forum.gif
fotoreportāžas un meklēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / fotoreportāžas un meklēšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.06.12 21:10
 citēt
Divi ieteikumi mīļajam un burvīgajam Fotoblogam :)

1. Būtu drusku Jūzerfrendijīgāk, ja varētu redzēt vairākas fotoreportāžas vienā lapā. Šobrīd var redzēt tikai piecas... Vēl ideālāk būtu, ja pats Fotobloga lietotājs varētu izvēlēties, cik fotoreportāžas viņš grib redzēt.

2. Ilgi šķirstīju tematus forumā, lai atrastu informāciju, vai kāds jau nav kaut ko rakstījis par fotoreportāžu skaitu... Būtu drausmīgi ērti, ja būtu meklētājs, kas ļautu atrast vajadzīgo diskusiju.

Šausmīgi tencinu un vēlu ilgu, skaistu dzīvi Fotoblogam!
avatar
Publicēts: 25.06.12 21:13
 citēt
kā tas ir šausmīgi tencināt???? :amazing:

par pirmo būtu labāk ja lapā redz tikai vinu repotāžu ;)
avatar
Publicēts: 25.06.12 21:14
 citēt
Meklētājs jau ir, gan pēc tēmām, gan pēc komentāriem, tikai mazliet pa kreisi jāpaskatās ;)
avatar
Publicēts: 25.06.12 21:16
 citēt
Oliss:kā tas ir šausmīgi tencināt???? :amazing:

par pirmo būtu labāk ja lapā redz tikai vinu repotāžu ;)
:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 25.06.12 21:18
 citēt
Tas meklētājs tur liecina par divām lietām:
1. Es tik tiešām esmu neapķērīga :face-grin:
2. Varbūt tomēr tur viņam nav tā pati labākā vieta...
avatar
Publicēts: 25.06.12 21:20
 citēt
fotoreportāžas SUCK.

labāk, lai neredz nevienu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.06.12 21:26
 citēt
Lainei baigi liels monitors.. uz manējā tās 5 reportāžas knapi ietilpst... :(
avatar
Publicēts: 25.06.12 21:29
 citēt
Pinus:Lainei baigi liels monitors.. uz manējā tās 5 reportāžas knapi ietilpst... :(
man arī precīzi 5 redzamas
avatar
Publicēts: 25.06.12 21:36
 citēt
tas būtu ūbermegaunsinn... ja tādu sīkumu dēļ lauztu to kas šobrīd funkcionē.
avatar
Publicēts: 25.06.12 21:39
 citēt
Pinus:Lainei baigi liels monitors.. uz manējā tās 5 reportāžas knapi ietilpst... :(

atvērtā viedā :amazing:
avatar
Publicēts: 25.06.12 22:01
 citēt
talavietis:tas būtu ūbermegaunsinn... ja tādu sīkumu dēļ lauztu to kas šobrīd funkcionē.

..runa gan ir par uzlabošanu lietotāju ērtības un Fotobloga funkcionalitātes vārdā :)
Kādreiz arī sadaļā "Fotogalerija" bija redzamas, ja nemaldos, 12 bildes, līdz tika saprasts, ka ērtāk ir apskatīt uzreiz 20 bez liekas klikšķināšanas...
avatar
Publicēts: 25.06.12 22:02
 citēt
Daudz reižu jūs esat redzējuši vairāk par 5 reportāžām dienā?Es runāju par tādām ko vispār vērts vaļā taisīt.Ja ieskatās te vienreiz mēnesī,tad varbūt...bet vienalga tas ir tāds nieks-pāršķirt lapas,ka nav pat vērts par to runāt.:face-smile:
avatar
Publicēts: 25.06.12 22:09
 citēt
Mans viedoklis- tā kā šobrīd jau ļoti liels lietotāju skaits skatās uz planšetniekiem, portatīviem un daži pamanās pat uz smartfoniem iebrist Fotoblogā, tad vēl mazākas pārskata bildītes nez vai būtu vēlamas...
avatar
Publicēts: 25.06.12 22:16
 citēt
Thomas Bertram Lance: "If it ain't broke, don't fix it."
avatar
Publicēts: 25.06.12 22:17
 citēt
katrā ziņā, ja uz ekrāna tikuntā neietilpst vairāk par 5 reportāžām (kā redzam, ne tikai man) tad kāda jēga tur tām būt vairak?- tāpat nav parskatams, ritināt uz augšu leju vai pārslēgt nākamo lapu..
manuprāt, FB ērtumam noteikti būtu krietni būtiskākas lietas ko uzlabot..
avatar
Publicēts: 25.06.12 22:19
 citēt
Pinus:katrā ziņā, ja uz ekrāna tikuntā neietilpst vairāk par 5 reportāžām (kā redzam, ne tikai man) tad kāda jēga tur tām būt vairak?- tāpat nav parskatams, ritināt uz augšu leju vai pārslēgt nākamo lapu..
manuprāt, FB ērtumam noteikti būtu krietni būtiskākas lietas ko uzlabot..


