forum.gif
canon full frame stafs paardodaas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / canon full frame stafs paardodaas
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.05.07 22:30
 citēt
man viens aarzemnieks piedaavaa, taakaa neesmu canonists izlieku cenas un koordinaates kur var iepirkt un uzjautaat jautaajumus par šo lietoto stafu. cik izklausaas cilveeks saudziigi lieto, ne taa kaa es


--------------
Canon 5D, Full (35mm) frame 12.8 mp - wonderful camera, wonderful condition. About one year old. Maybe 10,000 actuations...remember these are rated to 100,000 actuations by Canon. Manual,
strap, and all orginal software included. 1550 Lati
Includes the original battery, two extended life batteries and of course the charger.

I also have three 1 GB Compact Flash cards. 10 Lati each... If you buy the camera these come with it.

I have the following Canon Lenses:

EF 70-200mm Canon f/2.8 Ultrasonic - again wonderful condition, comes with always attached filter. Also includes case, hood and tripod mount. 500 Lati

EF 24-105mm f/4 IS (image stabilizer), Ultrasonic - almost brand new, filter always attached. Great, fast focusing, great wedding lens. Inc. Manual 520 Lati

EF 100mm f/2 Ultrasonic - Nice wide open lens...weakness: focusing distance; not macro. Used mostly for fashion. 160 Lati

The following Tamron Lens:

SP AF Aspeherical XR Di IF 28-75mm f/2.8 macro - this is one of the best economy lenses on the market the last time I looked. Though it is not the quickest focusing lens. For me it took some
time to get used to, but I loved the results. 150 Lati

The following Canon on Camera Flash Unit:

Speedlite 580EX - I've used many, many on camera units and this is possibly the best. In my opinion it is. Inc. Manual 210 Lati

Also:

Canon backpack carrying case. The kind with all of the velcro dividers; many, many pockets; etc. 20 Lati


Epasts : qwerty_zz@e-apollo.lv
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:41
 citēt
Kādā stāvoklī?
EF 100mm f/2 Ultrasonic - Nice wide open lens...weakness: focusing distance; not macro. Used mostly for fashion. 160 Lati
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:42
 citēt
Kādā stāvoklī?
EF 100mm f/2 Ultrasonic - Nice wide open lens...weakness: focusing distance; not macro. Used mostly for fashion. 160 Lati


nu tu lasiit vispaar proti ????
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:45
 citēt
Saudzigi lietot nenozīmē, ka stikls būs vienreiz lietots, vai jau 2 gadus dienu dienā izmantots.
a tu atbildet proti?
hah, vari neatbildet, nevajag man neko.
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:45
 citēt
Saudzigi lietot nenozīmē, ka stikls būs vienreiz lietots, vai jau 2 gadus dienu dienā izmantots.
a tu atbildet proti?
hah, vari neatbildet, nevajag man neko.


tu izlasi kas boldaa rakstiits ibio rio... paarsteidz taadi kaa tu...

"...izlieku cenas un koordinaates kur var iepirkt un uzjautaat jautaajumus par šo lietoto stafu..."
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:47
 citēt
tev gan laikam smaga dzīve, ja jau tik viegli tevi pārsteigt.
epasta adrese latviešu pēc kā spriežu, ka nemaz nav tava ārzemnieka, bet tevis paša.
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:49
 citēt
tev gan laikam smaga dzīve, ja jau tik viegli tevi pārsteigt.
epasta adrese latviešu pēc kā spriežu, ka nemaz nav tava ārzemnieka, bet tevis paša.


ej tiecies tad redzeesi ka neesmu es... it kaa aarzemnieks nevareetu pieregistreeties epasta serveriii...

gudri izsecinaats ja es neesmu canonists no kurienes tad man taads canon stafs...
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:52
 citēt
da man vienalga, kas to pārdod interesē prece, nevis tirgotājs.
Ja jau palīdzi cilvēkam, tad palīdzi cik vari, nevis tā kā muļķis bļausties.
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:54
 citēt
da man vienalga, kas to pārdod interesē prece, nevis tirgotājs.
Ja jau palīdzi cilvēkam, tad palīdzi cik vari, nevis tā kā muļķis bļausties.


ja tev interesee prece un neinteresee trigotaajs tad piezvani kaiminam un uzrapasi vinam par to leecu... buuus taada pati reakcija kaa man ! šajā situācijā muļķis esi tu ! ja es visiem palīdzētu kā tu to gribi tad nekļūdu nekad profesionāls fotogrāfs.
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:56
 citēt
Cilvēks, kas palīdz nevar kļūt par pro? Dīvains tu esi.
Nejūtu, ka šis spams ar tevi kaut kur novedīs.
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:57
 citēt
Cilvēks, kas palīdz nevar kļūt par pro? Dīvains tu esi.
Nejūtu, ka šis spams ar tevi kaut kur novedīs.


ja es paliidzeetu visiem cilveekiem kas grib no manis kaada veida palidiziibu tad man nebuutu laika bildeet.

turpmaak pirms kaut ko uzdod izlasii ruupiigaak !
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:58
 citēt
Iemācies rakstīt arī bez citēšanas!
ļarkstēt te beztēmā tev ir laiks? bērnudārzs
avatar
Publicēts: 18.05.07 22:59
 citēt
jaa bernudarzs, sasar...
avatar
Publicēts: 19.05.07 01:42
 citēt
sasar burbuļus laiž
avatar
Publicēts: 19.05.07 12:49
 citēt
Labi, ka tu nesmirdi.
Pats nebiji klat, kad te saruna notika. Katrs vinja otrais posts ir labots.
avatar
Publicēts: 19.05.07 13:19
 citēt
Besī laukā šitie debīlie posti pie pirkt/pārdot topikiem... ja ir kas nopietns sakāms, saki, ja nē, netraucē normāliem cilvēkiem pārdot un nepadari sevi par apsmieklu
avatar
Publicēts: 19.05.07 14:21
 citēt
Lasu un njirdzu , dzeks normali atbrivojas no lielaa ko sobrid nevaig , BERNELIS mekle KLUDAS texstaaa:):) Ja GRIBAS uzraxsti un apjaustajies ARI AR KLUDAM uzraxstita TXT jebkurs saprot KAS BIJA DOMATS:):)
Sjito EF 100mm f/2 Ultrasonic REKOMENDEJU baaaiglapstixsls!
avatar
Publicēts: 19.05.07 15:19
 citēt
Normaals piedaavaajums, kaapeec tik nicinosi izteikties? Ar to domaaju Tavus vaardus "dzeks normali atbrivojas no lielaa ko sobrid nevaig". Vai ta kaads paardod to, ko vinam attieciigajaa briidii vajag?
avatar
Publicēts: 19.05.07 20:23
 citēt
Nju ja es ar tirgoju nost ka man lieks vai ilgi nelietots , kur problēma?
avatar
Publicēts: 19.05.07 23:33
 citēt
pārāk jau pievilcīgas tās cenas....
avatar
Publicēts: 20.05.07 02:22
 citēt
Labi, ka tu nesmirdi.
Pats nebiji klat, kad te saruna notika. Katrs vinja otrais posts ir labots.


nu ja ka teksts jaaizcel boldaa tiem kas nepamana...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):