forum.gif
Velo izbraucieni I, II, III
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Velo izbraucieni I, II, III
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 16
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.06.12 16:46
 citēt
Bildes:
GunitaB:
pasen atpakaļ ir braukts ar Honda civic cauri...atpakaļ negriezām, izbraucām. Ar riteni vajadzētu tikit cauri...ja vien visu nedēļu negāž lietus...
Būt jau labi, ja kāds, kas tur tuvumā kādu vakaru aizbrauc izlūkos pačolēt, kā izskatās. :)
a agri agri no riitinja govju baru nevajag izvest pa takaam lai saliek miinas??? :amazing:


droši...būs pētnieciskais brauciens...varēs bērniem parādīt, kāda govij kaka. :P
avatar
Publicēts: 25.06.12 16:49
 citēt
GunitaB:
Bildes: agri agri no riitinja govju baru nevajag izvest pa takaam lai saliek miinas??? :amazing:


droši...būs pētnieciskais brauciens...varēs bērniem parādīt, kāda govij kaka. :P
peetiisi pirms vai peec iekaapshanas???
avatar
Publicēts: 25.06.12 18:05
 citēt
a nahren to specvagonu vajag ja katrā parastā vagonā tāpat jau ir 6 veļļuku karināmie? :/
avatar
Publicēts: 25.06.12 18:07
 citēt
Maris:a nahren to specvagonu vajag ja katrā parastā vagonā tāpat jau ir 6 veļļuku karināmie? :/
Ir satraukums par to, ka 9.20 vairs netiks vagonā. Kas zin, varbūt arī taisnība...
avatar
Publicēts: 25.06.12 19:53
 citēt
Nu galu galā ir tak tīri dzīvnieciska interese, kāds viņš ir tas specvagons :D Maris, Tevi pieskaitīt?
avatar
Publicēts: 25.06.12 23:01 labots
 citēt
Maris:a nahren to specvagonu vajag ja katrā parastā vagonā tāpat jau ir 6 veļļuku karināmie? :/

Man domāt, ka nav gan katrā...velo ir atvēlēti parasti pirmais un pēdējais vagons, kur katrā ir pa tevis pieminētiem 6 žebērkļiem, kur uzkarināt, ja nesēž tur apakašā zem tiem pasažieri uz ķeblīšiem.
avatar
Publicēts: 25.06.12 23:27
 citēt
aaa... doma, ka svētdienā visi lauzīsies uz jūru un tādēļ? Moška... nu to var risināt apskatoties vilciena nummuru un iekāpjot vienu pieturu ātrāk :D Nu tur Zemitānos vai Vagonparkā atkarībā no kurienes tas nāk

zili dzeltenajos vagonos katrā vagonā ir veļļuku vietas vienā galā, invalīdu otrā

Sapper:Nu galu galā ir tak tīri dzīvnieciska interese, kāds viņš ir tas specvagons :D Maris, Tevi pieskaitīt?


piekrītu interesanti ir :) bet ja tauta lērums, tad tāpat a tantēm klope būs :) Oi es nezinu tik tālu uz priekšu ko darīšu - vēl nerakstiet
avatar
Publicēts: 25.06.12 23:41
 citēt
Maris: bet ja tauta lērums, tad tāpat a tantēm klope būs :)



a vot specvagons ir tikai vellapēdistiem... :P
avatar
Publicēts: 25.06.12 23:58
 citēt
Piesakos
avatar
Publicēts: 26.06.12 00:14
 citēt


zili dzeltenajos vagonos katrā vagonā ir veļļuku vietas vienā galā, invalīdu otrā



a, ja vagons vulgaris? Ko ta?
avatar
Publicēts: 26.06.12 00:16
 citēt
sunnysanny:Piesakos
ok
avatar
Publicēts: 26.06.12 00:57
 citēt
ArmandsK_:
sunnysanny:Piesakos
ok


Iespējams, būs vēl 1 ripinātājs. :grimace:
avatar
Publicēts: 26.06.12 08:25
 citēt
Piesakos!
avatar
Publicēts: 26.06.12 09:08
 citēt
sunnysanny:
ArmandsK_:k


