forum.gif
Apskatei vai vērtēšanai
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Apskatei vai vērtēšanai
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.07.12 08:27 labots
 citēt
Ja ir ko rakstīt tad raksta, ja nav ko rakstīt tad var rakstīt tā pat vien.
avatar
Publicēts: 25.07.12 09:21
 citēt
1. Vajag tik gāzt žulti.

2. 6 gadu laikā te neesmu novērojis nevienu, kam izaugsme kaut kā kolerētos ar to, ka pie fotogrāfijām būtu analīzes, skaidrojumi utt.

3. Bet, ir nemainīgas vērtības - piemēram - Dansiga. Tas labi kolerējas ar punktu nr. 1.

4. atceros, bija tāds pasažieris Allahs vai Allohs - pieprasīja izvērstus pamatojumumus jebkurai atzīmei pie savām bildītēm, kuras bija zemākas par "izcili". Sapisās savās vēlmēs un vairs te nav. No kā izriet punkts nr.5

5. Nav ko pist SEV smadzenes. Vajag ņemt ķepās fotoaparatūru un doties ķert mirkļus. Āmen.
avatar
Publicēts: 25.07.12 09:35
 citēt
bez Alloxa vēl arī daudzu citu NAV. Āmen.
avatar
Publicēts: 25.07.12 09:58
 citēt
f-foto:Pirmais Allahs, kas nav bijis visvarens (الله أكبر).
ir ir Dievs liels, bet allohs taads nebija :D kaut gan - ironiski - ja uzliek bilžu galerijai filtru "pro" tad rāda gandrīz tikai un vienīgi alloha bildes.
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:08
 citēt
ha tiešām, PRO galeriju pārstāv viens vienīgs anonīms,labi ka sēru lentes nav sakārtas.
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:21
 citēt
rēcīgi ir arī, ka ne šajā, ne 2011 nav neviena bilde ielikta pro galerijā..laikam to sistēmu vairs neviens nepieskata un lietotājus pa kastām nešķiro?
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:21
 citēt
Jā viss anorņīms,jālaiž karogi pussmastā.
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:22
 citēt
Pie Kremļa sienas vismaz plāksnītes,un kad siena akal pilna,nomaina ticību.:grimace:
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:28 labots
 citēt
He, he... te pieminēja Allohu... re, sarunu stenogramma pēc pieķeršanas blēdībā (Annirs, kurš esot izgāzies?)...
www.fotoblog.lv...

Lai vai kā, bet ar Allohu bija jautrāk... paredzami, smieklīgi dažkārt, žults daudz, bet dzīvīgāk... patreiz, skatos, tikai Dansiga spēj par lietu uzbraukt kādam an no Allohas visi dabūja pa virtuālajām ausīm... tikai Ziemassvētkos viņš sūtīja katram pa častuškai... ehh...
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:32
 citēt
Eltons:He, he... te pieminēja Allohu... re, sarunu stenogramma pēc pieķeršanas blēdībā (Annirs, kurš esot izgāzies?)...
http://www.fotoblog.lv/img/190929/?cid=25314
Annirs galīgi neizgāzās, bet pārsita allohas bildes fotoforumaa.ru. cits jautājums, ka tika nokaveeta puse dienas :D :D :D
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:34
 citēt
Jā , anirsa un aloxa un vaiduka un eltona kašķis vēl tagad stāv atmiņā. Tikai eltons bijis spējīgs izdzīvot un palikt.
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:41
 citēt
blaac:Jā , anirsa un aloxa un vaiduka un eltona kašķis vēl tagad stāv atmiņā. Tikai eltons bijis spējīgs izdzīvot un palikt.
zini blaac - pateikshu Tev godīgi - labāk tā, nekā viduvējības, kuru darbi, valodiņa ir līdz vēmienam paredzama.
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:43 labots
 citēt
blaac:Jā , anirsa un aloxa un vaiduka un eltona kašķis vēl tagad stāv atmiņā. Tikai eltons bijis spējīgs izdzīvot un palikt.