piemēram, stingra bilžu premoderācija
avatar
Publicēts: 25.06.12 22:40
 citēt
par to nezinu.. bet, kautvai čats varētu būt ērtāks.. :)
bilžu vērtēšana ar tiem bezgalīgajiem 555 arī nestrādā.. gan jau vēl kas atrastos ja padomātu..
avatar
Publicēts: 25.06.12 22:54
 citēt
Es laikam kļūstu sīkumainai...
Viecha- Nu nezinu - izškirstīju pēdējo dienu fotoreportāžas... vairāk par piecām ir tikai 25, 24 un 22 jūnijā :) (fakti, fakti)
talavietis - Iespēja web-lapu ritināt uz augšu un leju neizmaina bilžu izmēru. Uz plantšetnieka man ērtāk ir pārbīdīt lapu nekā mēģināt uzkikšķināt uz mazajiem cipariņiem, zem kuriem ir links.
Pinus - Es uz portatīvā redzu visas piecas... Manuprāt, ir ļoti labi, ka Tu redzi krietni būtiskskākas lietas, ko uzlabot - lapbrāt padiskutētu... ;)

Bet nu ok - gribēju atrast kādu domu biedru, bet nekā - Fotoblog tauta vēl nejūt vajadzību pēc šāda uzlabojuma. Tas būtībā ir ļoti labi, jo nozīmē, ka Fotoblogs vismaz šajā sadaļā atbilst lietotāju prasībām... :)
Interesanti, ko teiktu balsojums...
avatar
Publicēts: 25.06.12 22:56
 citēt
Pinus:par to nezinu.. bet, kautvai čats varētu būt ērtāks.. :)
bilžu vērtēšana ar tiem bezgalīgajiem 555 arī nestrādā.. gan jau vēl kas atrastos ja padomātu..

Es arī esmu domājusi par tiem 555, bet prātā nav ienācis nekas diži labāks... :(
avatar
Publicēts: 25.06.12 23:11
 citēt
serjoga:Thomas Bertram Lance: "If it ain't broke, don't fix it."



All models are wrong, but some are useful. (George E. P. Box)
avatar
Publicēts: 25.06.12 23:27
 citēt
Laine ir smuka :)
avatar
Publicēts: 25.06.12 23:54 labots
 citēt
Uzlabot te var daudz ko, bet par reportāžām tausnība - nav ērti. Būtu laiks atteikties no arhaiskās lapošanas un pāriet pie bezgalīgas lapas. Daudz ērtāk. Reportāžām vēl prasās pārtaisīt ielādi ar iespēju ielādēt vienā piegājienā visas atļautās bildes un pielikt iespēju pievienot aprakstu katrai bildei - vēlams pēc noklusēšanas no IPTC Caption lauka.

