forum.gif
Bilžu vērtēšana.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Bilžu vērtēšana.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.07.12 14:49
 citēt
Elmarss:KO var cepties???
Mans maģiskais CW koeficients ir 0,84... Labi ja REIZI NEDĒĻĀ pāris bildes ievērtēju... Varum tā???:face-devil-grin:
Bet vispār man po par visiem koeficientiem, nu neslimoju ar mazvērtības kompleksiem tik akūtā formā.:face-grin:

jeee - apsaktiijos saveejo - man 0.76 ;-)))) un augstaak par 0.81 NEKAD nav uzkaapis ;-(((((
avatar
Publicēts: 01.07.12 14:53
 citēt
dansiga:
Elmarss:KO var cepties???
Mans maģiskais CW koeficients ir 0,84... Labi ja REIZI NEDĒĻĀ pāris bildes ievērtēju... Varum tā???:face-devil-grin:
Bet vispār man po par visiem koeficientiem, nu neslimoju ar mazvērtības kompleksiem tik akūtā formā.:face-grin:

jeee - apsaktiijos saveejo - man 0.76 ;-)))) un augstaak par 0.81 NEKAD nav uzkaapis ;-(((((

Pat iedomāties nevarēju, ka sievietes TIK čaklas mērīties ar krāniņiem....:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.12 14:56
 citēt
Elmarss:
dansiga: jeee - apsaktiijos saveejo - man 0.76 ;-)))) un augstaak par 0.81 NEKAD nav uzkaapis ;-(((((

Pat iedomāties nevarēju, ka sievietes TIK čaklas mērīties ar krāniņiem....:face-devil-grin:

tak es tur reti ieskatos!!!!! tagad tik foruma deelj pavedinaajos paluureet;-))))
avatar
Publicēts: 01.07.12 15:52
 citēt
greenman:Nu bet šādu foto vērtēšanas un vērtētāju dalīšanas sistēmu var izveidot tikai fotogrāfijas nīdējs nevis mīļotājs. Jo stimulē fotodrazas un bezsakarīgu vērtējumu pavairošanu, tā vietā lai fotoamatieri iemācītos labāk fotogrāfēt un vairāk domāt gan pirms slēdža nospiešanas, gan atlasot savus darbus publicēšanai, gan pirms spiežot vērtēšanas podziņas galerijā.


Bet te jau skaidri tika pateikts, ka šī fotobloga MĒRĶIS NAV FOTOGRĀFIJAS LĪMEŅA UZLABOŠANA. ..un ja kādu tas neapmierina, var tīties uz citiem bankrotējušiem prokjektiem.:-)
avatar
Publicēts: 01.07.12 15:58
 citēt
Elmarss:
dansiga: jeee - apsaktiijos saveejo - man 0.76 ;-)))) un augstaak par 0.81 NEKAD nav uzkaapis ;-(((((

Pat iedomāties nevarēju, ka sievietes TIK čaklas mērīties ar krāniņiem....:face-devil-grin:


Bet tas taču nav krāniņa mērītājs. Tas vērtējums jau nosaka par cik Tu atšķiries no VIDĒJĀ LIETOTĀJA. Un jo mazāks tas reitings, jo atšķirīgākas bildes no vairuma Tu še ievieto.
avatar
Publicēts: 01.07.12 16:11
 citēt
Citagaisma:
Elmarss:
Pat iedomāties nevarēju, ka sievietes TIK čaklas mērīties ar krāniņiem....:face-devil-grin:


Bet tas taču nav krāniņa mērītājs. Tas vērtējums jau nosaka par cik Tu atšķiries no VIDĒJĀ LIETOTĀJA. Un jo mazāks tas reitings, jo atšķirīgākas bildes no vairuma Tu še ievieto.