Vēl jau no spilgtākām personībām Kārlis bija... Vilmārs (kā viņam toreiz tā kļikuha pirms Vilberto, jau piemirsies)...
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:52
 citēt
Fotoblogs braši turas jau cik gadus, iekrājies KO ATCERĒTIES
:face-wink:
avatar
Publicēts: 25.07.12 10:59
 citēt
Rolands66:Fotoblogs braši turas jau cik gadus, iekrājies KO ATCERĒTIES
:face-wink:

Vai ne?
avatar
Publicēts: 25.07.12 11:17 labots
 citēt
f-foto:
Sapper:Lai nu kā bet tas ir WPF 2012, Spot News, 1st prize singles, Yuri Kozyrev. Autors 20 gadus bliež karstajos punktos. Izmanto praktiski tikai 35mm fiksu, pats vienmēr atrodoties notikumu epicentrā. Nekad principiāli nelieto tele. Un ja kāds pulveri neostījis "botāniķis" lej ūdeni pie šādām bildēm, tad prātīgs viņš noteikti nav.


Viņu nemaz nenominētu, ja viņš fotografētu ar ko citu nevis ar 35mm fixfox.

Informācijas pilnīgumam ievieto te tabulu, cik fotožurnālistu katru gadu iet bojā "karstajos" punktos.

P.S. Tu tā arī nesniedzi atbildi par tiem bālajiem.



1. muļķības, ir spot photo 1. balvas arī tele bildes dabūjušas citus gadus.
2. cpj.org... Vidēji 8,35 gadā, pēdējos 20 gados. Ar hamburgeru rīklē nosmok biežāk.
3. Sniedzu, laisi uzmanīgāk.
avatar
Publicēts: 25.07.12 11:24
 citēt
Latvijā mežu gāžot zāģeriem bija 11-12 vidēji gadā,varbūt pēdējos piecos,kas mainījies-nav vairs ko cirst.....
avatar
Publicēts: 25.07.12 11:26
 citēt
Interesanti paskatīties, kāda izskatījā pasaulē pirmā digitālā fotogrāfija. Varbūt ir kādam arhīvā palikusi. Būtu ļoti interesanti.
avatar
Publicēts: 25.07.12 11:34
 citēt
avatar
Publicēts: 25.07.12 11:38
 citēt
un krāsainā?
avatar
Publicēts: 25.07.12 12:09
 citēt
f-foto:
Rolands66:Fotoblogs braši turas jau cik gadus, iekrājies KO ATCERĒTIES
:face-wink:


www.photodom.com...

Ja neturas Fotoblogā, neturas arī citur. Šī saite bija minēta pie tā Allaha datorgrafikas. Arī tur not founds. Laikam jau cilvēks saprata, ko tas ir vērts.


nezinu, kā tu meklēji domā, bet tur Alloxa joprojām aktīvi darbojas!

www.photodom.com...
avatar
Publicēts: 25.07.12 12:20
 citēt



slaistu bars .....
a kas vainas Alloxam bija?
avatar
Publicēts: 25.07.12 12:53
 citēt
acis, rokas, dators ir? tak sameklē pats. :D
avatar
Publicēts: 25.07.12 13:21
 citēt
starp citu - vai konsekventa vārda "Tu" rakstīšana ar mazo burtu ir īpašas attieksmes paušana, neaudzinātība vai izglītības trrūkums?
avatar
Publicēts: 25.07.12 13:34
 citēt
dansiga:
f-foto:
www.photodom.com...

Ja neturas Fotoblogā, neturas arī citur. Šī saite bija minēta pie tā Allaha datorgrafikas. Arī tur not founds. Laikam jau cilvēks saprata, ko tas ir vērts.


nezinu, kā tu meklēji domā, bet tur Alloxa joprojām aktīvi darbojas!

http://www.photodom.com/member/alexdush
darbojas ar apskaužamu regularitāti - ja Tu tur esi rets viesis (arī tur Tu iemanies kasīties) tad citi tur ir. Ja Tu viņus neredzi viņi tomēr ir.
avatar
Publicēts: 25.07.12 14:49
 citēt
F=foto, ap Tevi pasaule negriežas domāts tex bija čuihai
avatar
Publicēts: 25.07.12 15:10 labots
 citēt
f-foto sarunas karstumā teica: "Viņu nemaz nenominētu, ja viņš fotografētu ar ko citu nevis ar 35mm fixfox."

Pēc tam bik apdomājās un piebilda: "bet es gribu tev iemācīt puslīdz pareizi izklāstīt domu. Nevarēs tā pusteikumos, nepabeigtās frāzēs un tādā tonī ar visiem runāt. Vai arī vari ar mani nerunāt vispār, ja nespēj ievērot manas nelielās prasības."


