačovas tipa" vagonu, tad varu iekāpt Majoros/Dzintaros. Kā vispār tādā rezervētā vagonā var tikt iekšā, vai nebūs aizslēgts ar 3-atslēgām? (:


Gan jau ka iekļūsi, aizsit savu mob. nr. ArmandsK_ privāti, tad arī saņemsi info, kurā vagonā esam.
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:17
 citēt
GunitaB:Hei, velobraucēji, puiši! Varbūt kādu interesē velošorti: www.ss.lv...
Labprāt tiktu no viņiem vaļā par 15 LVL. Izmērs M. Ja interesē, PM man vai Sapperam.
M vispaar vai M kaadai konkreetai vietai? :D
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:19
 citēt
Svarīga informācija tiem, kas gribētu piedalīties, bet nav velosipēda. Ķemeru dz. stacijā darbojas velo noma!


www.velonoma.lv...
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:21
 citēt
P.S. Nedomāju gan, ka savāksies 15 gab. - tas tomēr ir LIELS bars jau.
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:24
 citēt
nesix:P.S. Nedomāju gan, ka savāksies 15 gab. - tas tomēr ir LIELS bars jau.
tad jau redzēs, bet ja nesavāksimies 15, tad būs agrāk jāceļas lai tiktu vilcienā kas no Rīgas 7 ar kapeiku atiet.
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:24
 citēt
Bildes:M vispaar vai M kaadai konkreetai vietai? :D


Rachmaninov had BIG hands! www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:26
 citēt
ArmandsK_:
nesix:P.S. Nedomāju gan, ka savāksies 15 gab. - tas tomēr ir LIELS bars jau.
tad jau redzēs, bet ja nesavāksimies 15, tad būs agrāk jāceļas lai tiktu vilcienā kas no Rīgas 7 ar kapeiku atiet.


Serjogu pieraksti tak.... :P
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:26
 citēt
Bildes:
GunitaB:Hei, velobraucēji, puiši! Varbūt kādu interesē velošorti: www.ss.lv...
Labprāt tiktu no viņiem vaļā par 15 LVL. Izmērs M. Ja interesē, PM man vai Sapperam.
M vispaar vai M kaadai konkreetai vietai? :D


abējādi :grimace:
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:29 labots
 citēt
ArmandsK_:
nesix:P.S. Nedomāju gan, ka savāksies 15 gab. - tas tomēr ir LIELS bars jau.
tad jau redzēs, bet ja nesavāksimies 15, tad būs agrāk jāceļas lai tiktu vilcienā kas no Rīgas 7 ar kapeiku atiet.


Viens no variantiem vispār būtu sākt pasākumu 6dienas vakarā un tad pieķert klāt iespēju pavērot/pabildēt vēla vakara un agra rīta peizāžus purvā. 6/7dienas solās būt gana sitas uz sausas aizkam dzīvošana teltī nemaz nav tik skarba vairs.

takas.lv...
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:30
 citēt


varu apstiprināt, ka tas Robežu ielas turpinājuma ceļš ir nebraucams ar vieglo a/m tā kā arī ar velo var gadīties, ka brīžiem tas nav viegli ripināms.


pasen atpakaļ ir braukts ar Honda civic cauri...atpakaļ negriezām, izbraucām. Ar riteni vajadzētu tikit cauri...ja vien visu nedēļu negāž lietus...
Būt jau labi, ja kāds, kas tur tuvumā kādu vakaru aizbrauc izlūkos pačolēt, kā izskatās. :)
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:38
 citēt
GunitaB:


varu apstiprināt, ka tas Robežu ielas turpinājuma ceļš ir nebraucams ar vieglo a/m tā kā arī ar velo var gadīties, ka brīžiem tas nav viegli ripināms.


pasen atpakaļ ir braukts ar Honda civic cauri...atpakaļ negriezām, izbraucām. Ar riteni vajadzētu tikit cauri...ja vien visu nedēļu negāž lietus...
Būt jau labi, ja kāds, kas tur tuvumā kādu vakaru aizbrauc izlūkos pačolēt, kā izskatās. :)
a agri agri no riitinja govju baru nevajag izvest pa takaam lai saliek miinas??? :amazing:
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:41
 citēt
Sapper:
ArmandsK_:ad jau redzēs, bet ja nesavāksimies 15, tad būs agrāk jāceļas lai tiktu vilcienā kas no Rīgas 7 ar kapeiku atiet.


Serjogu pieraksti tak.... :P
ir
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 16
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):