Iespējams, būs vēl 1 ripinātājs. :grimace:
Ungus:Piesakos!
darīts
avatar
Publicēts: 26.06.12 10:50
 citēt
Nepiesakos!
avatar
Publicēts: 26.06.12 10:56
 citēt
Oliss:Nepiesakos!
:cry:
avatar
Publicēts: 26.06.12 11:03
 citēt
sestdien un svētdien Slokā norisinās LSVS čempis jābrauc turēt īkšķis ;)
avatar
Publicēts: 26.06.12 15:22 labots
 citēt
Oliss:sestdien un svētdien Slokā norisinās LSVS čempis jābrauc turēt īkšķis ;)


Kurā disciplīnā Tu startēsi? Mēs atbrauksim īķški paturēt! :D

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 26.06.12 15:54
 citēt
Sapper:
Oliss:sestdien un svētdien Slokā norisinās LSVS čempis jābrauc turēt īkšķis ;)


Kurā disciplīnā Tu startēsi? Mēs atbrauksim īķški paturēt! :D

http://www.youtube.com/watch?v=Rp0ksbz0mtE
labaak lai iikshji atsuuta pa pastu. ietaupiisies uz celja izdevumiem.
avatar
Publicēts: 26.06.12 16:10
 citēt
Sapper:
Oliss:sestdien un svētdien Slokā norisinās LSVS čempis jābrauc turēt īkšķis ;)


Kurā disciplīnā Tu startēsi? Mēs atbrauksim īķški paturēt! :D

es nestartēšu, bet ir kas startēs :grimace:
avatar
Publicēts: 26.06.12 20:17
 citēt
Hmmm, a ko klusē tie, kas bija uz Urgvaj..., tfu, Bolderāju, kas bija uz Lievārdi, bet tagad klusē kā baltkrievu partizāni pratināanā???

Nu kas i ko, vēl 5 gab un būs mums Kim Čen Ira bruņuvagons!!! :D
avatar
Publicēts: 26.06.12 20:20
 citēt
Sapper:Hmmm, a ko klusē tie, kas bija uz Urgvaj..., tfu, Bolderāju, kas bija uz Lievārdi, bet tagad klusē kā baltkrievu partizāni pratināanā???

Nu kas i ko, vēl 5 gab un būs mums Kim Čen Ira bruņuvagons!!! :D

kas ir ko????nevari vēl par 5 samaksāt???? :amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 26.06.12 20:28
 citēt
Sapper:Hmmm, a ko klusē tie, kas bija uz Urgvaj..., tfu, Bolderāju, kas bija uz Lievārdi, bet tagad klusē kā baltkrievu partizāni pratināanā???

Nu kas i ko, vēl 5 gab un būs mums Kim Čen Ira bruņuvagons!!! :D
Es tomēr neticu ka mēs, pieņemsim 10 cilvēki, netiksim vilcienā.

p.s. uz nedēļas otro pusi sola labu laiku ;)
avatar
Publicēts: 26.06.12 22:02
 citēt
ArmandsK_:Es tomēr neticu ka mēs, pieņemsim 10 cilvēki, netiksim vilcienā.

p.s. uz nedēļas otro pusi sola labu laiku ;)



Mēs ta gan jau, ka tiksim, bet Anitai Imantā vai zoļikā varētu būt jautri, :D Nesix Majoros gan jau ka vieglāk iekļūs... :) bars būs izkāpis.
avatar
Publicēts: 26.06.12 22:18 labots
 citēt
Sapper:

Nu kas i ko, vēl 5 gab un būs mums Kim Čen Ira bruņuvagons!!! :D





:face-grin: :face-grin: :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.06.12 22:27
 citēt
Friidis:
Sapper:

