forum.gif
Topa bilde.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Topa bilde.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.05.07 10:58
 citēt
...kas tad notika kad visu laiku labaka bilde pazuda...?
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:02
 citēt
tas jau nu jaajautaa autoram...
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:03
 citēt
būtu priecājušies, ka tagad topā ir mākslinieciski kvalitatīva bilde :)
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:03
 citēt
24. maijs (Jauns!)
Varbūt pamanījāt, varbūt ne, bet kopš vakardienas no fotobloga galerijas (un topa) ir pazudusi visu laiku labākā bilde "Nežēlīgi garšīgi". Jāsaka, ka tas ir administrātoru roku darbs, jo bilde, izcila savā izpildījumā, emocijas raisoša un lietotāju atzīta (reitings 6.47!!!), tomēr neatbilda fotoblog.lv saimnieku ētikas izpratnei, un lietotājam tika lūgts izņemt bildi no fotoblog.lv. Lai mazinātu savu vainu autora priekšā, gribējām publiski izteikt atzinību lietotājam Pentax par meistarīgo izpildījumu un fotogrāfa veiksmi, tiekot pie šāda kadra.
Paldies par uzmanību,
administrācija


es neiebraucu par to ētikas izpratni. atvainojiet, piedot - pilnīgs bulšits. cenzūra nevietā. būtu labāk dzēsuši poke-bildes ārā. emsu dusmīgs.
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:08
 citēt
Kas tā par černuhu? :evil:
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:17
 citēt
Lieto�anas noteikumi


�ie noteikumi nosaka fotObog.lv lieto�anas kārtību saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, LR autortiesību likumu un citiem LR normatīvajiem aktiem.
Lietojot fotOblog.lv vortālu (turpmāk tekstā - fotOblog.lv), jūs apliecināt, ka piekrītat �iem lieto�anas noteikumiem. Ja jūs tiem, nepiekrītat, lūdzu, pārtrauciet lapas lieto�anu.
fotOblog.lv administrācija (turpmāk tekstā – administrācija) patur tiesības papildināt, grozīt vai izslēgt �os noteikumus jebkurā laikā.
Administrācija patur tiesības jebkurā laikā jebkuram lietotājam ierobe˛ot pieeju vortālam.
Administracijai ir tiesības bez iepriek�ēja brīdinājuma dzēst vai mainīt visu mājas lapā eso�o informāciju.

par eetiku pastridesimies pie alus kausa.
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:18
 citēt
+ bildi izdzesa pats autors, pec kopejas vienoshanaas
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:24
 citēt
būtu priecājušies, ka tagad topā ir mākslinieciski kvalitatīva bilde :)


baigais uzbrauciens vispār. :?
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:30
 citēt
Nekādi nevaru atcerēties, kas tā par bildi bija un kas tajā tik neētisks? :roll:
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:32
 citēt
Tas ir viedoklis nevis uzbrauciens.


baigais uzbrauciens vispār. :?
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:38
 citēt
Nekādi nevaru atcerēties, kas tā par bildi bija un kas tajā tik neētisks? :roll:


teiksim ta, ta bija perfekta fotografija zinatniskam zhurnalam/raidijumam, kur putns tureja knabi grauzeju.
avatar
Publicēts: 24.05.07 11:56
 citēt
Nekādi nevaru atcerēties, kas tā par bildi bija un kas tajā tik neētisks? :roll:


teiksim ta, ta bija perfekta fotografija zinatniskam zhurnalam/raidijumam, kur putns tureja knabi grauzeju.


Pastāsti sīkāk... kādēļ bilde tika izņemta?
Jā sākam runāt par ētiku un vēl visvisādām lietām tad kādēļ blogā ir bildes kurās redzamas cigaretes (cigarēšu dūmi) vai alkohola pudeles? Kā nekā tas popularizē smēķēšanu un alkohola lietošanu!!!!!


???????
avatar
Publicēts: 24.05.07 12:14
 citēt
Njā, Shad, pārsteidzi mani! Tā bilde bija lieliska! Neredzēju tajā neko neētisku tā pat kā daudzās citās, kur kaijas paķer zivis, vai putns tur kāpuru knābī. Dabā tā notiek un mēs to zinām, par to neviens neklusē un visi to saprot. Bet ne jau es te admins.
avatar
Publicēts: 24.05.07 12:23
 citēt
Nja, shis bija par sherpu... Butuu tur bijis kaut kaads alja skats kaa amerikaanju zaldaats griezj pushu riikli Talibana kaujiniekam... veel, bet shis bija taads jauks putnelis ar paicinju. Ko tad vinjam nabadzinjam darit? Uz zaali un uudeni paariet savaa racionaa? Pasties cik daudz pasaulee ir bildes ar lauvaam, kas saplosa antilopes...
avatar
Publicēts: 24.05.07 12:27
 citēt
Bilde - veiksmīgi uzņemta un laba. Autoram Pentax vispār ir ļoti interesanti darbi.
Manā skatījumā, gan visai līdzīgi domājot kā Shadow - bilde ir veiksmīgs darbs, kuram pienāktos atrasties kādā dabaszinību žurnālā...

