forum.gif
FOTOKROSS
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / FOTOKROSS
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.05.06 20:30
 citēt
20. maijā fotokross!!! Beidzot esam tikuši līdz tā realizēšanai. Ņemot vērā to, ka mūsu galvenais programmētājs ir uz divām nedēļām kalnos, grūti mums bija pabeigt šito padarīšanu, bet tomēr tas notika.

Sīkāka info par fotokrosu skatīt [url=www.fotokross.lv

Atveru]www.fotokross.lv

Atveru[/url] šo topiku jautājumiem un ierosinājumiem.
avatar
Publicēts: 14.05.06 21:02
 citēt
:) visi laipni aicinati izteikt domas!
avatar
Publicēts: 14.05.06 21:46
 citēt
Vēl papildus ir arī tāda štella kā afterpartijs. Kas visdrīzāk notiktu kādā Rīgas vai pierīgas pirtiņā. Atkarīgs no tā, cik mēs savāksimies tautas, tāpēc tuvāko dienu laikā lūdzu pieteikties aftrepartijam šeit pat, lai varam saskaitīt finanses.
avatar
Publicēts: 14.05.06 21:58
 citēt
aha.. ir ievertets.. :D
avatar
Publicēts: 14.05.06 22:10
 citēt
ja kaut kas nav skaidrs, prasiet. par afterparty pievienojos Elikam - tas plaanots vairak vai mazak kaa fotobloga community pirmais savaaciens kopaa, var piedaliteis arii tie, kas nenaaks uz krosu, bet jasak aktiivi plaanot, pa nedeelju jau taa gruti reali norezervet sakarigu vietu, kur parnakshnjot
avatar
Publicēts: 14.05.06 22:30
 citēt
Sveicinati visi!

Izklausās ļoti aizraujoši! Ir doma piedalīties!

Viena lieta gan uztrauc.
Vai neradīsies problēmas ar rindām Baltijas Foto Servisa salonā, jo pieņemu, ka varētu būt vairāki cilvēki, kas izmanto analogās kameras? Šāda situācija varētu kavēt kādu dalībnieku ierašanos laicīgi finišā.

paldies,
Juris
avatar
Publicēts: 14.05.06 23:07
 citēt
Atkarībā no tā, cik cilvēki pieteiksies, būs dažādi finisha nosacījumi... ja būs daudz dalībnieku, tad finisheet varees ar speciālo kuponu no BFS, atstājot bildes attīstīšanai un drukāšanai.

Turklāt, BFSaa strādās atsevišķi izdalīts darbinieks, kas bez rindas apkalpos fotokrosistus
avatar
Publicēts: 15.05.06 00:25
 citēt
Atkarībā no tā, cik cilvēki pieteiksies, būs dažādi finisha nosacījumi... ja būs daudz dalībnieku, tad finisheet varees ar speciālo kuponu no BFS, atstājot bildes attīstīšanai un drukāšanai.

Turklāt, BFSaa strādās atsevišķi izdalīts darbinieks, kas bez rindas apkalpos fotokrosistus


Tas izklausās pavisam godīgi.

p.s. Ideja par afterparty arī liekas saistoša, ja tas nav baigi tālu no Rīgas
avatar
Publicēts: 15.05.06 11:37
 citēt
filmas attīstīšana un tā... a ko dara digitālo īpašnieki, kuri domājams, ka būs vairākumā? kā tas notiks? es dodu savu atmiņas karti un BFS drukā bildi?
Un kādas ir "balvas" un "izmaksas"? Vai nebūs tā, ka BFS vienkārši palielinās savu apgrozījumu uz mūsu rēķina? un rezultātā "Uzvarētājs", kurš pus gadu būs drukājis bildi pa piem. 1Ls/gab saņems balvu - pudeļu attaisāmo?


nu nu, atkal jau negatiivisms :) nevienu apchakaret netaisamies, pat daliibas maksas, kaa redzi nav, bus tikai reali pasham jasedz bildes izgatavoshana, ar BFS esam vienojushies par simbolisku atlaidi, prioritati un pat specialu darbinieku krosistiem. kur nu vel caurspiidiigaak...