Nu kas i ko, vēl 5 gab un būs mums Kim Čen Ira bruņuvagons!!! :D





:face-grin: :face-grin: :face-grin:

vot šitajā toč tos velopēdistus fotoknipsētājus vajaga sabāst :haha::haha::haha::money::big_smile::big_smile::haha:
avatar
Publicēts: 26.06.12 23:19
 citēt
Ļaunie :D
avatar
Publicēts: 27.06.12 09:38 labots
 citēt
Iemetu Twitterī jautājumu PVilciens. Te mūsu dialogs:
Es: kādas iespējas 10 velobraucējiem nokļūt svētdien Ķemeros?Vai arī ar tik daudz velo var pasūtīt specvagonu un cik tas maksās?
@PVilciens: Specvagonu ne. Zvaniet uz norādīto numuru un pērciet ātrāk grupas biļeti (-10% no cenas). Mēģināsim sagādāt vagonus.
Es: uztraukums par to,ja 7dien prognozēti labi laikapstākļi,vagoni no rīta var būt pārpildīti un mēs netiksim iekšā ar saviem velo.
@PVilciens: To, diemžēl, mēs nevaram paredzēt. Varam ieteikt būt laicīgi uz perona un pirmajiem kāpt vilcienā! :)
avatar
Publicēts: 27.06.12 09:57
 citēt
Gunita, ierosini piekabināt pāris liekus vagonus.. :)
Arī citi pasažieri būs priecīgi :)
avatar
Publicēts: 27.06.12 09:59
 citēt
Bzh:Gunita, ierosini piekabināt pāris liekus vagonus.. :)
Arī citi pasažieri būs priecīgi :)


viņi jau saka, ka sagādās vagonus :)
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:00
 citēt
varbuut veel specvilcienu pasuutiisiet?
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:03
 citēt
Bildes:varbuut veel specvilcienu pasuutiisiet?


a kapēc ne? :grimace:
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:15
 citēt
jaunībā, kopā ar vienu džeku[ Jelgavnieku ] ar krievu laiku tūristniekiem , pirmajā dienā aizbraucām no Ogres, līdz Kalsnavai{ Madonas raj.] , tur mans lauku miteklis bija, dienu atpūtāmies, un vienas dienas laikā, aizmināmies līdz Gulbenei[ tur bija viņa radi ] .... atpakaļ mināmies bez rekordiem, lēnā garā, pēc kādas vienas dienas atpūtas, ar nakšņošanām teltīs utt :big_smile:
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:22
 citēt
bet tas vēl ir pupu mizas. man viens radinieks, ar Erempreisu 1950-tajos, no Nautrēniem uz Rīgu, un pēc tam atpakaļ nominās. to stāstīja viņš pats, viņa sieva, un pārējie..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:26
 citēt
GunitaB:Iemetu Twitterī jautājumu PVilciens. Te mūsu dialogs:
Es: kādas iespējas 10 velobraucējiem nokļūt svētdien Ķemeros?Vai arī ar tik daudz velo var pasūtīt specvagonu un cik tas maksās?
@PVilciens: Specvagonu ne. Zvaniet uz norādīto numuru un pērciet ātrāk grupas biļeti (-10% no cenas). Mēģināsim sagādāt vagonus.
Es: uztraukums par to,ja 7dien prognozēti labi laikapstākļi,vagoni no rīta var būt pārpildīti un mēs netiksim iekšā ar saviem velo.
@PVilciens: To, diemžēl, mēs nevaram paredzēt. Varam ieteikt būt laicīgi uz perona un pirmajiem kāpt vilcienā! :)


informēju viņus, ka 01.07. plkst. 9:25 Ķemeru virzienā dosies vismaz 10 velobraucēji. Atbildēja, ka skatīsies, ko var līdzēt. :)
Cerēsim, ka viss būs čiki paqt, ja nesavāksim 15 braucējus. Bet grupas biļeti gan kāds varētu pasūtīt...10% tomēr arī ir nauda.
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:39
 citēt
GunitaB:

informēju viņus, ka 01.07. plkst. 9:25 Ķemeru virzienā dosies vismaz 10 velobraucēji. Atbildēja, ka skatīsies, ko var līdzēt. :)



A par šiito viņi baigi neierēca???? 9.25 vilciens jau būs pie Torņakalna stacijas, baig smieklīgs skats būtu, kā 10 tirliņi pa špalām minās pakaļ.... :D :D :D
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:47 labots
 citēt
Sapper:
GunitaB:

informēju viņus, ka 01.07. plkst. 9:25 Ķemeru virzienā dosies vismaz 10 velobraucēji. Atbildēja, ka skatīsies, ko var līdzēt. :)



