forum.gif
Apskatei vai vērtēšanai
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Apskatei vai vērtēšanai
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.07.12 22:38
 citēt
f-foto:[img
Sapper:
Kā vēsta brīvi un publiski pieejama informācija, apmēram 3000 cilvēku katru gadu mirst no aizrīšanās ar pārtiku.



;-)))))))))))))))))))))))) pilniigi mana buutiiba ;-)))))))
avatar
Publicēts: 27.07.12 08:05
 citēt
Ar sliktiem paradumiem nelielās
avatar
Publicēts: 27.07.12 08:34
 citēt
:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.07.12 08:37
 citēt
dansiga:
f-foto:[img=https://p.twimg.com/AyLGBlRCMAI-cmr.jpg:large

;-)))))))))))))))))))))))) pilniigi mana buutiiba ;-)))))))




....:haha::haha::haha::haha::haha::haha:....
avatar
Publicēts: 27.07.12 18:02
 citēt
blaac:Ar sliktiem paradumiem nelielās
viņa jau nenlielās, bet tikai informē! :grimace:
avatar
Publicēts: 27.07.12 19:08
 citēt
Dansiga, netiku manījis pie Tevis paradumu 3 dienas dīkt kā niķīgam bērnelim ar infantīlu jautājumu, lai saņemot atbildi paziņotu, ka vispār Tev pofig.... :amazing:
avatar
Publicēts: 27.07.12 21:47
 citēt
Sapper:Dansiga, netiku manījis pie Tevis paradumu 3 dienas dīkt kā niķīgam bērnelim ar infantīlu jautājumu, lai saņemot atbildi paziņotu, ka vispār Tev pofig.... :amazing:


neee - es sho savadaak uztveru :-0)) ..... es parnjemta ar kaut ko un girbu to pastaastiit arii citiem, cik TAS ir labsss ... tad vienaa briidii aptveru, ka citiem tachu tas ir pie kaajas ... nu ij es tad fixi apmetos uz muguras, parmetu kaaju paar kaaju un teeloju pofigisti ;-0))))
avatar
Publicēts: 28.07.12 17:51
 citēt
dansiga:
Sapper:Dansiga, netiku manījis pie Tevis paradumu 3 dienas dīkt kā niķīgam bērnelim ar infantīlu jautājumu, lai saņemot atbildi paziņotu, ka vispār Tev pofig.... :amazing:


neee - es sho savadaak uztveru :-0)) ..... es parnjemta ar kaut ko un girbu to pastaastiit arii citiem, cik TAS ir labsss ... tad vienaa briidii aptveru, ka citiem tachu tas ir pie kaajas ... nu ij es tad fixi apmetos uz muguras, parmetu kaaju paar kaaju un teeloju pofigisti ;-0))))


------------

akcents uz "TAS" ? :D
avatar
Publicēts: 29.07.12 08:32
 citēt
talavietis:
dansiga:
neee - es sho savadaak uztveru :-0)) ..... es parnjemta ar kaut ko un girbu to pastaastiit arii citiem, cik TAS ir labsss ... tad vienaa briidii aptveru, ka citiem tachu tas ir pie kaajas ... nu ij es tad fixi apmetos uz muguras, parmetu kaaju paar kaaju un teeloju pofigisti ;-0))))


------------

akcents uz "TAS" ? :D
zināmā vecumā, laikam, jeburš TAS ir labs.... :big_smile:
avatar
Publicēts: 29.07.12 09:13
 citēt
Bildes:
talavietis:
------------

akcents uz "TAS" ? :D
zināmā vecumā, laikam, jeburš TAS ir labs.... :big_smile:


................dažam labam fantāzijas trūkums ....
avatar
Publicēts: 29.07.12 09:21
 citēt
dansiga:
Bildes:ināmā vecumā, laikam, jeburš TAS ir labs.... :big_smile:


................dažam labam fantāzijas trūkums ....
es ceru, ka tūlīt aptversi, ka tas visiem ir pie kājas un tēlosi pofigisti. vēlams kādus gadus 20.
avatar
Publicēts: 29.07.12 18:59 labots
 citēt
Nu bet vienmēr ir bijis populācijā lunahodu procents, kas uzskata, ja tu pats nedēj olas, tad kritizēt piedegušu omleti tev ir kategoriski aizliegts. :cry:
avatar
Publicēts: 30.07.12 12:06
 citēt
:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):