driikst piedalities gan digitalo kameru ipashnieki, gan analogo. Digitalajiem bus jaiedod savs flashs vai kaa citadi uz vietas javienojas par datu nodoshanu drukai (tur viniem tas aparaats arii ir, kur ieliec, noselektee un mauc)

balvas pagaidam neatklasim, lai paliek intriga ;)

vienigais ko nesapratu ir:
un rezultātā "Uzvarētājs", kurš pus gadu būs drukājis bildi pa piem. 1Ls/gab saņems balvu - pudeļu attaisāmo?


kapec pus gadu? vieneiz jaizdrukaa tachu! nesapratu ...
avatar
Publicēts: 15.05.06 12:21
 citēt
filmas attīstīšana un tā... a ko dara digitālo īpašnieki, kuri domājams, ka būs vairākumā? kā tas notiks? es dodu savu atmiņas karti un BFS drukā bildi?
Un kādas ir "balvas" un "izmaksas"? Vai nebūs tā, ka BFS vienkārši palielinās savu apgrozījumu uz mūsu rēķina? un rezultātā "Uzvarētājs", kurš pus gadu būs drukājis bildi pa piem. 1Ls/gab saņems balvu - pudeļu attaisāmo?


nu nu, atkal jau negatiivisms :) nevienu apchakaret netaisamies, pat daliibas maksas, kaa redzi nav, bus tikai reali pasham jasedz bildes izgatavoshana, ar BFS esam vienojushies par simbolisku atlaidi, prioritati un pat specialu darbinieku krosistiem. kur nu vel caurspiidiigaak...

driikst piedalities gan digitalo kameru ipashnieki, gan analogo. Digitalajiem bus jaiedod savs flashs vai kaa citadi uz vietas javienojas par datu nodoshanu drukai (tur viniem tas aparaats arii ir, kur ieliec, noselektee un mauc)

balvas pagaidam neatklasim, lai paliek intriga ;)

vienigais ko nesapratu ir:
un rezultātā "Uzvarētājs", kurš pus gadu būs drukājis bildi pa piem. 1Ls/gab saņems balvu - pudeļu attaisāmo?


kapec pus gadu? vieneiz jaizdrukaa tachu! nesapratu ...


gnrz acimredzami pamatigi gatavojas krosam 8)
avatar
Publicēts: 15.05.06 12:32
 citēt
Viens jautājums: visiem normāliem aparātiem ir iespējams režīms BW - un es domāju, ka būs cilvēki, kas to izmantos, tātad to nevarētu uzskatīt par tā saucamo korekciju; vai būs pieļaujams, ka cilvēks, kuram fotoaparāts nepieļauj šādu funkciju, palūgt BFS, lai tie bildi izdrukā melnbaltu?
avatar
Publicēts: 15.05.06 12:46
 citēt
vai būs pieļaujams, ka cilvēks, kuram fotoaparāts nepieļauj šādu funkciju, palūgt BFS, lai tie bildi izdrukā melnbaltu?


Imho jebkurš kantors izdrukās tā kā tu pateiksi - izmērs/krāsa/papīrs

A man tāds jautājums, kāds aptuveni uzdevums būs - vairāk uz mākslu, vai tīra reportāža?
avatar
Publicēts: 15.05.06 13:21
 citēt
Jā, bet vai tas būs noteikumu robežās - tāds ir jautājums?
avatar
Publicēts: 15.05.06 13:36
 citēt
Sender, BFS darbinieks drīkst veikt BW korrekciju.