Uzzināšu es, ka atšķiros no "vidējā latvieša, parastā" par 38,27459244%, UN KAS tālāk????:face-devil-grin:
Kārties tūlīt vai vēlāk????:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.12 17:43
 citēt
Elmarss:Kārties tūlīt vai vēlāk????:face-devil-grin:
labāk vēlāk, jo ja nu procentu miljonā daļa mainās?! :D
avatar
Publicēts: 01.07.12 17:58 labots
 citēt
Elmarss:
Uzzināšu es, ka atšķiros no "vidējā latvieša, parastā" par 38,27459244%, UN KAS tālāk????:face-devil-grin:
Kārties tūlīt vai vēlāk????:face-devil-grin:



1. Tas ir kā? Tu esi par tiem procentiem vairāk vai mazāk latvietis salīdzinot ar vidējo, parasto?

2. Jākarās ir uzreiz, vēlāk var būt apņēmība būs zudusi, pirms pasākuma noteikti paliec apakšā platu bļodu, cieni apkopējas darbu :D
avatar
Publicēts: 01.07.12 19:40
 citēt
sāk apsīkt šī cepamlieta :)
avatar
Publicēts: 01.07.12 20:35
 citēt
Eliks:Sapper, šī saita vērtība nav mākslas bildes. Nekad nav bijušas un nekad nebūs. Tu salīdzini nesalīdzināmās lietas.


Kāda tad ir ŠĪ saita vērtība?
avatar
Publicēts: 01.07.12 20:46
 citēt
aibeks:
Eliks:Sapper, šī saita vērtība nav mākslas bildes. Nekad nav bijušas un nekad nebūs. Tu salīdzini nesalīdzināmās lietas.


Kāda tad ir ŠĪ saita vērtība?


kā kāda... kur Tu vēl šitādu foršu Addams Family tusiņu atradīsi?
avatar
Publicēts: 01.07.12 21:08
 citēt
Citagaisma:
greenman:Nu bet šādu foto vērtēšanas un vērtētāju dalīšanas sistēmu var izveidot tikai fotogrāfijas nīdējs nevis mīļotājs. Jo stimulē fotodrazas un bezsakarīgu vērtējumu pavairošanu, tā vietā lai fotoamatieri iemācītos labāk fotogrāfēt un vairāk domāt gan pirms slēdža nospiešanas, gan atlasot savus darbus publicēšanai, gan pirms spiežot vērtēšanas podziņas galerijā.


Bet te jau skaidri tika pateikts, ka šī fotobloga MĒRĶIS NAV FOTOGRĀFIJAS LĪMEŅA UZLABOŠANA. ..un ja kādu tas neapmierina, var tīties uz citiem bankrotējušiem prokjektiem.:-)


Kooo?? Nopietni??? Kur tas ir teikts, ka nav līmeņa uzlabošana mērķis??? Kas tad ir mērķis?? interesanti...
avatar
Publicēts: 01.07.12 21:26
 citēt
aibeks:
Eliks:Sapper, šī saita vērtība nav mākslas bildes. Nekad nav bijušas un nekad nebūs. Tu salīdzini nesalīdzināmās lietas.


Kāda tad ir ŠĪ saita vērtība?

Tāda, ka Tu te esi. (UN es arī)
avatar
Publicēts: 01.07.12 22:44
 citēt
avatar
Publicēts: 01.07.12 23:45
 citēt
Mollija:
Citagaisma:
Bet te jau skaidri tika pateikts, ka šī fotobloga MĒRĶIS NAV FOTOGRĀFIJAS LĪMEŅA UZLABOŠANA. ..un ja kādu tas neapmierina, var tīties uz citiem bankrotējušiem prokjektiem.:-)


Kooo?? Nopietni??? Kur tas ir teikts, ka nav līmeņa uzlabošana mērķis??? Kas tad ir mērķis?? interesanti...


..mērķis ir pulcināt un izklaidēt.:-) ..un tikai.;-)
avatar
Publicēts: 01.07.12 23:49 labots
 citēt
Noteikti ir lietotāji, kas domā, kas šeit ceļ savu līmeni... un varbūt ir cēluši... to nu katrs var secināt pēc novērojumiem, ja tādi ir.
Tomēr nevarētu teikt stingru ''nē'', ka bloga mērķis nav forogrāfijas līmeņa uzlabošanai.
avatar
Publicēts: 01.07.12 23:56
 citēt
visu civilizāciju norietā ir dominējis hedonisms, neredzu iemeslu, kāpēc, lai mēs būtu izņēmums....
avatar
Publicēts: 02.07.12 01:12
 citēt
Tavs tekošais SW koeficents ir 0.55. Kas ir SW koeficents?