A par šiito viņi baigi neierēca???? 9.25 vilciens jau būs pie Torņakalna stacijas, baig smieklīgs skats būtu, kā 10 tirliņi pa špalām minās pakaļ.... :D :D :D


lab, lab...gan jau ka saprata :P Un kāda starpība, no kurienes mēs brauksim...reiss ta vienīgais, kas ies uz Ķemeriem.
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:52
 citēt
Biļešu cenas.

Rīga - Ķemeri - Rīga (turp un atpakaļ) 1pax + 1 bag = Ls3.68 / Tas pats ar atlaidi 10 pax grupai - Ls 3.32

Ir jēga dēļ bulciņas iespringt, ja no Rīgas pagaidām max 8 pax brauc????
avatar
Publicēts: 27.06.12 10:56
 citēt
Sapper:Biļešu cenas.

Rīga - Ķemeri - Rīga (turp un atpakaļ) 1pax + 1 bag = Ls3.68 / Tas pats ar atlaidi 10 pax grupai - Ls 3.32

Ir jēga dēļ bulciņas iespringt, ja no Rīgas pagaidām max 8 pax brauc????


Mēs paši vai ta no centra ne no Torņkalna? Rēķini, ka uz mums tas jau ir vairāk kā puslats. Labāk par to naudu meitai saldējumu nopērku nekā audzēju slinkumu. :P
avatar
Publicēts: 27.06.12 11:36
 citēt
Šobrīd teorētiski (apm. 40%) pastāv iespēja, ka varbūr arī es varētu piebiedroties. Tā kā diezgan bieži (3-4 reize mēnesī) transportējos ar riteni LDZ, tad varu padalīties ar savu pieredzi. Praktiski gan transportējos Valgas, Skultes vai Daugavpils virzienos. Pēdējos gados ir ievērojami nācis klāt riteņbraucēju, kuri izmanto dzelzsceļa pakalpojumus. Tātad jārēķinās, ka vilcienā, bez mūsu 10 riteņiem, var būt vēl vismaz 10 braucēju ar riteņiem. Lai parasti man nerastos problēmas, es izvēlos pašus agrākos vilcienus. Varbūt ir vērts pārskatīt izbraukšanu no Rīgas un braukt 7:36 vai pat 5:51?! Tas, ka LDZ piedāvā specvagonu, man liekas ir tikai LDZ labā griba. Līdz šim šadus brīnumus neesmu redzējos. Viņiem pat šādu vagonu nav. Iedomājaties, ka pienāk stacijā sastāvs un specvagonā laidīs iekšā tikai mūs un citus nē?! Man liekas, ka tas nav reāli. Teorētiski jau pastāv variants, ka sadalāmies pa grupiņām un iekrāmējamies dažādos vagonus. Pats esmu vedis grupu uz Igauniju, un mēs 14 riteņus un pekeles sakrāmējām divās sēdvietu kupejās. Šoreiz gan tā laikam neiznāks. Atpakaļ braucot varētu būt problēmas ar izkāpšanu Zasulaukā, jo vilciens būs pārpildīts. Par pašu maršrutu. 21 km jau man liekas, ka diži maz ko braukt. Varbūt ir vērts izskatīt apmēram šādu maršruts: Ķemeri (Vēršupīte ar saviem tiltiņiem, Ķirzaciņa, ūdenstornis. Ķemeru sanatorija, Rotonda, Lielākais sēravots Latvijā) - Raganu purvs (Sēra dīķi) - Antiņčiems - Kaņieris - Lapmežciems (pelde jūrā) - Ragaciems - Klapkalnciems - Valguma ezers (pelde ezerā) - Milzkalne (Šlokenbekas muiža) - Durbe (Durbes muiža, tiltiņš, parks) - Tukums. Sanāk ap 50 km. Īsti gan nesapratu vai būs arī bērni? Jā būs, tad laikam šāds maršruts par skarbu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 16
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):