... Interesanti šķiet tas, ka citi Pentax darbi, kuri mākslinieciskā ziņā ir pat labāki par patreiz apspriežamo bildi netiek tik augstu novērtēti, bet viena daļa no tiem pat it kā pavisam pazuduši lielajā ikdienas bilžu plūsmā ...

... vai tas tāpēc, ka fotobloga dalībniekiem īpaši tuvi un augstu vērtējami šķiet tehniski sarežģīti bildējamie un pacietību un zināmas iemaņas prasošie putni un dzīvnieki, vai kādu citu iemeslu dēļ ( ? )
avatar
Publicēts: 24.05.07 12:47
 citēt
tas tādēļ, ka te cieņā ir fast-food.
avatar
Publicēts: 24.05.07 13:00
 citēt
tad varbūt vajadzētu vairāk komunicēt savā starpā gan pašiem blogeriem, gan adminiem ar blogeriem un maz pamazām nu jau visai lielo bloga komūnu pamazām raqdināt pie "ilgāk gatavojamas barības":D
process tas gan ilgs, gan visai nogurdinošs ...
avatar
Publicēts: 24.05.07 13:01
 citēt
pentaxam nebija ne vainas.
avatar
Publicēts: 24.05.07 13:03
 citēt
žēl Pentaxa! :(
avatar
Publicēts: 24.05.07 13:10
 citēt
Cien. administracija - tad nodefineejiet kaut kaadus noteikumus, meerauklas, kaada stila bildes tad drikst buut shaja blogaa. Parasti foto saitos priecaajas gan par dabas bildeem, gan par aktiem, gan par industriaalajaam ainavaam. Ja tas taa nav - defineejiet skaidras robezjas, lai cilveekiem nav ablomingo efekta.
avatar
Publicēts: 24.05.07 13:28
 citēt
Nezinu vai to bildi redzēju, varbūt viņa ir kur citur pieejama apskatei? Lai vienk. spētu novērtēt cik (ne)saprotams ir bijis spriedums. Ja vien tā nebija ar mājas strazdu un mazuli, tad atceros, grauzēju gan neatceros...
avatar
Publicēts: 24.05.07 14:38
 citēt
Neatbalstu administraciju.
Sievieshu pupi, pe*as - moraali, putns - amoraali?
inkugrafiju dzest neviens neliek, UNIKALU kadru - jaa.
too bad.
avatar
Publicēts: 24.05.07 15:10
 citēt
taadu cuucisku riiciibu nebiju gaidiijis... es veel saprastu ja kaaads tiinis buutu savas spalvainaas olas nobildeejis vai buut reportaazha kaa vinsh mocīja kaķi... nu bet tādu parastu kadru... nu veči....
avatar
Publicēts: 24.05.07 16:05
 citēt
kādam bijusi grūta darbadiena... :D

rēcīgi vispār...
avatar
Publicēts: 24.05.07 16:05
 citēt
kādam bijusi grūta darbadiena... :D

rēcīgi vispār...

tas nav tavs garadarbs? speeciiga bija zaaliite martin? :D :D
avatar
Publicēts: 24.05.07 16:16
 citēt
..ja jau ta bilde bija tik neetiska tad jau vajadzeja uzreiz zinot Pentaxam lai nem ara...bet tagad kad bilde sasniegusi topu,vina izradas ir neetiska....ta nav taisnigi manuprat..,soreiz gan nepiekritu admin...
avatar
Publicēts: 24.05.07 16:23
 citēt
nu katram mums savi minusi ... varat atklati vainot mani, netur nervi skatities uz tadam shausmaam. ja vel nebutu visu laiku labaakaa, tad atri aizmirstos tuukstoshu citu bilzhu guuzmaa. bet taka naudu sheit nepelnam, bet gan baudu, tad piedodiet atvainojiet, maniem etikas principiem ta bilde neatbilda un tas, kas man nepatik, manas majas nebus.

un vel, ir tachu tik daudz citu lietu, ko var fotografet, skaistu, patiesu un elpu aizraujoshu, nax vardarbibu pret grauzejiem!!!

