forum.gif
Pērku > Sigma AF 18-50mm f/3.5-5.6 DC Canon
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pērku > Sigma AF 18-50mm f/3.5-5.6 DC Canon
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.05.07 13:11
 citēt
Pērku > Sigma AF 18-50mm f/3.5-5.6 DC Canon

Pārlasīju pāris review un sapratu, ka Canon KIT brīnumi ir vienkārši ārā metami :D

P.S. Labprāt paķeršu komplektā ar Sigma AF 55-200mm f/4-5.6 DC
avatar
Publicēts: 22.05.07 13:20
 citēt
Pērku > Sigma AF 18-50mm f/3.5-5.6 DC Canon

Pārlasīju pāris review un sapratu, ka Canon KIT brīnumi ir vienkārši ārā metami :D

P.S. Labprāt paķeršu komplektā ar Sigma AF 55-200mm f/4-5.6 DC


www.pixmania.com...
Pats šito biju pirms kāda laika paņēmis. Tagad jau pārdots...
avatar
Publicēts: 22.05.07 13:26
 citēt
Katrā ziņā paldies par to linku :)
avatar
Publicēts: 22.05.07 14:00
 citēt
Es jau neteiktu, ka tā Sigma ir labāka par EF-S 18-55 ...
Asums ir labāks, bet ģeometriskie kropļojumi ir lielāki, hromatiskās aberācijas ir lielākas.

Sigma megāniski varbūt ir nedaudz labāka, bet tāpat priekšējā daļa grozās fokusējoties ...

Ja EF-S 18-55 jāpārdod par 25-30LVL, lai vietā tiktu pie Sigmas par 150LVL - man šķiet, ka nu galīgi nav vērts.
avatar
Publicēts: 22.05.07 14:02
 citēt
Es jau neteiktu, ka tā Sigma ir labāka par EF-S 18-55 ...
Asums ir labāks, bet ģeometriskie kropļojumi ir lielāki, hromatiskās aberācijas ir lielākas.

Sigma megāniski varbūt ir nedaudz labāka, bet tāpat priekšējā daļa grozās fokusējoties ...

Ja EF-S 18-55 jāpārdod par 25-30LVL, lai vietā tiktu pie Sigmas par 150LVL - man šķiet, ka nu galīgi nav vērts.



150Ls 2 sigmas...

Man besij KIT objektīvam, ka nevar (nav galīgi parocīgi) manuāli fokusēties :(
avatar
Publicēts: 22.05.07 14:17
 citēt
Gan kit'a objektīvam, gan citiem līdzīgas kategorijas objektīviem manuālā fokusēšana ir viena no nesvarīgākajām leitām pasaulē.

Paskaidroju: tādi objektīvi ir pārāk tumši, lai mazajā 30D vai 400D caurumiņā nepietiekamas gaismas apstākļos varētu precīzi saskatīt, kur trāpīs asums un lai ieregulētu asumu precīzāk par automātiku. Ja fokuss jāiestāda tumsā, kad automātika vispār nestrādā, tad būs arī par tumšu, lai ar aci ko saredzētu un zibspuldzes spīdināšanas laikā automāts precīzāk un ātrāk nostrādās.

Ķonkretai Sigmai ir vieglāk regulēt asumu, jo fokusēšanas gredzens ir lielāks, bet tas tāpat kustēsies, kad fokusēsies automātiskajā režīmā un biežāk traucēs, kad turēsi roku uz objektīva.
avatar
Publicēts: 22.05.07 14:27
 citēt

Paskaidroju: tādi objektīvi ir pārāk tumši, lai mazajā 30D vai 400D caurumiņā nepietiekamas gaismas apstākļos varētu precīzi saskatīt, kur trāpīs asums un lai ieregulētu asumu precīzāk par automātiku. Ja fokuss jāiestāda tumsā, kad automātika vispār nestrādā, tad būs arī par tumšu, lai ar aci ko saredzētu un zibspuldzes spīdināšanas laikā automāts precīzāk un ātrāk nostrādās.




Šim piekrītu ir tāda lieta, bet šķiet, ka tikuntā tā sigma ir labāka. Vienīgivai ir vērts tērēt naudu... Tas ir cits jautājums
avatar
Publicēts: 22.05.07 14:30
 citēt
Esmu mainījis viduvējus objektīvus uz nedaudz labākiem viduvējiem objektīviem un rezultātā nonācis pie secinājuma, ka laika gaitā tā tiek iztērēti simtiem latu un jēgas nekādas, jo kādā kategorijā tie ir labāki, citā sliktāki.
avatar
Publicēts: 22.05.07 15:09
 citēt
Jauna Sigma 18-50 maksā ~75Ls
Es biju domājis pie lietotas tikt. Jau par pašu 400D pietiekami izliku taakaa tagad negribās aizrauties ar tēriņiem par objektīvu.

Nēnu tajā Photozone.de Canon KIT objektīvi tiek pamatīgi nolikti. Bet nu ja jau bildei kropļi mazāki uz EF-S tad jau tākā varētu to asumu automātam atstāt.

[EDIT] Da labi. Gribēsies - pamainīšu, bet nu tagad tākā sigmas abas ir man mērķis :)
avatar
Publicēts: 22.05.07 15:50
 citēt
Uja, uja, KIT objektiivs ir **** saliidzinaajumaa ar Canon 17-55, Tamron 17-50 vai Sigmas ekvivalentu. Ljurciigs liidz nelabumam. Mozj jaa, pirmaas nedeeljas, meeneshus vinjsh arii pilda savas funkcijas, pec tam var par briivu kaadam atdot, lai jauc aaraa un priecaajas.

Es nomainiiju KIT pret Tamron, jo cik nu izurbos cauri visaadiem revjuu un lietotaaju atsauksmeem/bildeem, subjektiivi skjita, ka Tamrons ir labaaks. I nesuudzos. Ljoti labs deals.

Canonam ir IS, kas ir laba lieta, ja no riitiem neko nelieto pret roku triiceeshanu. Savaadaak, Canon un Tamron bildes shaushaliigas atskjiriibas nevareeja atrast.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):