Ha ,drīz mans balsojums automātiski bildi izdzēsīs un izmetīs neta miskastē liedzot tiesības to JEBKAD ,JEBKUR PUBLICĒT. Esmu varenssss.

:exciting::exciting::exciting:
avatar
Publicēts: 02.07.12 10:31
 citēt
dolldia:Noteikti ir lietotāji, kas domā, kas šeit ceļ savu līmeni... un varbūt ir cēluši... to nu katrs var secināt pēc novērojumiem, ja tādi ir.
Tomēr nevarētu teikt stingru ''nē'', ka bloga mērķis nav forogrāfijas līmeņa uzlabošanai.


Tu sāc runāt pretī bloga adminstratoriem, mediatoriem un citiem svarīgiem čiekuriem, kuri šši vietas mērķus ir konkrēti norādījuši...
avatar
Publicēts: 02.07.12 10:44
 citēt
Nu, cik tālu tikuši esam?SW-tek,izaugsme- afigena,un te vēl kādu kritiku !:grimace::face-wink:
avatar
Publicēts: 02.07.12 12:01
 citēt
Citagaisma, nē jel, es to zinu, ka šeit visi ''ballējas'' un ''burzās''.
Bet vienkārši saku... vienkārši pie sevis domāju, ka nevarbūt, ka te nav neviens, kas gribētu celt savu līmeni... noteikti ir tādi ,aks to ir mēģinājuši, tepat blogā :D
avatar
Publicēts: 02.07.12 12:09
 citēt
Rolands66:Tie rādītāji atspaguļo lietotāja dažādas aktivitātes saitā pēc noteikta algoritma. Tituli 'labākais tas vai šitais" ir diezgan nosaciti un atkarīgi no visādiem apstākļiem ,kas nav ar foto saistīti. Šeit ahūnais foto guru varētu būt konkrēts lūzers pēc reitingiem,tāpēc neredzu pamata par tiem vispār interesēties

:face-grin:


++++ Ļoti piekrītu:):exciting:
avatar
Publicēts: 02.07.12 12:12
 citēt
Par šo visu aizdomājos pēc vienas zemenes portreta. Kāda aizdegšanās, kādas kaislības. Bet, tā šuļīgā oga tiešām bija dabiskāka kā daudzas samocītās modeļu figūras augstu vērtētās bildēs....
Nav ko cepties, liec, skaties, vērtē, neaizskar, priecājies, apraudies!:exciting:
avatar
Publicēts: 02.07.12 13:33
 citēt
"Pastāvēs, kas pārvērtīsies.."-reiz sludināja mūsu dižgars. Kāpēc lai šeit ko nepamainītu(vērtēšanas sistēmu)?
Pēc topika garuma redzams, ka šis temats interesē daudzus. Ideālu variantu, kas visiem patiktu, nav un droši arī nebūs, bet kaut kas jauns padarītu saitu interesantāku (vismaz tai daļai lietotāju, kam tie reitingi neļauj mierīgi gulēt).:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.07.12 20:07
 citēt
Sapper:
aibeks:
Kāda tad ir ŠĪ saita vērtība?


kā kāda... kur Tu vēl šitādu foršu Addams Family tusiņu atradīsi?


....:amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 08.07.12 09:08
 citēt
aibeks:"Pastāvēs, kas pārvērtīsies.."-reiz sludināja mūsu dižgars. Kāpēc lai šeit ko nepamainītu(vērtēšanas sistēmu)?
Pēc topika garuma redzams, ka šis temats interesē daudzus. Ideālu variantu, kas visiem patiktu, nav un droši arī nebūs, bet kaut kas jauns padarītu saitu interesantāku (vismaz tai daļai lietotāju, kam tie reitingi neļauj mierīgi gulēt).:face-grin:


..savukārt pēc topika autoru kopskaita ir redzams. ka šis jautājums interesē nedaudzus, it īpaši, ja salīdzina ar reģistrēto fotobloga dalībnieku skaitu. Tik vieni un tie pašī rakstītāji, vairākkārt šeit izrakstās, aiz to arī topiks ir tik garš.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):