Kāpēc šitiem anonīmajiem, prasībās pret sevi, nav ne melns aiz naga no tām pretenzijām, ko izvirza citiem? :what:
avatar
Publicēts: 25.07.12 15:17 labots
 citēt
Vo, es atradu... :D


Pulkvedis Frīdrihs Krauss fon Cillerguts (šo titulu viņš bija mantojis no kāda Zalcburgas ciemata, ko viņa senči bija paguvuši nodzert jau XVIII gadsimtā) bija apbrīnošanas cienīgs idiots. Stāstot par visparastākajām parādībām, viņš allaž taujāja, vai visi stāstīto sapratuši, kaut arī runa bija par pašiem primitīvākajiem jēdzieniem:
– Tas ir logs, mani kungi. Vai jūs zināt, kas ir logs?
Vai atkal:
– Ceļu, kam abās pusēs grāvji, sauc par šoseju. Jā gan, mani kungi. Vai jūs zināt, kas ir grāvis? Grāvis ir zināma strādnieku skaita izrakts padziļinājums. Jā gan. Grāvjus rok ar lāpstām. Vai jūs zināt, kas ir lāpsta?
Viņš slimoja ar izskaidrošanas māniju un nodevās izskaidrošanai ar tādu aizrautību, ar kādu izgudrotājs stāsta par savu izgudrojumu.
– Grāmata, kungi, ir liels daudzums sagrieztu līdzīga formāta papīra lapu, kuras apdrukā, sakopo, iesien un salīmē. Jā gan. Vai jūs zināt, kas ir līme? Līme ir lipeklis.
Pulkvedis bija tik neglābjami stulbs, ka virsnieki jau pa gabalu bēga no viņa, lai nebūtu jāklausās, ka iela sastāv no bruģa un ietves un ietve ir paaugstināta, akmeņiem noklāta josla gar namu fasādēm, un fasāde ir tā ēkas daļa, kas redzama no ielas vai ietves, bet ēkas otra puse no ietves nav redzama, par ko ikviens var pārliecināties, nostājies uz ietves. Reiz viņš bija pat ar mieru demonstrēt šo interesanto mēģinājumu, bet tad viņš par laimi pakļuva zem riteņiem. Kopš tās reizes viņa stulbums vēl pieņēmās. Viņš apturēja virsniekus uz ielas un iesāka bezgalīgas sarunas par omletēm, sauli, termometriem, cepumiem, logiem un pastmarkām.
avatar
Publicēts: 25.07.12 16:14
 citēt
f-foto:

Kāpēc anonīms? Es vienkārši rūpējos par savu personas datu aizsardzību. Un tev arī iesaku. Tas ir normāli, ja tu visiem nestāsti, kas esi, ko dari un kur dzīvo. Sevišķi jau publiski brīvi pieejamā portālā, kur kāds, piemēram, publicē visu savas fotomantības sarakstu pie bildēm - f0,33 un f0,7, Mark II un Shark IX, bet pēc tam sagaida "ciemiņus". Forums faktiski ir VIENĪGĀ vieta, kur man gribas runāties par fotogrāfiju.


nedomāju, ka Tev izdodas pasargāt savus personas datus. ja kāds gribētu, tad diezgan vienkārši noskaidrotu kas esi, kur dzīvo, strādā, kādi ir tavi ienākumi un ar ko fotografēt.
avatar
Publicēts: 25.07.12 16:17
 citēt
negatIvs:


slaistu bars .....
a kas vainas Alloxam bija?


Nebija ne vainas, bet ja konkrēti, tad uzprasi tiem diviem, kas pirms Eltona sagūlušies slaistu bara priekšā (cik atceros, bija kāda saistība ar Šadowa profīla nekrietnu izmantošanu, kas pielika punktu visām iepriekšējām izdarībām)
avatar
Publicēts: 25.07.12 16:18
 citēt
f-foto: Es vienkārši rūpējos par savu personas datu aizsardzību. Un tev arī iesaku. Tas ir normāli, ja tu visiem nestāsti, kas esi, ko dari un kur dzīvo.