P.S. Un pievienojos par vajadzību stiprai cenzūrai vai kādam filtram, lai neredzētu, piemēram, visādus komunistu 9.maija balagānus pārdaugavā vai kādus citus masveida pasākumus no kuriem šeit saliek pacmit vienādu reportāžu
avatar
Publicēts: 26.06.12 00:00
 citēt
ak34:Uzlabot te var daudz ko, bet par reportāžām tausnība - nav ērti. Būtu laiks atteikties no arhaiskās lapošanas un pāriet pie bezgalīgas lapas. Daudz ērtāk. Reportāžām vēl prasās pārtaisīt ielādi ar iespēju ielādēt vienā piegājienā visas atļautās bildes un pielikt iespēju pievienot aprakstu katrai bildei - vēlams pēc noklusēšanas no IPTC Caption lauka.

P.S. Un pievienojos par vajadzību stiprai cenzūrai vai kādam filtram, lai neredzētu, piemēram, visādus komunistu 9.maija balagānus pārdaugavā vai kādus citus masveida pasākumus no kuriem šeit saliek pacmit vienādu reportāžu


Nelecies... domā, ka mēs esam palikuši trīs, tad vari tā rakstīt (es , Rubiks, un trešais mums pagrīdē, iefiltrējies :D )
ak34, atceries, tautai, kas noliedz savu pagātni naf nākotnes :P
avatar
Publicēts: 26.06.12 00:05
 citēt
drīzāk no repotāžām vajaga izmest visādas zaķ, kaķ, puķ bilžu kolekcijas :big_smile:
avatar
Publicēts: 26.06.12 00:47
 citēt
serjoga:Thomas Bertram Lance: "If it ain't broke, don't fix it."

tad lainei jāpieņem hakera amats lai panāktu savu..
avatar
Publicēts: 26.06.12 01:00
 citēt
Haiduks:Nelecies... domā, ka mēs esam palikuši trīs, tad vari tā rakstīt (es , Rubiks, un trešais mums pagrīdē, iefiltrējies )
ak34, atceries, tautai, kas noliedz savu pagātni naf nākotnes :P


Kas ta tā tev, vecais, par tautu ar tik īsu atmiņu kura sniedzas tik līdz staļintētiņa okupācijas laikiem? :D Pulciņš dzērāju, pļavā pie Arkādija parka, nav tauta.
avatar
Publicēts: 26.06.12 07:14
 citēt
Haiduks:
ak34:Uzlabot te var daudz ko, bet par reportāžām tausnība - nav ērti. Būtu laiks atteikties no arhaiskās lapošanas un pāriet pie bezgalīgas lapas. Daudz ērtāk. Reportāžām vēl prasās pārtaisīt ielādi ar iespēju ielādēt vienā piegājienā visas atļautās bildes un pielikt iespēju pievienot aprakstu katrai bildei - vēlams pēc noklusēšanas no IPTC Caption lauka.

P.S. Un pievienojos par vajadzību stiprai cenzūrai vai kādam filtram, lai neredzētu, piemēram, visādus komunistu 9.maija balagānus pārdaugavā vai kādus citus masveida pasākumus no kuriem šeit saliek pacmit vienādu reportāžu


Nelecies... domā, ka mēs esam palikuši trīs, tad vari tā rakstīt (es , Rubiks, un trešais mums pagrīdē, iefiltrējies :D )
ak34, atceries, tautai, kas noliedz savu pagātni naf nākotnes :P


Kādu pagātni? Otrā pasaules kara sekas Latvijā tika likvidētas tikai 20 gadus atpakaļ. 9.maijs ir okupācijas armijas svētki un ar Latviju tiem ir maz sakara. Vēl jo vairāk ka sarkanarmijas slepkavošana šeit turpinājās stipri ilgāk par 1945.gada 9.maiju. Tāpēc neredzu iemeslu vispār tos šeit publiski svinēt. Ja kāds grib - var mierīgi mājās nosvinēt pie šņabja pudeles. Paskaties kāda trobele saceļas, kad grib pieminēt leģionārus, lai gan Latvijas iedzīvotājiem krievu okupācija nodarīja daudz lielāku ļaunumu kā vācu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):