emocijas? varas izmantoshana savtigiem merkiem? makslas neizpratne? mmm, varbut. tapec jau saku, sorry!
avatar
Publicēts: 24.05.07 16:25
 citēt
Shadow, kad TU nokjersi TADU kadru, ieliksi ar vislabakajiem nodo miem bloga, bet kads to nosauks par neetisku... sapratisi :)
avatar
Publicēts: 24.05.07 17:19
 citēt
Shadow, kad TU nokjersi TADU kadru, ieliksi ar vislabakajiem nodo miem bloga, bet kads to nosauks par neetisku... sapratisi :)


es jau tagad bish saprotu, bish ... ka tu doma, kapec tad tika zvanits lietotajam, kapec ir ielikta atvainoshanas pirmaja lapa? tapec ka mes labi :P
avatar
Publicēts: 24.05.07 23:37
 citēt
...īsti nezinu ko teikt??? Saimniekam vienmēr ir taisnība...arī es savā firmā droši vien neciestu pret maniem ieskatiem pausto...nosodīt par to ka viņi ir devuši mums iespēju būt fotoblogeriem naf iemesla...varbūt tika darīts pareizi, varbūt nē...man vienīgi nepatīk dažādā mēraukla...mēs visi labi atceramies ak34 bildi, kur putnēns tur knābī spāri www.fotoblog.lv... ...neredzu šīm divām bildēm atšķirību...
...bet gadās, un kļūdās tikai tie, kas kaut ko dara, kas neko nedara, tiem nekad nekas negadās, tie nekad nekļūdās.
Es domāju, ka novērtēsim adminu pozitīvo...un šitam piemiegsim aci...puiši paši tiks galā un pieņems pareizo risinājumu, kuru mēs cienīsim neatkarīgi no formas.
avatar
Publicēts: 24.05.07 23:48
 citēt
....... bet taka naudu sheit nepelnam, bet gan baudu, tad piedodiet atvainojiet, maniem etikas principiem ta bilde neatbilda un tas, kas man nepatik, manas majas nebus.

pirms cilvēks šeit reģistrējas vajag noskaidrot oooneru gaumi un uzskatus...????

man šāds cenzs nav pieņemams.
avatar
Publicēts: 25.05.07 10:14
 citēt
cenzura fotobloga ir atbilstosha LV likumdoshanai, shis ir iznemums. iznemumi bus vienmer un visur. pirma reizie 1.5gadu laika, kad kaut kas tads notika, ceru, ka tas neatkartosies.
avatar
Publicēts: 25.05.07 10:18
 citēt
cenzura fotobloga ir atbilstosha LV likumdoshanai, shis ir iznemums. iznemumi bus vienmer un visur. pirma reizie 1.5gadu laika, kad kaut kas tads notika, ceru, ka tas neatkartosies.

tak teici ka bus visur un vienmer :)
avatar
Publicēts: 25.05.07 10:30
 citēt
cenzura fotobloga ir atbilstosha LV likumdoshanai, shis ir iznemums. iznemumi bus vienmer un visur. pirma reizie 1.5gadu laika, kad kaut kas tads notika, ceru, ka tas neatkartosies.

tak teici ka bus visur un vienmer :)


es teicu, ka ceru :)))
avatar
Publicēts: 25.05.07 10:43
 citēt
Ceriiba ir mulkja mierinaajums... un mirst kopaa ar mulkji.

Aber par noteikumiem jums vajag padomaat. Lai cilveeki zina, ka zirneklis, kas apeed mushu ir forbidden. Ja nu vieniigi cenzuura nav atkariiga no konkreetaas dienas Zemes novietojuma kosmiskajaa telpaa.
avatar
Publicēts: 25.05.07 10:46
 citēt
Ceriiba ir mulkja mierinaajums... un mirst kopaa ar mulkji.

Aber par noteikumiem jums vajag padomaat. Lai cilveeki zina, ka zirneklis, kas apeed mushu ir forbidden. Ja nu vieniigi cenzuura nav atkariiga no konkreetaas dienas Zemes novietojuma kosmiskajaa telpaa.



ok, padomashu! ;)
avatar
Publicēts: 25.05.07 11:15
 citēt
Lai cilveeki zina, ka zirneklis, kas apeed mushu ir forbidden.


Tas ir piemērs vai Tu to kkur izlasīji?
avatar
Publicēts: 25.05.07 11:18
 citēt
Logjiski izsecinaaju, jo zinu kaada izskatiijas bilde, kas tika iznjemta. ... a kaads zina, kas tas bija par putnu?
avatar
Publicēts: 25.05.07 11:26
 citēt
Logjiski izsecinaaju, jo zinu kaada izskatiijas bilde, kas tika iznjemta. ... a kaads zina, kas tas bija par putnu?


Es gribētu redzēt fotku kā zirneklis ēd mušu!!!

Tagad visi domās, ka man nav pilns kalendārs ja? :lol:
avatar
Publicēts: 25.05.07 11:35
 citēt
Logjiski izsecinaaju, jo zinu kaada izskatiijas bilde, kas tika iznjemta. ... a kaads zina, kas tas bija par putnu?


Es gribētu redzēt fotku kā zirneklis ēd mušu!!!

Tagad visi domās, ka man nav pilns kalendārs ja? :lol:


varu tikai piedāvāt bildi, kur zirneklis ēd tarakānu :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):