Aizsardzību no kā? :D Nu nez, man it kā nav paranoja un iemesla kaunēties no tā, kas es esmu, ko daru un kur dzīvoju. Nav problēmu tikties klātienē bloga pasākumos ar citiem tādiem pašiem dzīviem un normāliem cilvēkiem, kas te tusē. :D var jau būt, ka pareizāk ir tā kā tu dari. Var jau būt.
avatar
Publicēts: 25.07.12 16:20
 citēt
f-foto:Ja par anonimitāti, lūdzu, atšifrē pēc vārda un uzvārda šos lietotājus, kas publicējuši 10 pēdējās bildes šodien.

Maru, obrut, dalabonbongas, Gu-Ru, isy, rannema, rg_, mobiilais, Hetty, mo4iks.

Paldies!


NAFIG?
avatar
Publicēts: 25.07.12 16:36
 citēt
f-foto, ja es uzrakstīšu kā Tevi godāt vārdā un uzvārdā - vai tā būs Tavu personas datu publicēšana vai tikai minējums?
avatar
Publicēts: 25.07.12 16:44
 citēt
“Criticism is something you can easily avoid by saying nothing, doing nothing, and being nothing.” ~Aristotle
avatar
Publicēts: 25.07.12 16:54 labots
 citēt
Bildes:f-foto, ja es uzrakstīšu kā Tevi godāt vārdā un uzvārdā - vai tā būs Tavu personas datu publicēšana vai tikai minējums?
Ja nelkiksi klāt personas kodu tad Ojāru Grīnbergu būs grūti atšķirt no Ojāra Grīnberga
avatar
Publicēts: 25.07.12 20:18
 citēt
blaac:
Bildes:f-foto, ja es uzrakstīšu kā Tevi godāt vārdā un uzvārdā - vai tā būs Tavu personas datu publicēšana vai tikai minējums?
Ja nelkiksi klāt personas kodu tad Ojāru Grīnbergu būs grūti atšķirt no Ojāra Grīnberga
a bildi kopā ar vārdu un uzvārdu? Tie Ojāri tak vizuāli nebija līdzīgi....
avatar
Publicēts: 26.07.12 13:23
 citēt
Sapper:Vo, es atradu... :D


Pulkvedis Frīdrihs Krauss fon Cillerguts (šo titulu viņš bija mantojis no kāda Zalcburgas ciemata, ko viņa senči bija paguvuši nodzert jau XVIII gadsimtā) bija apbrīnošanas cienīgs idiots. Stāstot par visparastākajām parādībām, viņš allaž taujāja, vai visi stāstīto sapratuši, kaut arī runa bija par pašiem primitīvākajiem jēdzieniem:
– Tas ir logs, mani kungi. Vai jūs zināt, kas ir logs?
Vai atkal:
– Ceļu, kam abās pusēs grāvji, sauc par šoseju. Jā gan, mani kungi. Vai jūs zināt, kas ir grāvis? Grāvis ir zināma strādnieku skaita izrakts padziļinājums. Jā gan. Grāvjus rok ar lāpstām. Vai jūs zināt, kas ir lāpsta?
Viņš slimoja ar izskaidrošanas māniju un nodevās izskaidrošanai ar tādu aizrautību, ar kādu izgudrotājs stāsta par savu izgudrojumu.
– Grāmata, kungi, ir liels daudzums sagrieztu līdzīga formāta papīra lapu, kuras apdrukā, sakopo, iesien un salīmē. Jā gan. Vai jūs zināt, kas ir līme? Līme ir lipeklis.
Pulkvedis bija tik neglābjami stulbs, ka virsnieki jau pa gabalu bēga no viņa, lai nebūtu jāklausās, ka iela sastāv no bruģa un ietves un ietve ir paaugstināta, akmeņiem noklāta josla gar namu fasādēm, un fasāde ir tā ēkas daļa, kas redzama no ielas vai ietves, bet ēkas otra puse no ietves nav redzama, par ko ikviens var pārliecināties, nostājies uz ietves. Reiz viņš bija pat ar mieru demonstrēt šo interesanto mēģinājumu, bet tad viņš par laimi pakļuva zem riteņiem. Kopš tās reizes viņa stulbums vēl pieņēmās. Viņš apturēja virsniekus uz ielas un iesāka bezgalīgas sarunas par omletēm, sauli, termometriem, cepumiem, logiem un pastmarkām.