Mandalay, tēma būs piemēram "Zelta pīķis", kādā stilā tēmu izpildīt ir katra krossista ziņā - var nofočēt baznīcas zeltīto jumtu, bet var arī bites dzeloņa makro. Tēmas tiks izdomātas vairākas, citas abstraktākas citas reālākas un startā tiks izlozēta vien no tām :)

gnrz, balvas ir adekvātas un cenas par izdruku ir pat ar atlaidi, nav pamata satraukumam :)
avatar
Publicēts: 15.05.06 22:24
 citēt

ja prixozu, pla4u za regestraciju i mne dajut zadanije. 4erez 4etire 4asa ja dolzen prinesti na finis raspe4atannuju fotografiju v formate a4.


exactly
+ dozhen "zdat" fotku v elektronnom vide (either scan'n'copy or just copy)

fotki budut razmesheni na [url=www.fotokross.lv]www.fotokross.lv[/url] na golosovanie, 1 week or less


kakova budet teritorija dlja fotografii. budet opredelonnij u4astok ili ze gde ugodno?


mogesh bezhat hotj v afriku, glavnoe uspet vovremya zdat fotku. + te, kotorie pribegut pervimi, poluchat bonus


ne budet li takix surprizov, kogda vidadut zadanije no skazut 4to zapresenno fotografirovatj ljudej?


neplaniruetsa, vse opisana v ustave zdes: www.fotokross.lv...
poka tolko na latishkom


kak ja ponimaju vjo jeto budet proxoditj na latiskom jazike. jesli ja poprosu objasnitj nekotorije momenti na russkom, na menja ne posmotrjat kak na idiota i ne vigonjat? ((:


podderzhivaem latishskij, ruskij i angliskij jaziki. chut chut saprotu latgoliski :)

:twisted:
avatar
Publicēts: 16.05.06 00:05
 citēt
Sender, BFS darbinieks drīkst veikt BW korrekciju.

Mandalay, tēma būs piemēram "Zelta pīķis", kādā stilā tēmu izpildīt ir katra krossista ziņā - var nofočēt baznīcas zeltīto jumtu, bet var arī bites dzeloņa makro. Tēmas tiks izdomātas vairākas, citas abstraktākas citas reālākas un startā tiks izlozēta vien no tām :)

gnrz, balvas ir adekvātas un cenas par izdruku ir pat ar atlaidi, nav pamata satraukumam :)


1. vai BFS darbinieks var veikt arī ekspoziicijas kopmensaciju un kraasu korekcijas ??? man vienmeer interesee konkursos taa robezha kad tiek apspiesti tie kas maak shopot, vai arii dota preikshroka nemaakuļiem... :lol: :lol: :lol: :lol: (jo jebkura fotograafija ir jaalabo, ja grib sasniegt rezultaatu) vienmeer naaca reeka kad dauzhos konkursos kur piedalijos, tiko izliku darbus uzreiz tika pielikti jauni konkursa noteikumi ka shopot nevar un darbi tika diskfalificeeti (kaut arii shopota nekaa nebija)

2. kas buuus žurījā... jo varu saskaitiit uz kaaju un roku pirksitem tos cilveekus kas vareetu pareizi noveerteet darbus, nevis atlasiit peec patiik/nepatiik pareizi nozimee ka cilveekam ir pietiekoshi zinaashanas lai veerteetu, nevis tikai čujs un intuiicija...
avatar
Publicēts: 16.05.06 00:25
 citēt
andre, par to otro punktu, ja tev ir kaads reaali iesakaams cilveeks ar kontaktiem, esam atveerti... muusu interesees par zhuuriju dabuut ljti kompetentus cilveekus!
avatar
Publicēts: 16.05.06 09:15
 citēt
atbildot uz 1. jautaajumu, andre, tu vari palugt viniem ieslegt vai izslegt korekciju, up to you. tiem, kas ir mazak profesionali fotografi, tiem bus vienalga ;) man, piemeram, jo izmantoju bezkorekciju foto tikai kad trenejos uz analogaa kanona. ja tu runaa par peecee izmantoshanu korekcijai, tad teikshu taa: tas nav aizliegts (netiks pienjemti noteikumi) bet tas netiks arii ieteikts. kaa jau saprati, kross ir vairak uz sportu un kreativitati bildejot, atstajot pecapstradi loti sekundaari ja ne vispar arpus speeles. noteikti ka bus cits kross, kur tiks dots ilgaks laiks, kas pats par sevi paredzes iespeju majas piekropot un pieshopot, tachu sheit - es, personigi, neshopotu, bet iesniegtu, kaa ir ;)
avatar
Publicēts: 16.05.06 16:45
 citēt
atbildot uz 1. jautaajumu, andre, tu vari palugt viniem ieslegt vai izslegt korekciju, up to you. tiem, kas ir mazak profesionali fotografi, tiem bus vienalga ;) man, piemeram, jo izmantoju bezkorekciju foto tikai kad trenejos uz analogaa kanona. ja tu runaa par peecee izmantoshanu korekcijai, tad teikshu taa: tas nav aizliegts (netiks pienjemti noteikumi) bet tas netiks arii ieteikts. kaa jau saprati, kross ir vairak uz sportu un kreativitati bildejot, atstajot pecapstradi loti sekundaari ja ne vispar arpus speeles. noteikti ka bus cits kross, kur tiks dots ilgaks laiks, kas pats par sevi paredzes iespeju majas piekropot un pieshopot, tachu sheit - es, personigi, neshopotu, bet iesniegtu, kaa ir ;)