Pacēlu augšā, jo patiesi labs teksts. Ieteicams skolotājiem un pasniedzējiem, kuriem šis runasveids nereti kļūst par sava veida profesionālu ieradumu kur vajag un kur nevajag.
avatar
Publicēts: 26.07.12 14:23
 citēt
Jopcik!
Kad es meklēju internetā šo izskaidrošanas mānijas piemēru,neatradu, un neiešu jau grāmatu pārrakstīt...
Sapper! Kuŗ izraki???
avatar
Publicēts: 26.07.12 15:28 labots
 citēt
f-foto:Sapper, tad atbildes nebūs? Cik cilvēku gadā mirst, nosmokot maizē?


Kā vēsta brīvi un publiski pieejama informācija, apmēram 3000 cilvēku katru gadu mirst no aizrīšanās ar pārtiku.
avatar
Publicēts: 26.07.12 15:49 labots
 citēt
nu tad paturpināšu par pulkvedi. :)

Bija tiešām dīvaini, kā šis idiots var samērā ātri tikt dienestā uz augšu un ka viņu atbalsta visai
iespaidīgi vīri, piemēram, kāds korpusa ģenerālis, kas bija viņam vienmēr labvēlīgs, kaut arī pulkvedim
trūka jebkādu militāru talantu.
Manevros viņš ar savu pulku darīja īstus brīnumdarbus. Nekad un nekur viņš neieradās laikā un
veda pulku kolonās pretī ložmetējiem. Pirms dažiem gadiem, kad Čehijas dienvidos notika manevri
ķeizara klātbūtnē, viņš ar savu pulku pēkšņi nozuda, ieklīda Morāvijā un maldījās tur vēl vairākas dienas
pēc manevru beigšanās, kad visi pārējie kareivji sen jau slaistījās pa kazarmām. Arī to viņam piedeva.
Pateicoties draudzībai ar korpusa ģenerāli un citiem ne mazāk stulbiem vecās Austrijas
augstmaņiem, viņš saņēma dažādas goda zīmes un ordeņus un tāpēc ārkārtīgi lepojās un uzskatīja sevi
par labāko karavīru zem saules un lielāko stratēģijas un citu militāro zinātņu teorētiķi.
Pulka skatēs viņš vienmēr mēdza aprunāties ar kareivjiem, bet katrreiz jautāja tiem vienu un to
pašu:
– Kāpēc armijā ieviestās šautenes sauc par Manlihera šautenēm?
Pulkā viņam bija palama «Der Manlichertrottel»
Viņš bija neparasti atriebīgs un centās
pazudināt virsniekus, kuri viņam nepatika. Ja tie gribēja precēties, tad viņš sūtīja augstākām instancēm
ļoti nelabvēlīgas atsauksmes par viņu lūgumiem.
Pulkvedim bija tikai puse no kreisās auss, jo otro pusi bija nocirtis pretinieks divkaujā, kas notika
aiz vienkārša fakta konstatējuma, ka Frīdrihs Krauss fon Cillerguts ir nepārspējams muļķis.
Analizējot viņa garīgās spējas, būtu jānāk pie slēdziena, ka tās ne par mata tiesu nav lielākas par
tām, kas resnvaidzīgo Franci Jozefu Habsburgu padarījušas slavenu kā vispār atzītu idiotu: tā pati
nevaldāmā pļāpība, tā pati galējā naivitāte.
Kādā banketā virsnieku klubā, kad runa novirzījās uz Šilleru, pulkvedis Krauss fon Cillerguts
pēkšņi ne aiz šā, ne aiz tā paziņoja: – Kungi, es vakar redzēju tvaika arklu, ko iedarbina lokomotīve. Iedomājieties, kungi,
lokomotīve, turklāt nevis viena, bet divas! Redzu dūmus, eju tuvāk, skatos – lokomotīve un otrā pusē
otra. Sakiet, kungi, vai tas nav smieklīgi! Divas lokomotīves, it kā ar vienu nepietiktu!
Viņš apklusa, bet pēc mirkļa turpināja:
– Kad pietrūkst benzīna, tad automobilim jāapstājas. To es arī vakar pats redzēju. Un tad
vēl muld par inerci! Automobilis nebrauc, stāv, nekustas. Benzīna nav. Vai tas nav smieklīgi?



Šeit vairāk. vekordija.narod.ru...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):