ja kaads nezin, tad korekcija uz laba notiek taa ka pie monitora seezh fotograafs un laborants, un saka tam laborantam kas jakorigee....
avatar
Publicēts: 16.05.06 20:46
 citēt
es domaju automatika ... :shock:
avatar
Publicēts: 16.05.06 21:00
 citēt
es domaju automatika ... :shock:


varbuut ka ir automaatika, bet cik es zinu vai nu nelabo, ja ir liels skaits, vai ariii manuaali katrai bildei tiek piereguleeta peec laboranta uzskatiem (kas beizhi nesakriiit ar vajadziigajaam). advanceetiem korifaaniem lauj korigeeshanas procesaaa buut klaaat un iejaukties vai arii komandeet laborantu :D (tas tikai saveejaas laboratorijaas)
avatar
Publicēts: 16.05.06 21:06
 citēt
hmm, pasakot "bez korekcijas" manai lapelei shis teikums tiek uzshnjaapts ar pildspalvu, un nomests kaudzee ar simtiem citu feiselvee fotki pogu kalniem ... doma vini katru bildi manuaali labo!? mazticams ...
avatar
Publicēts: 16.05.06 21:53
 citēt
Vai es pareizi saprotu, ka finālā jāiesniedz viens un TIKAI viens photo?
avatar
Publicēts: 16.05.06 21:57
 citēt
Vai es pareizi saprotu, ka finālā jāiesniedz viens un TIKAI viens photo?

finaals ir karambaa - tur varees arii izplaatiities ar visiem sniegumiem :shura:
avatar
Publicēts: 16.05.06 22:03
 citēt
Vai es pareizi saprotu, ka finālā jāiesniedz viens un TIKAI viens photo?


jep, 1 dalībnieks, 1 foto

edzjus, nu ko var njemties :twisted:
avatar
Publicēts: 16.05.06 23:06
 citēt
hmm, pasakot "bez korekcijas" manai lapelei shis teikums tiek uzshnjaapts ar pildspalvu, un nomests kaudzee ar simtiem citu feiselvee fotki pogu kalniem ... doma vini katru bildi manuaali labo!? mazticams ...


bildei auzmuguree ir ciiparini, ja staav viss pa nuleem tad nav korekcijas. ja ir +1 +2 +3 via niinusos tad kaut ko mainiija. es biezhi vienas un taas apshas bildes drukaaju, un vezultaats atkariiigs no laboranta kas straadaa, jo ja nepasaka bez korekcijaam tad adzhaadi katrs izlabo. mosh iestaada kautkaadus speciaalus automaatus krush kuram labaak patiik...
avatar
Publicēts: 16.05.06 23:25
 citēt
Nu a cik tad maksaa 1 A4 ? :) un ieskeneeshana?

Man tak jaazin cik jaatur kjeshaa. Esmu jau tik skolnieks, un vecaaki ar liidzekljiem tak ar jaapazheelo ;)
avatar
Publicēts: 17.05.06 00:04
 citēt
ja nemaldos, ieskaneeshana maksaa 16 sant, izdruka uz A4 ap 1Ls, bet to preciizaak riitvakar pateiksim
avatar
Publicēts: 17.05.06 13:16
 citēt
cik zeel, ka tieshi 20! manupraat, viss notiek 20, muzeju dienas/nakts, koncerti vakaraa un pa dienu utt , nu kaa taa var :)
nekas, nakamajaa piedaliishos!
avatar
Publicēts: 17.05.06 13:57
 citēt
es vēl no Zviedrijas nebūšu paspējis atpeldēt :(
avatar
Publicēts: 17.05.06 14:16
 citēt
Buutu shailapa ieregjistreejies nedaudz atraak, buutu saplaanojies taa, lai tiktu! Skumji! Ceru, ka buus veel daudz taadu konkursu, jo ideja ir tieshaam lieliska un taadu pasaakumu naf daudz! :) RESPECT! :)
avatar
Publicēts: 17.05.06 14:20
 citēt
Kā tur saka - jo tālāk mežā, jo resnāki partizāņi... moš kāds varētu iepostēt, ka viņš toč būs, nevis visu laiku - es nebūšu, es nevaru, mani mamma nelaidīs...:)...?

P.S. izskatās, ka es būšu:)
avatar
Publicēts: 17.05.06 15:23
 citēt
Obligaati jaapieregjistreejas fotokross.lv lapaa?
tie, kas to nebuus izdariijushi, bet atnaaks - vienalga piedaliisies, vai ne?
avatar
Publicēts: 17.05.06 16:57
 citēt
jaa pieteikties var arii uz vietas

fotokros.lv lapaa bloggeriem nav jaaregjistreejas, tur der arii bloga user un password
avatar
Publicēts: 17.05.06 20:57
 citēt
Vošem sapratu ka gan digitālisti, gan filminieki drīkst piedalīties. Tas ir ok. bet te paceljaas jautaajums, ja vērtēšanai tiek izliktas elektroniskās kopijas un tās arī jānodod, tad kaada pii peec ir jātais A4 bildinja?
avatar
Publicēts: 18.05.06 00:22
 citēt
ir divi veerteejumi - zhuurijas un skatiitaaju, kas kopsumaa dos uzvareetaaju

A4 vajag zhuurijai, elektroniksi jaaiesuuta nebuus, shodien sarunaajaam ar BFS, ka visas bildes, kas pie vinjiem tiks taisiitas automaatiski tiks iesuutiitas mums un fotokrosu

preciizas izmaksas:

filminjas ieskaneeshana (ne digi) = 0,5Ls
viena A4 izdruka = 0,80Ls
+ 0,10Ls par bildes ieskaneeshanu (ne digi), kura tiks nosuutiita uz fotokross.lv
avatar
Publicēts: 18.05.06 08:30
 citēt
Zzeel... ka uz Riigu nebraucu neesmu jau tur bijis vairaak kaa pus gadu.
Varbuut ka var kaadu reizi sariikot krosu caur netu!? Lai var visi, kas nu kur atrodas! :roll: :wink:
avatar
Publicēts: 18.05.06 09:33
 citēt
jeee... šodien bij info arī uz mailu...
vai nav bail, ka karambā visi nesalīdīs un nesadzirdēs 'uzdevumu'? ;)


pashlaik ir ceriiba, ka saliidiis. shis ir pirmais kross, redzesim, kaa buus ;)
avatar
Publicēts: 18.05.06 09:34
 citēt
cik zeel, ka tieshi 20! manupraat, viss notiek 20, muzeju dienas/nakts, koncerti vakaraa un pa dienu utt , nu kaa taa var :)
nekas, nakamajaa piedaliishos!


vasaraas jau vispar aktiivais atpuutas laiks, visu laiku kaut kas notiks, apsolamies par nakosho krosu pabriidinaat agraak.
avatar
Publicēts: 18.05.06 09:34
 citēt
Zzeel... ka uz Riigu nebraucu neesmu jau tur bijis vairaak kaa pus gadu.
Varbuut ka var kaadu reizi sariikot krosu caur netu!? Lai var visi, kas nu kur atrodas! :roll: :wink:


driizaak kross bus citaa pilseetaa ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):